Перейти к содержанию

Бджолопавільйони


natalochka

Рекомендуемые сообщения

Мені 86-ий рік. З дитинства знайомий з бджолами. В 29 років дали другу групу інвалідності, на інвалідність не пішов. Зайнявся бджолами, Йогою, живу без лікарів, ліками не користуюсь. Більше 20 років тому до мене прийшов Левко В.М., подивитися як я пасічникую в вуликах А.Рута, перейшов. Зараз він знаний і заслужений пасічник України. Потім прийшов Петро, на шостий рік він мав 16 бджолосімей в вуликах А.Рута, закінчив кочівлю на вересі (у англійців це головний взяток). Петро мав 160 кг меду з вулика медовика у мене 120 кг з медовика. Потім прийшов Назар, перейшов на вулики А.Рута, не кочує. 2011 року перший раз прийшов Вл.П. Гречаний з Полтавщини Глобинс фермер і бджоляр. В 2012 році приїхав вдруге і перевів всі бджолосім’ї в вулики А.Рута. в 2013 році краща бджолосім’я дала 85 кг меду. Потім прийшов і Коник, давній знайомий, професіонал-бджоляр, матковод. За знаннями моїми і практикою. Я запропонував йому об’єднати наші знання на благо бджоли. Для досвіду купив я у нього 6 бджоломаток хвалених Вучковської селекції. Понад 30 років я працюю з місцевою бджолою. Літом через зиму побачимо чи будуть кращими за моїх розрекламовані. З Коником нічого не вийшло. Зараз закінчую четвертий бджоло павільйон, в якому бджолам буде більш комфортно жити, а мені легше і приємніше працювати. Все це мені допомагає робити дружина без кранів і сторонніх помічників. Двох і трьох маточне утримання в нижній бджолосім’ї 1-2 корпуси – дупло, бджоли більш здоровіші, решта корпусів з рамками (див. ППЗ № 12 (156) А.Г. Манапов 2010р.). Спочатку я заселяв бджіл в пусті корпуса. За 2 роки бджолосім’ї займали по 6-8 корпусів. Так вивчав я бджоли, як вони живуть в дуплі. З 32 бджолосімей підмору неповна літрова банка, загиблих немає. Літом при +35°С мої бджоли не висять «бородами» їх не пече сонце і не турбують миші, синиці… Бджолосім’я – трутовка повертається в робочий стан через 5-6 днів. Вилітаючий рій я саджаю туди, де я хочу. Можу вилітаючий рій повертати назад у вулик. На рамках майже немає трутневих ячейок. Сотовий мед мої бджоли роблять без рамок як виноградне гроно. Перші 10 років я був членом Стрийського товариства бджолярів, робив як писали книжки, наші науковці. Потім вийшов з товариства, а «науковці» для мене це профани і болтуни. Займаються плагіатом послідовники Т. Лисенка. Це підтверджує стан бджільництва (і не тільки бджільництва) в Україні. Я послідовник М.Вавілова. Я не уважаю бджолярів, які люблять мед більше, ніж бджіл. Маю 70 маткомісць на стандартну рамку і багато інших своїх напрацювань. Контактні дані: Скробанський Леонтій Альбінович. Адреса: Львівська обл., Стрийський район, с.Миртюки, 82463 Телефон: 0970339496.

post-9437-1423750292_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Двох і трьох маточне утримання в нижній бджолосім’ї 1-2 корпуси – дупло, бджоли більш здоровіші, решта корпусів з рамками
Можна про це детальніше?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Двох і трьох маточне утримання в нижній бджолосім’ї 1-2 корпуси – дупло, бджоли більш здоровіші, решта корпусів з рамками
Можна про це детальніше?
Звяжіться, будь-ласка, з нами по телефону: 0669262564, 0631898745, або 0970339496
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Звяжіться, будь-ласка, з нами по телефону: 0669262564, 0631898745, або 0970339496
Невже проблематично описати технологію тут - на сторінках форуму - де її можуть побачити сотні користувачів. Для того ми тут всі і зібрались - ділимось досвідом, питаємо один в одного... Я думаю багатьом було б цікаво :IMHO1:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Звяжіться, будь-ласка, з нами по телефону: 0669262564, 0631898745, або 0970339496

