Jump to content

Макс_Скрипник

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  205
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by Макс_Скрипник

 1. В цьому році найкраща птиця на пасіці це щурка! Мабуть була на всіх пасіках.

  Тим часов качки виросли, майже успішно. Травленний комбікорм все ж таки завдав шкоди, чиста вага склала менше на 300-500 грамів, ніж минулого сезону, хоча жиру в цьму році менше.

  Пір'я по всьому саду і пасіці....і пустеля під ногами. Добре що шпориш їм не по зубам тому між вуликами зелено.

  • Like 1
 2. 35 хвилин тому, Макарыч57 сказав:

  Спрос вещь относительная. Для стационарного содержания выгоднее купить все в одном за полторы, чем весной пакет за штуку. У меня взятка практически никакого небыло, вот только сейчас кто-то смилостивился дал немного нектара. 

  Весной будут семьи по полторухе с ульями и сушью, главное "не ловити ґав".  И риск только один, не найти Семьи по полторухе:umora: 

  Предлогал я выгодный вариант к покупке своему наставнику, человеку который пытался сделать с меня пчеловода в первый сезон, но он сказал....зачем мне нервничать всю зиму, я и так 40 зим на нервах прожил. Сам он практически отошел от дел, 2 года как, есть 5 семей..думал весной подкупить....а то пенсия мала и рыбалка затянула:(

  • Like 2
 3. 28.08.2020 в 18:55, Wladimir_K сказав:

  Для попиту потрібного щоб в пасічників від ціни на мед "очі горіли".

  Думаю, що більш свіжі пасічники вже обпеклись ціною і примарними заробітками, тепер шукають чи почнуть шукати ті заробітки на чужині. А олд скул вже не захочуть розширятися, а будуть тільки скорочувати свою частку попиту на бджоли, яка і так була замала. Ринок пакетів, сімей зайшов у глухий кут, як і ціна на мед. Не забувайте, хто був споживачем пакетів намбер ван, наші вітчизняні пасічники не взмозі стільки закурити.

  П.С.: свіжачки пасічники вже продають бджоли і сезон не поводили і такі не один, два. Добра сім'я 1500 з добрим вуликом, медом і комплектом суші для них це границя мрій на даний час, щоб позбутися. Дзвонили, пропонували...:ak:

  Наступний сезон з продажу бджіл буде взагалі провальним...ціни на мед "очі горіли" козак Голота не побачить, принаймі наступні 4-5 роки.

  Хочу дуже помилятися...і бажаю, щоб Володимир напророчив.......і підуть мої сім"ї з молотка по 100 євро за одиницю:UA:

  • Like 1
 4. Тільки що, Wladimir_K сказав:

  В 2021 р. пакети популярністю користуватися не будуть, а от далі ...

  Идет разговор о том, что подсолнух перестанут культивировать в нынешних масштабах.

  В наступному році пакети будуть нікому не потрібні, бо продаватмуться:IMHO: укомплектовані пасіки за безцінь

 5. 6 годин тому, ромео сказав:

  Як встановили?

  Я все передумав, потім вирішив ще спробувати змінити корм. У магазині вет.товарів розмовляв з продавцем, а він подзвонив до ветеренара, по симптомам встановили, що схоже на отруєння.  Лікар сказав, що в районі лягло кілька тисяч бройлерів від неякісного корму, аналіз показав, що комбікорм містив яди. 

  • Like 2
 6. 16 годин тому, ромео сказав:

  Вже 30шт? 

  Трохи більше бо придбав морозильну камеру:)

  В цьому році були великі втрати поголів'я, виною був стартовий комбікорм з протравленого зерна. Корм придбав у того ж продавця, що і качок....корм відвіз назад і дохляків також. Все вирішили, однак все одно є збитки, мінус 3 особини бо отруєння вилізло з часом, нерви всієї сім'ї, час і кошти на паливо.

