Jump to content

yurasaver

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  848
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by yurasaver

 1. 14 минут назад, siverit сказал:

   Правда есть нюансы - если проэкта нет, то придётся его заказывать а это несколько тыс. грн, а если есть, то только провести по сесии отг бесплатно.

  Зараз трохи простіше для певних обєктів - по паспорту будівництва, який практично нічого не вартує... 

  • Like 1
 2. В 27.12.2021 в 09:57, Wladimir_K сказал:

  Так було до 2021 р. Ви впевнені,що так буде в 2022 р. Яким чином податкова може розрізнити чи 50 мін. зарплат чи 12 мін. зарплат.

   

  Для 12 мін зпл код доходу 148, а для 50мін зпл - 179

  • Like 1
  • Thanks 1
 3. 1 час назад, AVA сказал:

  А що те що заготовач подасть документи . що купив у мене мед недостатьно , потрібно самому декларувати

  Достатньо. Але якщо вы здали на 100тис, то є можливість задекларувати ще 250тис, щоб коли ви захочете купити авто, квартиру, відпочити за кодоном, при цьому не маючи офіційних доходів, мати запас для підтвердження доходів.... 

  • Thanks 1
 4. Я наприклад навпаки вбачаю потребу декларувати всю суму 50мінзарплат навіть якщо не здано на цю суму меду, щоб вже зараз робити запас витратної частини коли почне діяти механізм контролю витрат над доходами.... 

  • Like 4
  • Thanks 1
 5. 10 минут назад, Николай S сказал:

   питав а ця куди? -"цю ми передамо в налогову". Тож на сьогодні про наше право на 50 мінімалок налоговій вже відомо

  Те, що кажуть не завжди правда. Нічого податковій не відомо про ваше право на 50мінімалок. Це буде видно лише по фактичному  отриманні доходу або із звітності вашого податкового агента або з вашої декларації і буде це видно по коду доходу

  • Thanks 2
 6. 17 минут назад, Wladimir_K сказал:

   

  Раніше було просто. Всі мали пільгу 50 мін  зарплат.

  Нічого подібного 50мін було для тваринництва. А для рослинництва 2га. Замінили 2га на 12 мін. зпл. Навіщо знову каламутити... Для тваринництва нічого не помінялося в тому числі і звітування та підтвердження

  • Thanks 1
 7. А відкрити першоджерело і прочитати слабо 

  Ст 165.1.24 ПКУ

  У разі коли сума отриманого доходу перевищує встановлений цим підпунктом розмір, фізична особа зобов’язана надати контролюючому органу довідку про самостійне вирощування, розведення, відгодовування продукції тваринництва, що видається у довільній формі сільською, селищною, міською радою або радою об’єднаних територіальних громад, що створена згідно із законом та перспективним планом формування територій громад, за місцем податкової адреси (місцем проживання) власника продукції тваринництва. Якщо довідкою підтверджено вирощування проданої продукції тваринництва безпосередньо платником податку, оподаткуванню підлягає дохід, що перевищує 50 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року.

  якщо таким платником податку не підтверджено самостійне вирощування, розведення, відгодовування продукції тваринництва, доходи від продажу якої він отримав, такі доходи підлягають оподаткуванню на загальних підстава. 

  Не вказано яким чином підтвердити, просто підтвердити. Але найпростіший спосіб на мою думку - наявність паспорту пасіки. 

  • Like 1
  • Thanks 1
 8. 1 час назад, Ласунчик сказал:

  Темі вже 7й рік пішов, хтось вже качав мед з швидкоростучої плантації? Чи хоча б насолоджувався 6 тижневим цвітінням?

  Та вже і Європу кругляком з павлованії пора завалить, а в нас Карпати вирізають.... 

