Перейти к содержанию

Спілка пасічників України - Новини Спілки пасічників України


Рекомендуемые сообщения

Только что, Шульц сказал:

 Амітраз дозволено для використання в Польщі а це країна Євросоюзу. І напевно вони ще про це не зають:dntknw:

В 2017 році було багато змін в европейських документах про бжолярство. Ось в одном з них є коротенька стрічечка яка явно не говорить про амітраз зате говорить про продукти його розпаду. І 2018 рік в плані здавання меду обіцяє бути дуже цікавий.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Апіварол дозволено в Польщі я вже писав але ціна 60 злотих за 25 таблеток для українських пасічників це задорого. І ще наскільки я зрозумів тут мед при здачі перевіряють на продукти розпаду амітразу, пан говорив що обробляє весною не пізніше як за місяць до медозбору. Бо не пройде аналіз

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Шульц сказал:

Апіварол дозволено в Польщі я вже писав але ціна 60 злотих за 25 таблеток для українських пасічників це задорого

Тоді дійсно амітраз був в Польщі дозволеним і якщо не помиляюсь і у Франції.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Якщо Нагорнюк виконає свою обіцянку, то ризикує нажити багато ворогів. Не по фєншую, точніше, не по Прокоповичу. Можна сказати, ще ніколи його пасіка не була в такій небезпеці, як тепер. Самовпевненість може його згубити. Він вчив Очкаласа, але тепер йому необхідно повчитись в нього, з пасічниками потрібно дружити, а не воювати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 хвилин тому, nibond сказав:

Якщо Нагорнюк виконає свою обіцянку, то ризикує нажити багато ворогів.

А можна коротко про що йде мова у відео? Або хоча б на якій хвилині варто дивитися? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 хвилин тому, Sanich сказав:

А можна коротко про що йде мова у відео? Або хоча б на якій хвилині варто дивитися? 

Нагорнюк оголосив хрестовий похід проти завезення в Україну інших порід, особливо бакфаст. З 48 хвилини

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 хвилин тому, nibond сказав:

Нагорнюк оголосив хрестовий похід проти завезення в Україну інших порід, особливо бакфаст. З 48 хвилини

За що можна притягнути пасічника, який в Україні продає маток, виведених в Україні? :blink:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Sanich сказав:

За що можна притягнути пасічника, який в Україні продає маток, виведених в Україні? :blink:

За порушення правил митного контролю. Але Нагорнюк сам сказав, що більше 1700 грн адмінпорушення не натягне, буде піддавати анафемі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, nibond сказав:

За порушення правил митного контролю. Але Нагорнюк сам сказав, що більше 1700 грн адмінпорушення не натягне, буде піддавати анафемі.

Матка уже в Україні??!!! Який митний контроль? В суді ця справа розвалиться за 5 хвилин. Ніякий прокурор не буде за таку справу братися - хіба за бочку меду. Але й навіть тоді справа розвалиться. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 хвилин тому, Sanich сказав:

Матка уже в Україні??!!! Який митний контроль? В суді ця справа розвалиться за 5 хвилин. Ніякий прокурор не буде за таку справу братися - хіба за бочку меду. Але й навіть тоді справа розвалиться. 

Але ж нерви попсують, залякають, по судах затягають -  на це й надія

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, nibond сказал:

За порушення правил митного контролю. Але Нагорнюк сам сказав, що більше 1700 грн адмінпорушення не натягне, буде піддавати анафемі.

