Перейти к содержанию

Спілка пасічників України - Новини Спілки пасічників України


Рекомендуемые сообщения

мені не потрібно бо я маток не продаю

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Иван Иваныч сказал:

Вам дорогу уступаю:wave:

а я мзду  не беру за державу обидно  а на счет денег то привык за рабатовать четно и сам 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 минуту назад, Иван Иваныч сказал:

А бакфаст и карнику начали завозить чтобы просто срубить денюжку,И не надо что украинские пчелы плохие.Надо вещи называть своими именами,а не прикрываться выдумками

Так у меня интереса вообще нет.  И баки для меня на данный момент не приоритетная пчела.

 

15 минуту назад, targal сказал:

Іванич а ви чому не косите грошенята чи косарка непрацює

Зазор на пакетах маленький))))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 час назад, Иван Иваныч сказал:

Нарушителей закона,никогда не спрашивали ,что им нравится и кто не компетентен .Контрабандист тоже благо делает,а его почему-то некомпетентные пограничники останавливают и под суд отдают.

Шановний, ви все ж вкажіть в яку область ви возите (возили) пакети карпатки:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, SASHA.OK сказал:

Шановний, ви все ж вкажіть в яку область ви возите (возили) пакети карпатки:hmm:

А разве должен возить?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Иван Иваныч сказал:

А разве должен возить?

Зрозуміло, "я не я і хата не моя", а як же тема про пакети з західної? Але підозрюю що ви і з цього "спригнете" :ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, UkrStep сказал:

Зачем же грубить оппоненту?

Первая  и основная задача СПУКРАИНЫ - сохранение НАЦИОНАЛЬНОГО богатства страны - УКРАИНСКИХ пчел.

И как следствие - государственный контроль за состоянием этого богатства.

Что выражается в том числе и в контроле порядке завоза на территорию Украины  чужеродного материала - в рамках действующего ЗАКОНОДАТЕЛЬСТВА,

Пора начинать жить по закону, а не по понятиям, коллеги...

Прежде чем начинать жить по закону,нужно его обдумать и внести поправки,которые будут соответствовать действительности в пчеловодстве на сегодняшний день. Они должны устраивать пчеловодов всех рангов!!!Мы интегрированы в Е.С.,а там мирно существуют все породы и защищены законом грамотно составленным!!!!!!!!!! А навязывать мнение (тыкая в безграмотно составленную бумагу,называя ее законом),тем более юристу не есть правильно:IMHO1:Нужно договариваться с обществом пчеловодов, диктатура  в прошлом,люди пережили не одних " правителей" и в диалоге употреблять выражение "готовтесь" можно воспринять как угрозу. И как- бы  не получилось,что будет обратная реакция !

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, kudla14 сказал:

Прежде чем начинать жить по закону,нужно его обдумать и внести поправки,которые будут соответствовать действительности в пчеловодстве на сегодняшний день. Они должны устраивать пчеловодов всех рангов!!!Мы интегрированы в Е.С.,а там мирно существуют все породы и защищены законом грамотно составленным!!!!!!!!!! А навязывать мнение (тыкая в безграмотно составленную бумагу,называя ее законом),тем более юристу не есть правильно:IMHO1:

Так голосуйте за петицию Президенту грамотно составленную:umora: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 часа назад, UkrStep сказал:

Зачем же грубить оппоненту?

Первая  и основная задача СПУ УКРАИНЫ - сохранение НАЦИОНАЛЬНОГО богатства страны - УКРАИНСКИХ пчел.

Хлопці, Ви реально вже пристойно так напружувати починаєте. Як карпатка дисятиріччями в якості маток і в пакетах по Україні розвозилась то це ок, а тільки пасічники завезли щось інше - то одразу на сполох забили. А в більшості "селекціонери" трішки лукавлять і перш за все їх гризе що попит на їх "національне багатство" падає, оскільки пасічники не сліпі і обирають що краще для них. 

