Jump to content

столя

Пользователи
 • Content Count

  128
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

166

1 Follower

Profile Information

 • Location
  Тернопільщина

General Information

 • Пасека в
  Тернопільщина
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  21-30
 • Ульи
  Дадана-блата
 • Порода пчел
  українська чорно-ряба

Recent Profile Visitors

1,572 profile views
 1. Не ціль щось замінити, а доповнити.
 2. Для того щоб ціне було відео потрібно в програму включити компитентних докладачів. Організатор в зумі має можливість вимкнути мікрофони, щоб під час промови не було лишнього базару і вмикнути мікрофони для обговорення і запитань після промови, або вмикати тим що підносят руку. В зуму дуже багато можливостей, по ньому проводять навіть засідання кабінету міністрів і ... При тому присутніми можуть бути тільки ті кому організатор конференції кине запрошення з паролем і кодом.
 3. Це також може зробити адмін. і з таймкодами виставити на форумі.
 4. Для чого сидіти? Береш програму для захвату відео з екрану ,запускаєш і йдеш по справах, потім переглядаєш.
 5. Спілкуюся по 2 рази на тиждень в зумі 40-50 учасників одночасно. Це неможливо порівняти з вайбером, смс чи ін. месенжирами чи форумами в друкованому форматі.
 6. Порівняйте який обсяг інформації ви можете надрукувати за 30хв., якщо увас вистачить терпіння на це, і що можна донести за 30хв. усно, а тимбільши в усному обговорені.
 7. Оскільки пандемія і карантинні заходи не дозволять найближчим часом організувати якісь заходи для зустрічей, навчання і обміну досвідом, а письмовий формат не завжди достатній, то пропоную організувати відеоконференцію в "Zoom". Програма в платній версії дозволяє організувати повноцінну конференцію з докладами, обговореннями, демонстраціями. Також організатор може розбити аудиторію на групи для спілкування по темах: маткарство, технології, пакети... Якщо до цього буде інтерес в форумчан, можна буде тут обговорити пропозиції щодо програми , докладчиків і часу проведення. Також та
 8. Прийміть заказ: Чорний горіх-2 шт., 10 ягід бархата, якщо можна галузки аморфи.
 9. Як можна отримати насіння бархата, за гроші чи насіня ін. медоносів (мордовник, катальпа, коріння павловнії)?
 10. Є два продукти: крем мед і взбитий мед(суфле) . Крем мед робиться при малих оборотах до 30/хв., на протязі 2-4 суток з перервами- такий мед не насичується киснем і важить як звичайний. А взбитий який рорблять дрелькою або ін. справді збільшується в обємі за рахунок насичення киснем, і зберігається гірше. Технологію виготовлення крем меду розробили в Канаді. Ось шукаю оригінал версії кремування меду на укр., або рус. покищо версії з ютуба, які не завжди то ... Якщо хто знає де можна почитати, саме канадську технологію , буду вдячний.
 11. Катальпа, павловнія для себе, липа для дітей.
×
×
 • Create New...