Перейти к содержанию

Спілка пасічників України - Новини Спілки пасічників України


Рекомендуемые сообщения

2 часа назад, miro сказал:

від його роботи толку нуль, а ця реєстрація, це щось розмова ,як про секс , мовить так ніби ніхто незнає,що це і для чого, та кому треба той і зареєструвався, а хто не реєструється, теж усвідомлює ситуацію, а бреше як, каже ,що не знав про 5 жовтня, а в попередньому відео хлопці кажуть ми йому казали про необхідність участі в заході, як кому но для мене це популіст, і популізм його на брехні, а мета його, це слава і матеріальне збагачення, а також "реєстрація" (судячи з наполегливості, як у мультику, ну і десь воно так з ним і закінчиться). 

 

Мультик цікавий, але в даному випадку думаю пасічникам мало, що допоможе. Даний пан огородив себе бізнесменами, а бабло завжди перемагає "зло" :(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 06.11.2018 в 20:19, Sanich сказав:

То, як завжди, потягне якийсь пройдисвіт. 

Проблема в тому що слабо працюють районні і обласні організації або взагалі не працюють через це дефіцит(відсутність) достойних кандидатів. Треба запустити роботу районних і обласних осередків щоб було кого обирати.Громадська робота як і партійна дозволяє на протязі якогось часу відбирати достойних людей,як зерно на решеті.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 25.11.2018 в 17:26, mukola-s сказав:

Яке ваше ставлення  до  ?

 

Якщо кандидат достойний то треба обрати головою Київської обласної спілки(показати свої здібності)  а потім уже висувати кандидатом на голову всеукраїнської, бо наприклад нинішній голова київської спілки чогось агітував проти мітингу під Верховною Радою(хунта???). Ато виходить  голова районної спілки претендує на голову всеукраїнської а потім сюрпризи з"являються це перше Друге те що Київських уже двоє було. З іншої сторони добре що є два кандидати все краще ніж один.                                                                       

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...
В 25.11.2018 в 17:52, miro сказав:

@mukola-s скільки вже я раніше писав ,що Стретович не для пасічників... 

читаючи майнуло:

1. Якщо Стретович не для пасічників, то для кого? На кого він працює? Що входить у Статутні завдання спілки, як вони виконуються? Хто його обирав? Адже є Засновники спілки  є його Електорат, люди відповідальні, звіти за період роботи і т.п. і як результат - вибори перевибори імпічмент через  суд - корупційна складова, не виконання  функціональних зобов'язань і т.д. 
І, от, якщо поаналізувати всі оці питання то до Стретовича може ще й не підкопатись...  а якщо завдатись ціллю то його до нагороди можна зверстати... така в нас бувальщина... цей безлад і правовий нігілізм в Україні культивувався принаймні всі роки незалежності під протекторатом відомих спецслужб от вони (такі ділки) і крутяться як вареник в макітрі, аби з неї не випасти... 

2. Якщо є певна кількість людей які не задоволені роботою цієї спілки то можна згуртуватись в іншу і виконувати ту саму програму, але без Стретовича, але ж хочеться "доброго царя" от він щось зробить бо він може...

3. Ні, не може і не хоче. Не зацікавлений. Адже експорт в його руках є? Є. А далі трин-трава.

А для бджолярів, як нга мене, потрібні зміни до закону про бджільництво. І постійно над цим працювати. Нарощувати юриспруденцію відповідальності для створення законних умов і підстав щодо бджолярства. Щоб пасічник і його бджоли були захищені законом, щоб був організований ринок щодо реалізації продукції і т.д. 

На цей рахунок є приклади досвід інших країн.

От я вважаю що СПУ повинна мати саме законопроектну і лобістську функцію це і публічні заходи і протести і заяви і просування питань - гуртом спілкою. А пан Стретович таку роботу може тільки ускладнювати і робити її нездоланною, тому і виникає питання: а чи має він інтерес у розв'язанні  таких проблем? Очевидно що ні. Як доказ того його не участь відсторонення від публічної ходи 5 жовтня.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Як і очікувалося пана Стретовича більшістю голосів переобрано на наступний термін головування в СПУ.

