Перейти к содержанию

Племінний матеріал, спільна купівля, обговорення


konoval_am

Рекомендуемые сообщения

Мені цікаво чим вони відрізняються від тих маток що по 100є продають???

Отличаются в денежном  выражении , но фанаты есть везде, пчеловодов также:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Может и правду сказал drbee островные материковые....

Хотя в качество материала думаю без сомнений:ay: Австрийская Асоциация Карники.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Может и правду сказал drbee островные материковые....

Хотя в качество материала думаю без сомнений:ay: Австрийская Асоциация Карники.

42 ойро дійсно реальна ціна на матку від АСА, оскільки Австрія як пару наших областей, + там гірські облітники а не острівні, і "облетітись" на них якщо і не безкоштовно, то значно дешевше ніж на островах. А про 100 ойро так там включені перекупами страхові ризики в %%% розмірі. Щоб Ви орієнтувались, острівні матки з Кирххайну (а це не пальцем в носі кулупатись) коштують 58 ойро. Відповідно при пересиланні ризики загибелі Ви берете на себе. Зараз намагаюсь вивчити ринок маток в Німеччині і планую в наступному році сам собі привезти те, що оберу, а не те, що запропонують.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Он мне говорил что они могут отправить в Польшу на адрес а от туда мне надо самому забирать или кто то автобусом передаст или поездом на Украину.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Он мне говорил что они могут отправить в Польшу на адрес а от туда мне надо самому забирать или кто то автобусом передаст или поездом на Украину.

Ну, в принципі, так і возять )

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

планую в наступному році сам собі привезти те, що оберу, а не те, що запропонують.

Можна i менi хоч одну ,але справжню .:az:А то в мене тiльки" элiтний бак ",та карнiка пенсiйного вiку :hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 Зараз намагаюсь вивчити ринок маток в Німеччині і планую в наступному році сам собі привезти те, що оберу, а не те, що запропонують.

Все нынешние импортёры маток из Германии начинали именно с этого;). Потом сразу выясняется, что есть минимальная партия, да и накладные расходы легше поделить на несколько маток:blink:. Так что придётся таки собирать компанию...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Все нынешние импортёры маток из Германии начинали именно с этого;). Потом сразу выясняется, что есть минимальная партия, да и накладные расходы легше поделить на несколько маток:blink:. Так что придётся таки собирать компанию...

Еще и Риски прийдеться учитывать, ведь все мы знаем случаи, когда партии маток пропадали... 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Все нынешние импортёры маток из Германии начинали именно с этого;). Потом сразу выясняется, что есть минимальная партия, да и накладные расходы легше поделить на несколько маток:blink:. Так что придётся таки собирать компанию...

Я не дуже зручно знаходжусь географічно для систематичного зайняття цією справою, не володію німецьким, не маю для всього цього зайвого часу і нервів і т.д. А планую поставку дуже просто - є друг сім"ї, який проживає в Німеччині і кожного літа їздить додому на Україну автомобілем, з ним і планую подібного роду разову "витівку", замовивши через нього під його ж виїзд маток які цікавлять. Навіть якщо мінімальна партія матиме місце то не думаю що вона значна... а на 5 маток я і без оголошення, в 2-3 телеф. дзвінки бажаючих знайду. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я не дуже зручно знаходжусь географічно для систематичного зайняття цією справою, не володію німецьким, не маю для всього цього зайвого часу і нервів і т.д. А планую поставку дуже просто - є друг сім"ї, який проживає в Німеччині і кожного літа їздить додому на Україну автомобілем, з ним і планую подібного роду разову "витівку", замовивши через нього під його ж виїзд маток які цікавлять. Навіть якщо мінімальна партія матиме місце то не думаю що вона значна... а на 5 маток я і без оголошення, в 2-3 телеф. дзвінки бажаючих знайду. 

Не так все просто. Німці не такі понктуальні як ми вважаємо. Щоб усе вийшло, потрібно щоб родичі їхали В Україну в другій половині літа.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Насчет института Кирххайн то матка вам обойдетса в 75€ , а у заводчика то 65-70 € . Сам брал у них . На следующий год тоже буду брать . Заказывал в Кирххайне в начяле сентебря 2014 г. Матки получил  в конце августа 2015 . И то с Боже помощью . Цену указал для жевущих в Германии .:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Какой облётник у тех Скленаров?

