Перейти к содержанию

Спілка пасічників України - Новини Спілки пасічників України


Рекомендуемые сообщения

Не порядок мимо спілки гранди пролітають.:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

25 хвилин тому, mukola-s сказав:

тема не про гранди та  думаю саме спілка  має право надати запит про підтвердження даної інформації   згідно закону про публічність головне як правильно  сформувати питання  

:hmm: питання цікаве, спілка можливо і так , але-ж ніде не прописано, тут можливо місцева Рада може підтвердити спираючись на якесь обгрунтування, але якщо хтось подав проект і кошти будуть використані за призначенням то яка різниця в прізвищу і роду діяльності, силаючись на коментар члена СПУ пана Тєрєнтьєва  http://agro-business.com.ua/agrobusiness/item/9345-chomu-ukrainski-pasichnyky-ne-mozhut-eksportuvaty-med-do-yevropy.html то у нас в країні бджільництвом займається кожен сотий і той аматор, тож так саме СПУ каже жи то біда, і певній по троху нас аматорів будут виживати різними припарками до закону, буквою,буквою аматорство, головне лиш би не усипляли, вони такі ще радикали:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 хвилин тому, miro сказав:

:hmm: питання цікаве, спілка можливо і так , але-ж ніде не прописано, тут можливо місцева Рада може підтвердити спираючись на якесь обгрунтування, але якщо хтось подав проект і кошти будуть використані за призначенням то яка різниця в прізвищу і роду діяльності, силаючись на коментар члена СПУ пана Тєрєнтьєва  http://agro-business.com.ua/agrobusiness/item/9345-chomu-ukrainski-pasichnyky-ne-mozhut-eksportuvaty-med-do-yevropy.html то у нас в країні бджільництвом займається кожен сотий і той аматор, тож так саме СПУ каже жи то біда, і певній по троху нас аматорів будут виживати різними припарками до закону, буквою,буквою аматорство, головне лиш би не усипляли, вони такі ще радикали:umora:

тому і питання є спілка  яка повинна просувати дані проекти для своїх членів а якщо ні то кому вона потрібна  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, mukola-s сказал:

тому і питання є спілка  яка повинна просувати дані проекти для своїх членів а якщо ні то кому вона потрібна  

Так як спілка має просунути для своїх членів чи пасічникам України

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 02.02.2018 в 23:53, nibond сказал:

....Вихід

Це що такий прикол: найти собі пригод на власну ж..., а потім питати де вихід? А може краще не заходити, щоб потім не питати? Тим паче, ще когось запрошувати з собою.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 хвилин тому, mukola-s сказав:

тому і питання є спілка  яка повинна просувати дані проекти для своїх членів а якщо ні то кому вона потрібна  

ніколи більше так некажіть пане Миколо, СПУ потрібно С.В.М. .......:al:, і не для того вони то створювали жи би шось комусь, а для того жи би шось собі:al:, ех як то тєжко тим молодим всьо зрозуміти шо ті старі роблять.......:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, nibond сказал:

 

Процес пішов, скоро почнуть співати, що нам треба свій депутат. Все як і передбачалось раніше. Вибори вже скоро + запахло грошима.

  • Подобається 1
  • Дякую 2
  • Здивований 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 08.02.2018 в 20:58, nibond сказал:

 

Внимательно посмотрите и хорошенько вслушайтесь,а также постарайтесь прочитать между строк-затем выскажите каждый свое мнеие по поводу данного видео,

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, доктор сказав:

Внимательно посмотрите и хорошенько вслушайтесь,а также постарайтесь прочитать между строк-затем выскажите каждый свое мнеие по поводу данного видео,

А що шукаємо? Ваша думка про відео.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 часа назад, Shmel сказал:

. Вибори вже скоро + запахло грошима.

