Перейти к содержанию

Спілка пасічників України - Новини Спілки пасічників України


Рекомендуемые сообщения

39 хвилин тому, Shmel сказав:

Є і інші організації, які набагато відоміші за кордоном, і мають більшу повагу серед міжнародної спільноти. Вони сьогодні ставлять на вуха всі міністерства і заставляють чиновників захищати інтереси пасічників. Для прикладу: не допустили прийняття наказу згідно якого вводиться ліцензування на експорт меду, розробили та подали на розгляд оновлений Закон по бджільництву, добились посилити вимоги на мед який ввозиться в Україну, добиваються прийняття директиви ЄС з включенням спеціальних вимог, які дозволять захистити українського бджоляра(ціна на мед не буде падати) і т.п. Екпортери рвуть і мечуть, але поки китайський мед завези в Україну не можуть. Точніше можуть але не вигідно. Стретович теж рве і мече, бо хоче бути одним єдиним голосом в Україні та за її межами (для цього поглинув майже всі громадські організації), який висловлює інтереси бджолярів, а тут йому мішають інші. Завжди важче рубити шухир мухир коли за тобою наглядають зі сторони, і можуть про це розказати громадськості. Тому чим більше буде різних думок та організацій тим краще.

 

я тільки тішуся,що участь в покращені справи на ринку бджільництва побуджує всі організації і обєднання до спільної справи.

У бажанні Дениса до більш радикальних дій організації я бачу позитив,та й мені здається,що він не так пополіризує Стретовича,як інші його поливають без причини оскільки тема не про нього,а про організацію в цілому,яку може очолити будь-хто кого обере організація,тож вважаю нам треба відійти від особистостей та недоречному спорі який навязується не втему:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, pr1zZ сказал:

Давайте не будем тут клеветой заниматься. Организатор действия была СПУ. 

Ви погано володієте інформацією. Організовувати і фінансувати то зовсім інші речі. Перегляньте свої фото і відео і побачите символіку фінансистів.

 

10 минут назад, pr1zZ сказал:

Вы уже давно показали своё лицо. Когда пытались втюхать пчеловодам Сироп гфс - 42, который стоил по 11 грн за 22 грн расфасованный в 10 л ведра. Позор!

Я нікому нічого не тюхав, а ділився досвідом використання. І до вашого відома то був зовсім не гфс - 42, а зовсім інший продукт. ГФС є шкідливим для бджіл, і якщо ви уважно слухали доповідь чернівецьких науковців то думаю те зрозуміли. Якщо того мало, то пошукайте необхідну інформаці в інтернеті або запитайте американських колег.

11 минуту назад, miro сказал:

..... чим відрізняється від кооператива .....

У кооператива набагато більше переваг. Самий головний, що всі рівні і ніхто нікого не злиє з часом. Для прикладу, Галатюк старався старався на СПУ, все зробив щоб Веред зміг зайти хоч в один кабінет міністерства, а тут трах бах і все забули за нього.  Крім того можна спокійно приймати участь в грантових програмах та подавати заявки на бюджетне фінансування (з місцевих бюджетів).   

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

26 минут назад, pr1zZ сказал:

Вы уже давно показали своё лицо. Когда пытались втюхать пчеловодам Сироп гфс - 42, который стоил по 11 грн за 22 грн расфасованный в 10 л ведра.

 Гы-гы.Даже так бывает?.:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 хвилин тому, pr1zZ сказав:

Спасибо, что разьяснили :) Но давайте разберемся... Вы не пчеловод, но Вы почему-то делаете вид, что что-то знаете о Спилке. С чего-бы? Судя по всему - знаете Вы мало о Спилке, как и о пчеловодстве в целом. Но ничего. Вступайте в Спилку и найдете много чего интересного для себя. Если Вам не интересно это - так зачем Вы насильно посещаете эту тему? 

