Jump to content

djun

Пользователи
 • Content Count

  33
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

11

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Location
  Дрогобицький р-н.

General Information

 • Пасека в
  Дрогобицький р-н
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  51-70
 • Ульи
  лежаки, на рамку 145
 • Порода пчел
  Карпатська

Recent Profile Visitors

814 profile views
 1. Вирішив створити серпневі відводки. Придбав плідні матки, підсадив... Прийняли добре, тільки в одному відводку матка не засіяла. Сьогодні вирішив ще раз перевірити на засів (пішов десятий день з часу коли випустив матку з кліточки) і що я побачив: у бджіл тривога, літають навкруг вулика, повзають по вулику, а під вуликом зграйка бджіл і поміж них мертва матка... Хто що думає?
 2. Дякую, інформативно. А ізолятори використовуєте такі, як в продажі (ізолятор Хмари), чи якусь власну конструкцію?
 3. Скажіть, будь ласка, який стан сімей був на той час (сила, кількість розплоду) і який взяток. А ще, чи не тягли рятункові маточники?
 4. Дякую, цікаво. Важко зрозуміти причину, чому матки загинули... може маєте якісь здогадки, чому так сталось, бо все ж планую в декількох сім'ях ізолювати цього року..
 5. Та ж проблема - вже третій рік розплід, або в листопаді, або в січні. Планую спробувати ізолювати цього року, але в серпні, мабуть, не ризикну. Думаю десь з кінця вересня до кінця березня. Може хтось практикує таку ізоляцію, поділіться результатами.
 6. Потрібно розуміти, що дата ізоляції в кожного буде іншою. Малихін виділяє декілька основних моментів, при яких можна проводити ізоляцію, серед них - час найбільшої кількості розплоду у сім'ї. Ще потрібно звернути увагу на рятункові маточники, які бджоли можуть потяги після ізоляції, загодовувати не рекомендується, хоча, якщо відразу після ізоляції, то буде зношуватись стара бджола, а та що вийде з розплоду піде в зиму (моя думка).
 7. Думав все працює... Попробую виправити...
 8. Мій воскопрес https://www.youtube.com/watch?v=0nxfB0d_FFA
 9. Ось зустрів таку красу, обліплену бджолами, росте кущем, фото зроблені 25 червня. Що це?
 10. А може стиснути корпус на 300 до 8-ми рамок (якщо не зайняті розплодом) і зверху поставити 8 на 145, а коли почнуть освоювати корпус на 145 повернути рамки на 300.
 11. пробовал! на следущий год 50% гнездо на 300+145 магазины и 50% семей все на 145!Сейчас вывод такой что семьи которые были гнездо на 300 в зиму пошли сильней!но всё покажет следущий год! Було би цікаво почути результати 2012-го року.
 12. Біля мене теж море цієї ромашки, і відстань між нашими точками невелика, але бджіл на ній, за три роки не бачив. Я теж бджіл на ній не бачив, але десь на форумі читав що працюють бджоли на цій ромашці зранку до години 11.00. Цікаво в котрій годині зроблене фото.
 13. А в мене ситуація така - вирішив боротися з роїнням за допомогою створення відводків. На момент їх створення частина сімей ввійшли в ройовий стан і зацвів ріпак. Відводки зробив на старих матках, а в основні сімї дав зрілі маточники позривавши ройові. Настав час обльоту молодим маткам - і що я бачу - виходить рій! Почав шукати причину і побачив кілька свищових маточників (зрозумів свою помилку, що не зробив ревізію на свищові маточники). Переглянув всі вулики - позривав свищові маточники, а на другий день бачу знов виходить рій, але так і не привився на гілці, а повернувся у вулик. Думаю, що
×
×
 • Create New...