Jump to content

Руслан К.

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  266
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

745

1 Follower

Profile Information

 • Location
  С. Липянка

General Information

 • Пасека в
  С.Липянка.Черкасская обл.
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  51-70
 • Ульи
  МК
 • Порода пчел
  Укр.(местная)+ карніка

Recent Profile Visitors

1,382 profile views
 1. Скобу 10-12мм б'є нормально? Бо у сігми вказано що мінімум 16 мм. То ж я думав що для проволоки тільки Міол підходить.
 2. Поки що миші найбільш популярні. Хіт продажу. Як і свинка минулого року. Є ще формочки до Валентина та 8 березня, але вони менш затребувані.
 3. А чого кричать, потроху творимо. Усіх з наступаючим Різдвом!
 4. Чим пояснити? Не знаю. Але таке сталося тільки у сім'ях, і тільки у тих де підсаджував неплідок. У відводочках і у сім'ях де давав маточник нічого подібного не було. Сім'ї місцеві, ройові. Знайомий казав що минулого року таке саме у нього було з бакфастом. Цього року у нього всі під садки ідеальні.Можливо стара бджола відчуває що молода бджола від карніки якась не така, іншої породи. Тоді виникає питання чому тих що підсаджував у маточниках не трогають? Можливо це дійсно нехватка мододої бджоли, і ще до цього інша порода.
 5. У мене така сама ситуація тільки з карнікою. Правда підсаджувалися у сім'ї. Так от, засів і печатка від бруска до бруска чотири рамки. І коли починає лупитися молода бджола карніки, матку знищують. А вже потім тягнуть свищеві маточники. Таких сімей у мене 15%. Так що я помилки у Ваших діях не бачу. Як казали вище це потрібно пережити. І ще. Шукайте у кого можно взяти личинку для прививки. І виводьте самі. Навіть якщо у Вас уже буде Ф2.
 6. У нас розкидають трихограму з літака по кукурудзі. Біологічний метод. Ніякої шкоди.
 7. Минулого року вже збиралися, і арбітр був. Махав кулаками на фермерів, обіцяв показати "кузькину мать". А цього року цей арбітр сам положив пасіки по 100 сімей.... Ви все правильно пишете, домовлятися потрібно, але процес домовляння буде ефективніший коли ці травачі чи кропильники теж відчують гіркоту втрати. Ато дивляться наче ти до їх не домовлятися прийшов а милостиню просить. Тільки комплексний підхід.
 8. Читаючи останні пости, мені, здається що Старий Друже, не такий і друже нам, пасічникам. Хто зна хто сховався за цим ніком. Можливо це наклавший у штани фермер, який хоче зберегти свій урожай. Зареєструватися для того щоб заспокоювати пасічників? Не схоже на нашого брата....
×
×
 • Create New...