Перейти к содержанию

Спілка пасічників України - Новини Спілки пасічників України


Рекомендуемые сообщения

22 часа назад, Рус сказал:

Говорил мне один дед (правда про верховную раду, но применимо и к нашей ситуации)" хай скубуться. От як вони там помиряться, тоді візьмуться за нас. От тоді нам труба буде"

Одне іншому не мішає .:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пасічникам Київщини

10835297_164173543963493_24928944534701320_o.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 11.02.2016в22:47, mdiv сказал:

Думаю що захист шкурних інтересів буде вище ніж все інше. ПОКИ офіційно ніхто і нічого не запропонував для підтримки пасічництва в Україні.

Сусіди поляки  повертають пасічнику кошти за куплених маток у польші.

НІМЦІ повертають за куплений інвертар половину.

Угорці дають дотації в сумі до 20.000 у.о на 5 років  тільки працюй. Программа для молодого власника пасіки.

ЩО СПУ може дати пасічнику.????

 

Що може спілка дати пасічнику? А що ми від неї хочемо? Для чого вона створена? Хто її створював, а наразі реформує? Які цілі, які завдання? Я бачу два питання над якими повинна спрацювати СПУ:

1. Напрацювати механізми у варіантах для вирішення нагальних  питань по оптимізації якості продукції пасічників. до діючих стандартів та її цивілізований збут  в т.ч. вільний експорт.

2. Добитись державної підтримки пасік.

а решту благ  пасічники поки що добувають... якщо у тебе є сім'я, яка тебе любить, кілька хороших друзів,  є що поставити на стіл і є дах над головою то Ти багатший ніж думаєш.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Шановні колеги пасічники.

Цілі СПУ реальні чи надуті під ситуацію в державі?

Я маю пару думок з погляду того що деякі держави вже зробили і роблять для своїх пасічників.

Починаючи з 2007 та далі чи було окрім слів зроблено хоч щось щоб покарати тих хто труїв пасіки? прийнято резолюцію? Можливо тим папером підтертись?

Чи було збільшено кримінальну відповідальність (роки відсидки) за крадіжки пасіках та інвертарю? ЖОДНОЇ СПРОБИ 

Дотації які були на цукор чи на ліки для бджоли сімей повернуті?

Чи знову треба ТзОВ реєструвати з сплатою ПДВ під племінну пасіку щоб отримати (теоретично)якусь пачку від держави?

 

Що саме СПУ по пунктах зробить? І що вже зробило?

Тому спочатку покажіть плід а ми потім покажимо свою віру (в СПУ) 

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 час назад, mdiv сказал:

Шановні колеги пасічники.

Цілі СПУ реальні чи надуті під ситуацію в державі?

Я маю пару думок з погляду того що деякі держави вже зробили і роблять для своїх пасічників.

Починаючи з 2007 та далі чи було окрім слів зроблено хоч щось щоб покарати тих хто труїв пасіки? прийнято резолюцію? Можливо тим папером підтертись?

Чи було збільшено кримінальну відповідальність (роки відсидки) за крадіжки пасіках та інвертарю? ЖОДНОЇ СПРОБИ 

Дотації які були на цукор чи на ліки для бджоли сімей повернуті?

Чи знову треба ТзОВ реєструвати з сплатою ПДВ під племінну пасіку щоб отримати (теоретично)якусь пачку від держави?

 

Що саме СПУ по пунктах зробить? І що вже зробило?

Тому спочатку покажіть плід а ми потім покажимо свою віру (в СПУ) 

 

 

Та ні, спочатку акцію підтиснути  Стретовича, а потім  і Кабмін, і не зупинятись - тоді нас поважатимуть і з нами  будуть рахуватись - так як у Польші - Європі і т.д.  Не на ярмарку виставку, а на акцію... А то хизуємось по виставках : Яке в нас бджільництво, Та як усе добре..". В нашому сумлінні - велика совковість. Якщо ми здатні то ми це зробимо, а якщо ні то будуть такі запитання тільки  тут - ..... 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Любомир сказал:

А то хизуємось по виставках : Яке в нас бджільництво, Та як усе добре..". В нашому сумлінні - велика совковість. Якщо ми здатні то ми це зробимо, а якщо ні то будуть такі запитання тільки  тут - ..... 

Не знайшов смайлика "довготривалі оплески"...