Товариш УкрСтеп. Я спробував УС і спробував Карніку. Ви тепер під дулом пістолету не заставите мене працювати з УС. А що порівнювали і пробували Ви? Чи все закінчується бравадами по типу "це наше, рідне, укр.". Тут з Призом не можна не погодитись !!! Чому Ви берете автомобілі закордонні, є свої, рідненькі ЗАЗ і т.д.? Чому хочете конфорту і безпеки, можна ж дбати про власний автопром !

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 минуту назад, konoval_am сказал:

 А в більшості "селекціонери" трішки лукавлять і перш за все їх гризе що попит на їх "національне багатство" падає, оскільки пасічники не сліпі і обирають що краще для них.

Так в том то и дело спрос не падает.Что-то я не вижу истерики от селекционеров с национальным багатством и петиции они не пишут.А для тех кто выбирает лучшее решеточку на леток с весны до осени чтобы трутни не вылетали и тогда Вы держите что вам по душе и никому не мешаете.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Иван Иваныч сказал:

Так в том то и дело спрос не падает.Что-то я не вижу истерики от селекционеров с национальным багатством и петиции они не пишут.А для тех кто выбирает лучшее решеточку на леток с весны до осени чтобы трутни не вылетали и тогда Вы держите что вам по душе и никому не мешаете.

Ну тоді я щиро радий за наших селекціонерів і інституції. Але справа в тому, що поруч зі мною немає захищених державною програмою плем пасік або господарств, яким мій трут фон зашкодив-би. А от діди в селі купують іноді карпатку. Повірте, вони створять трут фон не кращий ніж я карнікою ). Иван Иванович, яке у Вас авто, яке авто у Ваших дітей?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 часа назад, UkrStep сказал:

Первая  и основная задача СПУКРАИНЫ - сохранение НАЦИОНАЛЬНОГО богатства страны - УКРАИНСКИХ пчел.

И как следствие - государственный контроль за состоянием этого богатства.

  А первая, основная и главная задача Украины (как страны) сохранение главного богатства - Украинского Народа. Так не выполняется почему-то. Нормы Конституции нарушаются, Законы нарушаются. И это людьми, которые должны их писать сами и выполнять в первую очередь: президент, премьер-министр, депутаты. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минуту назад, konoval_am сказал:

Ну тоді я щиро радий за наших селекціонерів і інституції. Але справа в тому, що поруч зі мною немає захищених державною програмою плем пасік або господарств, яким мій трут фон зашкодив-би. А от діди в селі купують іноді карпатку. Повірте, вони створять трут фон не кращий ніж я карнікою ). Иван Иванович, яке у Вас авто, яке авто у Ваших дітей?

Как можно сравнивать какую либо технику с живым организмом,тем более с пчелами.А давайте скажем,а какой гибрид получается при столкновении иномарки с отечественным авто лоб в лоб

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ви ухилились від відповіді. Дайте її будь-ласка. Ви трішки не вірно розумієте бджільництво товарне. Я буду зрівнювати бджіл і з авто, і з одягом, і з сервісом і т.п. послугами... і обирати те, що для моїх умов буде найкращим. А ми не краш-тест проводимо, а ставимо на автоЗАЗ деталі від більш якісного автомобіля. Незнаю як хто, а я схиляюсь до думки що гірше ніж є вже точно не буде ).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Ильич (альп) сказал:

  А первая, основная и главная задача Украины (как страны) сохранение главного богатства - Украинского Народа. 

Это правильно ,а то кто тогда будет хвалить чужое.Вундеркинды однако

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, Иван Иваныч сказал:

Это правильно ,а то кто тогда будет хвалить чужое.Вундеркинды однако

Розумієте в чому біда наших інституції і селекціонерів? Вони живуть в своєму штучному світі, де все добре, де в них маток десятками тисяч купують канадці, де в них найпродуктивніші і найкраші бджоли. Але відмовляються зрозуміти що все це самонавіювання і самозаспокоєння. Так простіше, ніж визнати крах і спробувати створити все з нового чистого листа. Хочете мати об"єктивну оцінку - порівнюйте свій матеріал в іншим. І тільки в порівнянні Ви зрозумієте наскільки відстали і скільки ще потрібно працювати. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, konoval_am сказал:

Ви ухилились від відповіді. Дайте її будь-ласка. Ви трішки не вірно розумієте бджільництво товарне. Я буду зрівнювати бджіл і з авто, і з одягом, і з сервісом і т.п. послугами... і обирати те, що для моїх умов буде найкращим. А ми не краш-тест проводимо, а ставимо на автоЗАЗ деталі від більш якісного автомобіля. Незнаю як хто, а я схиляюсь до думки що гірше ніж є вже точно не буде ).

