Перейти к содержанию

Спілка пасічників України - Новини Спілки пасічників України


Рекомендуемые сообщения

12 години тому, nibond сказав:

Ви таки признаєте Стретовича лідером, та тільки дружно разом його поки що всі тільки критикують.

Був на 9 заїзді спілки і бачив як більшістю голосів Стретовича було обрано головою. Але ви мабуть знаєте що Київська і Дніпровська спілки вийшли із організації а Стретович на малому бджолярському крузі заявив що спілка збільшилась на півтори тисячі членів. І це схоже на правду чи ні?  Треба робити все щоб працювати разом а не займатися узурпацією. Я добре чув як у Стретовича на серпневій виставці у 2017 році  біля інституту бджільництва група пасічників питала що робити що йдуть масові потави бджіл. Але голова заявив що про це нічого не знає і буде розбиратися. І це було ще в 2017 році як говориться перший двіночок. А потім прийшов 2018 рік і потрави були масові. І що ми маємо в підсумку?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

32 хвилини тому, Николай S сказав:

була спільна домовленість організаторів акції, вироблено спільні вимоги,

Щось не в'яжеться. Якщо вже була домовленість і спільні вимоги, то чому після акції Шалієвський висував претензії що не змогли звести до купи вимоги всіх сторін учасників мітингу. Виходить до акції єдиних вимог не було. А виступало там багато і кожен зі своїми пропозиціями. Очевидно, що домовленості були на участь в акції і кожна сторона готувала свої вимоги і в кожного було своє бачення і кожен відповідно планував свої дії. У Шалієвського є своє бачення і він вважає що все повинно відбуватись саме так.

Весь скандал побудований на тому, що вимоги повинні бути тільки спільні. Я також не проти спільних вимог, але ж для цього потрібна монолітна єдність всіх бджолярів, а не публічні демарші по виходу з СПУ.  Насправді ми маємо безліч самодостатніх організацій. То звідки взятись спільним вимогам. Докоряти Стретовичу в тому, що він не запитав у Шалієвського як йому діяти виглядає не зовсім коректно навіть без оглядки на недавній розрив між СПУ і Київською спілкою.

 

3 хвилини тому, Крук сказав:

Так, відправив свої пропозиції Гриньову Сергію Олексійовичу на електронну пошту.

Ну і..

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, nibond сказал:

Щось не в'яжеться.....

Остання моя спроба,................ було домовленість про спільне вручення всіх вимог перед кабміном, одні завчасно підготовились, взяли пропуски і побіглі втихаря від імені всіх з власним списком,  тому до решти ніхто не вийшов............я ВАм співчуваю якщо сказаного і написаного  мало.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, nibond сказав:

Ну і..

Ну і відправив, ну і поговорив і пояснив свою позицію, ну і буду спостерігати за їх рішенням. Закон однозначно ще буде проходити значні доопрацювання. Ну і побачимо що із цього буде. Всю інформацію що я мав я відправив ну і надіюся на грамотну роботу над законопроектом із боку верхівки спілки. Хотілося б більш ефективної роботи і по менше піару і узурпації.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 годин тому, Крук сказав:

Ну і відправив, ну і поговорив і пояснив свою позицію, ну і буду спостерігати за їх рішенням. ....

Ну і молодець. Якби всі так активно включались, то мали б непоганий законопроект. Я також вносив свої зауваження, які на мій погляд видавались слушними, але при детальному ознайомлені виявилось, що вони вже закладені в законопроект. Законотворчість потребує фахового підходу.

10 годин тому, Николай S сказав:

Остання моя спроба,................ було домовленість про спільне вручення всіх вимог перед кабміном

Хто порушив домовленості чи не захотів спільно вручити вимоги і які вимоги висувала СПУ. Хто насправді потребує співчуття.

До речі, Київська обласна спілка досі не вийшла зі складу СПУ. Фракціоністи.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Потішила остання фраза про зростання "кількості членів партії"! Одразу видно про що людина думає.

