Jump to content

Tedo

Пользователи
 • Content Count

  86
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

95

General Information

 • Пасека в
  Житомир
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  51-70
 • Ульи
  Украинка, дадан 12 рам + маг
 • Порода пчел
  Карпатка, Бакфаст, УС, Карника, Итальянка

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Можу запропонувати неплідні матки від поліських бджіл ( матеріал від Ігоря Столляра) Іван Михайлович робив проміри його маток 90% відповідають породі)
 2. Дуже чудна комбінація. Поки що кращих бджіл F1 від VT* Perner не зустрічав. Зимує купка бджіл, а зараз як хто три рої вкинув. Що цікаво то що трутня гризуть все таки вароатолерантність то не міф.
 3. О теперь моя тема актуальна. Только немножко я неправильно её сформировал. Возьму на тест групу аналогов. Мико переименуй!?
 4. Так всеже давайте подобьем итог, кто сравнивал у себя на пасеке породы и напишем свой топ пород. ( например) Топ пород 1. Местние 2. Полеськие 3.карпатка
 5. Проблема в том, что Бакфаст нужно тестировать сначала более точно нежли сформированую породу по генах и ХПП. Если зделали Ио матку например (B81 GBI* B 21 MAA) в 2018 году. Нужно вивести в етом году дочек f1 пустить в зиму, а уже в 2019 году етих дочек проверить по ХПП и отправить пчеловодам на медозбор. Но тут ищо не все, как ми знаем трутни передают 70 ‰ генов пчелам f1 и тут нет стабильности. И ето ищо не все, матка ио может отрутневеть до 2019 года.
 6. Писал я коментарий Василию Ничику под его видео, почему переходите на итальянку и чем не устраивает Бакфаст . Вот его ответ " В етом году пол пасеки пошло на итальянке, в следующем всю переведём, на пасеке должна бить одна порода". Вот я вам и задаю вопрос бакфастчики почему пчеловод которий имеет 500 + семей переходит на итальянку от Супер Бакфаста. И кстати у него взяток сади, рапс, акация а потом безвзяточний период аж до подсолнуха, Итальянка должна сроится?
 7. Смотрел видео Василия Ничика у которого свише 500 семей Бакфаст . Он говорил что будет переходить на итальянку, ему задавали вопрос почему. Так он сказал нет стабильности в Бакфаста. Что скажете бакфастчики!?
 8. Я пишу те що бачив свої спостереження , а для підтвердження своїх слів подивіться відео Починаючи з 20 хв. Розкажу вам історію. Цього літа йдучи по вулиці, бачу мої кури розліталися і розкудкудакались я придивився, а сусідський собака вже рве курку, я бігом за ним прогнав від курки і гайда з куркою до нього. Прийшов позвав, кажу ваш пес зарвав курку, а він мені фото відео докази дай, я постояв голову почухав, закинув курку йому в двір тай пішов. То добре що я мисливець і пес пішов на корм лисицям. Так що і вам раджу для підтвердження ваших слів знімати і по
 9. Ще причина хорошої медопродуктивності і злодійства може бути підмішування крові кавказянки, печатка меду то в них мокра!
 10. Маю три матки Зінгер від Доскоча різних материнок, підсадені в одинакові в середині червня. На медозбір не вивозив. В одному з відводків проявився аскосфероз через місяць ( в осени переселив на чисті рамки в чистий вулик), два других розвивалися добре. В кінці серпня замітив в одному відводку активний принос краденого сиропу ( в ту пору нічого не цвіло в природі). А так мої враження про Зінгер такі, ця лінія менше заливає гніздо, матка добре нарощує бджолу в зиму. Схильна до злодійства. Буду тестувать на зимівлю, весняний розвиток, і роїня, а також по медозбору.
 11. А ще можна теплий пол в вулик положить і терморегулятор в резетку підключить і ефект помножиться на 2.
 12. Гращенко Михаил сказал что пока есть вокруге не вароатолерантние пчели, то вароатолерантности не будет видно в БакфастаVSH, так виходит ето только на изолированой территории он устойчив к клещу?
 13. Щось тема затихла. VSH Бакфаст, хто має такий матеріал як він себе показав?
 14. Так тогда стоит вопрос, стоит ли изолировать маток в изолятор хмары в августе? Если от августа до ноября 2 месяца и за ето время семя может прилично наростится в зиму?
×
×
 • Create New...