  • Haha 1
 9. 1 час назад, AVA сказал:

  Як доказать що маєш право на 20 . 30. 50 мінімалок 

  Які потрібно ПРАВИЛЬНІ документи крім паспорта ПІП і інд кода 

  щоб через рік з налогової неприйшла бомажка на налог , буде уже пізно 

  скоро 2022 рік нових налогових порядів

  Заготівельник (експортер), якщо офіційно закупає у вас мед він є податковим агентом вашим і у нього виникає обовязок по утриманню ПДФО, так як ця сума не оподатковується, то в відповідну звітність (яку подає) закупівельник він включає вас з вашим доходом за відповідним кодом, що відповідає статті ПК де йде мова про 50мінзпл.

  • Like 2
  • Thanks 1
 10. 4 минуты назад, Ю. Р. А. сказал:

  Ну да Молдова завале Європу медом!:umora:

  Завалить не завале, але поки в них є не варто сильно надіятись, тому чекаємо... І якщо пішов ріст, то можна сподіватися що залишилися ждуни

 11. 5 часов назад, Сергей Тюркин сказал:

  :ay:

  При  нашей системе эта пасека разлетелась бы по деревьям . и небыло бы никакого мёда а пчеловод пол дня лазил  по деревьям а пол дня обрывал маточники..  А так и маточники уничтожены и пчела вынужденна немного пойти в работу. ну и главное что и мёдку качнули..  но действительно максимум 10 (идеально 7) дней и нужно повторить процедуру.    Хотелось бы посмотреть на эту пасеку если бы по какой то причине у них не получилось бы её ещё так дней 5 откачать  :umora:  :evrika::hunter:

  Пока до останнього вулика доходиш, вже треба йти до першого, тому там мабуть без вихідних))) 

  • Haha 5
 12. 27 минут назад, Sanich сказал:

  А мед вони не зливають і навіть не думають фільтрувати - відразу насосом в бочки на машину. Правда, по тому як воно тече по трубі, зрозуміло, що там сиропчик, а не мед. 

  На відео майже вкінці перед тим як мед наливають в склянку написано "після дегідрації" 

  • Like 6
 13. 1 час назад, ЖекаNL сказал:

   є питання якщо ,я заявив опираючись на чинне законодавство України , що я не фізична осба,а громадянин відповідно до Конституції України, тобто  юриспруденція - це точна наука і кожне слово , кожна кома грає важливу роль , отже права , свободи ,інтереси і обов'язки  людини , громадянина і громадянина України - РІЗНІ. 

  Одже маємо те що громадяни України - фізична особа - особа відповідно до цивільного кодексу (зобов'язального права) являэться боржником - і куди б ми не пішли чи звернулися нас ВВАЖАЮТЬ боржником - термін вважається ,або вважают в законодовстві  це юридична фікція , тобто шахрайство та обман. В свою чергу людина та громадянин являються кредиторами відповідно до цього ж забов'язальног оправа, і  обов'язки яких  в чинному законодавстві не прописані пункт 1) ст.92 Конституції України, натомість добре прописані права , та свободи , а от для громадянина України в Конституції України прописані тільки обов'язки. Нас  кинули хлопці і надалі намагаються кидати юридично!!! 

  Повторюсь кожна кома ,крапка слово грає велику роль і це ми знаємо з свого життя особливо коли оформлюємо якісь документи у нотаріуса. 

  Юристи та адвокати не допоможуть бо їх виховувала система і все що вони вивчали в ВУЗах це держава і право... вони завжди будуть захищати державу і систему, так що треба самому брати і вивчати конституцію, там все прописано , і ніякі налоги людина чи громадянин цім шахраям не плате...

  Це так стало модно заявляти про це і навіть вакладати відео, але це працює на рівні поліцейського, держ. службовця....(де великий  рівень незнання), в судах це не працює. Покажіть хоть одне рішення суду, де було таке визнання. Ті хто таке пропагує просто "розводить" людей які в це вірять.... 

  • Thanks 1
 14. 8 минут назад, Sotnik сказал:
  •  
  •  
   

  1. Мне прежде всего нужно разобраться в ситуации, а Ваши скороспелые выводы и ярлыки пусть останутся на Вашей совести.

