Перейти к содержанию

Доставки посылок (грузов) по Украине


Рекомендуемые сообщения

2 минуты назад, Сергей Тюркин сказал:

Я бы уже устроил разборки. и дело не в 50 гр. дело принципа.

я отправлял литру в Киев, запаковал как стекло во все возможное,но компактно, девочка говорит, мы не отвечаем за товар если паковали не мы и не в нашей упаковке. начались разборки почему не отвечают, в итоге через 5 минут пацаны с упаковки говорят касирше, че ты кипишуешь все доедит в лучшем виде,хорошо ведь запакованно

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Конструктор сказал:

 

Відправив 5 відер липи в Полтаву , туди прийшло одне повністю робите , ще одне з тріщиною . Замовнику не дали забрати цілі відра , звісно він відмовився. 

Назад до мене прийшло три розбитих повністю, одне з тріщиною напів пусте , і одне ціле ( в якому виявив тріщину в дні вже в дома) .

Добре що пакування було НП , компенсацію вдалось вирвати. Якби пакування було б моє то отримав би відповідь:

Вантаж був запакований не належним чином , або не згідно правил НП.

Ну тогда можно претензию выставить к весу груза.  если ведро разбито то нужно было собрать потёкший мёд в любую тару и выдать получателю.  а если в данной ситуации не сходится вес то я предполагаю что мёд украли работники новой почты и специально побили тару ..

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минут назад, Сергей Тюркин сказал:

Я бы уже устроил разборки. и дело не в 50 гр. дело принципа.

Думаю що замовник влаштує 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 минут назад, Slava1 сказал:

я отправлял литру в Киев, запаковал как стекло во все возможное,но компактно, девочка говорит, мы не отвечаем за товар если паковали не мы и не в нашей упаковке. начались разборки почему не отвечают, в итоге через 5 минут пацаны с упаковки говорят касирше, че ты кипишуешь все доедит в лучшем виде,хорошо ведь запакованно

Сьогодні говорив з хлопцями на НП. Кажу що замовники жаліються що багато битих відер приїжджає. Відповідь - «ну не вміють вони по людськи возити, тай дороги ще ті». 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Серж 82 сказал:

Сьогодні говорив з хлопцями на НП. Кажу що замовники жаліються що багато битих відер приїжджає. Відповідь - «ну не вміють вони по людськи возити, тай дороги ще ті». 

так значит пусть дешевле берут и за упаковку не парят могзи

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минут назад, Сергей Тюркин сказал:

Ну тогда можно претензию выставить к весу груза.  если ведро разбито то нужно было собрать потёкший мёд в любую тару и выдать получателю.  а если в данной ситуации не сходится вес то я предполагаю что мёд украли работники новой почты и специально побили тару ..

Клієнт мені розказував що раз прийшло пів відра меду відібраного.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 хвилин тому, Сергей Тюркин сказав:

Ну тогда можно претензию выставить к весу груза.  если ведро разбито то нужно было собрать потёкший мёд в любую тару и выдать получателю.  а если в данной ситуации не сходится вес то я предполагаю что мёд украли работники новой почты и специально побили тару ..

Так вони все компенсували , але при відпраці наложеним, отримувач може або забрати повністю посилку , або відмовитись повністю . 

В Мукачево прийшло відро ціле і пакування ціле , але мінус 4.5 кг(3л) , як зняли картон , то кришка вже скочом не заклеїна ,  хоча я сам мотав.

По моїх спостереженнях ,  саме більше "чудєса" стаються коли посилка попадає на вихідні.

Раніше просив на пошті щоб були обережніші . Зараз кажу :

Бийте скільки потрібно , меду вдосталь.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Конструктор сказал:

Так вони все компенсували , але при відпраці наложеним, отримувач може або забрати повністю посилку , або відмовитись повністю . 

В Мукачево прийшло відро ціле і пакування ціле , але мінус 4.5 кг(3л) , як зняли картон , то кришка вже скочом не заклеїна ,  хоча я сам мотав.

По моїх спостереженнях ,  саме більше "чудєса" стаються коли посилка попадає на вихідні.

Раніше просив на пошті щоб були обережніші . Зараз кажу :

Бийте скільки потрібно , меду вдосталь.

 

Я кришку мотаю скотчем, а зверху ще ліплю пломби.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

31 хвилину тому, Серж 82 сказав:

Сьогодні говорив з хлопцями на НП. Кажу що замовники жаліються що багато битих відер приїжджає. Відповідь - «ну не вміють вони по людськи возити, тай дороги ще ті». 

