Перейти к содержанию

Весна - літо 2015 рік


ДобровоЛ

Рекомендуемые сообщения

А мені оновлення сподобалось, тільки звикнути треба:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Все одно ,- а для чого ж було все це міняти накатане, вивчене?

Всё правильно .Надо развиваться ,идти в ногу со временем .Разобраться с новым оформлением легко ,нужно только немножко напрячь извилины Я тоже в своё время никак не мог расстаться с Волгой М-21, уж больно она для пасеки хороша была .Но здравый смысл подсказывал ,надо двигаться вперёд 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ми з Вами , Мико, ще й не таке переживали...:dntknw::az:

Мне нравится Переход на новую версию ,равноценен переходу на 145 рамку :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

....... Не те слово.....

Мені теж не нравиться, а може паралельно відкрити старий форум і подивитися де буде більше людей.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

До всього звикається, а функціонал і можливості вищі в рази.

А можна перарахувати переваги функціоналу і можливостей для звичайного користувача (не для того хто супроводжує сайт)?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мені теж не нравиться, а може паралельно відкрити старий форум і подивитися де буде більше людей.

Звiсно що на старому .Не дуже народ бажае нового, вдосконаленого .Але назад дороги не мае бути ,треба просуватися вперед ,до ЕС:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Звiсно що на старому .Не дуже народ бажае нового, вдосконаленого .Але назад дороги не мае бути ,треба просуватися вперед ,до ЕС:IMHO:

Чим Joomla краща за WordPress на сайті де все відточено і практично не потрібно нічого міняти? (Питання до Адміністратора). Зайшов тільки що на пчеловодінфо і таке як побував на старому Форум на точку, вже ностальгія наступає.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Чим Joomla краща за WordPress на сайті де все відточено і практично не потрібно нічого міняти?

Джумла і Вордпрес обоє CMS, кожна зі своїми недоліками і перевагами. Питання правильне буде - чим краща джумла 3 за джумлу 1? 

Зайшов тільки що на пчеловодінфо і таке як побував на старому Форум на точку, вже ностальгія наступає.

Жаль. :dntknw: Але справді назад дороги немає. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А можна перарахувати переваги функціоналу і можливостей для звичайного користувача (не для того хто супроводжує сайт)?

По перше дані ядра інтегровані в соціальні мережі, усі можуть легко повідомлення переносити. Вставка мультимедія спрощена повністю 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Жаль, що в новій редакції сайту не видно присутніх учасників форуму, які  читають дану тему, як це було в попередній редакції.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вчера закончил откачку мёда ,отобранного 24-26 августа .Промываю забрус .Вымыл 50 кг мёда ,очень вязкий мёд, плохо стекал на сетке .Закалампоцал 200 литровую бочечку ,для народного продукта .Медовую сыту пчёлам не давал ,заменил сиропом часть корма на зиму .Скормил 550 кг на 38 рабочих семей. Правда отводкам на 230 рамах (5 шт) дал всего  по 5 кг  ,мёда много оставил .Все остальные : соединённые  нуки и отводки на 145 рамке,пускаю на меду .Осталось совсем немного работы .Перетопить забрусный воск ,окурить сотохранилище ,обработать пчелосемьи .Забетониравать пол в коридоре ,дабы апилифтом не прыгать через порог ,да и в сотохранилище и зимовник зделать плавные заезды .Придётся наверное самому завозить на зимовку ,грубой мужской силы не найти ,а женщин как то неудобно привлекать для таких работ .Да и не под силу им она будет .Может и рыбалку выделю хоть денёк :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вчера закончил откачку мёда ,отобранного 24-26 августа .

Чрезвычайное проишествие  :hmm:При вывозке откачанных рамок в сотохранилище ,обнаружены 100 полномёдных не откачанных рамок. А я уже так  обрадовался ,расслабился .После Слобожанской ярмарки придётся опять качать :dntknw:А уже и столы и обрезку и,клин всё помыла помощница :(.Сезон продолжается :rofl:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Чрезвычайное проишествие  :hmm:При вывозке откачанных рамок в сотохранилище ,обнаружены 100 полномёдных не откачанных рамок. А я уже так  обрадовался ,расслабился .После Слобожанской ярмарки придётся опять качать :dntknw:А уже и столы и обрезку и,клин всё помыла помощница :(.Сезон продолжается :rofl:

))) Співчуваю.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Всем, добрый день!

