Перейти к содержанию

Спілка пасічників України - Новини Спілки пасічників України


Рекомендуемые сообщения

4 хвилини тому, Мико сказав:

Мабуть тому що вони все рiвно кращi нiж продукцiя Укравто 

Сумно, ми мріємо і щасливі від кісточки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, nibond сказал:

Ви також почали образно висловлюватись.

Передивився гостини І. Фабро і  Д. Фадєєва у Є. Рудя і ніяких чудес бакфаста не видно, і посеред зими заглядає - бакфасти всі з розплодом, тепер геморой.

Тут на форумi десятки людей про розплiд у карпатки ,карнiки УС i дворянських писали ,ще i вiдоси викладали 

А у Рудя все про карнiку та про карнiику чулось 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 минут назад, nibond сказал:

Сумно, ми мріємо і щасливі від кісточки.

Дуже сумно , але i про кiсточку вже деякi тiльки мрiють \

i мрiють пересiсти з зазваза в якiсний шрот з Нiмеччини 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

17 минут назад, nibond сказал:

Ви також почали образно висловлюватись.

Передивився гостини І. Фабро і  Д. Фадєєва у Є. Рудя і ніяких чудес бакфаста не видно, і посеред зими заглядає - бакфасти всі з розплодом, тепер геморой.

У кого у вас у мене всі сидять тихо біля передньої стінки і ніяких проблем

20 минут назад, Мико сказал:

Мабуть тому що вони все рiвно кращi нiж продукцiя Укравто 

100%

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 минут назад, nibond сказал:

Сумно, ми мріємо і щасливі від кісточки.

Сумно мрієти що буде ефективна СПУ а що баки і карніка вже провірена і непотрібно мріяти лишилось лиш маагазини ставити під мед і лежати в холодку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, targal сказав:

У кого у вас у мене всі сидять тихо біля передньої стінки і ніяких проблем

У мене переважна  більшість також, декілька з теплою стелею, переважно ті, що були надто підсилені в зиму.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, miro сказал:

користувачів форуму в інтерпол подать, вони взагалі вже розбестились, що думають те говорять

особиливо коли думають що їх не читають ті про кого вони пишуть ;) 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, nibond сказал:

Запитайте у @Паланочка чи @Стрельчук Олег Анатольович, вони збирались в Гадячі і вирішували це. Хочуть замінити в кінці літа всіх карпаток на УС. Могли б і раніше, але не має де взяти маток.

:hmm:ви про що ?? :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

24 минуты назад, nibond сказал:

Передивився гостини І. Фабро і  Д. Фадєєва у Є. Рудя і ніяких чудес бакфаста не видно, і посеред зими заглядає - бакфасти всі з розплодом, тепер геморой.

Сори за офтоп. по видио Рудя что хочется сказать. Мне нравится что человек не приукрашивает действительность, а говорит так как есть в отличии от наших матководов. С другой стороны сырость какую он показывает на своей пасеке, заклещенные семьи, вирус деформации крыла, ранний расплод. В общем гипотетически опасность занести с такими матками заразу себе на пасеку очень высока. С другой стороны больше чем уверен ели бы наши матководы не работали на красивую картинку а говорили правду без прикрас как Евгений думаю вопросов и сомнений было бы еще больше. Никого не хочу обидеть, просто мысли в слух.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

9 хвилин тому, Паланочка сказав:

:hmm:ви про що ?? :dntknw:

Про заміну маток карпатки на УС в пакетних сім'ях в Семенівці.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, nibond сказал:

Про заміну маток в пакетних сім'ях в Семенівці.

а ось про що. ну там мова не скільки про заміну конкретних маток в конкретних пакетах , скільки про створення масиву УС бджіл.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 хвилини тому, Паланочка сказав:

а ось про що. ну там мова не скільки про заміну конкретних маток в конкретних пакетах , скільки про створення масиву УС бджіл.

