Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

 1. Today
 2. Да пофиг ему пчёлы. ему мёд нужен . он и прошлые года привозил и тем кого хорошо знает без денег пакеты отдавал а потом медом из под медогонки долги отдают.. Да я и пчеловодов хорошо знаю и его то сомневаюсь что пчеловоды меня обманывали бы.. ну в общем сегодня его наберу и сам спрошу. правда он знает что я пакеты продаю и цены мои знает то может мне правду и не скажет ..
 3. Yesterday
 4. Съели по 1 кг за 3 недели,эфирные масла просто вылил в облепиховое масло,масла вообщем 2,1л., лучше смазывать пленку,на дне много не было и то в основном забрус.
 5. Однозначно разные. Видел уже до сотни козьих верб и специально обращал на это внимание. Еще сложилось впечатление что женских растений раза в два больше чем мужских .
 6. Я вірю, , що у вербових все як і других дводомних але ж як, вроді обізнана людина, помилялась а що по цьому питанню нам скаже автор відео яке було недавно в темі@Серж 82
 7. перечитав початок теми відповідь нижче
 8. Ефірні олії просто змішали з обліпиховою олією чи попередньо в чомусь їх розбавляли? Скільки в сумі влили рослинної олії? Питання стосовно консистенції: готовий продукт липкий ну скажімо без змащування плівки до неї прилипне і погано буде відділятися чи можна не змащувати? Чи міняє в'язкість, твердість при застигані? По скільки роздавали і як швидко з'їли ту кількість? Чи не було крихт на днищі, якщо були то скільки (по відношенню до порції що давали?
 9. Все-таки це різні дерева, тобто верба козяча але на одних деревах тільки жіночі котики а на інших лише чоловічі
 10. Противникам так сказать суррогата скажу,посмотрим на развитие ваших семей в начале мая с такой погодой,и как ваши пчелы будут пыльцу в дождь носить.))) Простите за столь много информации.
 11. Доречі Ющенко в мене медовуху купляв на фесті '' країна мрій'' що в пирогово , в 2014 чи в 2015 р, точно не пам'ятаю, то казав що добра
 12. Коли насіння буде готове до збору, хоч приблизно?
 13. Я пакети пару-тройку бувало прикупляв під акацію для створення медовиків. На більше пенсія не дозволяла. А маток я з рук у руки тепер передаю бажаючим - без поспіху і переживань за строки - прямо у себе на пасіці, щоб людина бачила, що бере. Тож хоч і зовсім мало їх продаю та за те одержую велику насолоду від своєї роботи і від постійних подяк.
 14. ТО все таки давайте уточним--- жіночі та чоловічі це різні дерева, чи вони можуть бути на одній рослині ?
 15. https://drive.google.com/file/d/1EoqxJkgmucf_wDQmZa2MvM1IiOCH6Xs1/view?usp=drivesdk https://drive.google.com/file/d/15y7qLm4LRNBYwqQoDpKkT4yamDZHTNwa/view?usp=drivesdk Имеющий уши да слышит!
 16. https://drive.google.com/file/d/15WzWX4wFNnXwaDGHIvPFkZfo7rXiPDBJ/view?usp=drivesdk https://drive.google.com/file/d/1ESj_Lk4ARY_nxJqMbzAldgVnimeQELqn/view?usp=drivesdk
 17. Та ми знаемо , що ви своїх баків по 800 грн перекупам віддаєте, ви ж норм пасічник , а не якийсь там '' барига''
 18. Тільки ж цікаво: Хто ж їх купуватиме за отакенні гроші?! Мільярдери із Кончі-Заспи чи Ющенко для нової пасіки ?
 19. 2019 в 20 числах квітня якраз на пасху садили на перельоті кукурузу ..... Вся льотна лягла на третьому точку, Видовище не для слабонервових...
 20. Фото десь з тиждень тому зроблене. Далі на острівці і інша росте, яка вже почала відцвітатися. А сперечатися я теж не маю наміру, оскільки сам недавно дізнався, що верба бредіна дводомна. " Вік живи - вік учись !"
 21. Сьогодні цікавився у колеги, в нього рапс під носом, казав пісьля того як зішов сніг вже 4 рази "стрекоза" бігала, ще не вечір будуть ще кропити хоч і так зеленючий .... я про те що на термін цвітіння може вплинути як погода так і інтенсивність підживлень
 22. Перекупы Знакомому за '' месную'' дают 1000-1100 , и того по месту перекупы будут продавать +300 грн . И того : у перекупов в продаже '' эта элита '' будет по 1300-1400 .
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...