Как много интересного произошло на форуме, пока я отсутствовала!

А меня родилась еще одна внучка! Это такая радость и такие ощущения, когда держишь в руках маленький теплый, пахнущий молочком комочек!

Слава Богу, и муж уже дома  и выздоравливает, хотя медикаментозное лечение продолжается.

И угнанную машину младшего сына нашли благодаря соцсетям. Сколько нервов это стоило...

Кажется, теперь можно больше времени уделить и себе

Пасека на островах. Взятка особого нет, но побелка появилась. В субботу махнём с мужем на острова и я даже намерена взять удочку.

Появилась надежда, что черная полоса сменилась белой.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

окурить сотохранилище

А чем и как окуриваете?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У нас біля міста вже другий день горить ліс, кругом дим. Гроза що пройшла зранку лише трохи допомога. Кажуть що вигоріло достатньо, згоріло 2 хати і хлів біля пасік знайомих. Чекаємо дощу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Всем, добрый день!

Как много интересного произошло на форуме, пока я отсутствовала!

А меня родилась еще одна внучка! Это такая радость и такие ощущения, когда держишь в руках маленький теплый, пахнущий молочком комочек!

Слава Богу, и муж уже дома  и выздоравливает, хотя медикаментозное лечение продолжается.

И угнанную машину младшего сына нашли благодаря соцсетям. Сколько нервов это стоило...

Кажется, теперь можно больше времени уделить и себе

Пасека на островах. Взятка особого нет, но побелка появилась. В субботу махнём с мужем на острова и я даже намерена взять удочку.

Появилась надежда, что черная полоса сменилась белой.

Головне не опускати руки і біла полоса завжди буде. Головне аби було здоров'я.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А чем и как окуриваете?

Раньше серой коллоидной теперь шашкой серной "КЛИМАТ"

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні в українцях почав відкачувати магазини - золотарника геть мало - 5-6 літрів з вулика. Поставив на осушку зразу. Через пару днів почнем і гніздо відкачувати. Зранку нападки не було, а в 5 вечора як скорочував корпусного вулика - налетіли. Корпусні буду скорочувати і відкачувати з 7 вечора... В нас нарешті сьогодні приємна прохолода +20, хмарно.....:ay: Чекаємо дощику, ніби по прогнозу має бути до неділі...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Корпусні буду скорочувати і відкачувати з 7 вечора...

Можна і з 4-5. Напад якщо і розпочнеться, то швидко увечері припиниться. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Можна і з 4-5. Напад якщо і розпочнеться, то швидко увечері припиниться. 

Та я сьогодні одного в 5  розібрав, то  такий натовп прилетів:blink:

Як українців магазини забирав такого не було. Тому краще трішки пізніше.... В мене вуликів не багато - помаленьку встигну

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У вечері з 17 00 роздаєм а утром з 7 00 скорочуєм гніздо і ак кожного дня:vinny:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Чрезвычайное проишествие  :hmm:При вывозке откачанных рамок в сотохранилище ,обнаружены 100 полномёдных не откачанных рамок. А я уже так  обрадовался ,расслабился .После Слобожанской ярмарки придётся опять качать :dntknw:А уже и столы и обрезку и,клин всё помыла помощница :(.Сезон продолжается :rofl:

Ну ,Романовичу, точно "М"ясний лінивий пасічник ":umora:, як і я.:rofl: Навіть кількість сімей і згодованого цукру співпадає. Ну, а медогонку тільки- но теж виставив на осушку. Ще трохи і...:veselo:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

. Ну, а медогонку тільки- но теж виставив на осушку. 

А я не встигаю з медодайкою  ..И она как раз ещё пригодится 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У нас біля міста вже другий день горить ліс, кругом дим. Гроза що пройшла зранку лише трохи допомога. Кажуть що вигоріло достатньо, згоріло 2 хати і хлів біля пасік знайомих. Чекаємо дощу.

То це ваш дим нас заполонив? Сьогодні зранку і зараз під вечір все, ніби в тумані. Говорять, що це з-під Києва дим до нас дійшов. Але вітер то західний.  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...