Jump to content

Sadovod

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  419
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

669

3 Followers

General Information

 • Пасека в
  Киев
 • Стаж
  свыше 25 лет

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Что-то Вы напутали. Откуда взяли, что 300гр муравьинки?
 2. БАГАТЬОМ ЗДАЄТЬСЯ, ЩО МАСОВІ ОТРУЄННЯ БДЖІЛ, ЯКІ НАРОСТАЮТЬ З РОКУ НА РІК, ЦЕ ПРОСТО БЕЗВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ АГРАРІЇВ? Подивіться на на це трохи ширше і глибше: коли і з чого почалося знищення галузі? А причина одна: медова галузь України несподівано вискочила в світові лідери. А це великі фінансові потоки, які не підконтрольні олігархам, і конкуренція на світовому ринку. Тому, все направлено на знищення пасічників-одноосібників низькими цінами, отруєнням бджіл і антирекламою українського меду. Тому, мовчать провідні телеканали, які ще недавно захлинаючись розповідали про фальш
 3. ВЕСТИ С ФРОНТА: ОТРАВЛЕНИЕ ПЧЕЛ УЖЕ В 17 ОБЛАСТЯХ УКРАИНЫ !!! Винницкая, Сумская, Херсонская, Одесская, Кировоградская, Хмельницкая, Ровенская, Днепропетровская, Ивано-Франковская, Николаевская, Черниговская, Полтавская, Тернопольская, Киевская, Черкасская, Житомирская, Запорожская.
 4. Так. Це порушення, можна писати заяву в "Дерпродспоживслужбу". Так. Є виняток в іншому документі: "6.1.5. Всі роботи з пестицидами слід проводити в ранні ранкові (до 10) і вечірні години при мінімальних висхідних повітряних потоках. Як виняток, допускається проведення обробок у денні години у похмурі і прохолодні дні з температурою навколишнього повітря нижче +10 град.С." (Наказ Міністерства охорони здоров'я України 03.08.1998 № 1 Транспортування, зберігання та застосування пестицидів у народному господарстві Державні санітарні правила ДСП 8.8.1.2.001-98)
 5. Я ж написав вище: блокувати техніку, викликати поліцію і "Держпродспоживслужбу".
 6. Згідно з "Інструкцією щодо попередження та ліквідації хвороб і отруєнь бджіл" (Наказ Головного державного інспектора ветеринарної медицини 30.01.2001 N 9) 7.1.2. Власників пасік оповіщають за три доби до хімобробок з зазначенням застосовуваного отрутохімікату, місця (у радіусі 7 км), часу і способу проведення обробки. Указують час ізоляції бджіл. 7.1.3. Обробки проводять у період відсутності льоту бджіл у ранкові або вечірні години. 7.1.4. Не допускають обробку квітучих медоносів і пилконосів під час масового льоту бджіл.
 7. Що робити для попередження отруєнь бджіл отрутохімікатами? У ситуації, що склалася, коли в законодавстві відсутнє покарання за отруєння бджіл, коли Верховна Рада зробила висновок, що отруєння бджіл не є злочином, коли повністю відсутній контроль за застосуванням отрутохімікатів, бджолярі повинні якимось чином себе захищати самостійно. Жодна петиція не зібрала 25тис підписів. Жодне звернення не дало результату. Жодний протест у Києві не дав результату. Українські пасічники пасивні. Ефективні об'єднання тільки на місцевому рівні. Заклики "диванних" месників "палити поля і техніку
 8. СТРАСТНАЯ ПЯТНИЦА 17.04.2020 ДЛЯ ПЧЕЛ УКРАИНЫ! ОТРАВЛЕНИЯ УЖЕ В 13 ОБЛАСТЯХ! Винницкая, Сумская, Херсонская, Одесская, Кировоградская, Хмельницкая, Ровенская, Днепропетровская, Ивано-Франковская, Николаевская, Черниговская, Полтавская, Тернопольская. И, пока не уточненные данные, - Черкасская и Харьковская. Подробности в ФБ, в группе "Пчелы против химии" .
 9. Я применяю такую систему лечебно-профилактических экологических подкормок весной: ВЕСЕННИЕ ПРОФИЛАКТИЧЕСКИЕ И СТИМУЛИРУЮЩИЕ ПОДКОРМКИ (по Д.Рахматулину, Г.Таранову, Л.Колбиной, С.Непейвода и другим) Канди (по Таранову) безбелковое. 80кг сахара + 19кг меда + 1кг воды + 2л подсолнечного масла (чтобы не высыхало). Дается до облета по 0,5кг на семью. Нельзя подкладывать в клетки с матками из-за масла. Белковое канди. 1кг прессованных хлебопекарных дрожжей + 10кг сахарной пудры. Дрожжи положить на пудру, чтобы растаяли и вымесить. Можно добавить свежевыбитую и н
 10. Как генетик по образованию, скажу, что это утверждение безответственное. И у бактерий, и у пчел, и у клещей, и у вирусов постоянно происходят мутации, которые могут привести к неконтролируемым и непредсказуемым последствиям и для природы, и для самого человека. Поэтому, разумные ученые во всем мире и выступают против ГМО и других генетических экспериментов.
 11. Згідно з рішеннями комітетів Верховної Ради, народні депутати не вважають отруєння бджіл злочином і не бажають вводити за це кримінальну відповідальність! "Народні депутати України – члени Комітету зауважили, що криміналізація додаткових діянь вбачається недоцільною, оскільки факт застосування засобів захисту рослин для обробки медоносних рослин без повідомлення фізичним або юридичним особам, які займаються бджільництвом та органу місцевого самоврядування, не досягає рівня суспільної небезпечності для визнання такого діяння злочином" (Висновки Комітету з питань правоохоронної діяльності В
 12. Это не в свободной продаже. Написано: "Продукт, отпускаемый по рецепту, который по закону запрещен к продаже через интернет-магазины".
 13. Полезная информация. От себя добавлю, что, при обработке муравьиной кислотой, летки должны быть полностью открыты!
 14. Тут как раз вы напутали. При нагревании щавелевой образуется муравьиная кислота и вода.
 15. Я не убирал. Это к админу. + эфирные масла и зоотехнические методы.
×
×
 • Create New...