Пропускали лише за запрошеннями і лише членів СПУ.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну все, тепер хай мені хтось докаже що той хто піариться і вступає в спілку той не рветься до влади, а ще ті хто присмоктався тих з відти і на вилах не винесеш. Я гадав Фадеєв порядна людина, а оно он як повернувся.

 

  • Подобається 12
  • Дякую 3
  • Здивований 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Николай Ахтырка сказал:

Ну все, тепер хай мені хтось докаже що той хто піариться і вступає в спілку той не рветься до влади, а ще ті хто присмоктався тих з відти і на вилах не винесеш. Я гадав Фадеєв порядна людина, а оно он як повернувся.

 

Все таки Стретович навбіцяв, і ось результат.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Wladimir_K сказал:

Як і очікувалося пана Стретовича більшістю голосів переобрано на наступний термін головування в СПУ.

Пропускали лише за запрошеннями і лише членів СПУ.

Хоть кого-то с камерой пустили ? интересно посмотреть на этих людей которые за него голосовали.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, mixaskm сказал:

Хоть кого-то с камерой пустили ? интересно посмотреть на этих людей которые за него голосовали.

Фабро був, значить відео буде.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Николай Ахтырка сказал:

Я гадав Фадеєв порядна людина, а оно он як повернувся. 

Порядним він і залишився, але його статус змінився. Тепер він солідний підприємець, обслуговує пасічників. А це вже зовсім інший статус,  інші інтереси, інша поведінка.
Проблема не в тому, що вони недостатньо "люблять" пасічників. Вони відстоюють як і  належить свої інтереси виробників товарів для бджолярів, експортерів. Проблема в тому, що ми, пасічники, очікуємо і вимагаємо від них того, чого вони апріорі робити не будуть, бо мають протилежний інтерес.
І у СПУ, очевидно, головну скрипку грають ті, хто живе не від бджіл, а від бджолярів. Ми для них ніби як засоби виробництва, як для нас бджолосім'ї.:umora:

Хотів би помилятись.

 

  • Подобається 20
  • Дякую 3
  • Ха-Ха 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Wladimir_K сказал:

Фабро був, значить відео буде.

Он наверное с Фадеевым и голосовали :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дивні  якісь організатори проведення конференції СПУ!  Як може ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ    не дозволити  будь якому громадянину України  бути присутнім на заходах ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ?????   Тупий правовий нігілізм!  Як можна не пустити на зібрання ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ   журналіста? ( того ж таки Гринькова).

На мою думку це не ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ , це швидше закритий клуб  вибраних людей , якась секта !  Дивно що Стретович, будучи юристом  опустився до такого.  

Думаю що  скоро з"явиться не одна Спілка пасічників України.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Іван Михайлович сказал:

Думаю що  скоро з"явиться не одна Спілка пасічників України.

Спілка "_продажних", "вибраних" хоче і далі жити на чужому  горбі. То може нова утре ім носа !  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Так это мертворожденное дитя созданное Стретовичем под выборы. Человека забыли и такие как он,чтобы хоть как-то напоминать о себе они лезут во всякие ОО и потом повсюду трубят"За нами тысячи членов" " Я руковожу многотысячной организацие".В моей Всеукраинской организации сотни тысяч членов и их семьи"."Мы имеем большой электоральный ресурс" И т.д и т.п. Это их основная цель-пролезть во власть и всех забыть. 

Выглядет это так. Приходит Стретович,допустим к Ляшко(оба -ну Вы сами знаете кто) и говорит. Я возглавляю СПУ и у нас 400тыс пасечников. Я могу провести агитацию и дать пол лимона голосов и пол лимона личных денег. И идет торг за место и номер в списках.