Вся затея ,что племенные пасеки будут заниматься продажей маток,а товарные пасеки только постоянно покупать,это самообман.Какой гибрид получится при неконтролируемом разведении нескольких пород никто не знает,но если учесть что большинство пород со слабой зимостойкостью,то одна зима и будем пожинать урожай.Учитывая что основные покупатели это центр и восток с более холодной и затяжной зимой,то именно там начнутся проблемы с зимовкой.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, konoval_am сказал:

 Як карпатка дисятиріччями в якості маток і в пакетах по Україні розвозилась то це ок, а тільки пасічники завезли щось інше - то одразу на сполох забили. 

Как десятилетиями завозили и с таким же успехом завезенная карпатка отправлялась в мир вечных снов.А теперь предлагается еще парочку чудес добавить.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты


виходить що опоненти виступають за те що помісь карпатки, укр степової і кавказянки = теперішній гібрид укр степової який ми маємо то це добре і навіть можна (і помоєму так зробили) розширити стандарт на укр степову і включити туди бджіл з 1-2 рижими тергітами  =  це нормально це укр степова наче...

а от помісь карніки італійки карпатки і ще деяких порід = бакфаст то це наче не дуже добре бо називається інакше...

а от якщо піти шляхом наших "плем пасік" які мабуть ще й отримують дотації (мабуть за збереження "плем" матеріалу і за те що
нічого особливого не досягли в племінній справі... а всього лиш намагаються ЗБЕРЕГТИ породу, коли весь світ СЕЛЕКЦІОНУЄ  і виводить бджіл які і більш медисті і миролюбніші і кращі по інших показниках...

думаю нескладно дописати до стандарту що допускається 2-3 рижих тергіта і тоді назвемо наш Укр Степова лінія Бакфаст ;)

чи взагалі думаю що всі наші бджоли що літають у нас і є наші.. так як живуть у нас, поляки он наприклад наші плодові висівають, отримують сходи, називають їхніми іменами і на всю європу продають наші сорти смородини, кизилу ітд... з нашого генетичного матеріалу... і не захищають скажем їхні сорти смородини... так як вони мабуть не такі урожайні а кизилу - тому що мабуть нема їхніх сотрів... 

спрос має бути з тих плем пасік які відстали в селекції племінного матеріалу і той матеріал не є конкурентним...
а зберігати породу для збереження самої по собі можна в резерваціях чи заповідниках... але і Бог так придумав все що все змінюється відповідно до умов існування... і теоритично зберігши аборигенну породу (скажем через 20-50 років ) порівнявши 
її з відселекціонованим матеріалом (тобто відібраними кращими формами які природно змiнюються відповідно до наших вимог і умов існування) нам стане очевидним що саме нам потрібно в певних умовах.,..  

небагато зараз захоче висівати дикі види пшениці, які дають по декілька зернят... коли є сучасні сорти які дають в десятки разів більші урожаї...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

25 минуты назад, Иван Иваныч сказал:

Вся затея ,что племенные пасеки будут заниматься продажей маток,а товарные пасеки только постоянно покупать,это самообман.Какой гибрид получится при неконтролируемом разведении нескольких пород никто не знает,но если учесть что большинство пород со слабой зимостойкостью,то одна зима и будем пожинать урожай.Учитывая что основные покупатели это центр и восток с более холодной и затяжной зимой,то именно там начнутся проблемы с зимовкой.

