Jump to content

yurasaver

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  785
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by yurasaver

 1. 8 минут назад, Сергей Тюркин сказал:

  так теперь пусть они думают как свой бок исправить.  они ведь зарплату за работу получают. а коль работу закосячили то можно и зарплатой поделиться .

  Воно то так, да і сама виконавиця не проти, але я як пасічник - людина добра і хотілося отримати від того хто на себе ці обовязки взяв і В ПОВНОМУ ОБСЯЗІ.. 

 2. 2 часа назад, Сергей Тюркин сказал:

  Или вы не дали ксерокопию последней страници с изменённым количеством .. а скорее всего чиновник недосмотрел что на последней странице число отличается..  большинство проходили ветеринарку один раз и количество что на титульной страничке что на последней одинаковое..  вот чиновник просмотрев определённое количество паспортов понял что цифра та же самая на обоих страницах и далее ленился её сверять и тупо переписывал количество с титульной странички.. 

  Да уже знайшов винуваться - місцеві накосячили (як ви і написали). Тепер треба думати як бути.... 

 3. 5 минут назад, Wladimir_K сказал:

  На сьогодні бачу лише один оборот 65-70 грн. весною 2022 р., які очікує значна частина. Дочекаємося, лишилося 4 місяці.

  Мій оборот це лише мій і мої відповідно ризики, тому і продам весною пакети.

   

  65-68, окремо 69. 70 очікувана - реальна ніколи не буде = очікуваній, оскільки в очікуваній завжди закладений так названий "інтерес на торг" (і це працює несвідомо).... 

 4. 1 минуту назад, Wladimir_K сказал:

  У Валюті особисто я граючи банально з курсами, лише по євро одним чи двома  оборотами 

  Ану, якщо ви такий аналітик, спрогнозуйте пару оборотів на 1.05.2022 року. Бо строїти розрахунки гуру-пророка на тому, що вже було якось не корректно... 

  • Like 3
  • Thanks 2
 5. 1 минуту назад, Wladimir_K сказал:

  Банально продавши по 42 і поклавши гроші на депозит під 14% середня ставка (відсотки в 2018 були вищими) вийде за 2 роки 54+.

  А в 2019, 2020, 2021 вона була нижча.... В класичному варіанті ставка дисконту рахується як безризикова ставка (це як правило ставка депозиту в валюті, оскільки в грн має певні ризики, тому вона й вища) + компенсацію ризиків (і тцт кожен оцінює для себе сам). .. 

 6. Только что, Wladimir_K сказал:

  А Ви включили в 65 ймовірність настання цифри весною 2022 р.?

  В 2 варіанті порахуйте скільки років пройшло з 2018 р. до 2021 р.?

  Тут звичайна математична економіка, яка орієнтована на оцінку ризиків.

  При чому ймовірність цифри весною 22р. Мед сьогодні 60грн це 64.2грн в кінці весни. Якщо ціна буде вище, то пасічник фактично виграє, якщо буде нижче, то вигідніше було б зараз здати. А далі це лотерея і кожен обирає сам собі ризик. 

  З 2018 року по 2021 рік (згідно до ваших цін) пройшло 2.5років, що і враховано в розрахунку. 

  Звичайна математика в якій ризики враховуються через ставку дисконту.... 

  • Like 1
 7. 1 час назад, Wladimir_K сказал:

  Ментальність просто ще тих часів.

  І багато вважає, що мед проданий по 60, це менше ніж 65 в кінці весни наступного року. Чи мед 2018 р. не проданий по 42 грн  приніс прибуток весною 2021 р  при продажі по 56.

  Для цього використовують основні дві функції грошей в часі: теперішня вартість грошей, майбутня вартість грошей. Для прикладу: майбутня вартість 60грн на кінець весни: FV=60*(1+0.7)=64.2грн (0.7 ставка дисконту на 7 місяців, що включає безризикову ставку та компенсацію ризиків, у кожного вона може бути своя, для мене вона така). 65грн це > ніж 64.2грн.

  Визначемо ставку для другого варіанту. 56=42*(1+r)^2.5 або r=12% (маловато). Для прикладу при r=14% мало б бути 58.27грн. 

 8. 1 час назад, Wladimir_K сказал:

  Що тут  говорити. По уточненим данними Індії визначили 6% мита, Україні 18.6% окремим 33% тому з понеділка у окремих експортерів "приспустять колеса". А окремі будуть продовжувати  купувати.

  Звідки такі дані? Ну не вірю, що можуть бути різні митні ставки... 

  • Like 1
 9. 5 часов назад, Wladimir_K сказал:

  Там персонально кожному експортеру, але менше ніж нам.

  Це щось з області недостовірної інформації: загальними принципами митно-податкової системи є рівність... 

  https://hts.usitc.gov/current

  https://hts.usitc.gov/view/Chapter 4?release=2021HTSABasicRev9

  Майже в кінці ставки

  • Like 1
 10. 5 часов назад, Wladimir_K сказал:

  А Ви уявляєте, яка в Україні і скільки померло "тихо" вдома.

