Перейти к содержанию

Племінний матеріал, спільна купівля, обговорення


konoval_am

Рекомендуемые сообщения

15 часов назад, Іван Михайлович сказал:

Що рекомендують форумчани випробувати в Україні?  

Іване Михайловичу, якщо можна буде долучитися до вашого гурту, то взяв би від Пернера одну матку, та й від Фухса одну Склєнарку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минуты назад, Андрей Сумчанин сказал:

Результати тестування карніки маток 2015 року народження всі бачили, були викладені 15.02.2017р.

Бачили чиї матки в першій ТОП-25 з 8640 маток? Австрійці Харальд Штрьоммер 99-377, Франц Клаус 99-155 і Карл Пернер 99-120. Перша десятка суто матки Штрьоммера і Клауса, але головне не це, подивіться чиї матки значаться по батьківській стороні, вірніше де вони облітувалися - батьківська сторона від карніки Карла Пернера.

Брати матеріал обов"язково у Пернера, людина з року в рік СТАБІЛЬНО по бібріду в перших рядах, і не просто в перших, а в самих перших.

Можна в Штрьоммера взяти, він як я зрозумів з Пернером контактує, і є членом АСА

По німцям в першій сотні матеріал від Заатхоффа, з Майну, від Фелінга і від Греве, прізвища також відомі

Тройзек - то вже перевірений десятиліттями штамм, особливо СТ1075 і СТ07

Склєнар ще треба провіряти в нас.

Пернер каже що його карніка це австрійський Тройзек.

Уточню. В 2015 р. матки завезені в Пернера були різної якості, мається на увазі звичайне червління і формування сім'ї і більш нічого і Ви Андрій це напевне знаєте.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Wladimir_K сказал:

Уточню. В 2015 р. матки завезені в Пернера були різної якості, мається на увазі звичайне червління і формування сім'ї і більш нічого.

Треба в Пернера брати маток з другої половини червня, або краще липневих, ті партії в нього нормальні йдуть, ранніх брати в нього не варто. Перевірено роками і людьми, які в нього беруть самі по собі, і говорити йому що береться матеріал для селекційних цілей.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Андрей Сумчанин сказал:

Треба в Пернера брати маток з другої половини червня, або краще липневих, ті партії в нього нормальні йдуть, ранніх брати в нього не варто. Перевірено роками і людьми, які в нього беруть самі по собі, і говорити йому що береться матеріал для селекційних цілей.

Це стосується напевне не тільки Пернера і всіх інших хто має ізолольовані облітники в Альпах.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Wladimir_K сказал:

Це стосується напевне не тільки Пернера і всіх інших хто має ізолольовані облітники в Альпах.

Так, ваша правда. Альпи є Альпи, це не Сардінія

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У мене стабіцльно в лідерах Singer, і в цьому році зимівля відмінна  і 2016 по меду лідери. Як в " жарких " регіонах , побачимо в цьому році.

По карпатці, Говерла ( Керека) і Подолянка ( Доскоч) найкоаще по зимівля . Пл медопродуктивності , визначимося в цьому році, групи сформовані і майже однакові по стлі після зими.

З карніки по зимівля : Singer 192 і  622 , за ними матки Sklensr 47/h/47 і 47/19/48 , 47/G/10, далі Belka1,  Perner, Moser.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минуту назад, Іван Михайлович сказал:

У мене стабіцльно в лідерах Singer, і в цьому році зимівля відмінна  і 2016 по меду лідери. Як в " жарких " регіонах , побачимо в цьому році.

По карпатці, Говерла ( Керека) і Подолянка ( Доскоч) найкоаще по зимівля . Пл медопродуктивності , визначимося в цьому році, групи сформовані і майже однакові по стлі після зими.

З карніки по зимівля : Singer 192 і  622 , за ними матки Sklensr 47/h/47 і 47/19/48 , 47/G/10, далі Belka1,  Perner, Moser.

@Іван Михайлович, а Ви Подолянки зробили морфологічний аналіз в діаграмах по класах, а можливо ДНК аналіз, якщо так то могли б представити.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@Іван Михайлович а по бакфасту нічого не плануєте купляти? :ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

[mention=9862]Іван Михайлович[/mention], а Ви Подолянки зробили морфологічний аналіз в діаграмах по класах, а можливо ДНК аналіз, якщо так то могли б представити.


