Перейти к содержанию

Продам дочок від B73(ap)- колір замші


Рекомендуемые сообщения

Продам мічених плідних й неплідних дочок лише від племінної B73(AP)- колір замші знаменитого німецького матковода Андреаса Петера, маток народжених у 2015 році від цієї королеви, яких поки що всього дві в Україні. Миролюбні, суперусидчиві, медоносні, стійкі до хвороб (див. характеристики на сайті в іннеті). Дякуючи неоціненній услузі Паланочки, маю абсолютно зрозумілу інфо її педігрим (родовід): Мати моєї матки,- її сторінка на сайті perso.fundp.ac.be http://perso.fundp.ac.be/~jvandyck/homage/...28AP%29.12.html Запис сім"ї моєї матки виглядає так: B3(DL)= imq .14 - B73(AP) lthl B200(BB) (Читаємо так - матка бакфаст (В) номер сімї (3) власник (Добровольський Леонід , ініціали) імпортованна плідна (imq) в 14 році (.14) виведенна від B73(AP) і облітанна на Лаунтенталі ( lthl) - закритий гірський облітник, Німеччина, на трутні B200(BB) AP -Andreas Peter (DE); BB -Imkerei Bernd Brix (DE). Запис матері моєї матки виглядає так . B73(AP)=.12 – B72(AP) bal B72(TR) матка Andreas Peter виведенна в 2012 році від B72(AP) і облітанна на острові Бальтрум з трутнем B72(TR). Матка придбана при посередництві Приза, якому я теж безмежно вдячний. Перша партія буде виведена десь з 8-10 травня, тобто перші плідні, що почнуть сіяти, з"являться приблизно 15-18 травня (з поправкою на прогноз погоди), Ціна. 1. Матка плідна, природнього вільного запліднення ....... 180 грн. Із липня 150 грвн. 2. Матка неплідна ...............................................100 грн. Доставка - самовивіз, Укрпочта,рейсовими автобусами та іншими перевіреними доставниками. Найліпше,- самовивіз з с. Княжичі Броварського р-ну або ж з Києва,- метро "Лісова". Заявки приймаю тут, ціна - до кінця червня по 180 грвн. - плідна перевірена на кладку, а опісля по 150 грвн. Неплідки по 100 грвн.Хто оплатив, умови і ціна зберігаються. Кількість уточніть і залиште адресу доставки, ПІП (прізвище-ім'я-по батькові), телефони - це обов"язково. Мій тел. 067 775 79 14 Замовлення вважається прийнятим після одержання коштів за маток. Не забувайте уточнити спосіб доставки і свою адресу. Приватбанк, мій рахунок 5168 7553 9928 0631 Добровольський Леонід Олександрович .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дуже миролюбні, суперусидчиві, медоносні, стійкі до хвороб (див. характеристики на сайті в іннеті).

Интересно увидеть ссылку на такое описание....
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Прийміть замовлення на дві плідні матки.Якщо найближчим часом когось заагітую,то к-ть можливо збільшиться. Чи можлива достовка Новою поштою( швидша доставка ніж в Укрпошти). Дякую .Вінницька обл. м.Гайсин Лісовий Вадим 098-85-22-(чотири)83 :wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ДобровоЛ, Вітаю :wave: замовляю 2 неплідних. З доставкою на ШЗ Паланочкі. Паланочку попереджував раніше. Бажано на другу половину червня. ;) При можливості Паланочки, одну запліднити карнікою. А другу, від будь якого бакфаста крім Б33. Без перевірки на червління. Вибачаюсь за таке замовлення. Якщо у вас не вийде, то не ображусь.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Если возможна доставка Новой Почтой, примите заказ на две плодных.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дуже миролюбні, суперусидчиві, медоносні, стійкі до хвороб (див. характеристики на сайті в іннеті).

Интересно увидеть ссылку на такое описание....
Брониславовичу, а мені Ви вже не вірите? Не той вік у нас з Вами, щоб неправду розповсюджувати. Потрібно, щоб про це німець сказав ? У мене вони ж прожили з червня. Кілька разів спеціально вночі до них ліз, під час раптового погіршення погоди,- переставляв рамки, та хоча б одна вкусила.... :dntknw: Ось німецький родовід : http://perso.fundp.ac.be/~jvandyck/homage/...28AP%29.12.html Фото їх мами пока не можу виставити. Треба один вінчестер відновити з комп"ютера, а це вже буде після п"ятого квітня.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ДобровоЛ, Вітаю :wave: замовляю 2 неплідних. З доставкою на ШЗ Паланочкі. Паланочку попереджував раніше. Бажано на другу половину червня. ;) При можливості Паланочки, одну запліднити карнікою. А другу, від будь якого бакфаста крім Б33. Без перевірки на червління. Вибачаюсь за таке замовлення. Якщо у вас не вийде, то не ображусь.
Хадзумаки, ок, до Паланочки дорогу знаю,- відправляв вже рейсовим автобусом. Тільки про всяк випадок давайте свій тел. І до усіх бажаючих запліднити ШЗ моїх маток у Паланочки,- можу вислати партію прямо йому, але узгоджуйте час з ним попередньо, ну і повідомте мене завгодь про це.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хадзумаки, ок, до Паланочки дорогу знаю,- відправляв вже рейсовим автобусом.

