Jump to content

Igor Pelyuhnya

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  240
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

612

2 Followers

About Igor Pelyuhnya

 • Birthday 06/24/1974

Contact Methods

 • Website URL
  www.ukrstep.poltava.ua

Profile Information

 • Location
  POLTAVA REGION

General Information

 • Пасека в
  Poltava
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  101-150
 • Ульи
  DADANT HIVE 12-FRAME
 • Порода пчел
  A.m. sossimai (UA2720313972581)

Recent Profile Visitors

2,221 profile views
 1. Давно так не сміявся. Відколи це ТЕХНІЧНІ УМОВИ стали "государственным актом обязательным всем к выполнению"? Технічні умови - це внутрішній документ виробника. Розробляються на продукт, товар або послугу, що є унікальними на ринку і не потрапляють під дію існуючих державних або міжгалузевих стандартів. Ви можете розробляти і затверджувати їх самостійно, а можете замовити їх розробку або придбати вже готові. "Технічні умови є власністю компанії-виробника, на яку вони розроблені, та є її внутрішнім документом. Тому ТУ не можуть бути відтворені або тиражуватися без дозволу їх власника, ті
 2. Трохи не так, як Ви пишете. Навіть зовсім не так. Техні́чні умо́ви (ТУ) — нормативний документ, що встановлює ВНУТРІШНІ технічні вимоги, яким повинна відповідати продукція, процес або послуга, та визначає процедури, за допомогою яких може бути встановлено, чи дотримані такі вимоги. ТУ встановлюють вимоги до продукції, призначеної до САМОСТІЙНОГО ПОСТАЧАННЯ (виконання, надавання) та РЕГУЛЮЮТЬ ВІДНОСИНИ МІЖ ВИРОБНИКОМ (ПОСТАЧАЛЬНИКОМ) ТА СПОЖИВАЧЕМ (КОРИСТУВАЧЕМ). ТУ можуть бути невід'ємною частиною комплекту конструкторської, технологічної або іншої технічної документації на продукцію а
 3. А з якого дива технічні умови повинні бути безкоштовними? Якщо треба "безкоштовні" - розробіть самі і спробуйте їх затвердити ))..
 4. ДСТУ 4986:2008 “Матка бджолина української степової породи. Технічні умови” ДСТУ 4985:2008 “Сім’ї бджолині української степової породи. Технічні умови”
 5. В мене все на 300, у Гаврилова є й на 230, це племінна пасіка, медом на таких пасіках рідко пахне. А пакети замовляють і на 145-тій, і на 230-ій, і на 300. ,Тому на племінній пасіці і такі повінні бути.
 6. Жовтень місяць, 20 число. Зверху корпуса з сушниною. Так краще зберігати рамки для захисту від молі.
 7. Вибачаюсь, то все через нові обмеження youtube. Не звернув уваги, що на відео дядько в одних труселях, і не вказав обмеження перегляду для дітей до 16 років.)))
 8. Я ж кажу, понесло. Писано, судячи з підпису, Скрипаленком О.Ф. Дата народження матки там наче написана - під номером опалітки. А все решта.. не варте паперу.. і про покоління, мені так здається, не буду стверджувати, повна фантазія.. в 17-му році контрольоване проводили вперше, і на облітниках, на скільки мені відомо, не було маток цих ліній.. Не може бути третє.. фізично. Роздивився тут на фото ще й паспорт в якому батьківські від UA-38 US-21. Це сестринська група 82-гої лінії, яка стояла два роки на Кучугурах. По цій лінії родоводи ведуться починаючи з 2011-го року.
 9. До чого тут ОМУ і бакфастчики? Якщо не в темі, то краще мовчіть.
 10. ... Цікаве кодування. З огляду на прізвища. Таких маток не повинно існувати в принципі. Або самих оригінаторів кудись дико понесло, або.. хтось невірно з UTF-8 в ISCII переводив, через ISO 8859-1.. Хоча тут і не зрозуміло хто оригінатор. У степовиків так родоводи маткам ніхто не веде. Цифрами послідуючими після US - повенен бути код матковода. У Григорків US-05-.. у Єгошина US-01-..
×
×
 • Create New...