Jump to content

etg

Пользователи
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

31

1 Follower

About etg

 • Birthday 05/07/1985

Profile Information

 • Location
  івано-франківськ

General Information

 • Пасека в
  тлумацький р-он Івано-франківської обл.
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  71-100
 • Ульи
  багатокорпусні дадан 12р + магазини на напіврамку
 • Порода пчел
  бакфаст, карніка та місцева

Recent Profile Visitors

994 profile views
 1. Якщо ви про те що "що з нас візьмеш?" то думаю що постригти прив'язану вівцю завжди легше ніж ту що в сосіда за парканом. Не того ми зросту щоб нас бачили, а тим більше будували якійсь стратегії, ребята просто хочуть урвати по максимуму і їм це виходить, а так як регуляторів і інших гравців тут немає, то й "грають" нас в своє задоволення. От у нас є статистики по виробництву і споживанню меду у світі по країнах, а чи є подібна статистика по пилку?
 2. Як на мене то самозайняті пасічники це якраз і є той прошарок населення від якого у влади найменше болить голова, навіть навпаки, ми ж нічого не вимагаєм, тільки б не заважали. Ми фактично мрія будь-якої держави, закон не порушуємо, виплат ніяких не вимагаємо, здоров'я нації пропагуємо, непрямі податки сплачуємо. Невже коли ми втечемо на заробітки то станемо корисніші для держави, ми ж можемо і не повернутися. Той період коли було багато незайнятого населення пройшов, тепер навпаки рук не вистачає. Влада навряд чи нас взагалі бачить, а от чому невигідно всім займатися то з нашого боку вин
 3. Мені ще одне цікаво для чого ці "волни"? В довготривалій перспективі програють всі, пасічники і надалі повернуться до меду і пакетів (в гіршому випадку Польша) а закупівельники залишуться без ринку, відносно недорого пилка, якщо не рахувати 2017. Якщо ринок пилка штучно обвалюють, то мені шкода буде тільки одного, тих пасічників які роками розвивали і вивчали цей напрямок бджільництва...
 4. Чесно не знаю по чому продають наш пилок, але польський якщо на гривні то десь 250-300.
 5. Пане Володимир, а зараз у нас що пилок не контрабасом хіба везуть за кордон? На польському олх є оголошення продажу українського пилку десятками тон від однієї людини, у французів теж на одному з сайтів є український пилок в будь-яких кількостях.. невже немає потреби в нашому пилку, чи просто викручують руки ціною?
 6. Мав пропозицію купівлі по 7 дол, але потрібні папери про те що це пилок з пасіки що має сертифікат органік (нажаль пасіка в просто "екологічно", відносно, місцевості). А так пропонована ціна була від 60 до 100 літом. У самого ще весь пилок вдома, не продав ще жодної сотні кілограм.
 7. Вітаю вас з Новим роком, нових успіхів та нових можливостей вам всім, шануймося.
 8. Якщо можна то я б також хотів отримати насіння павловнії.
 9. Всіх Вітаю з Днем пасічника, здоров'я, розуміння і достойної винагороди за нашу не легку але приємну справу, нехай все у нас буде "як по меду".
×
×
 • Create New...