Перейти к содержанию

Майстер - клас у Градизьку


Бортник

Рекомендуемые сообщения

4 минуты назад, DANIEL777 сказал:

О, спасибо! Я так понимаю, будет в разделе "Заходи"

не факт

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 8 months later...
В 29.04.2016 в 12:11, didvasil сказал:

ВІДКРИТТЯ ПАСІЧНОГО СЕЗОНУ НА ГОРІ ПИВИСІ

 

 

 

 На виконання волі Бджолярського Кругу України 23-24 квітня відбулося традиційне відкриття пасічного сезону на горі Пивисі у Градизьку (табір "Чайка") Полтавської обл.

Щось нічого не чути про зібрання у Градизьку. Чи відкриття пасічного сезону на горі Пивисі, у цьому році, не буде?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, cveklov сказал:

Щось нічого не чути про зібрання у Градизьку. Чи відкриття пасічного сезону на горі Пивисі, у цьому році, не буде?

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ви вже пробачте, що я не продвинутий в цих питаннях.:ah: Вдячний, що "ткнули носом":az:. Дякую.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Дуже багато пасічників мають питань до мене. Хто буде присутній на Бджолярському Крузі 29 квітня у Градизьку, підходьте. Буду радий зустрічі та спілкуванню. :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Завершується формування програми майстер-класів.

Питання до організаторів зустрічі форумчан в вересні: ХТО БУДЕ АНОНСУВАТИ "ЗУСТРІЧ" В ГРАДЕЖЗЬКУ???

 

Поза програмою: до початку роботи (з 8-00 до 12-00 в суботу) Майстер Кобцев О.М. варить медове пиво ...

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 4/22/2017 в 10:09, didvasil сказав:

Питання до організаторів зустрічі форумчан в вересні: ХТО БУДЕ АНОНСУВАТИ "ЗУСТРІЧ" В ГРАДЕЖЗЬКУ???

Гарне питання. На жаль, не буду присутній на зустрічі. 

Василь Олексійович, чи можна вас попрохати виконати дану місію, як Точківця? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Друже Олександре!

Мені це не заважить... Але ж я буду два дні вести майстер-класи і боюсь, що декому навіть надоїм...  І це буде не на користь шанованому мною точку...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хто з Полтави буде їхати в Градизьк на круг тільки на суботу своїм транспортом і зможе взяти одного пасажира передзвоніть 095 6991485.

Надіслано від мого GT-I9500, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 4/24/2017 в 20:36, didvasil сказав:

Друже Олександре!

Мені це не заважить... Але ж я буду два дні вести майстер-класи і боюсь, що декому навіть надоїм...  І це буде не на користь шанованому мною точку...

Тоді обійдемося без анонсів. Хіба хто зголоситься взяти на себе дану міссію. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Машина загружена,выезжаем ночью,будем в субботу с утра.Будем рады всех Вас видеть 
 

Изображение 033.jpg

Изображение 034.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Алекс пчеловод сказал:

Машина загружена,выезжаем ночью,будем в субботу с утра.Будем рады всех Вас видеть 

Увидимся!;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я уже сам в предвкушении...:wave::az:



 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только приехал домой с Градыжска. Кроме старых добрых знакомых:az:, встретил новых, в том числе и "точковцев", есть много фото, обязательно выложу, как только обработаю!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Оце повернулись з Градижська.Денні враження.Тетяна Сушко(Вибачте Тетяно Володимірівно за панібрацьке звернення,ми з вами друзі по фейсбуку,тепер будете знати) як і раніше субтильна,струнка ,блондиниста молода жінка яка у чоловіків...Вперше побачив медогонки  під "лейблом" "Би стар"(оригінальна назва пишеться англійською) хлопці на ринку третій рік,якість виконання,культура виробництва,фарба і її якість на відповідному нинішньому моменту рівні,не гірше і не краще корифеев ринку "Меліси" ,"АИВ", "Чарунки".Маю на увазі медогонки проф. класу і ціни.Денис Фадеев презентував двомістний(2відділення по 3р. рута) вулик із ППС(дно+корпус+криша) за ціною 400гр.На перший ємоційний порив дорого подумав скажеш собі -"Це 1,5-2плідних матки".Дизайн,єргономіка,матеріал на пристойному рівні,не знайшов до чого прискіпитись,можливо тому що не маю досвіду роботи з подібними вуликами.