Я так послушал и загрустил.:( Какой запрет в рыночной экономике :dntknw:Я хоть и приверженец одной породы .УКР.СТ.Но все должно быть в рамках разумного. Надо предлагать продукт а не запрещать .ЗАПРЕТОМ проблему не решить.:IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, nibond сказав:

Але ж нерви попсують, залякають, по судах затягають -  на це й надія

Якийсь дитячий блеф. :IMHO:

Взагалі про "хлопчиків на Ютубі" - показовий момент, який характеризує людину. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, Стрельчук Олег Анатольович сказав:

Надо предлагать продукт а не запрещать .ЗАПРЕТОМ проблему не решить.:IMHO1:

Думаю, Нагорнюк, як бізнесмен, переймається не любов'ю до УСП, мабуть має якісь бізнесові плани, щось там натякав про пакети в Канаду.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Стрельчук Олег Анатольович сказал:

Я так послушал и загрустил.:( Какой запрет в рыночной экономике :dntknw:Я хоть и приверженец одной породы .УКР.СТ.Но все должно быть в рамках разумного. Надо предлагать продукт а не запрещать .ЗАПРЕТОМ проблему не решить.:IMHO1:

Краще хороше заборонити чим своє доводити до кращих стандартів

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Sanich сказав:

показовий момент, який характеризує людину. 

Самовпевненість, вважає, що вхопив Бога за бороду.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, targal сказал:

Краще хороше заборонити чим своє доводити до кращих стандартів

Я сколько с ними не общаюсь складываеться такое впечатление что бы они делали если бы не было БАКФАСТА:hmm:МЫ на разных планетах водим пчел. Им толдычиш что надо сделать несколько зон чистопородного разведения УПС. а вся остальная Украина это вольный рынок.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 хвилин тому, Стрельчук Олег Анатольович сказав:

Я сколько с ними не общаюсь складываеться такое впечатление что бы они делали если бы не было БАКФАСТА:hmm:МЫ на разных планетах водим пчел. Им толдычиш что надо сделать несколько зон чистопородного разведения УПС. а вся остальная Украина это вольный рынок.

Вони прекрасно розуміють, що ніяких породних зон не існує, але включають дурку, що не розуміють. Визнати реальний стан справ, значить потрібно почати щось робити, та й відповісти хтось повинен за бездіяльність.

Цікаво,  яких іноземних учасників має на увазі Стретович на майбутній конференції з племінної справи 12 травня.

Ще дивно, що опоненти не задали логічне питання - чому наш інститут бджільництва відмовився від співпраці з німецькими науковцями.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, Стрельчук Олег Анатольович сказал:

. Им толдычиш что надо сделать несколько зон чистопородного разведения УПС. а вся остальная Украина это вольный рынок.

Тільки так і другого виходу немає.Але монополяї ринку їм привабливіша справа

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 хвилину тому, targal сказав:

Але монополяї ринку їм привабливіша справа

Таке враження, що вони так далеко деградували, що й ринком вже не переймаються, сидять з протягнутою рукою. Нагорнюка підтримають, бо той кине їм якусь кістку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Проблема в том и состоит что СПУ и должно помочь создать эти зоны!!!!!!!Ну согласитесь я же не могу это сделать в одиночку или группа людей (фанатов УПС) Мы практики а занимаемся ЧЕРТ знает чем.:IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 хвилин тому, Стрельчук Олег Анатольович сказав:

Проблема в том и состоит что СПУ и должно помочь создать эти зоны!!!!!!!Ну согласитесь я же не могу это сделать в одиночку или группа людей (фанатов УПС) Мы практики а занимаемся ЧЕРТ знает чем.:IMHO1:

А чому не ОМУ. СПУ пока діє методично правильно, робача група, інститут бджільництва - готується грунт для ухвалення відповідних рішень виконавчими органами.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, nibond сказал:

А чому не ОМУ

Может Вы правы СПУ +ОМУ.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, Sanich сказал:

Матка уже в Україні??!!! Який митний контроль? В суді ця справа розвалиться за 5 хвилин. Ніякий прокурор не буде за таку справу братися - хіба за бочку меду. Але й навіть тоді справа розвалиться. 

Питання як довести, що це матка іншої породи, якщо вона вже на території України, а може це місцевий гібрид.

Це так аби поговорити, кошти держава виділяє, хтось навчається, зарплату платять.

Це називається реальний стан науки, у підходах так і нічого не змінилося.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Спілка пасічників України - Новини Спілки пасічників України

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...