Добре, виставите рахунок, + затрати на доставку. :hi:
Тільки про всяк випадок давайте свій тел.

Напишу в приват. :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ось німецький родовід : http://perso.fundp.ac.be/~jvandyck/homage/...28AP%29.12.html Фото їх мами пока не можу виставити. Треба один вінчестер відновити з комп"ютера, а це вже буде після п"ятого квітня.

Дело в том , что на странице нет оценочных таблиц на материнок и на В73(АР) тоже ни чего нет, есть только на "папу" В200
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Чет я ржу как лошадь :umora: Матка цвета замши и трутни "обмежени". Вижу, что трутня мне не достанется , дык хоть какашек с крышек после облета от этой семьи мне наскребите :ah: Шутка однако....но всеравно ржу :umora: А как отличить половозрелого трута от не половозрелого? :helpme:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А как отличить половозрелого трута от не половозрелого? opr06KXR.gif

на соте прижми пальцем , зрелый трут вибрирует (жужыт), а незрелый нет , небольшая практика и будеш отличать, можно посмотреть зрелый или нет трут выдавив с него сперму и глянуть на цвет, у недозрелого трута она слабо окрашена у перезрелого сильно ярко оранжевая , должна быть кремового оттенка . надо увидеть на цвет. тяжело описать цвет.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А как отличить половозрелого трута от не половозрелого? opr06KXR.gif

на соте прижми пальцем , зрелый трут вибрирует (жужыт), а незрелый нет , небольшая практика и будеш отличать, можно посмотреть зрелый или нет трут выдавив с него сперму и глянуть на цвет, у недозрелого трута она слабо окрашена у перезрелого сильно ярко оранжевая , должна быть кремового оттенка . надо увидеть на цвет. тяжело описать цвет.
Артем, я понял. Я так спички в детстве проверял "годна-не годна"
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Чет я ржу как лошадь :umora: Матка цвета замши и трутни "обмежени". Вижу, что трутня мне не достанется , дык хоть какашек с крышек после облета от этой семьи мне наскребите :ah: Шутка однако....но всеравно ржу :umora: А как отличить половозрелого трута от не половозрелого? :helpme:
Зрілий трут - найліпший з 18 -денного віку стає, якщо не помиляюсь. А як його відрізняти - Вам для сміху? То посмійтеся,- він добавляє віку, це правда. :umora: Ну, а так,- то мої проблеми, які Вас абсолютно не обходять. Я знаю як це зробити, і зроблю, не сумнівайтесь! :ay:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Чет я ржу как лошадь :umora: Матка цвета замши и трутни "обмежени". Вижу, что трутня мне не достанется , дык хоть какашек с крышек после облета от этой семьи мне наскребите :ah: Шутка однако....но всеравно ржу :umora: А как отличить половозрелого трута от не половозрелого? :helpme:
Зрілий трут - найліпший з 18 -денного віку стає, якщо не помиляюсь. А як його відрізняти - Вам для сміху? То посмійтеся,- він добавляє віку, це правда. :umora: Ну, а так,- то мої проблеми, які Вас абсолютно не обходять. Я знаю як це зробити, і зроблю, не сумнівайтесь! :ay:
ДобровоЛ, так я же не со зла. Не кипятитесь. Пишу же -ШУТКА :)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Перша партія приблизно з 8-10 травня ( з поправкою на прогноз погоди)

Леонід я так розумію мова йде про неплідних маток ? чи ти в ці числа вже плануєш плідні мати ? _________________________________________ На рахунок ІО в травні уточним про цих маток, я так розумію закладок буде багато ? суть питання в тому чи матки будеш виводити тільки в травні чи і в червні ? мені ці матки в травні зарано.
Зрілий трут - найліпший з 18 -денного віку стає, якщо не помиляюсь.

Леонід зрілий з 12 , відбір сперми розпочинаємо з 14 і по 21 день.(18 золота середина) це якщо знаємо вік трутня. :wave:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Зрілий трут - найліпший з 18 -денного віку стає, якщо не помиляюсь.

Леонід зрілий з 12 , відбір сперми розпочинаємо з 14 і по 21 день.(18 золота середина) це якщо знаємо вік трутня. :wave:
Паланочка трутнів можна вивести й так, щоб знати вік навіть до одніє- двох діб. І це не проблема для мене. Невже Рус з його досвідом не розуміє таких елементарних речей? Видно просто хоче погигикати... Ну, й хай, я за таке не осуджую. :wave::hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Зрілий трут - найліпший з 18 -денного віку стає, якщо не помиляюсь.

При всій повазі.... але я рахую що то вже занадто... Вже написали що оптимальним для ШЗ являється трутень 12-14 денного віку. Але по правді сказати я теж під столом був (я по доброму) і зрозумів, що в силу обмеженості, 20 трутнів мені не бачити :umora: . Яким чином трутня відправляти плануєте?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Зрілий трут - найліпший з 18 -денного віку стає, якщо не помиляюсь.