Навіщо? Ви гуртовий покупець ? Може Ви хочете взяти тестові групи ? То це виключно для членів ОМУ, Вам навіщо заморочуватися?
Морфи зробив, а генетику навіщо? В цьому році вже її мами немає, дочки визначені в 3 генеологічні групи, лінія зазнає приливу іншої крові і це вже буде інша бджола. Може краще, а може гірша [emoji4] . Час покаже.

Надіслано від мого SM-J510FN, використовуючи Tapatalk

[mention=9862]Іван Михайлович[/mention] а по бакфасту нічого не плануєте купляти? :ah:


Ні , у нас Денис Фадеєв займається бакфастом, у нього можете поцікавитись. Я маю кілька маток на платформах, подивлюся , порівняю з іншими , в однакових медозбірних умовах , а там побачимо , може і цікаво буде. На це потрібно 2 роки.

Надіслано від мого SM-J510FN, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

30 хвилин тому, Іван Михайлович сказав:

Навіщо? Ви гуртовий покупець ? Може Ви хочете взяти тестові групи ? То це виключно для членів ОМУ, Вам навіщо заморочуватися?

Діло хазяйське, але в кінцевому випадку, якщо є лінія, то по ній має бути інформація по предкам та їх морфометрія в публічному доступу. Інакше є шанс наступити на граблі, на які наступають інші заводчики карпатки та УС, які щось роблять 20-30 років, але результатів їх роботи, крім як об"яв про продаж маток не видно. :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, Sanich сказал:

Діло хазяйське, але в кінцевому випадку, якщо є лінія, то по ній має бути інформація по предкам та їх морфометрія в публічному доступу. Інакше є шанс наступити на граблі, на які наступають інші заводчики карпатки та УС, які щось роблять 20-30 років, але результатів їх роботи, крім як об"яв про продаж маток не видно. :IMHO:

Подолянка ушла в небытие.

6 часов назад, Іван Михайлович сказал:

В цьому році вже її мами немає, дочки визначені в 3 генеологічні групи, лінія зазнає приливу іншої крові і це вже буде інша бджола. 

 

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, новичок сказав:

Подолянка ушла в небытие.

Якщо є її дочки, що беруть участь в селекційному процесі, то нікуди вона не пішла. :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 годин тому, Іван Михайлович сказав:

Ні , у нас Денис Фадеєв займається бакфастом, у нього можете поцікавитись.

Ну те що Денис займається (завозить) бакфастом я знаю і замовляю час від часу в нього.  Адже Денис і карніку завозить, але ви її теж завозите :ah:

Просто думав що ви може з якогось іншого місця будете завозити щось цікаве, адже досвід такий у вас уже є. :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

30 хвилин тому, SASHA.OK сказав:

Ну те що Денис займається (завозить) бакфастом я знаю і замовляю час від часу в нього.  Адже Денис і карніку завозить, але ви її теж завозите :ah:

Просто думав що ви може з якогось іншого місця будете завозити щось цікаве, адже досвід такий у вас уже є. :hi:

Я маю справи  з датчанами. Якщо цікавить матеріал з Данії, можу  домовитися. ( KB, IN, SS ). Якщо робити ШО то можна використати , одержати кілька різних кросів  , подивитися як вони будуть у Ваших умовах.

Пишіть в приват, що Вас зацікавило. Інформація по їх бакфасту вже є в інтернеті.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Іван Михайлович сказал:

логічно, але це вже справа інтелектуальної власності.

Не хочу щоб повторилося  як на конференції. Ми ще не встигли зробити прес релізи, як вся інформація, що прозвучала на конференції  була викладена в інтернеті. Це ЧУЖА інтелектуальна власність, жодний "журналіс -оператор" навіть не поцікавився,  чи можна робити відеозйомку і використовувати інформацію для власного піару,  саме так все відбувається.  Тому я притримаю повну  інформацію , до пори до часу. 

До прикладу : Артем, морфометрію  жодної своєї матки не виклав, лише чужі  поставив на огляд і  "всі такі погані". Це як розуміти? у всіх погано все погано?  лише  у Артема відмінно ? :IMHO:

А яка ж може бути морфометрія у бакфаста, УСП тоді інша справа, є всі спроби знайти чистий матеріал, поки не дають високих результатів, на відмінну карпатки, де є вже морфометрично доведено що є "чистий" матеріал, а до літа і ДНК аналіз буде і є ймовірність, що карпатка стане карнікою.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 годин тому, Fabro сказав:

Шо, знову намічаєтся "Битва Титинів"? Хлопці, з повагою до Вас, прошу, тільки не починайте, будь ласка:hi:

я не бачу необхідності продовжувати цю дискусію, повенімося до теми.

