Перейти к содержанию

Спілка пасічників України - Новини Спілки пасічників України


Рекомендуемые сообщения

1 час назад, mdiv сказал:

Блаженіще давати ніж приймати. А 26 % з зарплати отдать.або на німця 52% віддавать?Але ж віддавав.там вони берут але щось за ті податки роблять.Саме паскудне село в Угорщині мае дорогу як хайвейем у Канаді а на Україні Київ Чоп траса майже оффроуд.Спочатку треба мозги декому ізолювати а потім, можє,як розстріляти перших щось зміниться.Я окрім старих паскудних комуністів в нових шкурах майже нікого не бачу.Запрітити би як чехи до 3 роду займати посади та каламутить воду.Правду ніхто не любить.

А як на мене - то всі вони однакові, що праві, а що й ліві! Тільки в одних - "красниє революціонниє галіфе" , а в інших "червоні шаровари та сині свитки"... Але і ті, і ці, - гребуть під себе, ако Сірко біля своєї будки! :ole_ole:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, tolik2362 сказал:

брать легче чем давать.

Не скажіть. Це не для кожного...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 час назад, ДобровоЛ сказал:

А як на мене - то всі вони однакові, що праві, а що й ліві! Тільки в одних - "красниє революціонниє галіфе" , а в інших "червоні шаровари та сині свитки"... Але і ті, і ці, - гребуть під себе, ако Сірко біля своєї будки! :ole_ole:

Может будет и удивительно,но за месяц что я на форуме,меня смогли убедить ,что на пчеловодах надо просто наживаться.Договориться не способны,каждый друг друга хочет обдурить и все им должны.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 часа назад, Мико сказал:

Сколько платить ????? Товарищ выплачивает кредит за квартиру в Киеве .До 2016 года всё было нормально С этого года новое в налогообложении физических лиц 18% с суммы превышающей 1378 гр .В  банке требуют показать откуда деньги берутся ( у него реализация мёда на рынке )Нужно платить налог с дохода превышающего 1378 гр  Никаких других доходов не имеет .Нужно официально отмыть доходы .В банке сказали, что и в Египет ему не выехать на отдых. Так как бомжей без дохода официального за кордон не пустят .И вообще все крупные покупки только безналом с "отмытых" доходов .Ни тебе "Мерса " ,ни тебе путёвочки на Канары ,без оплаты 18% с дохода :dntknw::hmm::ay: Остаётся одно :veselo::friend_drink:в посадке доходы с девочками :rofl:

 

поясніть ситуацію - ви маєте на увазі що в податковому законодавстві змінилась норма про те що продукція бджільництва отримана з власної пасіки неоподатковується до 100 мінімумів,  і тепер замість 100 неоподаткованих 
мінімумів там написано один (на доходи від бджільництва та з власної присадибної ділянки до 2 га?)

чи можливо у людини немає справки форма 3 про походження меду з власної пасіки і на базарі його прирівняли до продавця меду який веде 
бізнес з перепродажу не свого меду?

що саме змінилось

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 минуту назад, realto сказал:

поясніть ситуацію - ви маєте на увазі що в податковому законодавстві змінилась норма про те що продукція бджільництва отримана з власної пасіки неоподатковується до 100 мінімумів,  і тепер замість 100 неоподаткованих 
мінімумів там написано один (на доходи від бджільництва та з власної присадибної ділянки до 2 га?)

чи можливо у людини немає справки форма 3 про походження меду з власної пасіки і на базарі його прирівняли до продавця меду який веде 
бізнес з перепродажу не свого меду?

що саме змінилось

Треба пiдтвердити ,звiдки на карточцi грощi взялися на отлату кредиту i заплачений чи з цього прибутку податок ?

При  те що 100 неоподатковуваних мин знаю Не знаю я це в банку пояснить I де в законi саме про це написано ? На базарi зараз форму 2 не питають iм досить  тiльки паспорта пасiки 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Мико сказал:

Треба пiдтвердити ,звiдки на карточцi грощi взялися на отлату кредиту i заплачений чи з цього прибутку налог ?