Ясно, что никаких лимонов голосов нет и не будет,кроме тех(ну Вы сами знаете кого)что сидели в зале и то не все. Но шанс заплатить не 5 лимонов за место,а 0.5  у него есть.И идет не только в одну партию,а во все и торгуется,ну как (сами знаете кто). Вот такой у него интерес.

А Вы говорите о каких-то правах. Для него люди-это расходный материал.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Wladimir_K сказал:

Фабро був, значить відео буде.

Плохо Вы людей знаете.:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, дон57 сказал:

Плохо Вы людей знаете.:hmm:

Відео бачив у фейсбук.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Wladimir_K сказав:

Відео бачив у фейсбук.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 хвилину тому, nibond сказав:

 

Почали з пісні, мабуть буде весело:umora: Стретович правда в ноти не попадає, але то таке:wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

46 минут назад, Wladimir_K сказал:

Відео бачив у фейсбук.

То ,что надо увидеть ,вам не покажут. Того ,кто снял бы  не пустили. А тут  смотреть не на что. Но меня ,чесно говоря поразил финансовый отчет.Очень "профессиональный" и "с глубоким анализом целевых расходов". А, потом ,Член президиума подитожил:" То. что Вы хотите узнать (по суммам и областям) Вам он не скажет. Занавес. Яка спилка,такый и отчет. Я бы хотел увидеть всех  присутствующих и полностью все выступления,а не  куски.

Улыбнуло. Вынос хорунгвии. Ещё надо пионерские галстуки и барабанщика. Когда-то знамя училища,потом полка носил.Знаменоносцу и ассистентам двойка.

Я тут создал ГО "Бахмутский мисливец"год назад.Нет охоты , но бюджет почти такой же как у СПУ при численности 103члена и продолжают вступать.Думаю мы в 2019г. по бюджету будем покрепче СПУ(не путать с партией Кивы).:umora:

.

  • Подобається 9
  • Дякую 1
  • Ха-Ха 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, дон57 сказав:

Так это мертворожденное дитя созданное Стретовичем под выборы. Человека забыли и такие как он,чтобы хоть как-то напоминать о себе они лезут во всякие ОО и потом повсюду трубят"За нами тысячи членов" " Я руковожу многотысячной организацие".В моей Всеукраинской организации сотни тысяч членов и их семьи"."Мы имеем большой электоральный ресурс" И т.д и т.п. Это их основная цель-пролезть во власть и всех забыть. 

Выглядет это так. Приходит Стретович,допустим к Ляшко(оба -ну Вы сами знаете кто) и говорит. Я возглавляю СПУ и у нас 400тыс пасечников. Я могу провести агитацию и дать пол лимона голосов и пол лимона личных денег. И идет торг за место и номер в списках.

Ясно, что никаких лимонов голосов нет и не будет,кроме тех(ну Вы сами знаете кого)что сидели в зале и то не все. Но шанс заплатить не 5 лимонов за место,а 0.5  у него есть.И идет не только в одну партию,а во все и торгуется,ну как (сами знаете кто). Вот такой у него интерес.

А Вы говорите о каких-то правах. Для него люди-это расходный материал.

Стретович якщо і продасть комусь свій лохторат, то це буде як мінімум партія Гройсмана, максимум - Йуля. Ляшко на місцях відстоює інтереси крупних "аграріїв" з донецьким корінням

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Іван Михайлович сказал:

Дивні  якісь організатори проведення конференції СПУ!  Як може ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ    не дозволити  будь якому громадянину України  бути присутнім на заходах ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ?????   Тупий правовий нігілізм!  Як можна не пустити на зібрання ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ   журналіста? ( того ж таки Гринькова).

На мою думку це не ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ , це швидше закритий клуб  вибраних людей , якась секта !  Дивно що Стретович, будучи юристом  опустився до такого.  

Думаю що  скоро з"явиться не одна Спілка пасічників України.

