Перейти к содержанию

Станки для інструментального запліднення маток


Рекомендуемые сообщения

Так як у матководів з'явилась зацікавленість в моїх станках, я заказав майстру не велику серію. Ціна 2000 грвень. З гачками та капілярами 2500 гр. Станки випробовані як мінімум 5 операторами, відгуки більш ніж позитивні.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Так як у матководів з'явилась зацікавленість в моїх станках, я заказав майстру не велику серію. Ціна 2000 грвень. З гачками та капілярами 2500 гр. Станки випробовані як мінімум 5 операторами, відгуки більш ніж позитивні.
100 евро станок. Вы разорите европейских производителей. :)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Осталось немного времени и к ним пойдут наши ИО матки...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ціна 2000 гривень. З гачками та капілярами 2500 гр.
За таку шарову цiну мабуть i я куплю. По цiни элприводу до медогонки. Або два станка за один апiлiфт ,ще й грошi обмити залишаться От тiльки боюсь конруренцii на ринку ШЗ. Друзi матководи думаю один раз покажуть i навчать Тiльки це ж буду iм конкурентом От як би цiна станка була хоч би 2500 еврiв ,тодi точно я б не вчився ШЗ :IMHO1:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Станки випробовані

Підтверджую. Станок реальний. Як на мене, дуже вдала конструкція, хоча може й не блищить як закорднний якийсь аналог. Але ж кому їхати, а кому "шашечки" - кожен вирішує для себе сам. Я собі обов'язково придбаю. Прошу повідомити координати для перерахунку грошей. :az:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

post-1784-1429203818_thumb.jpg фото запропонованої конструкції. конструкція опробованна і діюча. На зустрічі в Умані присутні точківці бачили роботу цього станка, і можуть підтвердити його дієвість. Процедура інсемінації проходить легко і швидко. Сам процес введення капіляра в непарний яйцевід відбувається за допомогою не механічних маніпуляторів , (гвинтиків і так далі) а рукою , що дає високу чутливість оператору, ричажок для лівої руки дає можливісь керувати введенням капіляра , і в процессі введення задіянні обидві руки. Права опускає піднімає капіляр , а ліва керуе вправо вліво (сторони) Матеріал не блистить , але то не головне. Станок повінстю дороблений , якщо кого цікавить конкретний вузол , запитуйте сфотографую більш конкретно.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Так як у матководів з'явилась зацікавленість в моїх станках, я заказав майстру не велику серію. Ціна 2000 грвень. З гачками та капілярами 2500 гр. Станки випробовані як мінімум 5 операторами, відгуки більш ніж позитивні

Станки когда будут готовы возьму комплект за 2500 грн. в Киеве.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну що ж... один на мене запишіть(за 2500 грн.)... Спробуємо навчитись цього ремесла... :hi: P.S. Рахунок ПриватБанку скиньте в приват.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Спробуємо навчитись цього ремесла...

Це все ж таки певною мірою мистецтво :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

zuchter вы тоже купить хочете ?? :):wave:;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Станки випробовані як мінімум 5 операторами, відгуки більш ніж позитивні.

Що за оператори? Може серед них є хтось на кшталт, скажімо, Тітери, Вінклер, Браузе, Гембали або Лоца? :ah: Краще б Ви написали, скільки маток, запліднених за допомогою Вашого виробу радують пасічників в данний час :IMHO1:
Осталось немного времени и к ним пойдут наши ИО матки...

А почему бы не начать с "эфок"? ;)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну що ж... один на мене запишіть(за 2500 грн.)... Спробуємо навчитись цього ремесла...

Микола Дмитрович , телефон Юри на його аватарі (зліва) :wave:
Що за оператори? Може серед них є хтось на кшталт, скажімо, Тітери, Вінклер, Браузе, Гембали або Лоца? ah.gif

а може ви країною помилились ?? :dntknw:
Краще б Ви написали, скільки маток, запліднених за допомогою Вашого виробу радують пасічників в данний час opr06K9M.gif

300 з + маток за минулий рік. На фоні того що в Україні маток ІО свого виробництва небуло зовсім це досить не мало. :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

питання були до автору теми. Почекаю на відповіді :hi:
Ответ будет,Юра сейчас в окопах ,не всегда на связи бывает :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Інколи це реально напружує

А я помітив що від тебе часом "несе" Ти розлабся , а то знову ненароком "невтримаеш" ... ;):wave:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Станки випробовані як мінімум 5 операторами, відгуки більш ніж позитивні.

