Перейти к содержанию

Весна - літо 2015 рік


ДобровоЛ

Рекомендуемые сообщения

Теж все підготовив завтра в путь далеку аж до осені.З Богом хлопці.Сезон починається.
Удачи.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Теж все підготовив завтра в путь далеку аж до осені.З Богом хлопці.Сезон починається.
Удачи.
sunflower, а у Вас, мабуть , ще тепліше буде , ніж у нас на Київщині. На наступні три дні обіцяють вдень до +12С і сонячно. От тепер точно,- сезон почався. І мати-й-мучуха зацвіте , і ліщина запилить. До речі, треба зафіксувати цей день для кожного регіону,- від цвітіння ліщини вираховують цвітіння усіх медоносів. Десь і таблиця така була... ;)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

І мати-й-мучуха зацвіте

Через 40 днів зацвіте груша
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

І мати-й-мучуха зацвіте

Через 40 днів зацвіте груша
sij ,Ok. Але хотів знайти ту таблицю, щоб дізнатися хоч приблизно за акацію. :wave:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У нас активно летают второй день, первый облет был 21 февраля. :ole_ole: Вчера сделал беглый осмотр, сократил и утеплил гнезда. Росплода мало, только у двух семей с ладошку на двух рамках, у остальных наблюдал небольшие островки яичек. Активно цветет пролисок и подснежник, но обножку не наблюдал. Удивил бакфаст ИО от Юры Вальчука (Теплов) такое ощущение что они зимой вообще не ели. Мне мой наставник советует обработать пчел Кормовым Биомицыном, кто нибудь применяет его? :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мне мой наставник советует обработать пчел Кормовым Биомицыном, кто нибудь применяет его? opr06K93.gif

и иметь головняк с антибиотиком в меду. С какой целью будите обрабатывать антибиоьиком?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мне мой наставник советует обработать пчел Кормовым Биомицыном, кто нибудь применяет его? opr06K93.gif

и иметь головняк с антибиотиком в меду. С какой целью будите обрабатывать антибиоьиком?
Говорит для профилактики, сам он обрабатывает при первой ревизии. Проблем с медом никогда (по его словам), небыло. В прошлом году присутствовал при этой процедуре, мед на анализ сдавали вместе :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Говорит для профилактики, сам он обрабатывает при первой ревизии. Проблем с медом никогда (по его словам), небыло. В прошлом году присутствовал при этой процедуре, мед на анализ сдавали вместе

Антибиотики для профилактики это утопия. Вы же перед сексом трихапол не едите. А впрочем удачи :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Говорит для профилактики, сам он обрабатывает при первой ревизии. Проблем с медом никогда (по его словам), небыло. В прошлом году присутствовал при этой процедуре, мед на анализ сдавали вместе

Антибиотики для профилактики это утопия. Вы же перед сексом трихапол не едите. А впрочем удачи :hi:
zaporojec , Підскажіть неосвідченим, а що це таке - трихапол , чи ж можна його для бджіл застосовувати, ну хоча б для трутнів? :ah:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

чи ж можна його для бджіл застосовувати, ну хоча б для трутнів? ah.gif

его применяют и не только для трутней, и для пчел так же
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Говорит для профилактики, сам он обрабатывает при первой ревизии. Проблем с медом никогда (по его словам), небыло. В прошлом году присутствовал при этой процедуре, мед на анализ сдавали вместе