Хотел добавить. Там половина присутствующих или больше не то ,что не знают устав,они его не читали.Не говоря уже о "Закон України «Про громадські об'єднання".

Вот самых бестолковых и поставили вместо шлакбаума.

Присутствовать может и имеет право на съезде любой член организации,а вот голосовать нет.Вот и все отличия.Голосуют делегаты. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Олександр Коваль сказал:

Стретович якщо і продасть комусь свій лохторат, то це буде як мінімум партія Гройсмана, максимум - Йуля. Ляшко на місцях відстоює інтереси крупних "аграріїв" з донецьким корінням

Поверьте мне ,такой же, сами знаете кто как и Шляшко. Продаст,купит и ещё раз продаст.Когда не удавшиеся и удавшиеся политики лезут в ГО,то ничего хорошего с этого ГО не будет.Завтра свои мысли более подробно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Николай Ахтырка сказал:

Ну все, тепер хай мені хтось докаже що той хто піариться і вступає в спілку той не рветься до влади, а ще ті хто присмоктався тих з відти і на вилах не винесеш. Я гадав Фадеєв порядна людина, а оно он як повернувся.

 

Да все нормально. Фадеев, как говорится "свой в доску чувак"))) У СПасУ и так рейтинги ниже плинтуса, а после этого видео так и вообще крах)))) 
Он просто диверсант))) Расшатывает "спілку" изнутри)))) 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, дон57 сказал:

То ,что надо увидеть ,вам не покажут. Того ,кто снял бы  не пустили. А тут  смотреть не на что. Но меня ,чесно говоря поразил финансовый отчет.Очень "профессиональный" и "с глубоким анализом целевых расходов". А, потом ,Член президиума подитожил:" То. что Вы хотите узнать (по суммам и областям) Вам он не скажет. Занавес. Яка спилка,такый и отчет. Я бы хотел увидеть всех  присутствующих и полностью все выступления,а не  куски.

Улыбнуло. Вынос хорунгвии. Ещё надо пионерские галстуки и барабанщика. Когда-то знамя училища,потом полка носил.Знаменоносцу и ассистентам двойка.

Я тут создал ГО "Бахмутский мисливец"год назад.Нет охоты , но бюджет почти такой же как у СПУ при численности 103члена и продолжают вступать.Думаю мы в 2019г. по бюджету будем покрепче СПУ(не путать с партией Кивы).:umora:

.

Всю інформацію намагаюсь отримати з незалежних джерел і їх може бути декілька, але вона для "власного використання".

З'їзд мене не цікавив, так як нічого нового від нього не очікув і не є учасником даної ГО і не планую.

Знаю, що більшість надіється на юридичну підтримку спілки, але я б на це не розраховував би, юридичну підтримку може забезпечити кваліфікований і досвідчений фахівець за достойні кошти.  

Якщо це ще Ваш добрий знайомий можна отримати якісний результат.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 часов назад, nibond сказал:

Порядним він і залишився, але його статус змінився. Тепер він солідний підприємець, обслуговує пасічників. А це вже зовсім інший статус,  інші інтереси, інша поведінка.
Проблема не в тому, що вони недостатньо "люблять" пасічників. Вони відстоюють як і  належить свої інтереси виробників товарів для бджолярів, експортерів. Проблема в тому, що ми, пасічники, очікуємо і вимагаємо від них того, чого вони апріорі робити не будуть, бо мають протилежний інтерес.
І у СПУ, очевидно, головну скрипку грають ті, хто живе не від бджіл, а від бджолярів. Ми для них ніби як засоби виробництва, як для нас бджолосім'ї.:umora:

Хотів би помилятись.

 

Нельзя путать порядочность с поведением ,интересами и т. д.  Порядочность то от Бога в вот интересы ,бизнес и т. д. -не буду писать от кого,сами догадаетесь.Вот и идет у  любого человека постоянная борьба между совестью(если она есть)и искушениями.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Спілка пасічників України - Новини Спілки пасічників України

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...