Перейти к содержанию

Улей с вытекающим мёдом


Voblin_UA

Рекомендуемые сообщения

Вы считаете мусором этот улей и рамки?
Я считаю мусором эту информацию на этом форуме .Из более 5000 членов форума только у 10 чел есть просто пластиковая вощина И этой вощины всего по 10-20 листочков и у 0,5 % ульи из ППУ фабричной выработки ,финские би боксы, тоже в еденичных экземплярах .О чём можно ещё говорить, если 80 % пчёл Украины содержатся в ульях 19 века, в лежаках. Когда можно отбить 500 евро с такого улья ,продавая мёд обнищавшим пенсионерам страны. Вот по этим причинам считаю эту тему мусором, засоряющем умы Украинских пчеловодов Данные ролики созданы для развода лошков на деньги и такие лошки внесли уже 2 млн $
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я считаю мусором эту информацию на этом форуме .Из более 5000 членов форума только у 10 чел есть просто пластиковая вощина И этой вощины всего по 10-20 листочков и у 0,5 % ульи из ППУ фабричной выработки ,финские би боксы, тоже в еденичных экземплярах .О чём можно ещё говорить, если 80 % пчёл Украины содержатся в ульях 19 века, в лежаках. Когда можно отбить 500 евро с такого улья ,продавая мёд обнищавшим пенсионерам страны. Вот по этим причинам считаю эту тему мусором, засоряющем умы Украинских пчеловодов Данные ролики созданы для развода лошков на деньги и такие лошки внесли уже 2 млн $

Мико, лучше не скажешь, но на Западе ульи тоже родом из 19 века. Хоть я сам по мере возможности откажусь от лежака (он кстате творение 20 века хоть тут Запад обогнали :umora: ), в пользу 145 рамки. :ay:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вы считаете мусором этот улей и рамки?
Я считаю мусором эту информацию на этом форуме .Из более 5000 членов форума только у 10 чел есть просто пластиковая вощина И этой вощины всего по 10-20 листочков и у 0,5 % ульи из ППУ фабричной выработки ,финские би боксы, тоже в еденичных экземплярах .О чём можно ещё говорить, если 80 % пчёл Украины содержатся в ульях 19 века, в лежаках. Когда можно отбить 500 евро с такого улья ,продавая мёд обнищавшим пенсионерам страны. Вот по этим причинам считаю эту тему мусором, засоряющем умы Украинских пчеловодов Данные ролики созданы для развода лошков на деньги и такие лошки внесли уже 2 млн $
Мико цеж вулики для тих які немають часу бо сидять за доміном це для них приспектива
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вы считаете мусором этот улей и рамки?
Я считаю мусором эту информацию на этом форуме .Из более 5000 членов форума только у 10 чел есть просто пластиковая вощина И этой вощины всего по 10-20 листочков и у 0,5 % ульи из ППУ фабричной выработки ,финские би боксы, тоже в еденичных экземплярах .О чём можно ещё говорить, если 80 % пчёл Украины содержатся в ульях 19 века, в лежаках. Когда можно отбить 500 евро с такого улья ,продавая мёд обнищавшим пенсионерам страны. Вот по этим причинам считаю эту тему мусором, засоряющем умы Украинских пчеловодов Данные ролики созданы для развода лошков на деньги и такие лошки внесли уже 2 млн $
Ваше мнение понятно но в корне не согласен) Считаю что наоборот такие темы необходимы - новая идея и технология есть и это факт. Все упирается в цену получается? Не поверю что китайцы не сделают такие же рамки в этом году в разы дешевле... и неужели так сложно по образцу изготовить из пищевого какого то пластика эту "приблуду"? и такие темы, по моему, как раз и нужны для критической оценки новых решений и подходов... местные Кулибины подтянуться вдруг ....а там и гляди что то "родится" доступное :IMHO1:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