  Не думаю, що велика кількість, оскільки померші вдома в більшсті випадків проходять через встановлення причин смерті. А от те що безнадійно-смертельні хворі що потрапляють до лікарні без ковиду отримують діагноз ковид - це дійсно факт (зтикався з таким). 

  • Like 5
 11. 19 минут назад, nibond сказал:

  Ви наводите середню температуру по палаті за два роки...?.:umora:  І що це дає для розуміння розвитку захворювання на сьогоднішній день. Ви хочете, щоб лікар поставив Вам діагноз на основі замірів температури тіла два роки назад?

  Мої дані правдиві, взяті зі звіту ВОЗ станом на сьогоднішній день.

  Ось не середнє по палаті, а за останні 6місяці Германії, смертність при 69% вакцинації і 66%повній (подвійній) 

  Screenshot_20211119-001417.jpg

  • Like 5
 12. 1 час назад, nibond сказал:

  Пік захворюваності, але не смертності.

  Загалом по ЄС смертність у відношенні до захворілих - близько 0,5%, в Німеччині - 0,4%, в США - 1,3%
  у нас - 3,7%

  Дані неправдиві

  Гераманія заражені 5233686, померло 99169 =1.9%

  США заражені 48342612, померло 788684=1.6%

  Україна заражені 3284008, померло 79506=2.4%

  https://index.minfin.com.ua/reference/coronavirus/geography/

  • Like 2
 13. 37 минут назад, Seos сказал:

   

  Ви напевне й це прогавили, та вакциновані теж розносять вірус!

  При чому роблять це більше, бо перебіг протікає в прихованій формі. Вакцинований може бути носієм без явно виражених ознак, в той час коли у невакцинованого є більш виражені ознаки і ймовірність що він при цьому буде вдома більше... 

  • Like 5
 14. 12 минут назад, seim сказал:

   

  Планируют бюджет на один следующий год, а не на несколько лет вперёд. 

  Так планують на один рік, але на підставі певних показників. Спочатку КМ планує, подає пропозиції до бюджету. Після прийняття бюджету формує і розподіляє кошти. Відповідно до Постанови КМ такі плани є, далі за ВР. Якщо по даній статті буде затверджено, то вона буде. Перерозподіл, як правило відбувається коли йде недовиконання витратної частини, і це робиться для того, щоб освоїти повністю витратну частину, бо якщо цього не зробити, то на наступний рік витратну частину уріжуть, а в цьому не зацікавлений жоден розпорядник коштів. 

  • Like 1
 15. 1 минуту назад, seim сказал:

   

  И если бы по такому принципу проводились выплаты, то выгодно было бы платить европейские зарплаты и пенсии. Деньги пойдут на покупку товаров и выручка в аптеки от пенсионеров. Но все происходит наоборот.

  Не вигідно, вигідно тримати пенсії і зарплати на рівні середнього і нижче, високі ціни на ресурси, енергоносії та товари розкоші та субсидіювання бідних. 

  1.середній рівень і нижче зар. плат: відсутній фактор заощаджень, всі кошти знаходяться в обігу, як правило витратна частина-реальна економіка. 

  2 високі ціни на ресурси, енергоносії.... Спонукання до витрат середнього та вище класу, що зменшують процес заощаджень у них. 

  3. Субсидування та дотації: дає змогу встановлювати вищі ціни, тим самим спонукати див п2, різницю цін у вигляді субсидій, дотування направляти в завідомо відомому напрямку.... 

  • Thanks 1
 16. 3 минуты назад, seim сказал:

  На один год. А не на несколько лет вперёд.

  Дана постанова не на один рік, в неї кожен рік вносяться зміни (або викладають в новій редакції) , щодо напрямків дотування. Наразі бджільництво не викреслено з таких напрямів, тому, поки не буде змін в постанові, ще можна сміло сподіватися на дотацію в майбутніх періодах. Далі також, буде залежати від ВР, що буде затверджено в бюджеті на 2022 рік. 

  • Like 1
  • Haha 1
 17. 11 минут назад, seim сказал:

  Если только в Фейсбуке в какой-то группе прокукарекали и не закреплено документально, то нет смысла на что-то рассчитывать. Учитывая что по большому счету в этом году они с суммой дотации на пчелосемью развели. Если бы развели так ещё в прошлом году то в 2 раза больше регистраций в этом году не было бы. В следующем году подадут те кто подавал предыдущие 2 года. Новых не добавится. А платить только тем кто уже в амбарной книге у них записан смысла нет. Поэтому вряд ли будет дотация в 2022 году. 

  Рост эконимики предполагает рост ВВП, а это предполагает рост денежной массы, при этом рост денежной массы не должен сопровождаться збережениями. Дотация будет до тех пор, пока пчеловоды будут тратить деньги на оборудование, материалы, инвентарь. Как только наступит насыщение, для экономики будет не интересно дотирование.....

  • Like 2
 18. 20 минут назад, Sanich сказал:

  Правильне армування буде коштувати дорожче ніж бетон. 

  Можно использовать композитную арматуру, что удешевит строительство. Для такой групы капитальности армироавание не будет дороже бетона.... 

  • Like 1
×
×
 • Create New...