Василь Олексійович "народив" нову брошую корисну,цікаву для медоварів.Колега проінформував по ринку пакетів-відчуваеться попит і впевненість що можна продати все що е,тому ціна піднялась трохи(на сотню-другу),на Буковині соять фури(начебто російські) і збираюсь партію.Львівська обл. спілка в особі М.Грибка запропонувала 400 пакетів(як на мене це якесь посміховисько,мала кількість) і Івано-Франківська декілька тисяч(нажаль не можу пригадати ФІО голови).Мене і вас цікавило що буде з ціною на мед, Нагорнюк і Очколас втримались від конкретних ціфр в цьому сезоні(якби вони їх оприлюднили я подумав про них-легковажні особи),на сьогодні наш мед купують по 2,4-2,5дол. була наведена інф. яка дае привід думати і мріяти що така ціна втримаеться і далі.Мав час для виступу В.В. Очколас нічого нового для мене не сказав(все сказане чув від нього раніше).Не втримався і задав йому риторічне питання: " Чи ви,сучасна людина,вірите в те,що сучасне агровиробництво може обійтись без:гліфосат каліевої солі("Раундап"),отрутохімікатів насіння,інсектоцидів,добрив.стимуляторів росту і др. досягнень Науково-Технічного прогресу.Начебто гліфосат був віявлен в землі,і с\г продуктах(легко в це вірю) і в вченому світі точиться дискусія що він спричинюе онкозахворювання.Не можу уявити ,що сучасне агровиробництво не тільки наше може обійтись без гербіцидів і отрутохімікатів.Сам застав тогй час(півтора сезона після ВУЗа відпрацював в колгоспі) коли з гербіцідів застосовувався широко тільки 2.4 Д амінна сіль і пам'ятаю ті поля соняха , кукурудзи добре заросші  сантікволіею.Про те ,що гербіциди провокують захворювання через споживання силосу у КРХ - чув такі прогнози і вони збулися,але людство не відмовилось від застосування гербіцидів для кукурудзи.Років п'ять тому читав в пресі що м. телефони  викликають,підвищують ризик деяких захворювань кори головного мозку і вуха але не я ні хто-небудь з знайомих не відмовився від кристування "мобіли",не застосовують широко і часто для довгих розмов проводних навушників.Девайси НТ прогресу призводят(ія це відчув на собі і знайомих) до  старечої деменції,гіподінамії і взагалі до "дохлості" організму.Багато таких що знайшли в собі сили відмовитись від "обаяния капитализма"?Очколас каже,що вітер з поля що обробляеться оприскувачем в сторону вул. за 4км. може(він вважае що,навідь напевне) принести в мед ,що ви викачаете  ,негаразди які зроблять його "невиїздним".Це сумно і виходу не бачу.Та частина промови.що стосуеться його пасічництва в Семенівському р-ні(за сім років пасіка до 60 тис.) нагадала мені запальну промову Остапа Бендера перед  членами шахового клубу Васюків.З тіею різницею.що за Володимиром Вікторовичем не гнались з метою побити.Його поважний вік,обізнаність в справі(теоретична),колишня висока посада керівника не дае мені підстави вважати його Остапом Бендером,хоч дуже хочеться.Це не означае ,що я до нього погано ставлюсь , він мені інпонуе .Така ото діалектика едності і боротьби протилежностей.Він плануе єкскурсії до них і запрошення буде на форумі.Ми з хлопцями обов'язково припремся будь що.Захоплююча розмова відбулась з В.Я. Машикою- старим знайомим по Царичанській історії привезення на край селища кількох тисяч пакетів той бізнес проект не був втілений в життя з багатьох причин які нам не цікаві і не важливі.Успіх в справі,перемога-едине мерило сили ,авторитету.Успіх будь за що ,любою ціною тоді тебе поважають і заздрят чоловіки і закохуються жінки.А перепони  в усих і завджи і повно і на те ми хлопці,щоб їх долати тоді і смак перемоги якісніший.

