Перейти к содержанию

Спілка пасічників України - Новини Спілки пасічників України


Рекомендуемые сообщения

3 часа назад, Мико сказал:

Якщо по iхньому рахувати ,

то спiввiдношення

400000 до 2600 

Але порахавали тiльки членiв спiлки -по виданих квитках членiв 

Iнша цифра висмоктана з пальця

Даже ,если мы 400000 пасечников(считая 3 улея пасекой)поделим на 2,для достоверности,то 2600 ну не как не будут десятой частью. А если и их правильно посчитать. то там реально навряд ли 2000 наберется.Так как часть билет получила и на этом членство закончилось.Далее взносы не платили. Мне кажется в срилке не более 1% пасечников.

Но Вы должны понимать,что в названии речь ,а не в кол-ве членов.Когда Стретович представляется-Президент Спилки пасечников Украины.Звучит.

А скажет:" Я представляю 2000 пасечников",их в любой области больше.Скажут:" Пошел нахрен, много Вас тут таких".

Вся деятельность должна оцениваться по делам. А их за 3 года президенства Стретовича,как и у Порошенко, никто не ощутил.Где, хоть один Закон,Постановление Правительства,Директива Министерства или Приказ, который бы защитил права пасечников-ни хрена.Послушайте доклад на съезде-он ни о чем , 20 минут пустой болтовни.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тонко подмечено [emoji6]
Я відео всі дивився, того вистачило, а те що кожен виливає бруд, то для мене не важливо.
Т9 я не завжди перевіряю як воно виправляє, що я пишу
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А Ви знаєте портрет типового пасічника - селянина яких переважна більшість? Це людина яка має поганенький старий телефон, в інтернеті майже нічого і ніколи не дивиться бо не знає і не розуміє сучасних смартфонів і комп'ютерів. Ось як поїдете десь на село або райцентр підійдіть до пасічника на базарі і спитайте - хто такий Фабро або Максим Фадєєв? Переважна більшість пасічників це люди за 50 років це я сам бачив по зборах на бджолярському кругові. У нас із сотні пасічників тільки 10 проявляють якусь ініціативу а із цих 10 тільки 3 - 5 чоловік готові кудись їздити і купувати ті ж самі книжки а причина проста це відсутність грошей. В мене вдома тільки одиниці пасічників із сотні кочують  і чимось цікавляться а всі інші на пенсії і вулики з місця зрушити не можна бо можуть розсипатися. Тільки спільна біда або проблеми із пасікою нас об'єднують а так всі сидять по своїх дворах і готуються до сезону і їздять на заробітки. Отак ми і живемо.
А що не має синів, внуків? Про петицію говорили всі блогери, Які газети? Наче всі газети виписують. Дивно у мене село забите а старий пасічник у якого 120 сімей і не кочує у цьому році собі дастер купив. А стару дачу логан навіть не продав. Зовсім бідний
А Ви знаєте портрет типового пасічника - селянина яких переважна більшість? Це людина яка має поганенький старий телефон, в інтернеті майже нічого і ніколи не дивиться бо не знає і не розуміє сучасних смартфонів і комп'ютерів. Ось як поїдете десь на село або райцентр підійдіть до пасічника на базарі і спитайте - хто такий Фабро або Максим Фадєєв? Переважна більшість пасічників це люди за 50 років це я сам бачив по зборах на бджолярському кругові. У нас із сотні пасічників тільки 10 проявляють якусь ініціативу а із цих 10 тільки 3 - 5 чоловік готові кудись їздити і купувати ті ж самі книжки а причина проста це відсутність грошей. В мене вдома тільки одиниці пасічників із сотні кочують  і чимось цікавляться а всі інші на пенсії і вулики з місця зрушити не можна бо можуть розсипатися. Тільки спільна біда або проблеми із пасікою нас об'єднують а так всі сидять по своїх дворах і готуються до сезону і їздять на заробітки. Отак ми і живемо.
А як тоді можна жалітися на спілку, коли ви до неї ніякого віднощення не маєте?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, BezGmo сказав:

А як тоді можна жалітися на спілку, коли ви до неї ніякого віднощення не маєте?