Що за оператори? Може серед них є хтось на кшталт, скажімо, Тітери, Вінклер, Браузе, Гембали або Лоца? :ah: Краще б Ви написали, скільки маток, запліднених за допомогою Вашого виробу радують пасічників в данний час :IMHO1:
Осталось немного времени и к ним пойдут наши ИО матки...

А почему бы не начать с "эфок"? ;)
В п'ятьох пішли в зиму матки яких вони самі запліднили, є свідки. З тих кого ти знаєш, Бортнік, Паланочка, Олег Кихно. Декілька десятків чоловік мають маток яких я запліднив, і не мало пасічників дзвонило, висловлювали подяку за маток. Я навіть не вірю, а знаю, в Україні зовсім скоро буде солідний ринок ІО маток.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У мене 5 маток запліднених Юрою від В33 які вивів сам. Та 1 матка від Юри повністю йово селекції. Притензії відсутні. І ще один факт коли було обєднання двох сімей бджоли обрали інструменталку. Хоч матка була з тієї самої закладки, що і матки які поїхали до Юри.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

тобі самому не набридло намагатися бути "затичкою для кожної дірки".

Бан на 7 днів.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Станок фото якого виклав Паланочка я робив сам, зараз їх робить майстер фото їх буде викладене з понеділка, скажу наперед вони красивіші. Рахунок в приват банку 4149 4978 1591 0205 на ім'я Хоменко Сергій.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Станок під Весела.Маніпуляторів тих достатньо.Бачив стоять інсулінові шпріци теж працють.Чув Шлай вже станки не виробляе.Так що конкурента teplov :hi: вже не будете мати.Я думаю що початківцю необхідно дати все необхідне причандалья.. щоб зилити воду і підключитися до СО2 і... Якщо не зоркій сокол Звісно треба придбати мікроскоп і....т.д

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В п'ятьох пішли в зиму матки яких вони самі запліднили, є свідки. З тих кого ти знаєш, Бортнік, Паланочка, Олег Кихно. Декілька десятків чоловік мають маток яких я запліднив, і не мало пасічників дзвонило, висловлювали подяку за маток. Я навіть не вірю, а знаю, в Україні зовсім скоро буде солідний ринок ІО маток.
Підтверджую,- у мене теж три Юрині ШО. Вийшли з весни, набирають сили сім"ї.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Чув Шлай вже станки не виробляе.Так що конкурента teplov opr06K93.gif вже не будете мати.

Китайці, якщо не помиляюсь, виробляють точну копію станка від Шлая. Мабуть німці не витримали конкуренції, хоч Шлай і намагався судитись з підприємцями Піднебесної. :)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Китайці, якщо не помиляюсь, виробляють точну копію станка від Шлая.

Хоч це повідомлення і не стосується теми, вставлю "п'ятачок"... Нічого такого особливого у станках Шлая нема , хіба можливо що ціна. Виконання пристойне, але не супер. Якщо кому потрібні "шашечки" - одна справа, а кому "їхати" - трошки інша. А запропонований Юрою станок здатен "їхати" бепечно та довго. :IMHO:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

фото запропонованої конструкції. конструкція опробованна і діюча. На зустрічі в Умані присутні точківці бачили роботу цього станка, і можуть підтвердити його дієвість.

Станок фото якого виклав Паланочка я робив сам, зараз їх робить майстер фото їх буде викладене з понеділка, скажу наперед вони красивіші.

Главное что-бы через пару лет они были доступны в продаже, пока буду осваивать переносы личинок и др. с пчелами поработаю. Тут вопрос есть вот на таком станочке работать удобно будет если есть небольшое дрожание рук (из-за лекарств). Или там все фиксировано?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

если есть небольшое дрожание рук

...весьма затруднительно, на мой взгляд...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В п'ятьох пішли в зиму матки яких вони самі запліднили, є свідки. З тих кого ти знаєш, Бортнік, Паланочка, Олег Кихно. Декілька десятків чоловік мають маток яких я запліднив, і не мало пасічників дзвонило, висловлювали подяку за маток. Я навіть не вірю, а знаю, в Україні зовсім скоро буде солідний ринок ІО маток.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...