Антибиотики для профилактики это утопия. Вы же перед сексом трихапол не едите. А впрочем удачи :hi:
Супер .Лутше не придумаеш. :az:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні реальний обліт. Вже носять обніжку. На одному з точків де торік допізна цвіла свиріпа на полі мало в основному корму, за то бджіл повні вулики. Ще сьогодні бачив молодих трутнів в одній із сімей-гігантів, ще з 200 було запечатано, в одній з теж великих сімей був ще незапечатаний маточник, то знищив. Активно почали червити, в деяких є 2 рамки черви. Давно такого не бачив на цю пору. Трохи добавив корму і утеплив.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні реальний обліт. Вже носять обніжку. На одному з точків де торік допізна цвіла свиріпа на полі мало в основному корму, за то бджіл повні вулики. Ще сьогодні бачив молодих трутнів в одній із сімей-гігантів, ще з 200 було запечатано, в одній з теж великих сімей був ще незапечатаний маточник, то знищив. Активно почали червити, в деяких є 2 рамки черви. Давно такого не бачив на цю пору. Трохи добавив корму і утеплив.
І це тільки 09.03.15,а шо у травні буде.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Напевне ріпак почне цвісти ще у кінці квітня якщо погода потягне. Бурхливий розвиток тільки на точку де торік аж до морозів цвіла на полях свиріпа, а іншому і черви і бджіл менше зато корму більше.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні також був чудовий обліт. Випустив маток з ІХ. Всі матки живі, слава Богу! В сім'ї, що випустив матку в минулий понеділок, уже є яйця на двох рамках, третина рамки загалом.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Напевне ріпак почне цвісти ще у кінці квітня якщо погода потягне. Бурхливий розвиток тільки на точку де торік аж до морозів цвіла на полях свиріпа, а іншому і черви і бджіл менше зато корму більше.
При таких раскладах акация опять зацветет в первых числах мая (у нас )
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Напевне ріпак почне цвісти ще у кінці квітня якщо погода потягне. Бурхливий розвиток тільки на точку де торік аж до морозів цвіла на полях свиріпа, а іншому і черви і бджіл менше зато корму більше.
При таких раскладах акация опять зацветет в первых числах мая (у нас )
Та наверно у всех.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьгодні в день +10 штиль. Нарешті розпочав ревізію, розплоду 2-3 рамки, кормів хватає, в деяких було малувато то підставив. В деяких сімей бачів кліща, після ревізії буду оброблять. Мій сезон вже стартонув :ole_ole:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьгодні бджоли гарно несли пилок.В лісі цвіте ліщина, підсніжники, фіалки також по лугах почала цвісти мати-й-мачуха. Такої погоди б тиждень для хорошого весняного старту

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Теж сьогодні третину пасіки пройшов почистив утеплив корму всіх вдосталь підмору мало.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

мои тоже третий день летали неплохо :ax: .Но обножку не несут :ak: .Иожет негде брать?Дал ячневой и кукурузной муки,не берут.На воду тоже неидут.Завтра если тепло будет,полезу в ульи :hi: ,посмотрю кто там живёт. :UA:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Нарешті і в нас перший обліт. Всі в строю. Оглянув тих, що слабо облітувались. В деяких велике осипання (3шт), не дивлячись на запаси корму. Якраз ті, що мали довгий час розплід восени. Решту ревізую завтра-післязавтра.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Такої погоди б тиждень для хорошого весняного старту

По ходу холодов уже не обещают , будет тепло :ole_ole:
Дай Бог. А то буває що в квітні так замете що до пасіки не доберешся. Весняну ревізію я вже зробив давно лише одну сімю не рухав. Минулого року десь в кінці липня на почату серпня поміняв матку на карніку. Дуже вже були злючі бджоли . Ох і дали вони мені сьогодні ... Я тільки дощещку припідняв як на мене рій бджіл напав... Пішов запалив димаря одів рукавиці - та куда там ... Тайшли щілину між рукавом та рукавицею тай ніяк. Коротше плюнув я закрив назад. Бажання чистити пропало. Буду чекати поки старих злючих виведуться молоді від матки карніка. Сімя сильна стартує зазвичай пізніше проте не роїться не хворіє меду несе добре но злющі просто жах. Тесть прошлим літом тиждень переживав як він покосить траву біля цього вулика :)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

мои тоже третий день летали неплохо :ax: .Но обножку не несут :ak: .Иожет негде брать?Дал ячневой и кукурузной муки,не берут.На воду тоже неидут.Завтра если тепло будет,полезу в ульи :hi: ,посмотрю кто там живёт. :UA:
В мене на муку з обіду гарно йшли на воду недуже хоч і підігріта
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...