Денис ,я думаю право на слово має кожен,чи буде чоловік у спілці,це справа його,чи дась йому щось спілка і, чи він отримає бажане все ,це робота в теперешнім і майбутньому,бо якщо чесно  спілці потрібні речі які можуть змінити ті хто реально прагне і генерує ідеї.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, Shmel сказал:

Ви погано володієте інформацією. Організовувати і фінансувати то зовсім інші речі. Перегляньте свої фото і відео і побачите символіку фінансистів.

Я вижу Символику Спилки Пасечников. 

Повторюсь. Вы название Темы видели? 

10 минут назад, Shmel сказал:

Крім того можна спокійно приймати участь в грантових програмах та подавати заявки на бюджетне фінансування (з місцевих бюджетів).  

Расскажите об этом в соответсвующей теме. Людям будет интересно. И покажите хоть примеры получения этих грантов 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 19.10.2017 в 16:07, pr1zZ сказал:

Промышленные пасеки будут работать сообща с СПУ. И они уже работают.

Владимир, я понимаю Вашу позицию - это позиция большинства пчеловодов. КРИТИКОВАТЬ.

Вы знаете, всегда вспоминаю пример, когда во дворе одного дома образовалась мусорка после строителей. Так вот большинство жителей дома начали кричать, чтобы убрали. Искать виновных, а мусорка никуда не пропадала. Пока не собралось около 10 жителей дома и не УБРАЛИ эту мусорку.

Так вот советую КАЖДОМУ из нас задуматься, может стоит закатить рукава? Ведь если Вы думаете, что Вы накачали меда и сидите на бочках, кто-то обязательно должен ЗА ВАС договориться о высокой цене на мед? Кто-то должен ЗА ВАС решить вопрос с потравами? Кто-то ДОЛЖЕН ЗА ВАС ВСЁ делать? 

Я тоже так раньше думал, но сейчас твердо решил, что моё благополучие - только в моих руках. А вести диалог с правительством можно только через Общественную Организацию.

 

Денис роки спілка ніхрена неробила за нас пасічників і робити небуде .Хороша спілка чоловік і жінка.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 хвилин тому, pr1zZ сказав:

Но давайте разберемся...

Спробуємо.

6 хвилин тому, pr1zZ сказав:

Вы не пчеловод, но Вы почему-то делаете вид, что что-то знаете о Спилке. С чего-бы?

Тут немає ніякої таємниці. Ще в дошкідьному віці навчився читати, а отже зміг прочитати і цю тему.

10 хвилин тому, pr1zZ сказав:

Судя по всему - знаете Вы мало о Спилке, как и о пчеловодстве в целом.

Це відповідає дійсності. Але моя необізнаність не стане приводом для продажі мені "кота в мішку"-

17 хвилин тому, pr1zZ сказав:

Вступайте в Спилку и найдете много чего интересного для себя.

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, miro сказал:

Денис ,я думаю право на слово має кожен,чи буде чоловік у спілці,це справа його,чи дась йому щось спілка і, чи він отримає бажане все ,це робота в теперешнім і майбутньому,бо якщо чесно  спілці потрібні речі які можуть змінити ті хто реально прагне і генерує ідеї.

Я с тобой согласен. Но Спилке не нужны люди, которые вообще не связаны с пчеловодством, а сразу решают пройдя мимо - крикнуть что-то плохое. Такие люди пусть проходят мимо.

А набирать в Спилку будем реально "болеющих" за пчеловодов и кто реально хочет поднимать статус Украинского Пчеловода в Мире.

Нужно снимать социальные ролики на английском. Показывать Миру Бренд "Украинский Мед". Вот тогда цена на мед будет высокой. И не продавать "сырое сырье".

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 хвилин тому, targal сказав:

Денис роки спілка ніхрена неробила за нас пасічників і робити небуде .Хороша спілка чоловік і жінка.