  Чем были продиктованы изменения и замена 2га на 12мин.зар. по растениводству

  1.При первом варианте не возможно контролировать доходы, поскольку даже на самих плохих землях на бумаге могли быть хорошие урожаи.... никто не платил.... 

  2.нарушается принцип налогообложения - равенства

  Как посчитали,что 12 мин.зар.пл?

  Среднюю урожайность групы культур умножили на среднюю цену (на момент разработки) и пришли к 12мин.зар.пл... Можете сами проверить... 

  • Haha 2
  • Confused 1
 15. 56 минут назад, Sotnik сказал:

  Уважаемые оппоненты, у Вас похоже взрослых аргументов в защиту грядущих нововведений нет, по крайней мере вы не в состоянии их предоставить. Вы также оказались неспособны детально рассмотреть те материалы, которые предоставил я, с тем чтобы понять на чем основывается предположение о снижения порога налогообложения для пчеловодов Законом 5600. Опускаться до Вашего уровня не намерен.

  По мужски должно было быть так - поступил вопрос, на него подготовлен четкий, аргументированный, с приложением соответствующих документов ответ. Но похоже что такой ответ не складывается, а потому идут в ход троли, ИИ, дезы и вот еще это ...идите к юристам, заплатите денег за консультацию, они всё понятно разъяснят. 

  Вы расписались в своей несостоятельности, извините.

  Я думаю что на форуме есть более серьезные участники и готов к адекватному общению.  

  В наведених вище мною постах більш точної та аргументованішої інформації не надасть ніхто, бо вона грунтується на першоджерелах - роботі та прийнятті рішень ВР. 

  • Thanks 2
  • Haha 1
 16. 20 минут назад, Sotnik сказал:

  Уважаемые участники форума, я вижу из ваших обсуждений, что многие задумались о насущном, о сдаче меда. Но хочу сказать, что я имел ввиду не этот вопрос.

  Конечно дело каждого когда и по какой цене сдавать мед. Тут решает каждый сам за себя.

  Я лишь хочу сказать о том, что действие Закона 5600 начнется с 01.01.2022г. и не закончится одноразовой выплатой налога.

  Мои оппоненты забалтывают саму суть проблемы. Закон нужно протянуть и подписать.

   

  Щоб довго не шукали заходите в діючу редакці ст164. 1.24 ПК удаляєте тільки перші 4 абзаци замість них ставите наступний текст: "165.1.24. доходи, отримані від продажу
  власної сільськогосподарської продукції,
  що вирощена, відгодована, виловлена,
  зібрана, виготовлена, вироблена, оброблена та/або перероблена безпосередньо фізичною
  особою на земельних ділянках, для ведення:
  садівництва та/або для будівництва і
  обслуговування житлового будинку,
  господарських будівель і споруд
  (присадибні ділянки) та/або для
  індивідуального дачного будівництва;
  особистого селянського господарства
  та/або земельні частки (паї), виділені в
  натурі (на місцевості).
  При продажу власної
  сільськогосподарської продукції (крім
  продукції тваринництва) отримані від
  такого продажу доходи не є
  оподатковуваним доходом, якщо їх сума
  сукупно за рік не перевищує 12 розмірів
  мінімальної заробітної плати, встановленої
  законом на 1 січня звітного (податкового)
  року. У разі якщо сума отриманого доходу
  перевищує зазначений розмір, платник
  податків зобов’язаний відобразити суму
  такого перевищення у складі загального
  місячного (річного) оподатковуваного
  доходу за відповідний звітний рік та подати
  річну декларацію про майновий стан і
  доходи (податкову декларацію) відповідно
  до цього Кодексу і самостійно сплатити
  податок з суми такого перевищення»;

   

   

  Все інше в ст165. 1.24 залишається без змін без будь якіх строків, поки не буде внесено зміни через ВР. 

   

  • Like 1
  • Thanks 1
 17. 8 минут назад, Sotnik сказал:

   

  Мои оппоненты забалтывают саму суть проблемы. Закон нужно протянуть и подписать.