якщо нічого не змінилось і доходи з пасічникування до 100 мінімумів виключені с оподаткування то можливо потрібно просто 
надати довідку чи з податкової чи з сільради?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, realto сказал:


якщо нічого не змінилось чи з сільради?

i цього буде достатьньо ,справки з сiльради 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, realto сказал:


якщо нічого не змінилось і доходи з пасічникування до 100 мінімумів виключені с оподаткування то можливо потрібно просто 
надати довідку чи з податкової чи з сільради?

Для нас залишається без змін:

Цитата

 

165.1.24. доходи, отримані від продажу власної сільськогосподарської продукції, що вирощена, відгодована, виловлена, зібрана, виготовлена, вироблена, оброблена та/або перероблена безпосередньо фізичною особою на земельних ділянках, наданих їй у розмірах, встановлених Земельним кодексом України для ведення:

садівництва та/або для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибні ділянки) та/або для індивідуального дачного будівництва. При цьому якщо власник сільськогосподарської продукції має ще земельні частки (паї), виділені в натурі (на місцевості), але не використовує їх (здає в оренду або обслуговує), отримані ним доходи від продажу сільськогосподарської продукції не включаються до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу;

особистого селянського господарства та/або земельні частки (паї), виділені в натурі (на місцевості), сукупний розмір яких не перевищує 2 гектари. При цьому розмір земельних ділянок, зазначених в абзаці другому цього підпункту, а також розмір виділених в натурі (на місцевості) земельних часток (паїв), які не використовуються (здаються в оренду, обслуговуються), не враховуються.

 

Якщо розмір земельних ділянок, зазначених в абзаці третьому цього підпункту, перевищує 2 гектари, дохід від продажу сільськогосподарської продукції підлягає оподаткуванню на загальних підставах.

При продажу сільськогосподарської продукції (крім продукції тваринництва) її власник має подати податковому агенту копію довідки про наявність у нього земельних ділянок, зазначених в абзацах другому та третьому цього підпункту. Оригінал довідки зберігається у власника сільськогосподарської продукції протягом строку позовної давності з дати закінчення дії такої довідки. Довідка видається сільською, селищною або міською радою за місцем податкової адреси (місцем проживання) платника податку протягом п’яти робочих днів з дня отримання відповідною радою письмової заяви про видачу такої довідки.

Форма довідки встановлюється у порядку, визначеному статтею 46 цього Кодексу для податкових декларацій.

При продажу власної продукції тваринництва груп 1-5, 15, 16 та 41 УКТ ЗЕД, отримані від такого продажу доходи не є оподатковуваним доходом, якщо їх сума сукупно за рік не перевищує 100 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року. Такі фізичні особи здійснюють продаж зазначеної продукції без отримання довідки про наявність земельних ділянок.

У разі коли сума отриманого доходу перевищує встановлений цим підпунктом розмір, фізична особа зобов’язана надати контролюючому органу довідку про самостійне вирощування, розведення, відгодовування продукції тваринництва, що видається у довільній формі сільською, селищною або міською радою за місцем податкової адреси (місцем проживання) власника продукції тваринництва. Якщо довідкою підтверджено вирощування проданої продукції тваринництва безпосередньо платником податку, оподаткуванню підлягає дохід, що перевищує 100 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року.

Якщо таким платником податку не підтверджено самостійне вирощування, розведення, відгодовування продукції тваринництва, доходи від продажу якої він отримав, такі доходи підлягають оподаткуванню на загальних підставах;

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Мико сказал:

i цього буде достатьньо ,справки з сiльради 

 

мабуть більше реальний сценарій (якщо банк виступає як агент податкової) хоча так він втратить багато кліентів...

можливо потім ці податки можна буде повернути в кінці року  довівши що вони не мали платитись (ну це в цивілізованих країнах так має бути)

а взагалі якщо вже така ситуація і податки вже платяться то мабуть потрібно таки щоб пасіка була оформлена, взяти справку з сіліради форму 3, і вже в самій податковій проконсультуватись чи отримати довідку (всеодно ж вже з ними діло маєте..)
чи можливо вони потім повернуть переплачені кошти...

але якщо не секрет як цей банк називається? чи це всі банки зараз так будуть діяти? фактично як агенти податкової...?

