Перейти к содержанию

Програми для і про бджільництво


mayherav

Рекомендуемые сообщения

Пишем тут про програми для бджільництва, що допомагають нам в роботі на пасіці чи просто інформують. Дякую

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пише про програми для бджільництва що допомагають нам в роботі на пасіці чи просто інформують.
Розмноження бджіл 1.0 для початківців інформаційна програма.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 5 weeks later...
Адреса телефони Вет аптеки магазини телефони демо потребує дороблення і оновлення.

Та щось взагалі не запускається.
Компьютерная программа Apiary

Програми повинні бути хоч трохи "дружелюбні" і розраховані для "чайників". Як на мене то там все дуже заплутано - простіше і зручніше запис в зошиті :IMHO:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 months later...
Адреса телефони Вет аптеки магазини телефони демо потребує дороблення і оновлення.

Та щось взагалі не запускається.
Компьютерная программа Apiary

Програми повинні бути хоч трохи "дружелюбні" і розраховані для "чайників". Як на мене то там все дуже заплутано - простіше і зручніше запис в зошиті :IMHO:
Просто потрібен фраймворк тоді піде а якщо ваша система стара просто на сайті майкрософт обновіт свою систему тоді піде ось так
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Компьютерная программа Apiary

На жаль einar правий. Підтверджую. Всі програми, які пробував запустити складні у вжитку. Для "чайників" не підходять. Бо в коритстуванні комп"ютером є дуже багато інформації,що зветься "по замовчуванні". Та ось знайшов, як мені здається, ніби найбільш просту: http://www.beelife.org/forum/thread147-1.html
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Видалив картинки, трохи повиправляв граматичні помилки. Перше враження - з всього, що бачив, ця програмка дійсно найбільш практична, але до неї треба ще буде "докласти руки".

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Видалив картинки, трохи повиправляв граматичні помилки. Перше враження - з всього, що бачив, ця програмка дійсно найбільш практична, але до неї треба ще буде "докласти руки".

Як завершите доводку програми прохання показати. А який варіант Ви робите на 30 чи на 100 сімей?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Покищо тільки помітив, що багато клітинок не працюють. Вона не "горить", залишу на зиму. Зараз в моїй EXCEL занесено вагу і кількість компклектуючих, завдяки чому вираховується кількість меду у вулику. Правда разом з бджолами. Думаю, доводити готову програму, чи таки зробити для себе свою. Взагалі робота в EXCEL дуже проста і кожен може під себе її налаштувати чи зробити власну. Програмісти дуже рідко бувають дизайнерами чи психологами. Тому, як на мене, інформація сприймається важко, очі "бігають" по екрану, багато зайвої інформації.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Взагалі робота в EXCEL дуже проста і кожен може під себе її налаштувати чи зробити власну.

sewerby може знаєте, як зробити "випливаєче вікно". Чи може я неправильно висловився. Тобто я хочу зробити так як в цій програмі. Є клітинки з червоною міткою і при наведенні на цю клітинку курсораа випливає певна інформація.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Стаєте на клітинку, де хочете зробити підказку, клацаєте правою кнопкою миші. В меню, що зявилося, вибираєте "Вставить примечание" і пишете все, що Вам заманеться. Деталі можуть відрізнятися в залежності від версії EXCEL. В мене 2010.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Стаєте на клітинку, де хочете зробити підказку, клацаєте правою кнопкою миші. В меню, що зявилося, вибираєте "Вставить примечание" і пишете все, що Вам заманеться. Деталі можуть відрізнятися в залежності від версії EXCEL. В мене 2010.

О, як просто. Дякую. Вже рік працюю з Екселем а до такого простого недопер.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Так само просто і меню робиться, тільки вибираєте в самому низу "Гиперссылку". А в ній, в лівих віконцях - місце, куди Ви хочете переміститись. А в верхньому віконці - пишете назву клітинки меню. Якщо у Вас діюча таблиця, з кількома вікнами, то назви вікон буде автоматично запропоновано для вибору в якості зсилки. Можна і інші дії вибрати. :wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Так само просто і меню робиться, тільки вибираєте в самому низу "Гиперссылку". А в ній, в лівих віконцях - місце, куди Ви хочете переміститись. А в верхньому віконці - пишете назву клітинки меню. Якщо у Вас діюча таблиця, з кількома вікнами, то назви вікон буде автоматично запропоновано для вибору в якості зсилки. Можна і інші дії вибрати.

Дякую за науку. Буду робити.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

sewerby! Одразу питання. Зв"язок в одному документі встановлюється просто. А от як встановити зв"язок між різними Екселівськими документами. І саме з "місцем в іншому документі" щось не вловлю. Можливо Ви знаєте як це зробити.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В EXCEL 2010 у вікні гіперссилки по умовчанню виділяється саме звязок з іншим файлом - лівий стовпчик, верхній заголовок. А файл вибирається із списку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В EXCEL 2010 у вікні гіперссилки по умовчанню виділяється саме звязок з іншим файлом - лівий стовпчик, верхній заголовок. А файл вибирається із списку.

Це ясно. А от як зв"язати саме "з місцем" у тому документі не получається. :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Це ще простіше. При вводі гіперссилки справа є віконце "закладка". Ставши на нього Ви отримаєте можливість вибрати сторінку. А в верхньому рядку вкажіть адресу ячейки. владек, сподіваюсь це не екзамен? :):az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

владек, сподіваюсь це не екзамен?

За означенням: "Доцент тупий.......Завжди". Вибачайте. Та думаю, що це не останнє моє запитання. Дуже вже мені цей Ексель починає подобатись.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дуже вже мені цей Ексель починає подобатись.

Тут можна повчитись
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Програми для і про бджільництво

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...