   

  Закон вже прийнято. Залишилось підписати і опублікувати. Президент підпише, бо це "витвір" "зе-команди". Опублікування - технічна сторона... 

  • Like 2
  • Thanks 1
 18. 25 минут назад, Sotnik сказал:

  Уважаемые оппоненты, у Вас похоже взрослых аргументов в защиту грядущих нововведений нет, по крайней мере вы не в состоянии их предоставить. Вы также оказались неспособны детально рассмотреть те материалы, которые предоставил я, с тем чтобы понять на чем основывается предположение о снижения порога налогообложения для пчеловодов Законом 5600. Опускаться до Вашего уровня не намерен.

  По мужски должно было быть так - поступил вопрос, на него подготовлен четкий, аргументированный, с приложением соответствующих документов ответ. Но похоже что такой ответ не складывается, а потому идут в ход троли, ИИ, дезы и вот еще это ...идите к юристам, заплатите денег за консультацию, они всё понятно разъяснят. 

  Вы расписались в своей несостоятельности, извините.

  Я думаю что на форуме есть более серьезные участники и готов к адекватному общению.  

  Заходите за посиланням http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=72106

  Відкриваєте Порівняльна таблиця до другого читання (зміни) (уточнення (ст.119-1)) 18.10.2021 http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc34?id=&pf3511=72106&pf35401=554353 

  Та  Текст законопроекту до другого читання (уточнення (ст.119-1)) 18.10.2021 http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc34?id=&pf3511=72106&pf35401=554356

  В порівняльній таблиці дивитесь 4 стовпчик чи враховано чи відхилено. Дивитесь відео засідання ВР за 30.11.21 як голосували за поправки (нумерація поправок в 3 стовпчику таблиці) 

  • Like 4
  • Thanks 1
 19. 1 час назад, seim сказал:

  В новостной ленте прочитал что закон 5600 уже принят. Кроме налога на земельные участки ещё и снизили порог необлагаемой суммы от реализации с/х продукции. Теперь вместо 50 минимальных зарплат будет 12.

  Теперь вместо 2га будет 12НМЗ

 20.  

  Абзац 7 ст. 164. 1.24 ПК

  При продажу власної продукції тваринництва груп 1 - 5, 15, 16 та 41 УКТ ЗЕД, отримані від такого продажу доходи не є оподатковуваним доходом, якщо їх сума сукупно за рік не перевищує 50 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року. Такі фізичні особи здійснюють продаж зазначеної продукції без отримання довідки про наявність земельних ділянок.

  Українська класифіепціяч товарів ЗЕД


  Розділ І (група 01-05) Живi тварини; продукти тваринного походження

   

  Група 04

  Молоко та молочнi продукти; яйця птицi; натуральний мед; їстiвнi продукти тваринного походження, в iншому мiсцi не зазначенi

  • Like 5
  • Thanks 1
  • Haha 2
 21. 4 часа назад, ромео сказал:

  Речь идет о сумме, которую владелец земельного пая должен доплатить в бюджет, если сумма налогов и сборов, уплаченных им за соответствующий год, меньше МНО. Первый период начисления минимального налогового обязательства — 2022 год, то есть МНО будет начисляться в 2023 году за 2022 год

  Щось не зовсім зрозуміло. Виходить, якщо власник землі офіційно десь працює, сплачує податки і ще й має у власності 2га землі, то він перекриває ці мінімальні 3тисячі і нічого доплачувати не треба...

  :hmm::dntknw:

  Податки від використання земельної ділянки

  • Like 1
 22. 9 минут назад, Иван Иваныч сказал:

  Читаю и удивляюсь,как могут люди радоваться тому ,что подорожают продукты питания и тешить себя что аграрии будут платить налог с земли.Вы ,что не понимаете,что не они будут платить налоги,а вы покупатели продуктов питания.:frusty:

  Если бы все зависело от аграриев, то они давно продавали бы с удовольствием пшеницу по 20000грн. Или вы думаете они такие гуманные и переживают за вас что бы вы с голоду не умерли.... 

  • Haha 1
×
×
 • Create New...