Перейти к содержанию

Весна - літо 2015 рік


ДобровоЛ

Рекомендуемые сообщения

Но фото обещаю :ay::ax:
post-4404-1440172158_thumb.jpg
це вона стоїть на підставці для вулика? Щось ноги дуже криві - але пахне смачно... :ole_ole::umora:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Рослинність вже "мертва". Льоту нема зовсім. Таке враження, що на точку стоять порожні вулики. Похолодало. Все це призводить до сильного скорочення яйцекладки. Осіннє нарощування під загрозою. Зимівля вже викликає занепокоєння. :dntknw: Щось мені здається, що цьогорічний падіж - лише квіточки :(
Довіртеся бджолі й побережіть нерви. Я думаю, тепло ще повернеться. Останні кілька років вересень майже літній.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Довіртеся бджолі й побережіть нерви. Я думаю, тепло ще повернеться. Останні кілька років вересень майже літній.

Але толку з того мало, так як
Рослинність вже "мертва"

:ak:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мико, так Ви ж другу звільнили... :dntknw: А шашличок вийде ще ліпшим, коли шматки великі,- тоді він не буде сухим. :ay::az:
Але черга потроху просуваеться .Свято мiсце пустим не бувае .На змiну звiльненим прибувають новi :ay:post-4404-1440182795_thumb.jpg
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

це вона стоїть на підставці для вулика? Щось ноги дуже криві - але пахне смачно... :ole_ole::umora:
Це забитi в землю труби .Але вперше в цей сезон використовую Штатний мангальщик звiльнений .То приходиться самому робити. А кувалдою вдарить не доходять руки .Пiдклав камiнець пiд мангал. Соромно ! завтра виправлюсь ,бо мясця взяв з запасом :ay: Пiдгорок ,краще мясце для шашликуpost-4404-1440183312_thumb.jpg
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мико, так Ви ж другу звільнили... :dntknw: А шашличок вийде ще ліпшим, коли шматки великі,- тоді він не буде сухим. :ay::az:
Але черга потроху просуваеться .Свято мiсце пустим не бувае .На змiну звiльненим прибувають новi :ay:
Ну, Мико ! Ніби на конкурсі " Міс Слобожанська Пасіка - 2015" ! :ay:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну, Мико ! Ніби на конкурсі " Міс Слобожанська Пасіка - 2015" ! :ay:
Тимчасово виконую обов*язки головного "члена" жюрi :refery:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну, Мико ! Ніби на конкурсі " Міс Слобожанська Пасіка - 2015" ! :ay:
Тимчасово виконую обов*язки головного "члена" жюрi :refery:
Треба буде у Вас трохи повчитися методиці, як "помічниць" на пасіку підбирати... :ay::umora:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну, Мико ! Ніби на конкурсі " Міс Слобожанська Пасіка - 2015" ! :ay:
Тимчасово виконую обов*язки головного "члена" жюрi :refery:
Головна помічниця погодила кандидатури?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Головна помічниця погодила кандидатури?
Без её согласия шаг влево ,шаг вправо -расстрел на месте .Так что всё согласовано и из семейного бюджета выделена сумма для этих целей
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Головна помічниця погодила кандидатури?
Без её согласия шаг влево ,шаг вправо -расстрел на месте .Так что всё согласовано и из семейного бюджета выделена сумма для этих целей
Щаслива Ви, Мико, людина,- мати таку розумну "головну помічницю "! Це не так часто й можна зустріти.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Уважаемые форумчане, подскажите совет. Стихийно образовалась такая семья. Три коропуса 10*300. Первые два с маткой карникой тройзечкой Ф1, потом штампованая РР и корпус с бакфастом Ф1, верхний леток с бакфастом обернут на другую сторону. Сейчас пришло время сокращать объем улья и вообще думать о том как это всё перезимовать. Вот думаю какой выбрать вариант, самый тупой и простой это просто убрать решетку и сократить в обычном режиме пусть пчела сама разбирается. Но мне обе матки кажутся хорошими, крупные без дефектов, дают ровный сплошной здоровый расплод. Есть соблазн их сохранить. Сократить до двух корпусов с РР? Получится в зиму два отдельных клуба? Не оставят матку в нижнем перейдя в тепло наверх? Или поставить глухую пререгородку? Или не морочить голову, взять дно и крышу и поставить рядом отдельную семью? Есть соображения как лучше поступить, спасибо. Да, пчелы между собой абсолютно перемешаны, и рыжики и серые летают вовсю на обе стороны улья, серых немного больше просто в силу того что у матки больше пространства под засев.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Уважаемые форумчане, подскажите совет. Стихийно образовалась такая семья. Три коропуса 10*300. Первые два с маткой карникой тройзечкой Ф1, потом штампованая РР и корпус с бакфастом Ф1, верхний леток с бакфастом обернут на другую сторону. Сейчас пришло время сокращать объем улья и вообще думать о том как это всё перезимовать. Вот думаю какой выбрать вариант, самый тупой и простой это просто убрать решетку и сократить в обычном режиме пусть пчела сама разбирается. Но мне обе матки кажутся хорошими, крупные без дефектов, дают ровный сплошной здоровый расплод. Есть соблазн их сохранить. Сократить до двух корпусов с РР? Получится в зиму два отдельных клуба? Не оставят матку в нижнем перейдя в тепло наверх? Или поставить глухую пререгородку? Или не морочить голову, взять дно и крышу и поставить рядом отдельную семью? Есть соображения как лучше поступить, спасибо. Да, пчелы между собой абсолютно перемешаны, и рыжики и серые летают вовсю на обе стороны улья, серых немного больше просто в силу того что у матки больше пространства под засев.
Вважаю щоб зберегти обидві матки краще поставить глуху перегородку, Малихін говорив з свого досвіду коли стоїть решітка то матки літом можуть працювати разом але восени на зиму в більшості залишають одну матку.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Наверно да, надо формировать в зиму два корпуса через глухую. Сила семьи позволяет, сейчас дать сиропа, потом медовки и остатки расплода поделить пополам. А ранней весной семьи соединяются без драк и принимают любых маток, захочу дальше повозиться с двухматочной можно будет без прелюдий сразу глухую на РР поменять. А не захочу, поставлю на новое дно. Хотя может любители двухматочного содержанния подскажут какие-то интересные решения.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну, Мико ! Ніби на конкурсі " Міс Слобожанська Пасіка - 2015" ! :ay:
Тимчасово виконую обов*язки головного "члена" жюрi :refery:
Наче в том году было две помошници :dntknw: А в этом уже три :) а мы тут на оборот штат сокращаем :(
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А в этом уже три :)
Одна через сутки работает на фермера ,добро охраняет . Приходится дочку второй, привлекать на лёгкие работы .Ну а на шашлычок, всех помощниц собираю :az::veselo::friend_drink:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 днів назад закінчив другий раз качать соняшник, сім'ї дали по 70 кг. Думаю все медозбір скінчився, я з пушки біпіном відстрілявся і поїхав на море. Сьогодні продивився вулики почти всі з медом, треба видувать. Таке питання, амітраза засвітиться при анализі меду?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