а якщо хтось холостяк,а хтось не заміжній:umora:,а те що спілка не робила то вірно треба Денису виговор дати за те ,що він хоче щось робити,а всі кажуть спілка не робила і ти не роби:ay:.Все таки пропозиції конкретні є цікавими і можливо їх треба приймати бо відсутність роботи спілки це частина нашої вини з вами бо нас роботящих там не було:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, targal сказал:

Денис роки спілка ніхрена неробила за нас пасічників і робити небуде .Хороша спілка чоловік і жінка.

Я вот сравниваю Спилку с Государством Украина.

Одни люди считают, что Государство Украина ничего не делала для него 25 лет и будет продолжать ничего не делать.

Вторые, тоже считают, что она ничего не делала 25 лет, но пытаются это изменить в дальнейшем.

Поймите, если у кого-то что-то не получается - нужно помочь ему исправить это, а не критиковать и говорить, что он всё равно ничего не сможет сделать.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, pr1zZ сказал:

 

А набирать в Спилку будем реально "болеющих" за пчеловодов и кто реально хочет поднимать статус Украинского Пчеловода в Мире.

 

 

Денис , кто будет набирать ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Боярка сказал:

Денис , кто будет набирать ?

Это в личку или позвони ) 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, pr1zZ сказал:

Я вот сравниваю Спилку с Государством Украина.

Одни люди считают, что Государство Украина ничего не делала для него 25 лет и будет продолжать ничего не делать.

Вторые, тоже считают, что она ничего не делала 25 лет, но пытаются это изменить в дальнейшем.

Поймите, если у кого-то что-то не получается - нужно помочь ему исправить это, а не критиковать и говорить, что он всё равно ничего не сможет сделать.

Денис я тільки за щоб був прогрес у спілки. Ви незнаєте стільки фірм я обїздив щоб здавати мед напряму без заготовачів і найшов в чьому році. І завжди покладаюсь на свої сили а не насілки

8 минут назад, miro сказал:

а якщо хтось холостяк,а хтось не заміжній:umora:,а те що спілка не робила то вірно треба Денису виговор дати за те ,що він хоче щось робити,а всі кажуть спілка не робила і ти не роби:ay:.Все таки пропозиції конкретні є цікавими і можливо їх треба приймати бо відсутність роботи спілки це частина нашої вини з вами бо нас роботящих там не було:)

Щось я не бачу пропозицій може щось пропустив тикніть мені

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, pr1zZ сказал:

Нужно снимать социальные ролики на английском. Показывать Миру Бренд "Украинский Мед". Вот тогда цена на мед будет высокой. И не продавать "сырое сырье".

Все абсолютно правильно, от тільки бджоляр не має права сам той мед продати. Тому для початку треба постаратись щоб він отримав такий дозвіл, а потім вже рекламувати. В інакшому випадку то буде піар, яким успішно зможуть скористатись тільки експортери.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Shmel сказал:

Все абсолютно правильно, от тільки бджоляр не має права сам той мед продати. Тому для початку треба постаратись щоб він отримав такий дозвіл, а потім вже рекламувати. В інакшому випадку то буде піар, яким успішно зможуть скористатись тільки експортери.

У нас огромный внутренний потребительский рынок. В котором просто не рекламируется Мед, как продукт питания. Одна из Целей Спилки Пчеловодов - это создание Внутреннего Бренда Спилки, чтобы все члени Спилки могли продавать качественную продукцию. Для этого есть проекты социальной рекламы по всей Украине. Нужно украинцам продавать качественный продукт и рекламировать его. Это огромный потребительский рынок.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, targal сказал:

 Ви незнаєте стільки фірм я обїздив щоб здавати мед напряму без заготовачів і найшов в чьому році. І завжди покладаюсь на свої сили а не насілки

 

звоните дам адресок

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, pr1zZ сказал:

У нас огромный внутренний потребительский рынок. В котором просто не рекламируется Мед, как продукт питания. Одна из Целей Спилки Пчеловодов - это создание Внутреннего Бренда Спилки, чтобы все члени Спилки могли продавать качественную продукцию. Для этого есть проекты социальной рекламы по всей Украине. Нужно украинцам продавать качественный продукт и рекламировать его. Это огромный потребительский рынок.