Племпасіки будуть займатись тестами і селекцією, а вже потім продаватимуть маток. Бо поки-що нІчого продавати так, щоб потім за те не було соромно. Вчора виніс пасіку і оскільки маю коплект глухих ден, то акуратно переставляв сім"ї на них а сітчасті почистив і на зберігання до травня. По можливості викладу завтра фото того, скільки підмору було у "большинства пород со слабой зимостойкостю". Сумарно на 25 сімей не зібрав і 4 літрів підмору (при тому, що один з відводків посипався крепко і зіпсував апогейне враження від решти сімей).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 часа назад, Паланочка сказал:

Як на мене це типовий пост UkrStep , а тебе я рахую розумною людиною , тож поясни мені що я тут не зрозумів ?

Пост типовий. державницький підхід до справи, з врахуванням багатьох складових, на перспективу 20-50 років.

На відміну від поверхневих поглядів  (не вище паркану особистої пасіки).

Ще не настав час зрозуміти, треба трохи почекати...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минуту назад, konoval_am сказал:

Племпасіки будуть займатись тестами і селекцією, а вже потім продаватимуть маток. Бо поки-що нІчого продавати так, щоб потім за те не було соромно. Вчора виніс пасіку і оскільки маю коплект глухих ден, то акуратно переставляв сім"ї на них а сітчасті почистив і на зберігання до травня. По можливості викладу завтра фото того, скільки підмору було у "большинства пород со слабой зимостойкостю". Сумарно на 25 сімей не зібрав і 4 літрів підмору (при тому, що один з відводків посипався більше інших і зіпсував апогейне враження від решти сімей).

Зимовку в 2-3 месяца,я вообще зимовкой не считаю.Тем более на такую зимовку еще и в помещение заносить.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Иван Иваныч сказал:

Зимовку в 2-3 месяца,я вообще зимовкой не считаю.Тем более на такую зимовку еще и в помещение заносить.

Зараз Ви в чому намагаєтесь (себе в першу чергу) переконати? В тому що карніка гірше УС зимує? ))))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 час назад, kudla14 сказал:

Прежде чем начинать жить по закону,нужно его обдумать и внести поправки,которые будут соответствовать действительности в пчеловодстве на сегодняшний день.

Не согласен. В цивилизованном мире нужно жить по закону ВСЕГДА.

А действительность такова, что 90% пчеловодов  Украины работают с местной пчелой. Вот у них и надо спрашивать какие поправки вносить.

И как решит большинство - так и будет! Это есть демократия в действии, коллеги.

Меньшинство подчиняется большинству! И Ваша фраза:

10 час назад, kudla14 сказал:

Они должны устраивать пчеловодов всех рангов!!!

--- это анархия, а не демократия. А Ваше укверждение:

10 час назад, kudla14 сказал:

Мы интегрированы в Е.С.,

не выдерживает критики. Это только слова, слова...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

вам потрібно зрозуміти що держава для того і створена щоб допомагати людям, які найняли чиновників на роботу щоб 
вони дбали про інтереси людей,

а те що ви намагаєтесь це поняття перевернути в угоду вам це хибно.

розумієте чекати на кращий результат (тобто дати ще трохи довіри) це невірно - був час були дотації - результату немає, 
чи ви на грані прориву в селекції укр степової?

чи хочете ще один грант хапнути... а пасічникам потрібно ще трохи чогось там почекати...

є міністри яким зарплати замалі і їм потрібно їх підняти...

є пенсіонери які в той самий час отримують по 1100 грн пенсії... і купують по 1 картоплині в магазині... (їм теж трохи почекати... ? а чи в них багато часу)

є держава яка має обовязки дотримуватись соц стандартів, індексувати споживчий кошик ітд... але не робить цього, (теж мабуть почекати..)

є інший підхід, ті плем пасіки які дають кусючих бджіл природньо не мають попиту.

є зона вільної торгівлі з ес, є більш продуктивноші породи бджіл.... є люди в яких ремесло пасічникування і їм потрібно дбати 
про себе, про те щоб сади запилювались, щоб був мед, щоб пилок збирати - і люди собі не чекають а приймають
рішення яких бджіл їм тримати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Спілка пасічників України - Новини Спілки пасічників України

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...