Особисто я в спілці. Оголошувати свою особу не хочу. І зовсім не жаліюся а хочу звернути увагу на недоліки в роботі.

Квиток.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, дон57 сказал:

Даже ,если мы 400000 пасечников(считая 3 улея пасекой)поделим на 2,для достоверности,то 2600 ну не как не будут десятой частью. А если и их правильно посчитать. то там реально навряд ли 2000 наберется.Так как часть билет получила и на этом членство закончилось.Далее взносы не платили. Мне кажется в срилке не более 1% пасечников.

Но Вы должны понимать,что в названии речь ,а не в кол-ве членов.Когда Стретович представляется-Президент Спилки пасечников Украины.Звучит.

А скажет:" Я представляю 2000 пасечников",их в любой области больше.Скажут:" Пошел нахрен, много Вас тут таких".

Вся деятельность должна оцениваться по делам. А их за 3 года президенства Стретовича,как и у Порошенко, никто не ощутил.Где, хоть один Закон,Постановление Правительства,Директива Министерства или Приказ, который бы защитил права пасечников-ни хрена.Послушайте доклад на съезде-он ни о чем , 20 минут пустой болтовни.

Зате у вишиванці... Новий бренд.

  • Подобається 3
  • Ха-Ха 1
  • Сумно 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, Bob12 сказав:

Зате у вишиванці... Новий бренд.

Це так як колись років так 40 - 50 говорили - ех ти! А ще в шляпі! А тепер - ех ти! А ще у вишиванці. Історія повторюється.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Особисто я в спілці. Оголошувати свою особу не хочу. І зовсім не жаліюся а хочу звернути увагу на недоліки в роботі.
5c25114a098e1_.thumb.jpg.e9e357bd77528bae24a4ff6f0b18ff96.jpg
Я не особисто вас мав на увазі. Як писалося вище 400000 пасічників а в спілці 2000 чим більше людей тим більше грошей чим більше грошей тим більше можливостей. Тільки от думаю статут треба міняти, щоб менше тягання ковдри було
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, BezGmo сказав:

Як писалося вище 400000 пасічників а в спілці 2000 чим більше людей тим більше грошей чим більше грошей тим більше можливостей. Тільки от думаю статут треба міняти, щоб менше тягання ковдри було

Там де є гроші там є і бажання ці гроші зробити своїми через схеми. У нас багато маститих вчених, підприємців і експортерів. Але кожен тягне в свою сторону і стає дуже ображеним коли йому не дістанеться шматок пирога.  А також за свій шмат готовий похоронити будь яку світлу ідею. Як було із Фадеєвим. Чому його не допустили а тільки тому що він забирає хліб в маститих матководів і пакетчиків. А його намагання потрапити в президію було останньою краплею яка вихлюпнула обурення маститих в маси. Чим буде більше централізовано збиратися грошей тим більші будуть схеми і тим більше будуть певні люди заробляти. Щоб цього не сталося треба сильний контроль яких виходить за рамки простої трійки наглядачів. Вони не справляться.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Знайомий із Стретовичем, Вередом, Нагорнюком і Шалієвським.  Серед усіх вважаю чесним - Вереда і Шалієвського . Цей буде робити для людей забувши про себе і своїх бджіл і свій мед і свою вигоду. Достеменно цікавлюсь подіями бджільництва... переглядаю, вслуховуюсь в речовиті промови, і (хоч сам не претендую, але ...) думаю:" а хто сьогодні є бджоляр?" - та просто - трудяга поза законом. А от Стретович - обраний народом... бджолярів. І що? Що далі? Ким є сьогодні бджоляр? А все крутимось вертимось навколо совкового закону про бджільництво... і ми бджолярі - є ніхто! А як у Польші, Німеччині? Тому всім потрібно зрозуміти, що ми маємо повстати за себе разом як велика сила і кожен повинен повірити в нашу громаду в її силу і тільки разом з усіма ми можемо вирішити проблеми кожного.?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Любомир сказав:

Знайомий із Стретовичем, Вередом, Нагорнюком і Шалієвським.  Серед усіх вважаю чесним - Вереда і Шалієвського . Цей буде робити для людей забувши про себе і своїх бджіл і свій мед і свою вигоду. Достеменно цікавлюсь подіями бджільництва... переглядаю, вслуховуюсь в речовиті промови, і (хоч сам не претендую, але ...) думаю:" а хто сьогодні є бджоляр?" - та просто - трудяга поза законом. А от Стретович - обраний народом... бджолярів. І що? Що далі? Ким є сьогодні бджоляр? А все крутимось вертимось навколо совкового закону про бджільництво... і ми бджолярі - є ніхто! А як у Польші, Німеччині? Тому всім потрібно зрозуміти, що ми маємо повстати за себе разом як велика сила і кожен повинен повірити в нашу громаду в її силу і тільки разом з усіма ми можемо вирішити проблеми кожного.?

Права кожного бджоляра делегуються, кому - Х, і як ці (х) повели себе на з*їзді. Немає у нас прямого управління знизу, все інше в нашій країні пока не працює.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Навіяло...

????????·?°???µ ?·???±??°?¶?µ?????

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15:16

Відвертий виступ пасічника перед замміністра АПК

Бджолярський Вісник

Рекомендуемые вамhqdefault.jpg?sqp=-oaymwEiCKgBEF5IWvKriq

mqdefault_6s.webp?du=3000&sqp=CPStoeEF&rs=AOn4CLBbHekbkRsO2KmPMyVLSWn9kfLmow
 

Відвертий виступ пасічника перед замміністра АПК

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 годин тому, Пахомич сказав:

15:16

Відвертий виступ пасічника перед замміністра АПК

Бджолярський Вісник

Рекомендуемые вамhqdefault.jpg?sqp=-oaymwEiCKgBEF5IWvKriq

mqdefault_6s.webp?du=3000&sqp=CPStoeEF&rs=AOn4CLBbHekbkRsO2KmPMyVLSWn9kfLmow
 

Відвертий виступ пасічника перед замміністра АПК


Достеменно цікавлюсь подіями бджільництва... переглядаю, вслуховуюсь в речовиті промови, і думаю:" а хто сьогодні є бджоляр?" - та просто - трудяга поза законом.  Кому він потрібен? Сам собі...


Ще і ще раз переконуюсь, що не там собака порила...


Є голова СпаСУ  Стретович В. - обраний народом... бджолярів, великі надії яких розвінчано в черговий раз... І що? Що далі? Ким є сьогодні бджоляр? Чи знає держава, що Він приносить їй чималий дохід... А все крутимось-вертимось навколо совкового закону про бджільництво... відбувається з'їзд СпаСУ (в мене ця абревіатура викликає подив...)  і ми бджолярі - є ніхто! Це навіть не з'їзд бджолярів України... А як у Польші, Німеччині? По-моєму розумінню З'їЗД ПАСІЧНИКІВ це всеУкраїнське зібрання, а не корпоратив. Тому всім потрібно зрозуміти, що ми маємо повстати за себе разом як велика сила і кожен повинен повірити в нашу громаду в її силу і тільки разом з усіма ми можемо вирішити проблеми кожного. От тільки постає цілком правильне питання:"Яким чином це зробити??? В якому ключі діяти???" І в роздумах про почуте і перечитане в інтернет-матеріалах роблю висновок: МИ САМІ СЕБЕ ВОДИМО ЗА НІС - ми створюємо спілки: одну, другу, третю в центрі на місцях і т.д. - але не маємо уяви про повноваження спілки і її суть у відношеннях з державними органами, щодо виконання заходів в бджільництві. Потрібне розмежування відповідальності СПІЛКИ і ДЕРЖАВИ.
!!! Що повинна робити Спілка і що повинна робити Держава. 
Як на мене, то я вважаю, що взаємодія СПІЛКИ і ДЕРЖАВИ повинна проводитись в наступному ключі: Спілка збирає форуми пасічників, обгрунтувують та висвітлюють проблеми бджільництва, оформили протоколом вимоги, пропозиції до державного органу в особі Міністра  Мінагрополітики:

Наприклад: Для виробництва бджолопродукції і т.п. і т.д. в обсягах таких-то необхідно профінансувати такі-то позиції: 1. 2. 3.

Розподілити кошти на такі - то заходи:1. ______2.________

Держава виділяє,  кошти, які розподілили по затвердженому плану заходів. На наступному зібранні підвели підсумки, відзвітували, намітили наступні зміни чи вимоги чи пропозиції... І в такому ключі повинен проходити робочий процес... А те, що ми бачимо - МУТЬ, всі чубляться, борюкаються, увага розпорошена по дрібязкових питаннях, в основному регламентних - що свідчить про розжарені пристрасті, а справа страдає... і, складається враження, що це все іде по надуманому сценарію: хтось хоче рибку зловити в каламутутній воді.
То хто ж каламутить воду?
І ще: найголовніше завдання спілки - вона як медіатор, передавач... як орган спілкування бджолярів з державними органами... А державі спілка як раз і потрібна, щоб чути проблеми від живих людей і орієнтуватись на нагальні потреби і формувати правильну політику при якій агро-нелюди не будуть отруювати бджіл, а виробники будуть поважати один одного і державу за її політику. Це коли все виконується, а коли Міністр слово не трмає то Спілка повинна з нього спитати і навіть організувати протестний рух та масові заходи у відповідності до чинного закону і не ховатися в .................... під час ходи бджолярів, як це було  5 жовтня.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Чому пасічники консервативні і одноосібники, як каже пан Стретович В.М.? А тому, що не проводиться робота по згуртовуванню пасічників. Навіть СпаСУ не об'єднує. Щоб багато не писати вважаю, що НАЙВИЩИМ КЕРІВНИМ ОРГАНОМ повинен стати З'ЇЗД БДЖОЛЯРІВ УКРАЇНИ.  ОДИН раз на рік повинен відбуватись черговий З'їзд пасічників України. Не СпаСУ? а  всієї України. І не СпаСУ над З'їздом, а навпаки  З'їзд на СпаСУ і всіма. А то якось я був на зїзді чи конференції  зборах  спілки і там постало питання: Чи завод "Ось" має бути учасником чи ні? Стало не цікаво... це ще до Стретовича... оце такий рівень організації заходів був. А тепер на дверях вишибали требують "дрескод"...:umora:
На зїзді мають бути представлені делегати всіх і  громадських організацій, обєднань і окремі активісти і передовики і бізнесструктури і державні установи і т.д. І на нього приїдуть люди. Саме тоді СпаСУ відчує своє місце і зрозуміє своє завдання, яке буде визначене з'їздом.  А  в нагальних всеохоплюючих (таких як потрава бджіл тощо) та  протестних питаннях потрібно проводити позачергові з'їзди пасічників, повісткою денною яких можуть бути протести чи рух чи хода. І це треба робити... а то, як дивлюсь - то всі такі розумні та ділові, а роботи на користь - нуль... Є законами визначені процедури з вирішення питань і їх потрібно виконувати, а не бла-бла-бла.  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Поки ще є час та  поки бджоли сплять створити оргкомітет по скликанні З'їзду бджолярів України і провести його з повісткою денною серед питань якої: 
Надання  повноважень спілкам, громадським організаціям і т.п. пасічників і бджолярів України. Таким чином НАЙВИЩИЙ КЕРІВНИЙ ОРГАН З'ЇЗД  визначить повноваження СПІЛОК і ініціативи із законопректної роботи, розподілу державної допомоги і т.п.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, Любомир сказал:

Поки ще є час та  поки бджоли сплять створити оргкомітет по скликанні З'їзду бджолярів України і провести його з повісткою денною серед питань якої: 
Надання  повноважень спілкам, громадським організаціям і т.п. пасічників і бджолярів України. Таким чином НАЙВИЩИЙ КЕРІВНИЙ ОРГАН З'ЇЗД  визначить повноваження СПІЛОК і ініціативи із законопректної роботи, розподілу державної допомоги і т.п.