Словами звучить не так  наглядно: Браво!   Прозріваємо....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 16.02.2016в22:43, mdiv сказал:

Чи було збільшено кримінальну відповідальність (роки відсидки) за крадіжки пасіках та інвертарю? ЖОДНОЇ СПРОБИ 

А люди, які займаються крільми, птахами також свято бажають щоб за крадіжку їх тварин присуджували до розстрілу. Ви, я, інші пасічники НЕ ЦЕНТР ВСЕСВІТУ. Закони під нас писати ніхто не буде, тому вгамуйтесь трошки... і уявіть собі яким буде кримінальний кодекс, якщо там окремі статті або частини до вже існуючих пододають за крадіжку бджіл, коней, кролів, гусей, перепелів, поросят, кіз, курей, качок і т.д.

А тепер відповім на Ваше обурення запитанням: А що ВИ дали для України, спілки, розвитку бджільництва і т.д.? Не прикривайтесь: "я виробляю мед, його продають за кордон, частина коштів повертається в державу". ЖОДНИЙ з нас не продає мед для того, щоб наповнити державний бюджет. Всі ми переслідуємо в абсолютній більшості випадків особисту мат. зацікавленість. Нічого не давши тяжко на щось претендувати. Як один з варіантів захисту від отруєнь - страхування. Але нас всіх давить здоровенна жаба, давати комусь гроші казна за що... А хочемо багато, і бажано за так! Щоб всі нас в дупу цілували і на руках носили. В жодній галузі такого немає, тому марно сподіватись що так буде в бджільництві.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 16.02.2016в22:43, mdiv сказал:

Чи було збільшено кримінальну відповідальність (роки відсидки) за крадіжки пасіках та інвертарю? ЖОДНОЇ СПРОБИ 

 

А зачем закон он уже есть и он для всех одинаков . просто его надо выполнять .

Статья 185. Кража

1. Тайное похищение чужого имущества (кража) —
наказывается штрафом до пятидесяти не облагаемых налогом минимумов доходов граждан или исправительными работами на срок до двух лет, или лишением свободы на срок до трех лет.

2. Кража, совершенная повторно или по предварительному сговору группой лиц, — наказывается ограничением свободы на срок до пяти лет или лишением свободы на тот же срок.

3. Кража, соединенная с проникновением в жилище, иное помещение либо хранилище или причинившая значительный ущерб потерпевшему, —
наказывается лишением свободы на срок от трех до шести лет.

4. Кража, совершенная в крупных размерах, —
наказывается лишением свободы на срок от пяти до восьми лет.

5. Кража, совершенная в особо крупных размерах или организованной группой, — наказывается лишением свободы на срок от семи до двенадцати лет с конфискацией.

Цитата

Що саме СПУ по пунктах зробить? І що вже зробило?

А  надо ли чтобы оно что-то помогало?   Мы и без ихней помощи в числе первых производителей мёда в мире.

Наш народ приспосабливается ко всему и из любой ситуации находит выход, а помощь с выше нам всегда выходит боком. Так что не надо нам помогать хотя бы не мешайте.:IMHO1:( и не только)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Еникиой сказал:

не надо нам помогать хотя бы не мешайте

Цей вираз ходить по колу і це значить, що конструктив відсутній. Стає скучно, але розуміння того що це хоч якийсь спротив хочеться підтримати і разом побожати пошуку виходу з даної ситуації та переходу на новий виток спіралі розвитку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 16.02.2016в22:43, mdiv сказал:

Шановні колеги пасічники.

Цілі СПУ реальні чи надуті під ситуацію в державі?

Я маю пару думок з погляду того що деякі держави вже зробили і роблять для своїх пасічників.

Починаючи з 2007 та далі чи було окрім слів зроблено хоч щось щоб покарати тих хто труїв пасіки? прийнято резолюцію? Можливо тим папером підтертись?

Чи було збільшено кримінальну відповідальність (роки відсидки) за крадіжки пасіках та інвертарю? ЖОДНОЇ СПРОБИ 

Дотації які були на цукор чи на ліки для бджоли сімей повернуті?

Чи знову треба ТзОВ реєструвати з сплатою ПДВ під племінну пасіку щоб отримати (теоретично)якусь пачку від держави?

 

Що саме СПУ по пунктах зробить? І що вже зробило?

Тому спочатку покажіть плід а ми потім покажимо свою віру (в СПУ) 

 

 

СПУ, Стретович... Все це ми вже бачили. Посадили "клоуна" на стілець, клоуни його і обирали (принаймі від нашої області їхали такі, всі мужики сміялись коли почули, що поїхала делегація в складі "художніка", вченого-лопуха мєстного разліва, який на інститутській пасіці перезимував 6 сімей з 70 роком раніше, двох селекціонерів УС, які борються з імпортними і лякають всіх бакфастом). Що можна чекати від циркової вистави? Сміху та й годі.