в корне не согласен) Считаю что наоборот такие темы необходимы - новая идея и технология есть и это факт. Все упирается в цену получается? Не поверю что китайцы не сделают такие же рамки в этом году в разы дешевле... и неужели так сложно по образцу изготовить из пищевого какого то пластика эту "приблуду"? и такие темы, по моему, как раз и нужны для критической оценки новых решений и подходов... местные Кулибины подтянуться вдруг ....а там и гляди что то "родится" доступное :IMHO1:
Это ваше право .Кулибиным такое не под силу .Они даже простую голимую пластиковую вощину не могут производить. Не точто такую муть . Я просто побывал в будущем и таких ульев там не видел :umora: .Я бы на месте администраторов просто удалял такой мусор с "На точкУ"
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Як би там не було, але автори винаходу підняли $2 млн. Вулик з такими рамками скоріше за все буде такою собі екзотикою на пасіках для приваблення туристів чи екскурсій. Скоріше за все для цього його і замовляють. Для західного споживача ціна прийнятна, якщо порівняти з ціною звичайного обладнання. Тут головне створити вірусну ідею, зацікавити натовп і підняти фонд, не важливо, наскільки ваша ідея буде практичною. Один вінничанин на Індігого зібрав 20 з чимось тис. $ (для таких кампаній це хороша сума) за футляр для флешки - такий ніби металевий патрон на різьбі, в якому флешку можна навіть пекти в духовці. Звісно, ніхто ніколи не буде пекти флешку в духовці, але ідея пішла на ура. Якщо подивитись на сучасний світ: реклама, телебачення, інтернет, мода - все це за великим рахунком сміття, але які гроші крутяться! А справжні цінності як завжди в тіні.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Як би там не було, але автори винаходу підняли $2 млн. Вулик з такими рамками скоріше за все буде такою собі екзотикою на пасіках для приваблення туристів чи екскурсій. Скоріше за все для цього його і замовляють. Для західного споживача ціна прийнятна, якщо порівняти з ціною звичайного обладнання. Тут головне створити вірусну ідею, зацікавити натовп і підняти фонд, не важливо, наскільки ваша ідея буде практичною. Один вінничанин на Індігого зібрав 20 з чимось тис. $ (для таких кампаній це хороша сума) за футляр для флешки - такий ніби металевий патрон на різьбі, в якому флешку можна навіть пекти в духовці. Звісно, ніхто ніколи не буде пекти флешку в духовці, але ідея пішла на ура. Якщо подивитись на сучасний світ: реклама, телебачення, інтернет, мода - все це за великим рахунком сміття, але які гроші крутяться! А справжні цінності як завжди в тіні.
Можемо запропонувати до цього вулика електронні ваги з віддаленим комп.керуванням та спутникову охорону процесором GSМ та JPS. Автоматичний кран для меду. Та ще кілька ідей. В такому вулику є можливість реалізувати - електронну самодіагностику фізіологічного стану :ak: та - зняття біометричних даних :ax: - дистанційне лікування :az: - страхування від нещасних випадків :helpme: , - самознищення в разі необхідності :angry: а якщо вони (бджоли) задумають злетіти осінню то ми їх оштрафуємо... :af: а по великому рахунку науково-техн.прогрес не зупинити, особливо якщо він пов'язаний та підштовхується капіталом. Цікаво, що про цей вулик скаже Апімондія і сам Ж.Ратія.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...
ідея буде практичною
От я б хотів би обговорити практичність цієї ідеї. Перше, кожна комірка повинна мати з'єднання системою капілярів з вихідним отвором, через який здійснюється відбір меду. Кожен такий капіляр повинен перекриватись запірним пристроєм, щоб унеможливити витік меду з комірки в непередбачуваний час. Друге, капіляри повинні забезпечувати витікання меду під дією сили тяжіння, цебто не бути занадто вузькими. І третє, їх конструкція повинна унеможливлювати дію закону фізики, згідно з яким рівень рідини у сполучених резервуарах тримається на одному рівні. Якщо в технічній реалізації першої і третьої умови я не бачу великих перешкод (та й відео, що викладене авторами ідеї це піддтверджує), то друга умова на мою думку, не може бути реалізована при відборі зрілого запечатаного меду. Той вакуум, який буде утворюватись під кришечками комірок після початку витікання меду буде перешкоджати його витіканню. Тобто, на мою думку, ідея мало придатна для втілення, якщо мова буде йти про відбір зрілого запечатаного меду, а от для того, щоб привабити екскурсантів, ще й баночкою свіжезбираного нектару, то дуже гарна ідея.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ідея буде практичною
