Перейти к содержанию

Весна - літо 2015 рік


ДобровоЛ

Рекомендуемые сообщения

Ще один день, - і накінець вона,- Календарна весна, наш Новий пасічний рік! Тож спілкуємося, радимо, ділимося враженнями, запитуємо. Але вже радісно, по - весняному і з надією на все найкраще!post-6465-1425046077_thumb.jpg post-6465-1425049651_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Взавтра їду на пасіку! Весна, будемо надіятися на краще! Надія помирає останньою!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Взавтра їду на пасіку! Весна, будемо надіятися на краще! Надія помирає останньою!
Думаю хай ще постоять в зимiвнику пару тижнiв .Торопиться жить не буду, чем позже выставлю, тем короче сезон пчеловодный , рабочий :ay:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Взавтра їду на пасіку! Весна, будемо надіятися на краще! Надія помирає останньою!
Думаю хай ще постоять в зимiвнику пару тижнiв .Торопиться жить не буду, чем позже выставлю, тем короче сезон пчеловодный , рабочий :ay:
Ще раз переконуюсь у Вашій природній мудрості Мико ! :umora::ay:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У нас сегодня летали вовсю
Ну, а у нас, хоч і тепло, та пасмурно...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні був перший повноцінний обліт. Погода як весною, але справжньої весни потрібно ще дочекатись.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У нас сегодня + 14, облет прекрасный 80 процентов семей вышли на прогулку. :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Взавтра їду на пасіку! Весна, будемо надіятися на краще! Надія помирає останньою!
Думаю хай ще постоять в зимiвнику пару тижнiв .Торопиться жить не буду, чем позже выставлю, тем короче сезон пчеловодный , рабочий :ay:
Ще раз переконуюсь у Вашій природній мудрості Мико ! :umora::ay:
Аналогічно-солідарно: най земля підсохне - для чого болото топтать. P/S/ Я можу чекати з матками в ІХ, але якщо в сімях дєтва то надвір та вимолювати в Бога гарної погоди.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Чекати справді потрібно? У нас сьогодні був чудовий день...до 20 на сонечку..А якщо завтра такий деньок буде, може й першу ревізію потихому замутити? ;) Хто як думає?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Чекати справді потрібно? У нас сьогодні був чудовий день...до 20 на сонечку..А якщо завтра такий деньок буде, може й першу ревізію потихому замутити? ;) Хто як думає?
kastor , Ну, а де ж Ви з такою температурою були сьогодні? +20 С це вже й мати-мачуха зацвіла, та ,очевидно, й ліщина, від якої всі медоноси рахують своє цвітіння. При такій погоді можна за день й півсотні сімей проревізувати... :dntknw: Це в нас з Живцем сьогодні погода нельотна букла,- дощило, пасмурно...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Добровол ))) та я крім пасіки маю ще й основну роботу)) от на ній і був. А завтра день зайнятий. Мати-і - мачуха у нас чомусь не цвіте...Ліщини не так багато. Є підсніжники, ось тут признаюсь вже на підході))) Шкода що погода така лише сьогодні була. Аби хоч пару днів перед вихідними...То що скажете, чи варто завтра кинути всі справи і вдарити по повному трудовому?!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У нас сьогодні був чудовий день...до 20 на сонечку.

На солнце градусник нагревается... Работал весь день на точке с 10 до 17 часов. Самое большее было 15.2 градуса в 14 00 (на электроном с кабелем градуснике), в тени возле стены выше 11 не поднялось. :wave:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

:dntknw: Ну у мене термометр за вікном висить...правда на сонечку..тому мабуть +20...А от бджоли літали навкруги, це всі помітили)) З ранку було похмуро, уявляю аби пригріло з ранку..години з 10. Ех, якщо завтра буде такий-же погожий день, точно полізу у вулики...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сегодня делал беглую ревизию пчёл. Зимуют пчёлки на подсолнечном мёде. В большинства семей мёда хватит ещё на одну зимовку,а в некоторых печатка мёда открыта и в рамках одни кристалы. Так что забирал такие ,а подставлял полноценные рамочки маломёдки по 1,5-2кг каждая в которых мёд несевший. Сщитаю что с десяток семей спас от голодной .....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

kiicko2011, А как в целом зимовка, потери есть по первой ревизии?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не знаю как у кого, а у меня 1 готова...Но то был позний рой..жалко, ну не критично. У знакомого тоже 1 из 5, у кума 3 из 20...Ну короче зима свой процент берет как не крути. Прада в прошлом году Бог миловал...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні був перший повноцінний обліт. Погода як весною, але справжньої весни потрібно ще дочекатись.
nibond ,"але справжньої весни потрібно ще дочекатись", - вже через добу... :ax::az:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не знаю как у кого, а у меня 1 готова...Но то был позний рой..жалко, ну не критично. У знакомого тоже 1 из 5, у кума 3 из 20...Ну короче зима свой процент берет как не крути. Прада в прошлом году Бог миловал...

Ну у нас похуже 9 семей отошло из 42. Но тут есть свои причины. От клеща обработку проводил последний раз осенью 2013 г. Так что еще странно что 33 сохранилось. Хотя еще март... ;)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

kiicko2011, А как в целом зимовка, потери есть по первой ревизии?
две семьи. одна обосралась и сожрала все корма 99%что когда слаживал в зиму нечаянно задавил матку. Вторую не разбирал, экономил драгоценное время. Прошёл 40семей. А в целом доволен увидиным
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тоже был частичный облет.Клас.Зимовкой доволен.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Всем коллегам привет :wave: Позавчера выставился из зимовника. Сегодня погодка была теплая, но пасмурная и облета я не видел. Наверное они решили что еще рано. Перезимовали отлично, подмора мало. Товарищ говорил что у него почти половина из 30 семей отошла по непонятной причине.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В затишке +14 Первый настоящий облёт, дружный и бурный. Пчёлы повылетали со всех ульев отошедших нет. Заглянул в десяток семей почти во всех печатный расплод примерно 10 на 10 см. в некоторых по два таких пятачка. Открытого почти нет. Кормов достаточно. Цветут подснежники , лещина ещё не пылит (правда у меня на пасеке небольшое дерево ещё и в тени)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тоже был частичный облет.Клас.Зимовкой доволен.
Передивився прогнози погоди на березень. Ну, і як може різнитися температура в прогнозах на 10С-12С ? По нашому регіону - Київ і обл. - пока нічого хорошого не знайшов. Правда один давав прогноз на 11 березня +15С і на останню декаду - вище +10. Решта прогнозів більше +5С не дає за рідким винятком. А є ще й менше показують, але заспокоює, що все ж + !
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...