Ми , з Павлом  та Віктором  , проаналізували  показники карніки 2015-2016 років і  вирішили запросити маток  карніки у  відомих нам по 2016 році :

- Фукса ( 47/А/1), Сінгер , Краутера, Пернера, Білецького, Панцербрюка (послідовник  Пехакера)

та нових , з якими ми ще не працювали:

- Лапрехта ( Павло особисто побував на пасіці) , - Рауша, - Бартельса,- Греве ,- Кляйна,- Хольткампа,-Шутте,

зробимо запит  у Харальда Штрьоммера  99-377, Франца Клауса 99-155,  

поки не одержали відповіді  від Заатхоффа  та  Фелінга. 

Шутте та Греве  відповіли  і підтвердили можливість  поставки маток з островів ( 55 + 10 Евро його ціна в Австрії).

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Іван Михайлович сказал:

я не бачу необхідності продовжувати цю дискусію, повенімося до теми.

Ми , з Павлом  та Віктором  , проаналізували  показники карніки 2015-2016 років і  вирішили запросити маток  карніки у  відомих нам по 2016 році :

- Фукса ( 47/А/1), Сінгер , Краутера, Пернера, Білецького, Панцербрюка (послідовник  Пехакера)

та нових , з якими ми ще не працювали:

- Лапрехта ( Павло особисто побував на пасіці) , - Рауша, - Бартельса,- Греве ,- Кляйна,- Хольткампа,-Шутте,

зробимо запит  у Харальда Штрьоммера  99-377, Франца Клауса 99-155,  

поки не одержали відповіді  від Заатхоффа  та  Фелінга. 

Шутте та Греве  відповіли  і підтвердили можливість  поставки маток з островів ( 55 + 10 Евро його ціна в Австрії).

 

Іван Михайлович Заатхоф в цьому році вже не буде робити маток, старість і вже не те здоров'я. Греве матеріал дуже хороший, я з ним працював і можу сказати що матеріал найвищої якості. Його матки в першому поколінні показують стабільно рівні показники. Я одну матку від нього теж візьму, ну і Білецького якщо є можливість взяти репродуктивну то теж візьму. 

Ще одну маточку візьму від Шутте

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Для  інформації  хочу повідомити, що успішно перезимували і будуть створюватися контрольні групи карніки з :

- Сінгер 192 , 622, 197,639

- Скленар  47/Н/47, 47/G/10, 47/19/48, 47/9/26,

- Мозера (Карінтія), Лампрехта, Шутте, Хефбергера, Пернера, Аспецбергера, Белецкого, Панцербрюка.

карпатка : Говерла, Синевір, Рахівська, ВУчківська ( 2 групи), лінійні групи Захар, Галичанка, Подолянка,  крім вже відомих , маємо дві родоначальниці ( від Ярослава Мухи і Павла Кулінця) дочки  яких також будуть тестуватися в цьому році .

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 годин тому, Паланочка сказав:

 

 

7 годин тому, Іван Михайлович сказав:

 

Формально я вам обом мав би видати по попередженню ще вчора. Іван Михайлович, якщо ви не маєте бажання відповідати на деякі питання - не обов"язково для цього писати, що у когось "гірше" чи "краще". :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, Sanich сказав:

 

Формально я вам обом мав би видати по попередженню ще вчора. Іван Михайлович, якщо ви не маєте бажання відповідати на деякі питання - не обов"язково для цього писати, що у когось "гірше" чи "краще". :IMHO:

каюся , не втримався.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 03.03.2017 в 14:17, Андрей Сумчанин сказал:

Результати тестування карніки маток 2015 року народження всі бачили, були викладені 15.02.2017р.

Андрію не підскажете, будь ласка, де можна подивитися ці результати .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, medolyub сказал:

Андрію не підскажете, будь ласка, де можна подивитися ці результати .

https://www2.hu-berlin.de/beebreed/ZWS/start.php?vRID=C

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Андрей Сумчанин сказал:

Ничего не понятно. Там есть где почитать какие-то обобщенные результаты?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...