А поки як працював кожен пасічник сам на себе, так і працюватиме, як заробляв сам на себе, так і зароблятиме, а всілякі " воші" плигатимуть на тілі України і питимуть її кров, прикриваючись спілками, братствами чи ще якимись шайками

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

27 минуты назад, Андрей Сумчанин сказал:

СПУ, Стретович... Все це ми вже бачили. Посадили "клоуна" на стілець, клоуни його і обирали (принаймі від нашої області їхали такі, всі мужики сміялись коли почули, що поїхала делегація в складі "художніка", вченого-лопуха мєстного разліва, який на інститутській пасіці перезимував 6 сімей з 70 роком раніше, двох селекціонерів УС, які борються з імпортними і лякають всіх бакфастом). Що можна чекати від циркової вистави? Сміху та й годі.

А поки як працював кожен пасічник сам на себе, так і працюватиме, як заробляв сам на себе, так і зароблятиме, а всілякі " воші" плигатимуть на тілі України і питимуть її кров, прикриваючись спілками, братствами чи ще якимись шайками

Притча о колхозе «Слава  пчеле».

На колхозном собрании присутствовали: 15 трактористов, 3 комбайнера, 8 скотоводов, 16 доярок, 10 пастухов, 3 сторожа, 25 разнорабочих, кладовщик.

А также председатель, агроном, механик, бухгалтер.

Решался  вопрос «О начале посевной»

В обсуждениях  выступили 5 доярок, 3 пастуха, 1 сторож, 4 скотовода, 6 трактористов, 20 разнорабочих.

Постановили: Начать посевную после совещания председателя и агронома.

Мораль: готовьтесь, товарищи члены колхоза, к посевной….

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

43 минуты назад, Андрей Сумчанин сказал:

СПУ, Стретович... Все це ми вже бачили. Посадили "клоуна" на стілець, клоуни його і обирали (принаймі від нашої області їхали такі, всі мужики сміялись коли почули, що поїхала делегація в складі "художніка", вченого-лопуха мєстного разліва, який на інститутській пасіці перезимував 6 сімей з 70 роком раніше, двох селекціонерів УС, які борються з імпортними і лякають всіх бакфастом). Що можна чекати від циркової вистави? Сміху та й годі.

А поки як працював кожен пасічник сам на себе, так і працюватиме, як заробляв сам на себе, так і зароблятиме, а всілякі " воші" плигатимуть на тілі України і питимуть її кров, прикриваючись спілками, братствами чи ще якимись шайками

Бакфасчики кого спрашивали или кто их просил завозить другую породу?Так с чего вдруг с ними сейчас должны считаться.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

35 минуты назад, Иван Иваныч сказал:

Бакфасчики кого спрашивали или кто их просил завозить другую породу?Так с чего вдруг с ними сейчас должны считаться.

Не видавайте уявне за дійсне. Де Ви прочитали в тому, що процитували про те, що з бакфастчиками повинні рахуватись? Людина висловилась про кричущу некомпетентність делегатів від Сумщини в умовах сучасного бджільництва України і тільки. А про некомпетентність і я можу заявляти, оскільки спілка насамперед має організувати захист інтересів своїх діючих членів. І не треба лякати таких як я "чорними мітками". Дієвіше буде взнати мені що в сусідньому селі, після потрави на ріпаку приїхала бригада від СПУ з юристом і вжила всіх заходів, щоб покарати винних і компенсувати збитки пасічнику... і що рішення суду оперативне і на користь пасічника. Що мій сусід, перебуваючи у спілці здав ту ж саму тонну меду не по 35, як я, а по 36-37. Отоді я почухаю потилицю, і буду шукати можливість і самому до спілки долучитись... і внесок не буду рахувати побором. А лякати не варто, більшість пасічників лякані вже.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

31 минуты назад, konoval_am сказал:

, оскільки спілка насамперед має організувати захист інтересів своїх діючих членів. І не треба лякати таких як я "чорними мітками". 

Нарушителей закона,никогда не спрашивали ,что им нравится и кто не компетентен .Контрабандист тоже благо делает,а его почему-то некомпетентные пограничники останавливают и под суд отдают.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Иван Иваныч сказал:

Нарушителей закона,никогда не спрашивали ,что им нравится и кто не компетентен .Контрабандист тоже благо делает,а его почему-то некомпетентные пограничники останавливают и под суд отдают.