От я б хотів би обговорити практичність цієї ідеї. Перше, кожна комірка повинна мати з'єднання системою капілярів з вихідним отвором, через який здійснюється відбір меду. Кожен такий капіляр повинен перекриватись запірним пристроєм, щоб унеможливити витік меду з комірки в непередбачуваний час. Друге, капіляри повинні забезпечувати витікання меду під дією сили тяжіння, цебто не бути занадто вузькими. І третє, їх конструкція повинна унеможливлювати дію закону фізики, згідно з яким рівень рідини у сполучених резервуарах тримається на одному рівні. Якщо в технічній реалізації першої і третьої умови я не бачу великих перешкод (та й відео, що викладене авторами ідеї це піддтверджує), то друга умова на мою думку, не може бути реалізована при відборі зрілого запечатаного меду. Той вакуум, який буде утворюватись під кришечками комірок після початку витікання меду буде перешкоджати його витіканню. Тобто, на мою думку, ідея мало придатна для втілення, якщо мова буде йти про відбір зрілого запечатаного меду, а от для того, щоб привабити екскурсантів, ще й баночкою свіжезбираного нектару, то дуже гарна ідея.
Вакууму не буде. При зміщенні (розмиканні) комірок руйнуються воскові кришечки (печатка).
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ідея буде практичною
От я б хотів би обговорити практичність цієї ідеї. Перше, кожна комірка повинна мати з'єднання системою капілярів з вихідним отвором, через який здійснюється відбір меду. Кожен такий капіляр повинен перекриватись запірним пристроєм, щоб унеможливити витік меду з комірки в непередбачуваний час. Друге, капіляри повинні забезпечувати витікання меду під дією сили тяжіння, цебто не бути занадто вузькими. І третє, їх конструкція повинна унеможливлювати дію закону фізики, згідно з яким рівень рідини у сполучених резервуарах тримається на одному рівні. Якщо в технічній реалізації першої і третьої умови я не бачу великих перешкод (та й відео, що викладене авторами ідеї це піддтверджує), то друга умова на мою думку, не може бути реалізована при відборі зрілого запечатаного меду. Той вакуум, який буде утворюватись під кришечками комірок після початку витікання меду буде перешкоджати його витіканню. Тобто, на мою думку, ідея мало придатна для втілення, якщо мова буде йти про відбір зрілого запечатаного меду, а от для того, щоб привабити екскурсантів, ще й баночкою свіжезбираного нектару, то дуже гарна ідея.
Вакууму не буде. При зміщенні (розмиканні) комірок руйнуються воскові кришечки (печатка).
Уявімо собі що ми не відкриваємо кастрюлю підніманням кришки, а зміщуємо кришку - зсовуємо її не змінюючи положення площини . Так і в ячейці - рухається дно відносно ячейки - при зміщенні середостіння на пів діаметру дна ячейки відкриваються усі денця усіх ячейок. А щодо вакуму - то кришечки не герметичні - приникні для повітря.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ідея буде практичною
От я б хотів би обговорити практичність цієї ідеї. Перше, кожна комірка повинна мати з'єднання системою капілярів з вихідним отвором, через який здійснюється відбір меду. Кожен такий капіляр повинен перекриватись запірним пристроєм, щоб унеможливити витік меду з комірки в непередбачуваний час. Друге, капіляри повинні забезпечувати витікання меду під дією сили тяжіння, цебто не бути занадто вузькими. І третє, їх конструкція повинна унеможливлювати дію закону фізики, згідно з яким рівень рідини у сполучених резервуарах тримається на одному рівні. Якщо в технічній реалізації першої і третьої умови я не бачу великих перешкод (та й відео, що викладене авторами ідеї це піддтверджує), то друга умова на мою думку, не може бути реалізована при відборі зрілого запечатаного меду. Той вакуум, який буде утворюватись під кришечками комірок після початку витікання меду буде перешкоджати його витіканню. Тобто, на мою думку, ідея мало придатна для втілення, якщо мова буде йти про відбір зрілого запечатаного меду, а от для того, щоб привабити екскурсантів, ще й баночкою свіжезбираного нектару, то дуже гарна ідея.
Вакууму не буде. При зміщенні (розмиканні) комірок руйнуються воскові кришечки (печатка).
Я так зрозумів :IMHO1: , що пластина витягується посередені стільниа, тобто відкриваються зворотні сторони комірок (протилежні запичатаним кришичкам), а в цюму випадку вакуум буде :IMHO1:, потім ще питання: як легго буде видалятися вищевказана пластина, адже бжолам не накажеш : НЕ прополюсуйте та не воскуйте її, також стає питання на рахунок густоти меду та погодніх умов з цим повязаних, адже буває що і на медогонці поки відкащаєш то крутиш рамки в декількох площинах не один раз. Але тема з технічного зору цікава, її не потрібно закривать.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Закрывать ни в коим случае.Я уже проектирую медопровод п.М-п.Ш.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 year later...

