Перейти к содержанию

Весна - літо 2015 рік


ДобровоЛ

Рекомендуемые сообщения

майбуть його величавість інстинкт до води з дерева
В мене бджоли переходять на березовий сік як тільки починають його точити :ay:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Всем привет, вчера выставил пасеку с омшаника. Вчера был отличный обет, сегодня сделал ревизию и уже идёт принос пыльцы.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

доброго вечора усім! Тільки що вернувся з пасіки, через необдумане спалювання трав ледве не позбувся своєї пасіки. Добре що перед тим попрацював і прибрав усе листя, суху траву від вуликів. У нас багряне небо від вогнів, усе задимлено.((( Не можу зрозуміти наш нарід- для чого палити великі площі , а разом і деревця,і усю живність навколо? Напевно потрібно самим таких паліів виловлювати . Або пики товкти...(( :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

поставил возле ульев поилку с подсоленой водой- хоть бы одна подлетела...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

поставил возле ульев поилку с подсоленой водой- хоть бы одна подлетела...

Нужно было медовую рамку положить, подождать пока туда слетится пчела и убрать, через 20 минут переключаются на воду.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

поставил возле ульев поилку с подсоленой водой- хоть бы одна подлетела...
На перший день теж ні одної не бачив, та через день ,як розвідали - то обліпили напувалку :az:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

поставил возле ульев поилку с подсоленой водой- хоть бы одна подлетела...
Воду треба ставити до першого обльоту, бо якщо пізніше то важко заставити їх потім туди літати. А може їм не треба води?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

поставил возле ульев поилку с подсоленой водой- хоть бы одна подлетела...
Воду треба ставити до першого обльоту, бо якщо пізніше то важко заставити їх потім туди літати. А може їм не треба води?
Навігація уже устаткувалася. Вони солодке більше полюбляють - заманіть їх підсолодженою водою, яку поставте поряд з підсоленою.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

...Але ,щоб саму стружку тягали... :crazy:
Якогось року я стружкою з верби (з під фуганка, рейсмуса) встеляв доріжки по землі, щоб ходити, а потім після того як стружка змокла замітив, що ходжу по бджолах :blink: їх було дуже багато - брали воду, при тому, що в поїлках була і підсолена і прісна - майбуть його величавість інстинкт до води з дерева, а мені прийшлося змінювати маршрути.
Мабуть,- все ж мікроелементи! А на підтвердження,- як тільки з"явиться пильцевий взяток (а пилок якраз і багатий мінералами і мікроелементами) вони тирсу точно покинуть. Живець, а що там у тебе з бджолами. Може то акарапідоз чи ще щось? Треба літом ловушки для мух робити з пластикових пляшок,- я десь тут розповідав як ловити ос, мух туди попадає ще більше.
Мікроелементи теж так вважаю, ще може укріпляють імунитет, бо ж сосна має лікувальні властивості. Сьогодні поїду по соснові бруньки на КАС.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хотел сегодня тоже поставить поилку но к сожалению похолодало. ;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні поїду по соснові бруньки на КАС.
А я вже сходив і розчарувався: покищо слабко-розвинуті.Зачекаю з тиждень.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Живець, а що там у тебе з бджолами. Може то акарапідоз чи ще щось? Треба літом ловушки для мух робити з пластикових пляшок,- я десь тут розповідав як ловити ос, мух туди попадає ще більше.
От на що не подумав би - так це на акарапідоз - все таки бакфаст. А в тім візьму на замітку і дякую за підказку. А мух переловить-то можливо потрібно тілько захотіти :umora::umora::umora:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні погода підпортилась дощ і мряка +6

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У сусіда у минулому році біля літньої кухні стояв ящик з мукою накритий шифером ,так мої бджоли конвеером тягали звідти ту муку. В цьому році я поставив у себе на пасіці кастрюлю з кукурузною мукою-беруть.Батько шуткує, каже ти їх картоплею ще покорми :umora: Чи у кого досвід з мукою?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У сусіда у минулому році біля літньої кухні стояв ящик з мукою накритий шифером ,так мої бджоли конвеером тягали звідти ту муку. В цьому році я поставив у себе на пасіці кастрюлю з кукурузною мукою-беруть.Батько шуткує, каже ти їх картоплею ще покорми :umora: Чи у кого досвід з мукою?
Мої минулого року сусіда грабували. Вже показував це відео lPAodOzzbF8
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

вау. я своим тоже дал пока кукурузную и ячневую(пересеял собачью кашу после ДКУ)муку.Берут.Сегодня правда задождило.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Могу тоже перейти в данную тему.Зимовка окончена на 10 дней раньше обычного .С зимовки вышел без потерь. Корма ,ещё на такую зимовку хватит :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У сусіда у минулому році біля літньої кухні стояв ящик з мукою накритий шифером ,так мої бджоли конвеером тягали звідти ту муку. В цьому році я поставив у себе на пасіці кастрюлю з кукурузною мукою-беруть.Батько шуткує, каже ти їх картоплею ще покорми :umora: Чи у кого досвід з мукою?
постоянно даю муку после облёта, до того как вяз зацветет, это у нас первый пыльценос, иначе все-равно найдут у соседей
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

постоянно даю муку после облёта, до того как вяз зацветет, это у нас первый пыльценос, иначе все-равно найдут у соседей
Якось привчаєте до муки чи самі знаходять?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я даю дерть після обльоту, муку раніше сипав, але розход великий, хазяйкі неподобається. :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Якось привчаєте до муки чи самі знаходять?
Когда устанавливается нормальная погода, скажем пару дней с дневной температурой выше +10, ставлю в тазиках на несколько ульев - у меня особо свободного места нету, спустя 10-20мин пчёлы уже там. Ставить советую в мисках/тазиках с высоким бортом, так как большая часть муки разлетается под напором воздуха от крыльев. В четверг помогал соседям с дертемолкой, ихняя сломалась - так пчёлы нас сами нашли, и прилетело прилично так, а это 150 метров от пасеки, пришлось закрывать всё и заканчивать работу.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Потребление муки пчелами кроме вреда не к чему не приводит, надо стараться ограничить доступ пчел к "муке", а не предлагать им на "блюдечке"...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Потребление муки пчелами кроме вреда не к чему не приводит, надо стараться ограничить доступ пчел к "муке", а не предлагать им на "блюдечке"...
Я уже не перший рік даю і ніякого вреда ненаблюдаю.Мелю горох кокорудзу і процентів 20 додаю сої
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Потребление муки пчелами кроме вреда не к чему не приводит, надо стараться ограничить доступ пчел к "муке", а не предлагать им на "блюдечке"...
Можно разжевать?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Потребление муки пчелами кроме вреда не к чему не приводит, надо стараться ограничить доступ пчел к "муке", а не предлагать им на "блюдечке"...
Можно разжевать?
Це не характерна для них їжа. Бджоли її може і будуть брати, але це не означає що цим треба спеціально годувати Це те саме що годувати собаку сухариками Чаппі які виготовлені на 80-90 % з рослинних продуктів а не давати їй м'яса. :IMHO1:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...