Ви якийсь одержимий чи що? Я Вам "за здравіє" Ви мені за "упокой". Зараз не про завезення матеріалу мова йде, а про СПУ і її зібрання. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 23.02.2016в11:14, konoval_am сказал:

Ви якийсь одержимий чи що? Я Вам "за здравіє" Ви мені за "упокой". Зараз не про завезення матеріалу мова йде, а про СПУ і її зібрання. 

Зачем же грубить оппоненту?

Первая  и основная задача СПУ УКРАИНЫ - сохранение НАЦИОНАЛЬНОГО богатства страны - УКРАИНСКИХ пчел.

И как следствие - государственный контроль за состоянием этого богатства.

Что выражается в том числе и в контроле порядке завоза на территорию Украины  чужеродного материала - в рамках действующего ЗАКОНОДАТЕЛЬСТВА,

Пора начинать жить по закону, а не по понятиям, коллеги...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

то може ті що у верху спочатку навчуться жити по закону а не мільйони розкрадати риба з голови гниє

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Якби Украінська бджола була справді Богатством Національним, то не завозили із-за кордону

Отправлено с моего IQ4404 через Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, UkrStep сказал:

Зачем же грубить оппоненту?

Первая  и основная задача СПУКРАИНЫ - сохранение НАЦИОНАЛЬНОГО богатства страны - УКРАИНСКИХ пчел.

И как следствие - государственный контроль за состоянием этого богатства.

Что выражается в том числе и в контроле порядке завоза на территорию Украины  чужеродного материала - в рамках действующего ЗАКОНОДАТЕЛЬСТВА,

Пора начинать жить по закону, а не по понятиям, коллеги...

aleksanderche  можеш мені пояснити що тут тобі сподобалось ? бо я якось не зрозумів ти згоден з тим що задача СПУ збереження якоїсь породи бджіл ? чи з тим що "следствие" через громадську організацію здійснюється державний контроль ? за чим чи ким ? як це може бути ?

Чи з тим що СПУ приписуються функції прикордонної служби ? А можливо з тим що пасічники живуть по "понятіям" ? Як на мене це типовий пост UkrStep , а тебе я рахую розумною людиною , тож поясни мені що я тут не зрозумів ? :wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 час назад, Иван Иваныч сказал:
11 час назад, Иван Иваныч сказал:

Бакфасчики кого спрашивали или кто их просил завозить другую породу?Так с чего вдруг с ними сейчас должны считаться.

Нарушителей закона,никогда не спрашивали ,что им нравится и кто не компетентен .Контрабандист тоже благо делает,а его почему-то некомпетентные пограничники останавливают и под суд отдают.

А вы пакеты наверное будете с Черновцов на Закарпатье везти, раз такой законопослушный? А бакфаст и карнику завозить начали, из-за невозможности в последнее время нормально работать с украинским материалом. И раз на них есть спрос, значит они оправдали надежды украинских пчеловодов. Но беда в том, что бакфастчики это "мимо кассы" СПУ. Если бы было все наоборот, то из трибун бы звучало что-то вроде "выход найден" или "спасение имиджа Украины как лидера на медовом рынке возможен":IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Рус сказал:

 А бакфаст и карнику завозить начали, из-за невозможности в последнее время нормально работать с украинским материалом. 

А бакфаст и карнику начали завозить чтобы просто срубить денюжку,И не надо что украинские пчелы плохие.Надо вещи называть своими именами,а не прикрываться выдумками

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Иван Иваныч сказал:

А бакфаст и карнику начали завозить чтобы просто срубить денюжку,И не надо что украинские пчелы плохие.Надо вещи называть своими именами,а не прикрываться выдумками

Срубить денюшку, це про більшість заводчиків УС. Можна навіть сказати косити "денюшку" нічого не сіючи. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Иван Иваныч сказал:

А бакфаст и карнику начали завозить чтобы просто срубить денюжку,И не надо что украинские пчелы плохие.Надо вещи называть своими именами,а не прикрываться выдумками

Іванич а ви чому не косите грошенята чи косарка непрацює

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Иван Иваныч сказал:

А бакфаст и карнику начали завозить чтобы просто срубить денюжку,И не надо что украинские пчелы плохие.Надо вещи называть своими именами,а не прикрываться выдумками

а кто вам сказал что ус плохие они просто несоответствуют требоаниям на сегодняшний день такшто работать  и работать в етом  направлении.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, targal сказал:

Іванич а ви чому не косите грошенята чи косарка непрацює

Вам дорогу уступаю:wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Спілка пасічників України - Новини Спілки пасічників України

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...