В НП машини їздять за графіком , при запізненні карають штрафом , тому на поганій дорозі швидкість ніхто не скидає.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Серж 82 сказал:

Клієнт мені розказував що раз прийшло пів відра меду відібраного.

 

2 часа назад, Конструктор сказал:

 

В Мукачево прийшло відро ціле і пакування ціле , але мінус 4.5 кг(3л) , як зняли картон , то кришка вже скочом не заклеїна ,  хоча я сам мотав.

По моїх спостереженнях ,  саме більше "чудєса" стаються коли посилка попадає на вихідні

 

мне отправляли 4 мешка парафина (мешки обычные из под сахара)..  грузчик со склада мне вывез их к машине.мой глазомер определил что кучка маловата и я потребовал переважить. весы у них оказались почему то в противоположном углу склада от входа. оказался конкретный недовес. грузчик почесав затылок пошёл шариться по складу и нашёл ещё один мешок парафина.     обьяснение что один мешок  развязался они не смогли упаковать обратно в один и разделили его на два. по документам 4 мне выдали а за один целый забыли. это новая почта...   а на деливери у меня вообще была жёсткая ситуация и разрешилась только после того как я их укрыл 6 этажными мамами. а до этого включали дурака. но там долгая история. и 2 эти случая получились с интервалом в 1мсяц..

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Серж 82 сказал:

Сьогодні таких сами два відра по тому ж адресу вже 290 грн. Цікаво получається - одне відро 120 грн, два -290 грн. Ціни мабуть з потолка пишуть.

Не знаю, що там у них сталось (мабуть, профіксили:umora:) відправив за декілька посилок близько тони - місце 1, місце 2, 3....... В середньому виходило 120-130 грн за відро 20 л

.... спочатку стабільно виходило, а от не вийшло тільки з останньою посилкою, вже по 170 десь вийшло

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Конструктор сказал:

 

Відправив 5 відер липи в Полтаву , туди прийшло одне повністю робите , ще одне з тріщиною . Замовнику не дали забрати цілі відра , звісно він відмовився. 

Назад до мене прийшло три розбитих повністю, одне з тріщиною напів пусте , і одне ціле ( в якому виявив тріщину в дні вже в дома) .

Добре що пакування було НП , компенсацію вдалось вирвати. Якби пакування було б моє то отримав би відповідь:

Вантаж був запакований не належним чином , або не згідно правил НП.

Бог мене милував, не розбили ні відер з медом, ні пустих, які вертали назад, жодного. 

Пакую: пінопласт, картон, стрейч-плівка, скотч. Собівартість такої упаковки обходиться для мене в 15 грн на відро 20 л, грошей за упаковку з покупця не беру. На НП в моїй присутності обклеюють упаковку зі всіх сторін стікерами "обережно", "верх"

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На укрпошті вкрали півторашку меду з посилки. Починаються привіти з 90-х. Епоха бідності закінчилась..:ole_ole:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Читаю пости, чешу рєпу. Ох, я фартовий, виявляється... Часто щось замовляю по інету, в середньому 1 посилка на тиждень. Ще ні разу нічого не крали:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Серж 82 сказал:

Сьогодні таких сами два відра по тому ж адресу вже 290 грн. Цікаво получається - одне відро 120 грн, два -290 грн. Ціни мабуть з потолка пишуть.

Тарифікація до 30 кг одна, після друга.

Отримував стопку пустих відер 15 шт - 150 грн (об'ємна вага більше 30 кг), працівники НП сказали , якби на відро менше пакували, то ціна доставки була б 110 грн.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Сергiй сказав:

 

Отримував стопку пустих відер 15 шт - 150 грн

я за дві стопки 156 заплатив

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 години тому, igk6 сказав:

На укрпошті вкрали півторашку меду з посилки. Починаються привіти з 90-х. Епоха бідності закінчилась..:ole_ole:

вчора дивився відео з бородатим батюшкою, то він рекомендував нести до церкви на посвяту дві банки - одну собі, другу нужденним

треба було другу занести на укрпошту

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

33 минуты назад, gardener сказал:

я за дві стопки 156 заплатив

:crazy:Жосско переплатили - мабуть, по нєопитності. У нас стопка 7 грн, півлітра - 35:ah:

Шо, з горя, також сезон не задався?:rofl:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 years later...