А якщо Вам позвонить хоча б 100 чоловік, то Ви всім будете розказувати по телефону? Чи не простіше написати тут на форумі, а потім всією "компанією" обговорити це. Чи, можливо, тут присутня "комерційна складова"? :ah::hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Цитата(Бджолопотам @ 12.2.2015, 22:06) * Цитата(natalochka @ 12.2.2015, 16:11) * Двох і трьох маточне утримання в нижній бджолосім’ї 1-2 корпуси – дупло, бджоли більш здоровіші, решта корпусів з рамками Можна про це детальніше? Звяжіться, будь-ласка, з нами по телефону: 0669262564, 0631898745, або 0970339496

На Шиншилиаду смахивает :ak:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Звяжіться, будь-ласка, з нами по телефону: 0669262564, 0631898745, або 0970339496
Невже проблематично описати технологію тут - на сторінках форуму - де її можуть побачити сотні користувачів. Для того ми тут всі і зібрались - ділимось досвідом, питаємо один в одного... Я думаю багатьом було б цікаво :IMHO1:
Річ у тому, що я старша людина, мені 86 років. І я не маю можливості спілкуватись в інтернеті, тому що в мене вдома інтернету немає. А постійно ходити в інтернет-клуб я теж не можу за станом здоровя. Тому прошу дзвонити мені по телефону, хто цікавиться. Я всім по можливості відповім.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Звяжіться, будь-ласка, з нами по телефону: 0669262564, 0631898745, або 0970339496
Невже проблематично описати технологію тут - на сторінках форуму - де її можуть побачити сотні користувачів. Для того ми тут всі і зібрались - ділимось досвідом, питаємо один в одного... Я думаю багатьом було б цікаво :IMHO1:
Річ у тому, що я старша людина, мені 86 років. І я не маю можливості спілкуватись в інтернеті, тому що в мене вдома інтернету немає. А постійно ходити в інтернет-клуб я теж не можу за станом здоровя. Тому прошу дзвонити мені по телефону, хто цікавиться. Я всім по можливості відповім.
Я так зрозумів що дідусь хоче спробувати продати свої бджолопавільйони. Чи хто звонив та іншу має думку?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ЯК Я ПАСІЧНИКУВАВ: Мені 86-ий рік. З дитинства знайомий з бджолами. В 29 років дали другу групу інвалідності, на інвалідність не пішов. Зайнявся бджолами, Йогою, апітерапією, живу без лікарів, ліками не користуюсь. Фото 1. пч. пав. перший, 2х2х3,5 одноосний, двухматочне утримання корпуса 10 рамок 24 пч. сім’ї в зиму. Спочатку травня об’єдную, получається пч. сім’я медовик на 35 Д рамок, кочую, мед відкачую вдома. На даху стоять 2 матковиводних семисіних корпуса на рутовську рамку. Цей пч. павільйон можна перевозити евакуатором. Фото 2, пч. пав. другий, на полонині, одноосний 2х2х4м, трьохматочне утримання (вулики Рута) взимку 48 пч. сімей. На початку травня об’єдную, получається пч. сім. медовик на 7 корпусів (49 рамок Дадана). Продаю 32 пакета. Матковиводне місце, 20 маткомісць (рамка Рута). «Де синії гори, де гори Карпати, де ріки медові течуть». «В сильній пчолосім’ї і мобільній пасіці залог успіху бджоляра». А. Рут. «Мед знадходиться на осі». Дзердзон. Фото 3. пч.пов. третій такий самий як другий, стоїть на ГАЗ-53, на 72 пч.сімей в зиму і 20 маткомісць, заповнений на половину (Якби молодість знала і якби старість могла. Французьке прислів’я). Всі пчолопавільйони мають пересувні підйомники і робочі столи. ГАЗ-53, зроблений повний капремонт. Думав ГАЗ-53 буде тягнути на буксирі Славний Рут – 4. Славний Рут – 4 зареєстрований. Фото 4. 4 травня 2004 року. Куртий М.М., Левко В.М., Мига М.М. купують пакети для Росії. Трьохматочне утримання. Вулик на підйомнику, продаю два пакети, все з’єдную на третю сім’ю, получається пч.сім. медовик на 7 корпусів Рута. Більше 20 років тому до мене прийшов Левко В.М., подивитися як я пасічникую в вуликах А.