Первые результаты тестирования в Харьковской области...

Безымянный.jpg

S1030007.jpg

S1030012.jpg

Безымян2ный.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минуты назад, Niсkolas сказал:

Первые результаты тестирования в Харьковской области...

Безымянный.jpg

               

Почём такой мед будите продавать?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мне понравилось :ay: Вот бы с М. молоком придумали что то подобное :wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 часов назад, Стрельчук Олег Анатольович сказал:

Мне понравилось :ay: Вот бы с М. молоком придумали что то подобное :wave:

И тогда  цена упала бы как с мёдом 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Так они итак не высокие:(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 01.09.2016 в 03:43, Niсkolas сказал:

по 26 грн. оптом...

 

А порахували коли Вам той вулик окупиться при такій ціні на мед.....?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Можем мы и не дожить до такого светлого дня когда такой улей себя окупит :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 01.09.2016 в 03:25, Niсkolas сказал:

 

Первые результаты тестирования в Харьковской области...

Безымянный.jpg

 

А пчелы почему-то не крутятся вокруг банок.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Бджолопотам сказал:

А порахували коли Вам той вулик окупиться при такій ціні на мед.....?

Наскільки я розумію то цей вулик був придбаний не для видобутку меду. Він буде слугувати для показу, реклами пас.точка, для єкскурсій наприклад. Цінність цього вулика на даний час - піар :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Fabro сказал:

Наскільки я розумію то цей вулик був придбаний не для видобутку меду. Він буде слугувати для показу, реклами пас.точка, для єкскурсій наприклад. Цінність цього вулика на даний час - піар :IMHO:

Ну так і я про те ж... чому б не привезти такий вулик на ярмарок і продавати самий свіжий мед по іншій, кращій ціні.......

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Fabro сказал:

Наскільки я розумію то цей вулик був придбаний не для видобутку меду. Він буде слугувати для показу, реклами пас.точка, для єкскурсій наприклад. Цінність цього вулика на даний час - піар :IMHO:

Чого тільки варті лайки в ютубі і соціальних мереж плюс кошти зібрані на проект. Великі маркетологи видно працювали і послідовники Остапа.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Fabro changed the title to Улей с вытекающим мёдом

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...