Jump to content
  • Announcements

• Sanich

Українська система селекції   11/18/2019

Обговорюємо ідею створення української системи селекції за посиланням: http://tochok.info/topic/14420-українська-система-селекції   
ДобровоЛ

Весна - літо 2015 рік

3,166 posts in this topic

Ходил посмотреть как зимуют. На полях снега еще сантиметров 10. На снегу возле ульев следов облета нет. До задней стенки дошла одна, самая активная.

Ходил посмотреть как зимуют. На полях снега еще сантиметров 10. На снегу возле ульев следов облета нет. До задней стенки дошла одна, самая активная.
Я, обычно, беру таких "активных" на заметку и от этой семьи маток не вывожу.

в нас зараз сонячно, посвистують шпаки, в тіні +10 мабуть літають бджілки.

25 лютого огляд сімї . :)post-1784-1425293663_thumb.jpg B9(МАА)=.14 – B53(ВВ) ins B33(BZF) post-1784-1425295252_thumb.jpg

Edited by Паланочка

B9(МАА)=.14 – B53(ВВ) ins B33(BZF)

На 25ое февраля было столько уже расплода? Сколько в общем было? Edited by Паланочка

Это Бакфаст? Edited by Паланочка

На 25ое февраля было столько уже расплода? Сколько в общем было?

на 2 рамочках печатный , личинка и засев, площадью чуть больше ладони на всех вместе.
Это Бакфаст?

да только там та пчела что желтая ето от етой матки . а та что серая ето карника, делов том что осенью в нее ссыпал часть нуков.

Уже неделю как снег сошел, все жду облета, но погода не радует :( от -1 до +5 солнце даже не показывается, иногда дождь, сегодня даже снег пускался. По прогнозам дней 10 погода будет такая же, а какая дальше даже не смотрел. Пока все 5 семей живы. Как с кормами не знаю. Пережевываю, но сделать ничего не могу, каждый день на работе. Может на выходных посмотрю, если погода будет.

сегодня даже снег пускался. По прогнозам дней 10 погода будет такая же,
Всё правильно. Весна то начинается 14 марта. Погода не подчиняется декретам :IMHO1:

В нас два дні похолодало зимуєм дальше.

Паланочка, це твоя матка, штучного запліднення? Edited by Паланочка

Паланочка, це твоя матка, штучного запліднення?

так

Вже три дні холодрига і дощик моросить, надіємось на краще, як для бджіл так і для нашої країни. Слава Героям.

Обіцяли на вівторок-середу у нас велкий дощ, мокрий сніг, за ніч прогноз змінився - незначні опади. Ну раз так, то думаю завтра поїду на пасіку, може буду виставлять бджіл, на вихідні потепління обіцяють.

в нас знову сонячно, в тіні +10, а по ночам дощ іде. на роботі вікно навстіз. :ole_ole:

в нас знову сонячно, в тіні +10, а по ночам дощ іде. на роботі вікно навстіз. :ole_ole:
У нас +4 Холодно ,сыро ,котов на улицу выгнать не могу :umora:

,котов на улицу выгнать не могу

Та Вы шо!!! Не ужели не загуляли???!!!! :dntknw: Edited by zaporojec

,котов на улицу выгнать не могу

Та Вы шо!!! Не ужели не загуляли???!!!! :dntknw:
Кошка уже отгуляла. А котик не может

В нас +5 іде дощ

В нас +5 іде дощ

І у нас +5 але вітер з півночі, снігом закидує, а як літали кілька днів тому :(

В нас теж дощ з самого ранку іде і холодно но снігу нема.

Проверял своих, после двух облетов пакеты с медом стали быстро таять. Видно пошло движение. Хочу следующий мед смешать с настойкой полыни. Ни как не определюсь с дозировкой.

На вихідних виніс бджіл. цікавить питання, чи потрібно обробляти бжіл від шкідників, якщо так підскажіть якими препаратами. дякую за допомогу.

У нас останні дні була нормальна погода. Трішки прохолодна та вітер. Вчора під вечір почав дощик мрячити, а на ранок снігу насипало... :blink: От така весна, малята... :umora:

Проверял своих, после двух облетов пакеты с медом стали быстро таять. Видно пошло движение. Хочу следующий мед смешать с настойкой полыни. Ни как не определюсь с дозировкой.
На рахунок полину не бійтесь передозувати. В кінці минулого сезону для профілактики запарював полин і додавав до сиропу, так от сироп на смак наскільки був гірким що цукру було й не чути проте бджоли забирали на ура . Цього сезону купляв в аптеці листя полину запарював і домішував до канді. Думаю що бджолам на весні після зимівлі буде особливо корисний, адже в першу чергу полин приймають для покращення системи травлення, одночасно він свого роду є природнім антибіотиком

Guest
This topic is now closed to further replies.