Трохи взбадьорився подискутувавши з "Кузьмічем" ,згадали всі учбові заклади.що дали нам знання про довколишлі речі,дісціпліни,що колись вивчали в "Альма матер"(ВСТИ,ТКММ).Взагалі цікаво прожитий день і шашлик вдався смачний,соковий чи то заслуга повара чи свині?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 минуты назад, Винодел сказал:

.Денис Фадеев презентував двомістний(2відділення по 3р. рута) вулик із ППС(дно+корпус+криша) за ціною 400гр.На перший ємоційний порив дорого подумав скажеш собі -"Це 1,5-2плідних матки".Дизайн,єргономіка,матеріал на пристойному рівні,не знайшов до чого прискіпитись,можливо тому що не маю досвіду роботи з подібними вуликами.

Приятно удивлён качеством ульев, и судя по исполнению девайсов, подход к делу профессиональный.

20170429_145019.jpg

20170429_145058.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Andruhan сказал:

Только приехал домой с Градыжска. Кроме старых добрых знакомых:az:, встретил новых, в том числе и "точковцев", есть много фото, 

Тоже немного есть фото с форумчанами

 

20170429_201451.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 часов назад, Кузьмич сказал:

Тоже немного есть фото с форумчанами

Задержался с фото, текучка.:ah: Вот, выложу немножко...

IMG_0970_1.jpg

IMG_0971_1.jpg

IMG_0972_1.jpg

IMG_0974_1.jpg

IMG_0977_1.jpg

IMG_0981_1.jpg

IMG_0985_1.jpg

IMG_0992_1.jpg

IMG_0993_1.jpg

IMG_0996_1.jpg

IMG_1007_1.jpg

IMG_1010_1.jpg

IMG_1017_1.jpg

IMG_1025_1.jpg

IMG_1026_1.jpg

IMG_1027_1.jpg

IMG_1030_1.jpg

IMG_1037_1.jpg

IMG_1039_1.jpg

IMG_1040_1.jpg

IMG_1041_1.jpg

IMG_1046_1.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 30.04.2017 в 00:01, Винодел сказал:

Трохи взбадьорився подискутувавши з "Кузьмічем" ,згадали всі учбові заклади.що дали нам знання про довколишлі речі,дісціпліни,що колись вивчали в "Альма матер"(ВСТИ,ТКММ).Взагалі цікаво прожитий день і шашлик вдався смачний,соковий чи то заслуга повара чи свині?

А вот так это выглядело со-стороны!