Я це ж і мав на увазі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

24 хвилини тому, Мико сказав:

Тут на форумi десятки людей про розплiд у карпатки ,карнiки УС i дворянських писали ,ще i вiдоси викладали 

 

То скоріш проколи пасічників, пока тихо. Признаків розплоду не має, ще днів 10, потім думаю з*явиться.  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Паланочка сказал:

особиливо коли думають що їх не читають ті про кого вони пишуть ;) 

Я теперь и голову фольгой обмотаю:blink:

 

4 минуты назад, Паланочка сказал:

:hmm:ви про що ?? :dntknw:

Признавайся

20633811_874714016015957_399509267939328

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, nibond сказал:

Я про це ж і говорив.

На такую пасеку которую они задумали надо будет все и маточники и не плодки и плодные. Только браковать каждый год маток и менять на нормальных это уже работа не одного нук парка.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Стрельчук Олег Анатольович сказав:

На такую пасеку которую они задумали надо будет все и маточники и не плодки и плодные. Только браковать каждый год маток и менять на нормальных это уже работа не одного нук парка.

Але ж перехід повністю на УС.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, nibond сказал:

Але ж перехід повністю на УС.

 

Да планируют переходить на Укр.ст.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

52 хвилини тому, Мико сказав:

А у Рудя все про карнiку та про карнiику чулось

Не тільки, ось тут саме  про бакфаст

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

42 хвилини тому, Паланочка сказав:

а ось про що. ну там мова не скільки про заміну конкретних маток в конкретних пакетах , скільки про створення масиву УС бджіл.

А якого розливу, Артеме ? А чи  не з берегів Ворсклиці?:ah:  Отож чи не  доведеться їм, мабуть, замовляти

космічні скафандри...:vinny::umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 часов назад, nibond сказал:

У мене переважна  більшість також, декілька з теплою стелею, переважно ті, що були надто підсилені в зиму

" Вот, что членский билет СПУ, животворящий делает!"

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Віктор просто сказал:

" Вот, что членский билет СПУ, животворящий делает!"

Смеется тот, кто смеется последним;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 година тому, Паланочка сказав:

особиливо коли думають що їх не читають ті про кого вони пишуть ;) 

це точно страшно коли взнаєш, як та развєдка працює:dntknw:, можуть колись мене зловити, но туди я точно непоїду, а як Ви непереживаєте? чи .....................:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

36 хвилин тому, Fabro сказав:

Смеется тот, кто смеется последним;)

це точно, я тепер як хочу посміятись одразу дивлюсь у небо, чи спутника в далечині не видно, включаю компа та слухаю каналію ютуба про нові пропозиції СПУ, літком планую включати виступи С.В.М. на мухах спробувати, може точно попадають коли взнають ,що їм реєстрація не світить, а так із спутника усім їм привіт прийде:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Fabro сказал:

Смеется тот, кто смеется последним;)

Сміятиметесь останнім Ви, бо років на 20+ молодші, це природньо. З цієї ж причини Ви, напевно, ще не були членом ніякої спілки. А я був, як мінімум 3х. І  висновки мої базуються на особистому  досвіді. Готовий поділитися. А користуватися ним, чи ні- Ваше право. Я бачив і чув 4 виступи Стретовича і багато Ваших . Так от, якщо б Ви очолювали СПУ- я б, можливо, і приєднався, просто, щоб підтримати прогресивну і перспективну молодь. А коли на чолі СПУ стретовичі, то я впевнений, ніякого прогресу і перспектив бдолярству не світить, це чергове стійло. Але страшні не стретовичі, більшу загрозу становлять ті, що в цьому стійлі надіються отримати затишніше і ситніше місце завдяки "одобрямсу", але стійло це завжди стійло. Стретовичі будуть ігнорувати тисячі пасічників з їхньою критикою і сприйматимуть реверанси декількох, видаючи це за " общее мнение". Оця возня і викликає сміх, незалежно від того, чи буде він останнім. А ще дуже сумно, аж тиск піднімається! Скоріш би весна і подальше від комп'ютора.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Спілка пасічників України - Новини Спілки пасічників України

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...