При всій повазі.... але я рахую що то вже занадто... Вже написали що оптимальним для ШЗ являється трутень 12-14 денного віку. Але по правді сказати я теж під столом був (я по доброму) і зрозумів, що в силу обмеженості, 20 трутнів мені не бачити :umora: . Яким чином трутня відправляти плануєте?
Щиро радий Вас розвеселити ,Коновал Антон, і на тому, дякую! :umora::wave: Що ж до висилки трутнів,- у кліточці, подібній до маточної, разом з дестком бджіл відправлятиму. Замовте,- побачите. То не проблема. Будете першим одержувачем. Але трутнів (замітьте абсолютно чистопородних, тут і Броніславович сумніву не матиме, чи ж не так?) раніше від другої половини травня не буде. Якщо асоціювати з рослинами (що правда не зовсім то й коректно),- ці трутні - це супереліта. І матка така ж елітна. Повірте, насамперед, мною керує не нажива (ціна ж то божеська), а збереження "крові" цікавого чистопородного матеріалу, який, я переконаний, себе ще проявить і не один раз. Тож прошу до співпраці. :dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ціна. 1. Матка плідна, природнього вільного запліднення ....... 180 грн. 2. Матка неплідна ...............................................................100 грн. 3. Трутні статевозрілі 20 шт(обмежено).............................180 грн.

Повірте, насамперед, мною керує не нажива (ціна ж то божеська),

Угу не плохая цена. А чего вот только цена пакета 700гривен не Божеская? :ah:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

прийміть заказ на дві плідні матки

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Будете першим одержувачем. Але трутнів (замітьте абсолютно чистопородних, тут і Броніславович сумніву не матиме, чи ж не так?) раніше від другої половини травня не буде. Повірте, насамперед, мною керує не нажива (ціна ж то божеська), а збереження "крові" цікавого чистопородного матеріалу, який, я переконаний, себе ще проявить і не один раз. Тож прошу до співпраці. :dntknw:
то с девками понятно, а вот трутов как проверить на пригодность "к строевой"... а если брак - возврат примете ;) живыми или мёртвыми... я тоже не ради наживы спрашиваю.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Будете першим одержувачем. Але трутнів (замітьте абсолютно чистопородних, тут і Броніславович сумніву не матиме, чи ж не так?) раніше від другої половини травня не буде. Повірте, насамперед, мною керує не нажива (ціна ж то божеська), а збереження "крові" цікавого чистопородного матеріалу, який, я переконаний, себе ще проявить і не один раз. Тож прошу до співпраці. :dntknw:
то с девками понятно, а вот трутов как проверить на пригодность "к строевой"... а если брак - возврат примете ;) живыми или мёртвыми... я тоже не ради наживы спрашиваю.
а вони у Вас помічені, яке в них черевце - волохате і лимонного окрасу? :umora: Я падкий на бакфаста з черевцем лимонного кольору замші.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Доброго дня, пане ДобровоЛ! Хотів бі замовити у Вас 10 неплідок для послідуючеого ШЗ. Але у мене є пару питань, які я би хотів уточнити. 1. Ви так гарно розрекламували свою єдину матку, розказали що у вулик можна спокійно лазити навіть у темряві, повідомили номер вулика, в якому сидить "знаменитість" і виїхали за кордон. Сподіваюся, що за Вашею дачею, адреса якої, до речі, міститься в аватарці хтось наглядає! І все ж що будете робити, якщо раптом при черговому огляді матки не виявиться на місці? Ще питання з цієї ж опери. Як будете діяти, якщо єдина матка раптом не захоче сіяти в Джентер/нікот? У Вас є навички переносу личинок шпателем? 2. У своїй рекламі Ви основний наголос робите на походженні Вашої "знаменитості". Звідки така впевненість, що ця матка саме та, про яку Ви пишете? Які підтвердження у Вас є, що вона дійсно була запліднена на Лаутенталі, а не є, наприклад, звичайна Ф1, можливо, "зробленою" в Україні? З чого Ви взяли, що Лаутенталь є гірським облітником? 3. Ви пропонуєте до продажу трутней від однієї матки. Поясніть, як їх можна використовувати покупцеві? Наперед вдячний за відповіді. ПС. Якщо раптом станеться найгірше, чи можна буде купити принаймні одну фоточку Вашої "лимонно-замшевої знаменитості" на память так би мовити? Скільки це буде коштувати :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Якщо раптом станеться найгірше, чи можна буде купити принаймні одну фоточку Вашої "лимонно-замшевої знаменитості" на память так би мовити? Скільки це буде коштувати

Это идея :ay: Не продам пакеты, буду торговать фотками пакетов. Думаю цена в 300 гривен будет адекватной :ah:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я вот читаю некоторые посты и удивляюсь, сами покупатели попросили создать тему и продать им маток без документов и не требуя гарантий.Просто захотели от этой матки и рыжих. И тут появились доброжелатели :at:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...