Перейти к содержанию

Весна - літо 2015 рік


ДобровоЛ

Рекомендуемые сообщения

Хлопці що робити. 1300 га гречки цвіте повним ходом і ще на 3 тижні потягне.Ставлю суш під засів а вони заливають .Розплодупо 3 р.Чи варто стояти чи втікати звідти?Навіть старожили не памятають такого взятку в наших краях.

:ole_ole: У пчел праздник :ole_ole: , интересно после такой работы кто зимовать пойдет?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хлопці що робити. 1300 га гречки цвіте повним ходом і ще на 3 тижні потягне.Ставлю суш під засів а вони заливають .Розплодупо 3 р.Чи варто стояти чи втікати звідти?Навіть старожили не памятають такого взятку в наших краях.

:ole_ole: У пчел праздник :ole_ole: , интересно после такой работы кто зимовать пойдет?
Ще як мінімум два місяці льотної погоди. Якщо розширити максимально, то місця вистачить і для меду і для розплоду. Якщо не хочете ризикувати, перевезіть половину пасіки, а половину залиште.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Чи варто стояти чи втікати звідти?

Я б після 25- 27 серпня тікав би... :ah:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

За дві качки по 36 л

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вчера поставил полоски от клеща. Смелые могут открывать тему зимовка 2015-2016 :)
ну я уже 2 недели как поставил, :IMHO1: не в полосках дело, тему зимовка надо начинать по окончании всех сезонных работ, включая окончательное сокращение семей и установку на месте зимовки, вот когда остается только наблюдать и спорить о прошедшем сезоне, тогда начинается "зимовка #-#" :) .
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

За дві качки по 36 л
А я б вiдстояв +36 кг Х 30 гр мин цена закупки =1080 гривен и весной бы купил по два пакета. вместо одной теперешней :ay::IMHO1:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хлопці що робити. 1300 га гречки цвіте повним ходом і ще на 3 тижні потягне.Ставлю суш під засів а вони заливають .Розплодупо 3 р.Чи варто стояти чи втікати звідти?Навіть старожили не памятають такого взятку в наших краях.
Тільки хворі на голову можуть втікати від взятку (жарт). :umora::IMHO: Ставте достатньо рамок і не пожалієте. І наростяться і корму запасуть. :ay: Ну, а в зиму сформуєте вже на стаціонарі. Дивлячись на ці теплі зими, часу у Вас буде ще придостатньо! :az:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки хворі на голову можуть втікати від взятку (жарт).

:umora: Можна зимувати на гречці. так що не бачу проблеми. :IMHO1:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ставлю суш під засів а вони заливають .Розплодупо 3 р.Чи варто стояти чи втікати звідти?

Також обмежили маток позаливавши гнізда, додав по корпусу. Втікати не варто- краще:
А я б вiдстояв +36 кг Х 30 гр мин цена закупки =1080 гривен и весной бы купил по два пакета. вместо одной теперешней

:IMHO1:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Можна зимувати на гречці. так що не бачу проблеми.

Не згоден. Не можна. Однак тобі таки поталанило. Мед забереш після першого в ізольованій хаті. І обов"зково загодуєш. Роботи звичайно багато та вона того варта. У нас на гречаний мед завжди є попит. От гречки мало сіють. Ото проблема.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки хворі на голову можуть втікати від взятку (жарт).

:umora: Можна зимувати на гречці. так що не бачу проблеми. :IMHO1:
Якось так я і зимував. Правда загодував був по 3 кг у цукрі сиропу. Зимівля була досить задовільною. :ay:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вчера поставил полоски от клеща. Смелые могут открывать тему зимовка 2015-2016 :)
ну я уже 2 недели как поставил, :IMHO1: не в полосках дело, тему зимовка надо начинать по окончании всех сезонных работ, включая окончательное сокращение семей и установку на месте зимовки, вот когда остается только наблюдать и спорить о прошедшем сезоне, тогда начинается "зимовка #-#" :) .
Ну, rad, а підготовка до зимівлі? Думаю, що пробдеми з цим теж потрібно віднести до осінньо-зимового часу. :IMHO:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Якось так я і зимував. Правда загодував був по 3 кг у цукрі сиропу. Зимівля була досить задовільною. :ay:
саме так, теж маю досвід зимівлі на чистій гречці, все вдало, теж на початок зимівлі дав біля 2,5-3 кг цукру щоб спочатку бджола вживала "мед" з низьким навантаженям на кішківник плюс профілктика ноземи. Мед з гречки досить рухливий, рухливіший за соняшник тому якщо сім`я сформована до зимівлі без помилок і достатньо щільно, бжоли легко беруть цей мед, єдиний недолік в нього порівняно велика зольність і відповідно решта при вживанні, але в нас не Сибір і навіть на півночі безобльотний час не такий вже великий щоб цей мед був категорично неприйнятний, особливо коли на початок зимівлі дається трохи цукру.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Якось так я і зимував. Правда загодував був по 3 кг у цукрі сиропу. Зимівля була досить задовільною. :ay:
саме так, теж маю досвід зимівлі на чистій гречці, все вдало, теж на початок зимівлі дав біля 2,5-3 кг цукру щоб спочатку бджола вживала "мед" з низьким навантаженям на кішківник плюс профілктика ноземи. Мед з гречки досить рухливий, рухливіший за соняшник тому якщо сім`я сформована до зимівлі без помилок і достатньо щільно, бжоли легко беруть цей мед, єдиний недолік в нього порівняно велика зольність і відповідно решта при вживанні, але в нас не Сибір і навіть на півночі безобльотний час не такий вже великий щоб цей мед був категорично неприйнятний, особливо коли на початок зимівлі дається трохи цукру.
Згоден повністю! :ay:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А моя думка така доки в природі є взяток доти повінна працювати бджола.На стаціонарі30 сімей і В них розплоду по 4-6 р іце майже загодовані так що буду кочувати до победи.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Можна зимувати на гречці. так що не бачу проблеми.