  • Like 1
 7. В том сезоне было 20шт. уток. Пчелы немного ганяли их в возрасте от 1 до 2 мес. А потом все гуд....вот только ульи с пенополистирола жрут:( при осмотре ульев колупал трута, так утки были в восторге.

  Одно плохо....сожрали всю траву и во время дождей по осени земля превратилось в болото, а еще орут на всю округу.

  В этом сезоне тоже взял уток.

  • Like 2
 8. 7 годин тому, слава 1987 сказав:

  В неділю помітив світло сіру (сіра з попільнастим відливом)бджолу, що бомбить нуки,

  хто дасть підказку, що за звір такий, якась місцева дворняга чи ще яку "породу" хто із сусідів прикупив.(можливо бомблять і інші, але ці чітко відрізняються по кольору)

  У меня точно так же, такая же пчела, бомбит моих по весне и осенью, прошлой ос енью -20 нуклеусов, с резервными матками  на весну, положили.

  Вычеслили откуда летит, оказалось почти соседские, их хузяин заявляет, что это карпатка......а мне кажется, что кавказ, летают при пониженных t и очень ранние. Того пчеловода предупредил, чтобы завел карпатку настоящую, если желает остаться с пчелами и мозгами. 

   

 9. 20 годин тому, Н. Петрович сказав:

  Что-то тишина по привесам. С акацией наверно пролет.

  Не пролет, уже скормил под 200 кг прошлогоднего меда с акации(майский), сегодня отдал последнюю порцию на переработку. Будет свежий майский мед.

  По привесам но контроле +0, -0,2 кг. Когжа погоды нет для вылетов то вообще пздц. Сегодня первый день пошли на эспарцет, хотя цветет уже неделю, если не больше.

  Пока делал сыту, то воровок крутилось дофига и как всегда рыжики, серой пчелы не было.

  • Like 2
 10. 1 година тому, Ворон сказав:

  Я чекаю хоч день без опадів,щоб качнути меду,сади +ріпак.:hi:

  Також думав трохи качнути ріпака, але природа з бджолами  іншої думки. Опади ідуть до нас,  з середи обіцяють у нас дощі аж до понеділка, тому буде у всіх "+" але водяний:( 

 11. 5 годин тому, Надія сказав:

  А їх треба забрати? Зараз за тиждень бджілки його і з`їдять. Хіба що  забрати мед,  підкормити цукром

  Якщо хтось дуже хоче рапса, то можна і забрати, при умові що то не остання рамка з медом.

  Раніше після викачки акації під чисту(розплідні качали, якщо полоска від 10см) кидали по дві повномедні соняшника і все гуд.

  За останні дві доби -0,9 кг.

  • Like 1
 12. 20.05.2020 в 10:53, Инна сказав:

  Как долго они успокаиваются, я уже чуть не плачу. Соседка звонит селькому голове, скандалит я ее понимаю. Рапс доцветает уже вершочки только но они все еще злые. С утра по дворам летают и караулят. 

  Не знаю как долго, у меня успокоились как только прошел пик цветения. Но все равно, при осмотре без дымаря некоторые семьи нервничают и стоит одной зажужжать, как сразу взлетает 5-10 шт к маске. Для меня не привычно использывать дымарь, всегда спокойные были. Грешу на погоду, так как очень не стабильная...и весна в этом году:at:. Мы нервничаем...нет взятка, холодина, а пчела тем более нежное создание.

  Может у вас что-то изменилось по соседству или дома, вот пчеле и не нравится. Мои пчелам не нравится запах стираных вещей с ленором, когда жена вешает вещи сушить, то одна, а то и пару пчел прилетает на разборки....правда не жалят, если не махать руками.

  • Like 1
 13. Отцвел рапс, стали милые как кролики. Отбирал пакеты, клиенты были в шоке от таких пчел "спокійні, як двері".

  А незадолго гоняли соседей, котов и собак.

  Отцветет рапс и у вас успокоятся. 