дай Бог щоб ще податок на яблуні та на картоплі не ввели... бо це буде кінець продовольчій безпеці країни...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минуты назад, nibond сказал:

читаючи це положення я зрозумів так - якщо дохід до 100 мінімумів ніяких справок непотрібно, і мабуть тому на базарі достатньо паспорта пасіки..

а вже якщо більше 100 мінімумів то потрібна довідка про те що це продукція з власної земельної ділянки (тобто пасіка саме на вашій ділянці, а не кума, свата, мами, до 2 га)  і мабуть зазначити кількість продукції (мабуть сільський землемір чи секретар це має засвідчити) і тоді перші 100 мінімумів неоподатковується а з решти платиться податок.
 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

підкажіть сайт СПУ, якщо він є.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 минуту назад, Просто Саша сказал:

підкажіть сайт СПУ, якщо він є.

Його тільки планують запустити.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, nibond сказал:

Його тільки планують запустити.

та я то чув, що планують, а у відео уже на нього посилаються, то й думаю може щось пропустив 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

47 минуты назад, nibond сказал:

Його тільки планують запустити.

Його планують запустити вже що найменше 3 місяці, а його ще нема. От і видно з якими темпами та як вони працюють. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...
2 часа назад, Рус сказал:

И как СПУ отреагировала на падение цен на мед? Или это их не касается?

Похлопали в ладоши, наверное. Вроде как в СПУ есть люди причастные к экспорту;) Я думаю у них зазор остался на том же уровне, несмотря что цена падает. Они от этого по ходу не страдают. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 час назад, Рус сказал:

И как СПУ отреагировала на падение цен на мед? Или это их не касается?

Пошили новую хоругву, и подготавливают очередной доклад " как в Украине жить хорошо", и как общими потугами держим передовые места в медопроизводстве.

И ,... да , слово ТОВАРИСЧ , заменили на ПАН..........

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 час назад, Рус сказал:

И как СПУ отреагировала на падение цен на мед? Или это их не касается?

Пчелы против меда? Насколько я понимаю, руководство близко к людям занимающимися экспортом и закупкой. Дальше, думаю, разъяснять не надо. Конфликт интересов со всеми вытекающими. :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 минуты назад, Sanich сказал:

Пчелы против меда? Насколько я понимаю, руководство близко к людям занимающимися экспортом и закупкой. Дальше, думаю, разъяснять не надо. Конфликт интересов со всеми вытекающими. :IMHO:

Кстати, при всем моем позитивном отношении в Вереду, именно по этой причине он не мог занимать должность главы СПУ. Не могут люди, живущие с перепродажи меда, защищать интересы людей производящих мед без ущерба для последних. :IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Новости СПасУ - состоялось заседание №1 26.02.2016. Готовьтесь к переписи, коллеги!

56ec1dfa924e7__18032016.thumb.JPG.5a0897

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минуту назад, Sergiyko74 сказал:

Новости СПасУ - состоялось заседание №1 26.02.2016. Готовьтесь к переписи, коллеги!

 

Новости СПасУ - это действительно новая подача расшифровки абревиатуры названия организации пчеловодов, почитав статью, хочется продолжить расшифровку - СПасУк а дальше ..? что за кулисами?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Sergiyko74 сказал:

Готовьтесь к переписи, коллеги!

Каким образом? над каждым селом дроны запустят, или со слов пасечников..Финансировать перепись кто будет?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Sergiyko74 сказал:

Новости СПасУ - состоялось заседание №1 26.02.2016. Готовьтесь к переписи, коллеги!

56ec1dfa924e7__18032016.thumb.JPG.5a0897

Не варто хвилюватись! В нашій країні за 10 років не можуть зробити єдиний реєстр виборців.:umora: Так що бджіл рахувати будуть дуже довго!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 минуту назад, venchyk сказал:

Не варто хвилюватись! В нашій країні за 10 років не можуть зробити єдиний реєстр виборців.:umora: Так що бджіл рахувати будуть дуже довго!

Значить люди відірвані від життя. Яким чином рахувати?  Хочу в зиму пущу одну цифру, а літо зроблю іншу кількість. Таку річ як бджолосім'ї  нереально рахувати в сучасній системі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

основа сайту СПУ http://spasu.com.ua/index.php/uk я так розумію

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Спілка пасічників України - Новини Спілки пасічників України

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...