Не згоден. Не можна. Однак тобі таки поталанило. Мед забереш після першого в ізольованій хаті. І обов"зково загодуєш.
Зимував на чистій гречці, без підгодівлі цукром, без зимівника - ніяких негативних наслідків не спостерігалось.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Нарешті зібрався зробити останню в цьому році відкачку. Бджоли натягали паді. Мед густий і його багато вертається назад у вулик, крім цього багато цього меду у рамках з розплодом... можливо через тиждень- два прийдеться повторно прокачати. Хоча не хочеться. але падієвий мед псує зимівлю бджолам- ніякий полин не допомагає.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я планую з 1 вересня повідкачувати всі зайві рамки. Золотарник не дав цього року і половину того що міг би.... засуха..... Але добре що хоч собі натаскали і не треба підгодовувати

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хлопці що робити. 1300 га гречки цвіте повним ходом і ще на 3 тижні потягне.Ставлю суш під засів а вони заливають .Розплодупо 3 р.Чи варто стояти чи втікати звідти?Навіть старожили не памятають такого взятку в наших краях.
Якщо візьмеш 9-10 рамок меду , то стій. Бджоли перезимують - не перезимують питання? Поз'єднуєш сім'ї. Продаси мед і купиш повесні нові сім'ї, або відводки з молодими матками.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сегодня при отборе мёда обнаружил втечу роя на ГВ. Пчелы правда осталось на двадцать рамок ,но расплода нет и засева тоже ,матку искать не буду .Присоеденю соединённые нуки, там по 7-8 рам расплода :ay: Заодно и немножко уменьшу количество идущих в зиму пчёлосемей ,не в моих правилах зимовать так много пчелосемей .маточники большие ,матка как воробей наверно была ,да видать не судьба ей облететься было post-4404-1440519307_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сегодня при отборе мёда обнаружил втечу роя на ГВ. Пчелы правда осталось на двадцать рамок ,но расплода нет и засева тоже ,матку искать не буду .Присоеденю соединённые нуки, там по 7-8 рам расплода :ay: Заодно и немножко уменьшу количество идущих в зиму пчёлосемей ,не в моих правилах зимовать так много пчелосемей .маточники большие ,матка как воробей наверно была ,да видать не судьба ей облететься было post-4404-1440519307_thumb.jpg
Почему была? Может и есть. Маточник вроде свежий, может бегает сейчас неплодка или только с облета дозревает или вот-вот должна полететь, по времени не так и поздно, у меня в прошлом году случайно вывелась Ф2-матка и благополучно облетелась в сентябре, так даже жалко было менять сеяла как из пулемета. Или вы к тому что после соединения с плодками из нуклеусов ее всё равно уберут?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хлопці що робити. 1300 га гречки цвіте повним ходом і ще на 3 тижні потягне.Ставлю суш під засів а вони заливають .Розплодупо 3 р.Чи варто стояти чи втікати звідти?Навіть старожили не памятають такого взятку в наших краях.
Жуков заходит в кабинет к Сталину и говорит:" Товарищ Сталин у Рокосовского появилась молодая ППЖ,что будем делать?".Сталин не спешит с ответом ,ходит по кабинету и пыхтит трубкой.Жуков второй раз спрашивает:"Так что будем делать товарищ Сталин?",на что Сталин отвечает:"ЗАВИДОВАТЬ будем товарищ Жуков".
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

после соединения с плодками из нуклеусов ее всё равно уберут?
На это и вся надежда .Зачем мне роевая ,пусть и как горобец шикарная ,если есть плодная от хорошей матки . И пока роевая не сеет ,у неё и шанцев меньше ,чем у плодной :IMHO1:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сегодня при отборе мёда обнаружил втечу роя на ГВ. Пчелы правда осталось на двадцать рамок ,но расплода нет и засева тоже ,матку искать не буду .Присоеденю соединённые нуки, там по 7-8 рам расплода :ay: Заодно и немножко уменьшу количество идущих в зиму пчёлосемей ,не в моих правилах зимовать так много пчелосемей .маточники большие ,матка как воробей наверно была ,да видать не судьба ей облететься было post-4404-1440519307_thumb.jpg
Пчела темная с желтизной .Не Бакфаст и не Карника .А Карника или Бакфаст роились?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Бакфаст роились?
Бакфаст сроился 23 августа с маткой сеголеткой :dntknw: и что ему надо было. Роёк с килограмм .видео снято попозже выложу .Остались пять маток неизвестного племя -роду .Производные от карпаток .Не менял ,уж больно хорошую силу наганяли .Но вот результат :dntknw: Во время ГВ вошла в роевое ,когда пчеловод расслабился и занят был только откачкой мёда .Да и боялся апилифт сломать поднимая 4 медовых корпуса одновременно ,что бы глянуть в гнездо .Вощину строят ,работают как все ровно ,но результат :dntknw: Остались ещё четыре таких матки .Может быть присоеденю нуки с матками бакфаста .
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...