I 400000 пасiчникiв як вони кажуть , а це солiдний електорат 

саме  про це на 14 хв i говорить доповiдач 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пишет  видео  не  доступно.   не  успел. :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 хвилин тому, Сергей Тюркин сказав:

Пишет  видео  не  доступно.   не  успел. :dntknw:

@nibond      а покажіть ще раз відео, дуже багато прихильників СПУ не розгледіло смаку правди в тому творчому ролику, мені ,аж і признатись стидно як я, та міг пропустити, але якщо відео вже було відреаговане на студії Шахєр Махєр СПУ, тоді вже не треба :(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

52 хвилини тому, miro сказав:

@nibond      а покажіть ще раз відео, дуже багато прихильників СПУ не розгледіло смаку правди в тому творчому ролику, мені ,аж і признатись стидно як я, та міг пропустити, але якщо відео вже було відреаговане на студії Шахєр Махєр СПУ, тоді вже не треба :(

Це не моє відео, воно було розміщене на каналі Спілки пасічників Київської області.  Воно там є зараз : 

"Чи почує влада пасічників? Громадська рада при Київській Обласній Державній Адміністрації."

https://www.youtube.com/channel/UCl7SznIjuQ55PJsxzqULhzQ

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 часов назад, доктор сказал:

Внимательно посмотрите

ану дайте свій вердикт, чи сходиться те що ви бачили перший раз з ось цим

 

6 минут назад, nibond сказал:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Був у гостях у місцевого пасічника. Розпочну з того,що всі пасіки в Польщі зареєстровані. Процес починається з того, що пасічник відносить на затвердження проект приміщення, для відкачування і зберігання меду. Після побудови перевіряють чи все відповідає проекту. І реєструють. В приміщенні стіни і підлога плитка, обов'язково умивальник і водовідведення. Зберігання в такому ж приміщенні поруч ( інша кімната). Весь інвертар нерж. Все разом коштує 26 злотих(проект, затвердження, реєстрація) якщо є бажання торгувати в роздріб + шість злотих. Раз на два роки перевірка ветеринара вартість 45 зл. До 80 вуликів ніяких податків. Далі приблизно 6 зл. з вулика. Вулики зі спутника ніхто не рахує вірять на слово. У пана 100 записано 75. На кожній банці меду етикетка з адресою і телефоном виробника, а також телефон ветеринара, який здійснює нагляд. Спілка пасічників виконує інші функції ніж літання на супутниках.  Скажімо в минулому році пан Губерт придбав причіп для перевезення бджіл і отримав дотацію в розмірі 45відсотків. Також через спілку можна придбати ліки зі знижкою, дотацію можна отримати на придбання вуликів, маток, інвентарю.

    Що стосується порід бджіл то у пана Губерта є карніка, бакфаст, місцева порода( назву  не пам'ятаю, пан каже карніка яку вважають місцевою породою) і одна сім'я Кавказу. І нікому нема діла до того що він там тримає.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

48 минут назад, Шульц сказал:

Був у гостях у місцевого пасічника. Розпочну з того,що всі пасіки в Польщі зареєстровані. Процес починається з того, що пасічник відносить на затвердження проект приміщення, для відкачування і зберігання меду. Після побудови перевіряють чи все відповідає проекту. І реєструють. В приміщенні стіни і підлога плитка, обов'язково умивальник і водовідведення. Зберігання в такому ж приміщенні поруч ( інша кімната). Весь інвертар нерж. Все разом коштує 26 злотих(проект, затвердження, реєстрація) якщо є бажання торгувати в роздріб + шість злотих. Раз на два роки перевірка ветеринара вартість 45 зл. До 80 вуликів ніяких податків. Далі приблизно 6 зл. з вулика. Вулики зі спутника ніхто не рахує вірять на слово. У пана 100 записано 75. На кожній банці меду етикетка з адресою і телефоном виробника, а також телефон ветеринара, який здійснює нагляд. Спілка пасічників виконує інші функції ніж літання на супутниках.  Скажімо в минулому році пан Губерт придбав причіп для перевезення бджіл і отримав дотацію в розмірі 45відсотків. Також через спілку можна придбати ліки зі знижкою, дотацію можна отримати на придбання вуликів, маток, інвентарю.

    Що стосується порід бджіл то у пана Губерта є карніка, бакфаст, місцева порода( назву  не пам'ятаю, пан каже карніка яку вважають місцевою породою) і одна сім'я Кавказу. І нікому нема діла до того що він там тримає.