  • Like 4
 14. 11 травня +1,5 кг

  12 травня +0,3 кг

  13 травня -0,2 кг.

  Ріпак за 3 км, каштан на піку, після нічного холоду глід почав сипатись...:(

  Позавчора працювали на каштані кінському. О така картина. Якщо візьму з кожної сім'ї по одній, дві рамці на 300 меду і то добре.

  12 квітня був рекорд за цю весну.

  • Like 2
 15. 4 хвилини тому, язичник сказав:

  Після зрізання дерева густі зарості пагонів  конкурують  між собою і тому слабкіші поступово всихають

  Так, виростає сильніший. Але цьому выпадку там конкуренція майже відсутня, мало її там. Мені здається, що примерзла.

 16. Акація на сьогодні. Суцвіть дуже мало, багато сухих гілок. На старезних акація не видно суцвіть, бо високо і старі дерева, як правило відстають у розвитку.

  20200503_175353.jpg

  • Like 2
 17. 3 години тому, дочинец сказав:

  Жодного разу не бачив щоб зворовали яйце і вивели матку,хоча завжди десятками на пасіці є безматочних і трутовок як у сім ях так і в нуклеусах.

  Я не зміг зрозуміти звідки нуклеус(відводок) взяв яйце і вивів матку...єдине що спадає на думку, то вкрали. Варіант можливий, сім'ї стоять дуже компактно ~80шт. на 3 сотках.

  А предісторія була, що матка не повернулась з обльоту, думав дати маточник, а там вже кормлять личинку. Тому не став рушити їм плани, експеримент. Вивели, або....залетіла зальотна:hmm:  хоча маточника того вони запечатали.

  З кожним сезоном бджоли підкидують матеріал для роздумів і дивують. 

  З вашими знаннями, досвідом і масштабами потрібно давати поради і ідеї для дисертацій нашим науковцям. 

   

 18. 2 години тому, Мико сказав:

  Может всё  таки пчела -трутовка отложила 

  Что никогда не приходилось видеть пчелу ,

  залетающую в улей с яйцом в клюве 

  Вы видели как пчела взяв соринку в улье вылетает чтобы выбросить ее?

  П.С. Тема о вечном, как и какой улей лучше и прочие.

 19. 7 годин тому, siverit сказав:

   Единственное объяснение пчёлы из нуклеуса украли гдето яйцо. Еслиб ктото расказывал не поверил бы. Одно жалею, маточник сгоряча сорвал, надо было вырезать и понаблюдать в воспиталке. 

  Воровать яйца  они умеют:) только вот успех не всегда, чаще всего трутовка яйцо отложила. Но в моей практике пару раз было, что выводили матку с ворованного яйца.

  • Haha 3
 20. Пропоную два варіанти вирішення проблеми:

  - по темному закриваємо льотки і бензин.:(

  - давимо матку. Даємо 2-3 рамки відкритого розплоду(яйця) від іншої сім'ї. Разкриваємо льотки і по темному відвозимо на 1,5 місяці з дому.

  Якщо вулик трухлий то можлива апітерапія:umora:

  Третій варіант, це придбати матку і замінити, але вони судячи з ваших постів навіжені....тому краще перші два.

  Бажаю успіху!

  Сегодня и у меня пару семей последних, которых вечером пересаживал в другие ульи озверели...но на то есть причины. Опрыскивают рапс:(

 21. 25 хвилин тому, Mihail-ves сказав:

  вчора вітер і на вагах 0, сьогодні день просто чудовий і як видно бджілками сподобався, сьогодні +3,7кг. Працюємо дальше. Сьогодні вийшов один рій з карпатки, ще одна в ройовому. Буду зводити карпатку, не хочу ловити свої рої. Краще ловити чужі, в свої приманки.:umora:

  Чекаємо і у нас через квлька днів такий взяток. А на сьогодні у нас перемога, "кормежка отменяется" почали трохи носити, на розвиток, сподіваюсь, вистачить!

  • Like 1
×
×
 • Create New...