 

Якщо мед кожного пасічника буде проходити такі ж самі перевірки (лабораторні дослідження) які він проходить при експорті тоді дійсно це буду круто. Хоча ціна при цьому його буде не дешева :( Також треба вирішити хто за ті аналізи буде платити. В інакшому випадку то просто гарна наклейка і не більше. 

Для прикладу, як з питними медами, бурду продають, але при тому мають масу медалей та кубків, і жодних лабораторних досліджень.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Боярка сказал:

звоните дам адресок

 

куда звонити який адресок

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, targal сказал:

куда звонити який адресок

в личку пишите

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вже другий день перечитую дану тему, та задаюсь питанням, чому більшісь у спілці шукає якусь раптову корисливість? Та давайте на сьогодні почнем просто групуватися під єдиним знаменом, щоб не бути хуторянами далекого краю, а бути єдиними. Невже то є такі великі гроші 120 грн на рік, щоб ще требувати "а шо мені буде"? Та давайте вже будемо хоч трішки жертовними та з поглядами на перспективу. Лише гуртом ми сила і слава Пасічного загалу України!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 години тому, Shmel сказав:

У кооператива набагато більше переваг. Самий головний, що всі рівні і ніхто нікого не злиє з часом. Для прикладу, Галатюк старався старався на СПУ, все зробив щоб Веред зміг зайти хоч в один кабінет міністерства, а тут трах бах і все забули за нього.  Крім того можна спокійно приймати участь в грантових програмах та подавати заявки на бюджетне фінансування (з місцевих бюджетів).   

 

тобто Ви звертаєте увагу на особистий вклад у справу,а потім ігнорування особистості,ну як я це б міг прокоментувати хіба-що,високо здіймаючись, боляче падати,:dntknw:я ж з повагою відношуся до Вереда, з Галатюком не знайомий був,але це неважливо,важливо що зробили ті люди,якщо їх вклад був хоч якийсь ,що приніс успіх то ці люди заслоговують поваги і доброго слова в історії бджільництва, яка зараз продовжується.Я не перебував ні в яких організаціях притому,що неодноразово отримував запрошення,но це не означає,що можливо не вступлю в якусь організацію,чому ж може і вступлю,а може і створю,я можу:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 часа назад, pr1zZ сказал:

 

А набирать в Спилку будем реально "болеющих" за пчеловодов и кто реально хочет поднимать статус Украинского Пчеловода в Мире.

 

 

А набирать кто будет?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Фанат сказал:

Вступати в щось потрібно тільки на взаємно вигідних умовах.:hi:

Я зараз навіть безкоштовно туди не вступлю і іншим не совітую.

Ось чого ми так погано і живемо. при цьому шукаємо когось винних. 

Прийде той час коли Ви самі будете подавати анкету на прийняття Вас до спілки (не обов*язково в СПУ),  якщо у Вас не 1-5 вуликів звісно. Всі хто працює і буде працювати з бджолами більш-менш серйозно, так сказать професійно, ті будуть в Спілці (не обов*язково в СПУ) і це наше майбутнє в бджільництві. А втім час все покаже :IMHO::hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Fabro сказал:

Ось чого ми так погано і живемо. при цьому шукаємо когось винних. 

Прийде той час коли Ви самі будете подавати анкету на прийняття Вас до спілки (не обов*язково в СПУ),  якщо у Вас не 1-5 вуликів звісно. Всі хто працює і буде працювати з бджолами більш-менш серйозно, так сказать професійно, ті будуть в Спілці (не обов*язково в СПУ) і це наше майбутнє в бджільництві. А втім час все покаже :IMHO::hi:

По вашему нужно опять загнать всех в колхозы и будет нам счастье?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Лично я-не хочу кормить дармоедов.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Спілка пасічників України - Новини Спілки пасічників України

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...