Рута, перейшов. Зараз він знаний і заслужений пасічник України. Потім прийшов Петро, на шостий рік він мав 16 бджолосімей в вуликах А.Рута, закінчив кочівлю на вересі (у англійців це головний взяток). Петро мав 160 кг меду з вулика медовика у мене 120 кг з медовика. Потім прийшов Назар, перейшов на вулики А.Рута, не кочує. 2011 року перший раз прийшов Вл.П. Гречаний з Полтавщини Глобинс фермер і бджоляр. В 2012 році приїхав вдруге і перевів всі бджолосім’ї в вулики А.Рута. в 2013 році краща бджолосім’я дала 85 кг меду. Потім прийшов і Коник, давній знайомий, професіонал-бджоляр, матковод. За знаннями моїми і практикою. Я запропонував йому об’єднати наші знання на благо бджоли. Для досвіду купив я у нього 6 бджоломаток хвалених Вучковської селекції. Понад 30 років я працюю з місцевою бджолою. Літом через зиму побачимо чи будуть кращими за моїх розрекламовані. З Коником нічого не вийшло. Зараз закінчую четвертий бджоло павільйон, в якому бджолам буде більш комфортно жити, а мені легше і приємніше працювати. Все це мені допомагає робити дружина без кранів і сторонніх помічників. Двох і трьох маточне утримання в нижній бджолосім’ї 1-2 корпуси – дупло, бджоли більш здоровіші, решта корпусів з рамками (див. ППЗ № 12 (156) А.Г. Манапов 2010р.). Спочатку я заселяв бджіл в пусті корпуса. За 2 роки бджолосім’ї займали по 6-8 корпусів. Так вивчав я бджоли, як вони живуть в дуплі. З 32 бджолосімей підмору неповна літрова банка, загиблих немає. Літом при +35°С мої бджоли не висять «бородами» їх не пече сонце і не турбують миші, синиці… Бджолосім’я – трутовка повертається в робочий стан через 5-6 днів. Вилітаючий рій я саджаю туди, де я хочу. Можу вилітаючий рій повертати назад у вулик. На рамках майже немає трутневих ячейок. Сотовий мед мої бджоли роблять без рамок як виноградне гроно. Перші 10 років я був членом Стрийського товариства бджолярів, робив як писали книжки, наші науковці. Потім вийшов з товариства, а «науковці» для мене це профани і болтуни. Займаються плагіатом послідовники Т. Лисенка. Це підтверджує стан бджільництва (і не тільки бджільництва) в Україні. Я послідовник М.Вавілова. Я не уважаю бджолярів, які люблять мед більше, ніж бджіл. Маю 70 маткомісць на стандартну рамку і багато інших своїх напрацювань. Фото 5. Славний Рут – 4 з моєю малою механізацією (пристроями). Переконаний – майбутнє бджільництва бджоли будуть зимувати і весняний розвиток в корпусі – «дуплі», потім перейдуть в корпус з рамками. Це можна робити тільки в вуликах А Рута. Це я роблю понад 40 років в вуликах А Рута. З 1м3 30 мм доски я роблю 51 корпус А Рута. Продаю прицеп. Рама, ресори, ступиці і колеса з УАЗа. Незакінчену шестирамочну медогонку із нержавійки, електропривід знизу. Контактні дані: Скробанський Леонтій Альбінович. Адреса: Львівська обл., Стрийський район, с.Миртюки, 82463 Телефон: 0970339496, 0631898745, 0669262564.

post-9437-1424948680_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ЯК Я ПАСІЧНИКУВАВ: Продаю прицеп. Рама, ресори, ступиці і колеса з УАЗа. Незакінчену шестирамочну медогонку із нержавійки, електропривід знизу. Контактні дані: Скробанський Леонтій Альбінович. Адреса: Львівська обл., Стрийський район, с.Миртюки, 82463 Телефон: 0970339496, 0631898745, 0669262564.
Дана тема буде закрита, бо аналогічна тема вже була створена Вами - http://tochok.info/forum/index.php?showtopic=9736 прошу не створювати однакових тем. А якщо Ви хочете продати своє обладнання, то для цього є відповідний розділ тут http://tochok.info/forum/index.php?showforum=85 або тут http://tochok.info/forum/index.php?showforum=88 Згідно правил того розділу - при розміщенні оголошення про продаж - необхідно вказати ціну Всього найкращого :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...