Укрпошта...

Замовив посилку в понеділок. Місто Ковель, Волинської області. Відправник заніс посилку в понеділок в Ковелі. Переночувала успішно.

У вівторок швиденько поїхала до Луцька. Переночувала і там.

У середу продовжила маршрут до Хмельницького. Доїхала чудово... ніч провела там же.

У четвер весь день їхала до Вінниці. Дорога ж неблизька... ну і за доброю традицією, залишилась там на ніч - відпочити...

Нарешті, в п'ятницю добралась до районного центру,  була вже майже на місці, але... несподівано вихідні... субота-неділя, ну хто ж працює по вихідних...

Понеділок... до села доставки в цей день нема... отака подлянка...

Очікую у вівторок...

Укрпошта... вище всяких похвал! :crazy:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

28 хвилин тому, ромео сказав:

Укрпошта...

Замовив посилку в понеділок. Місто Ковель, Волинської області. Відправник заніс посилку в понеділок в Ковелі. Переночувала успішно.

У вівторок швиденько поїхала до Луцька. Переночувала і там.

У середу продовжила маршрут до Хмельницького. Доїхала чудово... ніч провела там же.

У четвер весь день їхала до Вінниці. Дорога ж неблизька... ну і за доброю традицією, залишилась там на ніч - відпочити...

Нарешті, в п'ятницю добралась до районного центру,  була вже майже на місці, але... несподівано вихідні... субота-неділя, ну хто ж працює по вихідних...

Понеділок... до села доставки в цей день нема... отака подлянка...

Очікую у вівторок...

Укрпошта... вище всяких похвал! :crazy:

А потім ще потрібно годину, а то і більше простояти в черзі щоб отримати (принаймні в мене так завжди).

Тоді стоїш в черзі і думаєш: І це на..я мені була така економія!?:rofl:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

27 хвилин тому, Конструктор сказав:

Тоді стоїш в черзі і думаєш: І це на..я мені була така економія!?

Економія дійсно є... вартість доставки 60 грн проти 130 (НП), та і на пальне треба немало, щоб до відділення доїхати... а так прямо в село привезли... ну довго, так, але якщо не горить, то можна зачекати. :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 хвилин тому, ромео сказав:

Економія дійсно є... вартість доставки 60 грн проти 130 (НП), та і на пальне треба немало, щоб до відділення доїхати... а так прямо в село привезли... ну довго, так, але якщо не горить, то можна зачекати. :IMHO:

Умовно кажучи це що їде довго це очікувано і не проблема , але більше всього бісить що в черзі потрібно відстояти +- в середньому годину.

Зрозуміло що в селі таких черг не має.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минут назад, ромео сказал:

Економія дійсно є... вартість доставки 60 грн проти 130 (НП), та і на пальне треба немало, щоб до відділення доїхати... а так прямо в село привезли... ну довго, так, але якщо не горить, то можна зачекати. :IMHO:

  У мене був випадок 3 місяця назад посилка неділю їхала а потім зникла... офіційна версія вкрали у відділені...:blink:неділю ще я їм доказував (з отримувачем) що посилку не видають... офіційна позіція була що отримувач не приходить отримати..  то був ще той треш.... поки через горячу лінію до стінки не приперли відділення казали ніби-то він не отримує... добре що хлопець попався нормальний другий би не носився бо там був наложений платіж...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ще неділю назад був випадок посилка з аліекспресса при відстеженні світиться на відділені а там кажуть що нема... добу шукали через добу знайшли забули її в базу просканувати.....:frusty: і це місто типу... не село... типу компи телефони інтернет є....:frusty:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, ромео сказал:

Укрпошта...

Замовив посилку в понеділок. Місто Ковель, Волинської області. Відправник заніс посилку в понеділок в Ковелі. Переночувала успішно.

У вівторок швиденько поїхала до Луцька. Переночувала і там.

У середу продовжила маршрут до Хмельницького. Доїхала чудово... ніч провела там же.

У четвер весь день їхала до Вінниці. Дорога ж неблизька... ну і за доброю традицією, залишилась там на ніч - відпочити...

Нарешті, в п'ятницю добралась до районного центру,  була вже майже на місці, але... несподівано вихідні... субота-неділя, ну хто ж працює по вихідних...

Понеділок... до села доставки в цей день нема... отака подлянка...

Очікую у вівторок...

Укрпошта... вище всяких похвал! :crazy:

Така логістика в даного перевізника 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...