Dbghfds 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 минут назад, Пахомич сказал:

Dbghfds 

Просто вийшла помилка в мові   . Ви праві - нам потрібно зібратись  до купи пасічникам  100 - 200 і 50-20   І протистояти власникам  3000сімей,  На данний момент вони виграють:hi: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 27.12.2018 в 19:52, Крук сказал:

Особисто я в спілці. Оголошувати свою особу не хочу. І зовсім не жаліюся а хочу звернути увагу на недоліки в роботі.

Квиток.jpg

Я теж був у комсомолі.Як  що є робота,то є результат.А як що є недоліки,а немає результату,то це" мартишкін труд". Профанация.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 години тому, Любомир сказав:

Щоб багато не писати вважаю, що НАЙВИЩИМ КЕРІВНИМ ОРГАНОМ повинен стати З'ЇЗД БДЖОЛЯРІВ УКРАЇНИ.

Якщо це  керівний орган, то як і ким він буде керувати? Зібрались, поговорили і розійшлись? Це буде просто форум.
Щоб все було в правовому полі Закону Про громадські об'єднання не уникнути - Статут, керівні органи, реєстрація.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 26.12.2018 в 14:43, Елена Щербань сказав:

Так, ось саме того я б і проголосувала за Фадеева. Бо він по новому, по сучасному дивиться на бджільництво, в голові багато ідей, планів, він горить цим, і в нього виходить все. Ось такими і треба розбавляти спілки. Старожили вже видохлись, колись вони також були новаторами, креативними. Та з віком, я так розумію, хочеться спокою. А молодість- це як молоде ігриве вино. 

    Людина, що виступила проти демократичних прав будь-кого,  повинна бути опозорена всенародно і віддана під суд і відсторонена від будь-якої влади - виборної чи державної! :IMHO:

А ось думка голови нашої Київської обласної СПУ щодо Стретовича, котрий, вигнаний із Верховної Ради  уявив себе майже фюрером в пасічництві, не маючи аніякої уяви про цю професію!:IMHO:

https://www.youtube.com/watch?v=JwcdVwvaoCM

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, ДобровоЛ сказал:

 .....  щодо Стретовича, котрий, вигнаний із Верховної Ради  уявив себе майже фюрером в пасічництві.......

 

я щось  проспав, хто,  коли його вигнав?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Николай S сказав:

я щось  проспав, хто,  коли його вигнав?

Я вже давно далеко поза політикою. Але ніби ж він ще перед виборами до СПУ вже не був депутатом. Чи я помиляюся? Тоді інше питання : він же, як нардеп, не має права займати інші посади. Це вже точно - з моїх раніших знань.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

32 минуты назад, ДобровоЛ сказал:

..... Чи я помиляюся? Тоді інше питання : він же, як нардеп, не має права займати інші посади. Це вже точно - з моїх раніших знань.:IMHO:

Для нього це виборча посада та громадьска робота, оплату отримує виконавчий директор чи секретар, ....

....у роликах проскочило, що тільки на це є   кошти.....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

      Але яким боком, людину таку далеку від нашої справи, не урівноважену, не виховану, (побачив по виступах) висувають на таку посаду?:dntknw: 

   Я вже про це писав ще до виборів у СПУ. Треба було ввести якісь обмеження - й по кількості сімей, й по кількості років зайняття бджільництвом і з обов"язковою довідкою від психіатра. :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Спілка пасічників України - Новини Спілки пасічників України

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...