А как качают кочевые пасеки? Или у них все стационарные ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пан возить бджіл. Про причіп я написав. За 80 км качає вдома. Як інші не сквжу:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Шульц сказал:

Пан возить бджіл. Про причіп я написав. За 80 км качає вдома. Як інші не сквжу:hi:

А скільки пан за сезон з одної сім.ї  кг меду качає?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 година тому, Еникиой сказав:

А как качают кочевые пасеки? Или у них все стационарные ?

 

11 година тому, Семеныч сказав:

А скільки пан за сезон з одної сім.ї  кг меду качає?

Ще таке доповнення ніхто Вам не заважатиме викачати мед десь на кочівлі. Я ж писав що головне пройти реєстрацію. Ніхто ж зі супутника не буде дивитися, приміщення є і добре. Поляки теж маніпулюють в пана 100 сімей, каже 75 бо після 80 податок. І ще в Польщі теж є лоббі по просуванню препаратів. Є такий препарат Апіварол коштує 60 зл за 25 таблеток, у спілці по 35 зл. Діюча речовина амітраз. Пан повів мене в інший сарайчик і у шафці дістав дим гармату  і літрову банку тактику.(діючу речовина таж сама) і каже це дешевше і добре, але не дозволено. Проте пан використовує.

  Відносно взятку то у зв'язку з тим що поле площею 10 га це вже великий шматок для цієї місцевості (я біля Ольштина) то меду за сезон 25 кг з сім'ї.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

І ще я запитав чи обробляють поля отрутохімікатами, і чи не труять бджіл. Пан Губерт сказав що обробляють тільки вночі. На що я зауважив що бувають препарати від яких бджоли гинуть по три дні. На що послідувала лаконічна відповідь за обробку такими препаратами тюрма. От чим потрібно спочатку зайнятися спілці :IMHO:. А не заганяти в стойло пасічників бо бачите в Європі пасіки зареєстровані. В Європі ще й тюрма за потраву бджіл. Спочатку це а потім реєстрація.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 21.02.2018 в 22:00, Шульц сказав:

І ще я запитав чи обробляють поля отрутохімікатами, і чи не труять бджіл. Пан Губерт сказав що обробляють тільки вночі. На що я зауважив що бувають препарати від яких бджоли гинуть по три дні. На що послідувала лаконічна відповідь за обробку такими препаратами тюрма. От чим потрібно спочатку зайнятися спілці :IMHO:. А не заганяти в стойло пасічників бо бачите в Європі пасіки зареєстровані. В Європі ще й тюрма за потраву бджіл. Спочатку це а потім реєстрація.

21 лютого 2018 року відбулось засідання робочої групи Мінагрополітики з питань розвитку бджільництва. Вела зібрання Трофімцева Ольга Василівна, заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції.

Доповідь, як я зрозумів, юриста СПУ.

Жаль, що не показано хто був присутній на зустрічі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 21.02.2018 в 22:00, Шульц сказал:

І ще я запитав чи обробляють поля отрутохімікатами, і чи не труять бджіл. Пан Губерт сказав що обробляють тільки вночі. На що я зауважив що бувають препарати від яких бджоли гинуть по три дні. На що послідувала лаконічна відповідь за обробку такими препаратами тюрма. От чим потрібно спочатку зайнятися спілці :IMHO:. А не заганяти в стойло пасічників бо бачите в Європі пасіки зареєстровані. В Європі ще й тюрма за потраву бджіл. Спочатку це а потім реєстрація.

Спадобалась фраза ...за обробку таким препаратам тюрма... А за обробку амітразом, який викликає онкологію що???

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 хвилину тому, Урош сказав:

Спадобалась фраза ...за обробку таким препаратам тюрма... А за обробку амітразом, який викликає онкологію що???

 Амітраз дозволено для використання в Польщі а це країна Євросоюзу. І напевно вони ще про це не зають:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Шульц сказал:

 Амітраз дозволено для використання в Польщі а це країна Євросоюзу. І напевно вони ще про це не зають:dntknw:

Думаю, що ні, в іншому разі наявності ринку України були би препарати на основі амітразу польського фасування чи виробництва, а не купувався контрабандний тактік, який використовується для худоби.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Спілка пасічників України - Новини Спілки пасічників України

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...