А в цілому, як у пісні "Все хорошо, прекрасная маркиза!"

Тільки чомусь "найбільш дієві" обласні спілки - Київська, Дніпровська, Рівненська заявили про негативну оцінку роботи керівництва СПасУ, особисто її голови, і про розрив вселяких із СПасУ відносин ?!

Тільки чомусь, як не були бджоли і бджолярі захищені законом, так і лишаються? А розроблені "заслуженим юристом" законопроекти повністю розкритиковані експертами Верховної Ради? І чомусь потрави у цьому році почалися раніше, масштабніше і охопили вже 7 областей?

Тільки чомусь Україна зіскочила з перших місць з експорту меду?

Тільки чомусь пасічникування в Україні стає все більш збитковим і пасічники масово розпродають свої пасіки?

Де відповіді, пан Стретович?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 хвилин тому, Sadovod сказав:

законопроекти повністю розкритиковані експертами Верховної Ради?

Був би законопроект ідеальним, його так само розкритикували б "експерти" ВР, бо всі вони обслуговують аграрне лобі. Те, що хоч який законопроект просувається, вже є досягненням. Підключайтесь до внесення поправок у другому читані.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

"Хоч який" закон нам не треба! З "хоч яким" ми і так зараз живемо.

"Підключайтесь до внесення поправок"? Я підключився, ще 2 роки тому. І це мій законопроект висів на сайті СПасУ. Але його Стретович проігнорував, як і законопроект Т.Васильківської.

Законопроектом Ю.Овдієнка він скористався, але Овдиєнка навіть не згадує. Взагалі цей законопроект писали Гриньов з Ольшанским, а Стретович тільки бігає за лаврами. Ось такий "молодець"!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Оце кіно!!!  Дякую пане SADOVOD за Ваш змістовний підсумковий матеріал, розяснення про мітинг під кабміном  11.04. Ніколи не сумнівався в бажанні та умінні деяких  "козачків" на чужому ........ в рай заїхати...   

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 хвилин тому, Sadovod сказав:

Стретович тільки бігає за лаврами.

Біда з цими лаврами, на них всі звихнулися. Проте у Стретовича є результат, законопроект на розгляді у ВР і просування інших підзаконних актів, його є вже за що критикувати. Інших критикувати поки що немає за що.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пане nibond,  а Ви відео Богдана Лимаря проігнорували? чи може нема що сказать?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 19.04.2019 в 17:21, Крук сказал:

Це так як курка в мене кудкудакала може із годину. А пішов дивитися але яйце браковане. Віддав собаці.

Золоті слова земляче, признайтесь чесно десь почули:umora: чи власна мудрість:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, nibond сказал:

 

До речі, Київська обласна спілка досі не вийшла зі складу СПУ. Фракціоністи.

 

Мабуть у них є надія, на ваше прозріння і заміну голови з душком

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Є одна Східна мудрість(не памятаю дослівно) -якщо ти захищаєш погані поступки-значить ти сам  їх часто робиш.Якось так.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 хвилин тому, РУТ-61 сказав:

Є одна Східна мудрість

І золоті слова є, і зі сходом дружите... Хлопці, де конкретні результати, де ваш законопроект в підтримку бджільництва. Поки одні лозунги і  суцільний популізм та безкінечні пустопорожні звинувачення успішного менеджера.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 година тому, nibond сказав:

успішного менеджера.

Це зараз так називається?  Раніш другим словом називалось, хотя  і тоді всяко було...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 година тому, nibond сказав:

де ваш законопроект в підтримку бджільництва.

Шановний, Ви пропонуєте від кожного бджоляра по законопректу?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, РУТ-61 сказав:

Шановний, Ви пропонуєте від кожного бджоляра по законопректу?

Ви себе не дооцінюєте, я очікую від кожного тут по два.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...