Перейти к содержанию

Племінний матеріал, спільна купівля, обговорення


konoval_am

Рекомендуемые сообщения

Я в цьому році точно пасую по подібного роду міроприєвствах. 100 евро ближче до літа може взагалі дорівнювати місячній зарплаті :(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я в цьому році точно пасую по подібного роду міроприєвствах. 100 евро ближче до літа може взагалі дорівнювати місячній зарплаті sad.gif

ну це в кого яка зарплата , в когось ця сума вже зараз дорівнює 2х місячній.....
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я в цьому році точно пасую по подібного роду міроприєвствах. 100 евро ближче до літа може взагалі дорівнювати місячній зарплаті sad.gif

ну це в кого яка зарплата , в когось ця сума вже зараз дорівнює 2х місячній.....
Тут вихід один скидатися декільком пасічникам, а потім виводити з даного матеріалу і всі будуть задоволені.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тут вихід один скидатися декільком пасічникам, а потім виводити з даного матеріалу і всі будуть задоволені.

Утопия :IMHO1:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тут вихід один скидатися декільком пасічникам, а потім виводити з даного матеріалу і всі будуть задоволені.

Интересный эксперимент.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я в цьому році точно пасую по подібного роду міроприєвствах.

Антон, ты же знаешь. Можешь расчитывать на мой материал. Могу отправить рамочку с яйцами или приедешь - прививку сделаешь.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тут вихід один скидатися декільком пасічникам, а потім виводити з даного матеріалу і всі будуть задоволені.

Интересный эксперимент.
Потрібен засів або іо від таких маток домовилися, купили і всі задоволені.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Потрібен засів або іо від таких маток домовилися, купили і всі задоволені.

Конечно. Это давно практикуеться за рубежем. У нас пока только начинаеться.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Антон, ты же знаешь. Можешь расчитывать на мой материал. Могу отправить рамочку с яйцами или приедешь - прививку сделаешь.

Дякую Ден. На це можливо і буду орієнтуватися :hi: . Але все ж маю з чим працювати в поточному році... А от новий матеріал почекає поки до кращих часів.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Потрібен засів або іо від таких маток домовилися, купили і всі задоволені.

Конечно. Это давно практикуеться за рубежем. У нас пока только начинаеться.

Все правильно. Но купить засев, у кого то, и купить матку в складчину, это не одно и то же :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Все правильно. Но купить засев, у кого то, и купить матку в складчину, это не одно и то же

100% погоджуюсь. Куплю з Вами матку, будемо утримувати в мене на пасці... при певних обставинах втратимо... і що Ви мені скажете? Навіть не те що скажете, а я сам буду розуміти що підвів людину. Точно так само і навпаки. Матку в складчину то вже взагалі щось нереальне. Краще рамку засіву купити і вивести сотню маток, ніж видумувати велосипед :IMHO1: .
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Краще рамку засіву купити і вивести сотню маток, ніж видумувати велосипед opr06K9M.gif .

Правильно мыслите :az: . Но думаю те кто покупают таких маток, умеют и выводить. Проще купить у них маточники, и не тратить ни их время, ни свое :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Но думаю те кто покупают таких маток, умеют и выводить.

Ну я і сам не пальцем роблений і 100 маткомісць не для того маю щоб купляти маток, які цікавлять у таких як і сам :wave:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Все правильно. Но купить засев, у кого то, и купить матку в складчину, это не одно и то же

100% погоджуюсь. Куплю з Вами матку, будемо утримувати в мене на пасці... при певних обставинах втратимо... і що Ви мені скажете? Навіть не те що скажете, а я сам буду розуміти що підвів людину. Точно так само і навпаки. Матку в складчину то вже взагалі щось нереальне. Краще рамку засіву купити і вивести сотню маток, ніж видумувати велосипед :IMHO1: .
Все это понимают, но почему то я не вижу ни одного обьявления о продаже племматериала в виде засева. :dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Все это понимают, но почему то я не вижу ни одного обьявления о продаже племматериала в виде засева.

А смысл?Зачем выносить себе мозг? У меня есть товарищ. Он покупает этих иаток за 100е. Мне остается за пол часа зделать пару таких коробок post-2465-1424205084_thumb.jpg post-2465-1424205141_thumb.jpgи ни каких танцев с бубном. Заказал на нужное мне число Н количество маточников, за 3-5 дней делаеш отводки, облетники, и ни какого головняка
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тут вихід один скидатися декільком пасічникам, а потім виводити з даного матеріалу і всі будуть задоволені.

Думаю , що в цьому є мудра мисля.Якщо зберуться 2-3 толкових хлопці і один спеціаліст по ІО , то мжна проводити серйозну роботу по чистопородних.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Думаю , що в цьому є мудра мисля.Якщо зберуться 2-3 толкових хлопці і один спеціаліст по ІО , то мжна проводити серйозну роботу по чистопородних.

Ну да, ну да, если учесть , что переносом то умеют выводить процентов 10, то владеющих ИО , попадаются через одного :ah:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

, то владеющих ИО , попадаются через одного

Почнемо з мене хто може . Після мене через одного хто?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Почнемо з мене хто може . Після мене через одного хто?

Ну это Вам видней. Просто с моей колокольни, кажется, насиловать маток, и искусственно осеменять, это не одно и тоже :ah:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну это Вам видней. Просто с моей колокольни, кажется, насиловать маток, и искусственно осеменять, это не одно и тоже

Можливо ви і праві - насильство ,то зло.Скільки ми маток придавлюємо , скільки давимо бджіл, а скльки ми вбиваємо і робимо насильство над людьми
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Можливо ви і праві - насильство ,то зло.Скільки ми маток придавлюємо , скільки давимо бджіл, а скльки ми вбиваємо і робимо насильство над людьми

Пахомич, лукавите. :ah: Вы прекрасно понимаете о чем речь. :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

zaporojec, Чуть чуть свою думку поширше. Шо ви мали на увазі - ІО то зло ,чи прогрес ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пахомич, лукавите. Вы прекрасно понимаете о чем речь.

Навіть і не догадуюсь про що іде мова.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Чуть чуть свою думку поширше. Шо ви мали на увазі - ІО то зло ,чи прогрес ?

Пахомич, это однозначно прогрес. Но Есть поговорка, техника в руках дикаря кусок железа. Очень много работы, и перспективы. Дай Бог чтоб у нас были именно мастера ИО, а не насильники :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пахомич, это однозначно прогрес. Но Есть поговорка, техника в руках дикаря кусок железа. Очень много работы, и перспективы. Дай Бог чтоб у нас были именно мастера ИО, а не насильники

В тому я цілком згідниий - дитині і хворому давати в руки бритву (небезпечну) неможнна.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Племінний матеріал, спільна купівля, обговорення

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...