Jump to content

Necuk

Пользователи
 • Content Count

  67
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

246

1 Follower

Profile Information

 • Location
  Украина

General Information

 • Пасека в
  Киевская обл.
 • Стаж
  16-25 лет
 • Kоличество семей
  51-70
 • Ульи
  різні
 • Порода пчел
  карніка,карпатка

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. То беріть мішки на плечі і контрабасом носіть Ви думаєте , що це актуальна тема для пасічників на сьогодні ? Не хочете платити пасічникам -- то платіть митникам.....
 2. При всій повазі до Вас(як матководів),з такою оптовою ціною меду, яку маємо станом на сьогодні, попит навіть на якісних маток буде набагато меншим ніж минулі роки. Хочемо того чи ні, а саме ціна меду є основою для формування майбутньої ціни на бджоломаток та пакети. Ентузіасти є і серед пасічників, але їх не так багато щоб розширяти пасіку чи покращувати її продуктивність не маючи кінцевого результату.......
 3. Медаль ..........за те що змогли поставить більшість українських пасічників в позу "Сломанной березы"
 4. Если мед будет по 30грн/кг - то все закончится еще быстрее!
 5. Цікаво , тобто ,колись в магазинах: було мясо -тепер соя, було молоко - тепер пальмова олія, був мед - а буде ГФС Ну -ну як казали експортери пасічникам : " Зменшуйте затрати"
 6. Далі не розповім , бо видалив лот та екаунт,а кошти не сплачував! ......спробуйте .......якщо хочите мати власний досвід ......
 7. Нічого не втратив, а досвід здобув. Та й колег застерігаю, де граблі лежать......)))))
 8. Дивно, після виставлення мого лоту, з явився невідомий покупець, Імя та телефон якого я міг дізнатися сплативши відсотки послуг біржі( близько 5000 тис. грн)!!!!!!Сплати кошти --- а потім , можливо, )))) знайдеш свого покупця .
 9. Так , як не зі слів знаю,що таке кооперативи , то напишу Вам! Ха-ха а не коперативи! В Україні кооперація - це колективізація, доля якої всім відома! Суть кооперативів дуже глибока і така важлива )))- адже вступивши в такий кооператив, одного чудового дня матимеш в кишені, як в пісні"Три копейки й носовий платок":))) Питання тільки часу, як швидко ви опинитесь біля розбитого корита!!!!!!!
 10. Колеги підкажіть! Сьогодні вночі повинні обробляти ріпак поруч з пасікою .За інформацією агронома препарат -Маврік.Чи достатньо буде зачинити бджіл до сходження роси наступного дня, десь до 11.00 год?
 11. А що ми думаєм? Ми не думаєм, а зробили це. Нас 4 матководи з Кагарлика. Виставили 4 батьки і 48 маткомісць. Обліт більше 80 відсотків. Маємо тепер свою острівну карніку. Карніка Кагарличанка- звучить)))
 12. Станом на 07.07.2018р. акація 65, липа 60, за сонях, кажуть -ще не сформували ціну. Якось так.
 13. Возьму 13 пачек. Сумму, номер карты, в приват пожалуйста. ..
 14. Тобто, з міллю -проблема ... .
×
×
 • Create New...