амітраза засвітиться при анализі меду?

Теоретично- вона розпадається за пару днів. Практично- я ще ні разу не чув про виявлений амітраз в медові. Поставте експеримент над заготівельниками. :)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Рослинність вже "мертва". Льоту нема зовсім. Таке враження, що на точку стоять порожні вулики. Похолодало. Все це призводить до сильного скорочення яйцекладки. Осіннє нарощування під загрозою. Зимівля вже викликає занепокоєння. :dntknw: Щось мені здається, що цьогорічний падіж - лише квіточки :(
Ваш регіон ма мою думку переживатиме того річні проблеми Кіровоградщини,тому ж спілкуймось,для врятування ситуації. Засуху-липень,серпень,вересень і похолодання в червні місяці,все це закінчилось плачевно.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні на пасіці пішли бджолині крадіжки! Потепліло. Як казав І.Прокопович, що пасічник можливо не знає де у нього проблемні сімї так бджоли злодійки покажуть. У цей час бажано частіше бувать на пасіці. :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ванек, , братіку тут треба трохи думать і вибирать, або мед, або бджоли зберегти :IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

амітраза засвітиться при анализі меду?

Теоретично- вона розпадається за пару днів. Практично- я ще ні разу не чув про виявлений амітраз в медові. Поставте експеримент над заготівельниками. :)
Прийдеться поставить цей експереент. :wave:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вчера поставил полоски от клеща. Смелые могут открывать тему зимовка 2015-2016 :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хлопці що робити. 1300 га гречки цвіте повним ходом і ще на 3 тижні потягне.Ставлю суш під засів а вони заливають .Розплодупо 3 р.Чи варто стояти чи втікати звідти?Навіть старожили не памятають такого взятку в наших краях.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Навіть старожили не памятають такого взятку в наших краях.

А скільки це в кілограмах?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...