IMG_1060_1.jpg

IMG_1063_1.jpg

IMG_1064_1.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ребята, было круто!!! Кто не приехал - кусайте локти!!!
Организаторам спасибо, причём огромное!!!
Дружелюбно, спокойно, по-деловому. Мирно.
А какая медовуха!!!
Не фанат, но когда хор грянул "Реве та стогне..." - аж мороз по коже!!!
Масса новых знакомств, масса позитива.
Из размышлений - удалённость. Народу было явно меньше, чем в прошлом году, отсутствие у людей денег....... Ну, об этом не хочу. Дай нам Бог, и у нас у всех всё получится.
В прошлом году ехали из Харькова по маршруту Харьков-Полтава-Кременчуг-Градижск, чуть не оставили колёса. Обратно поехали через Хорол (фиг с теми 50 км разницы - машина целее).
Помня прошлогодний опыт, в этот раз поехали через Хорол сразу. Дорга - как в прошлом году через Кременчуг. Особенно последние 13 км.
Несмотря на это, мой бесценный Daewoo Sens с двухметровым прицепом, загруженным так, что еле тент натянули, да ещё в салоне 4 взрослых и ребёнок, показал средний расход 6,67 л/100 км. У нас глаза до сих пор на лоб лезут.
Природа Градижска завораживает!!!
Нано-технологичный самогонный аппарат снёс крышу и дизайном, и высочайшим качеством изготовления, и технической эстетикой в целом. Украинские производители опять смогли очень приятно удивить!!! Имел честь продегустировать три варианта продукта... Мне нечего сказать, эмоции переполняют. Алкоголь практически не употребляю, потому если пью, то что-то такое, что приносит удовольствие от процесса, толк в вискаре немного знаю. Так вот, этот продукт - это что-то, вот, что я могу сказать!!! Ни намёка на сивушный запах. Чистое, как слеза. Делаешь глоток, и так душа раскрывается - не передать!!!
По глоточку медовухи тоже попробовал, наверное, у всех. Ну невозможно пройти мимо!!! И вновь должен отметить - растём!!!
А какие сорта пива привезли...
Пишу, и даже у самого создаётся впечатление, что бухал вовсю, так вот нет. Очень умеренно и в огромное удовольствие. Пьян был от природы, солнца и хорошей компании.
В следующий раз опять приеду, несмотря ни на что!!!
Всем ОГРОМНОЕ СПАСИБО!!!
937a5f5dcc61c6331b10e96880795b88.jpg
915c73ce0e5a7c028f66b38d32823148.jpg
479fc36e886d2f35a265965f7cf6f4fa.jpg
5d22743c22611f7812dd010b7ea87d07.jpg
0bf92379025b8a0c6cb9ac049e90a823.jpg
c12eb2b9b4ee61ed61ce9ac319b00db6.jpg
3b28cc92546f4159f8aa1e4aa427d3de.jpg
bebf6bd050a25eadf89d732b9cbf77e9.jpg
fd38e952fd951a71be4de173af730cef.jpg
cecb2eb079cda506a0d47a9b2dd9a44a.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 година тому, Andruhan сказав:

Задержался с фото, текучка.:ah: Вот, выложу немножко...

:ay: Спасибо за фоторепортаж! Жаль, не ездил - как-то жалко выделять целые выходные весной на поездку на встречу. Может в следующем году. Посмотрел фото @Voblin_UA и тоже захотел на Днепр. 

7 хвилин тому, Voblin_UA сказав:

Из размышлений - удалённость. Народу было явно меньше, чем в прошлом году, отсутствие у людей денег.

Может поздняя весна и занятость на пасеках. Ты бы в Киев осенью приезжал - там народу ого-го. 

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сань, за 3 дня до Градижска набежали заказчики и вынесли из мастерской всё, от слова "совсем". Ну не откажешь же... Ещё шею продуло - повернуться не могу, лечь не могу, встать не могу, правая рука не работает, боль - похлеще, чем когда ключицу ломал... Волю в кулак, работа по 20 часов в сутки, станок выключен в 21 час в пятницу. Погрузка у меня, забрал жену, забрал Алексея, Лену и Настюню Гончаров Настя весьма позабавила народ в Градижске, раскатывая на электрическом мини-самокате), загрузка уже у них, до упора, выезд в час ночи, безумная поездка, тройная попытка заснуть за рулём (мне правда стыдно), в 6:40 мы на месте...
Тут же разложились, день плотнейшего общения, вечером на Днепр... Это был контрольный в голову... Какая природа!!! А эта тишина, без извечного гула мегаполиса... Сосны, шум ветра в хвое, волны, трели птиц... И такое спокойствие...
Не передать и десятой доли ощущений.
Андрюхану отдельное спасибо за фото, и ещё большее - за бутылочку ;)
Ещё не дегустировали - всё время за рулём, но мы потом спокойненько сядем... ;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

38 минут назад, Sanich сказал:

:ay: Спасибо за фоторепортаж! Жаль, не ездил - как-то жалко выделять целые выходные весной на поездку на встречу. Может в следующем году. Посмотрел фото @Voblin_UA и тоже захотел на Днепр. 

Да и меня ребята "отмазали" от посадки картошки,:ah: Ещё есть фото медогонок, буду выкладывать в теме, с комментариями.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Що цікаво,"ДІД"у Санін і Роман.... подарували ноутбук чи не единий практичний подарунок про який я чув.А то все золоті батони,булави,тюбетейки,азіатський халат -умовно корисний(можна носити як демосизонне пальто) бо тільки раз бачив в ньому В.О. і то на фото.Звичайно ,ноут. у нього був може цей кращій,сучасніший,більш "ядрьоніший".

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...