Сколько будет стоить матка здесь?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не слабо получяетса 100 € отдай ,да ищо 20 маток выведи ...:ah::umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не слабо получяетса 100 € отдай ,да ищо 20 маток выведи ...:ah::umora:

Ти не правильно зрозумів Матки коштують 48 євро, за послугу доставки  20 неплідок. Мине такий варіант влаштовує, Іван Михайлович окрім Карла Пернера я віьму ще й одну Скленар

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Маю можливість у 2016 році   купити і  привезти маток з Австрії. Машина буде щонеділі. Працюємо у Відні, звідти можемо забрати маток.

Замовив  тут : http://www.mr-bien.at/kontakt.html Скленар 47/н/47 і  47/G/10.  Буде в червні. 

Підкажіть, що цікавого варто купити ? Порекомендуйте продавців . Ліміт коштів на придбання племматеріалу - 1000 евро.

Мене цікавить  лише карніка.

Якщо хтось хоче собі щось замовити , можемо привезти. Якщо  замовлена матка ціною до 100 евро, попередньо платити не потрібно. Лише потрібно вказати де купити (посилання в інтернеті, телефон продавця)  і що саме Ви бажаєте. Маток забераємо у Відні. Не забувайте про вартість пересилки,яка є не малою і потрібно враховувати при замовленні.

Подяка за  нашу послугу : 20 неплідок від кожної привезеної матки , в перший місяць після одержання замовлення.

Іван Михайлович, ви краще це оглошення в розділі об'яв напишіть в своїй темі, і я думаю клієнти назберуться, я і сам би скооперувався з вами, та багато хто. А чого? Тому шо купити австрійську карніку по її реальній ціні "там" бажаніше, аніж по 100 євро "тут", враховуючи курс євро нині.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Укроп , а пересылку ты забыл ? :wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Іван Михайлович, ви краще це оглошення в розділі об'яв напишіть в своїй темі, і я думаю клієнти назберуться, я і сам би скооперувався з вами, та багато хто. А чого? Тому шо купити австрійську карніку по її реальній ціні "там" бажаніше, аніж по 100 євро "тут", враховуючи курс євро нині.

Я не роблю на тому бізнесу!  Є нагода, чом би не привезти? Однаково буду привозити собі на тестування. Я в цьому році планую привезти зо 2 десятки карніки, від різних матководів  і різних ліній (цілком умовно-лінії, швидше назви). Буду брати  у австрійців і у поляків. Маю добрих знайомих матководів  у Польщі , і знаю їх матеріал.

Тим більше я одержу ( а може і ні)  по 20 !!! неплідних маток від кожної привезеної матки  :ay:, така умова.:az:.

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

http://www.mr-bien.at/kontakt.html  - 47 / G / 10, 47 / H / 47. 
47 євро, якщо забрати на пасіці. Або пересилає до Відня. за вид запліднення (місце) написав. Чекаємо на відповідь.

Какой облётник у тех Скленаров?

Сколько будет стоить матка здесь?

http://www.mr-bien.at/kontakt.html  - 47 / G / 10, 47 / H / 47. 
47 євро, якщо забрати на пасіці. Або пересилає до Відня. за вид запліднення (місце) написав. Чекаємо на відповідь.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не слабо получяетса 100 € отдай ,да ищо 20 маток выведи ...:ah::umora:

????? я не писав 100евро!!!  І не просив у Вас 100 евро , не потрібно дурниці писати! Взагалі ще мови про ціни не було, я сам щойно одержав відповіді з цінами і вивчаю.

Ціни різні . Наприклад тут :

http://www.imkerei-krauter.de/#!/page_IMKEREI2 - то ті Зінгери, що пропонує і перезимувалі. Carnica-Singer ZB 639. Перепитав за місце заплідення.
Запліднює не на остові, а на тому спеціальному місці, де їх відвозять за гроші - Belegstelle M?ritzhof об"єднання пасічників в Mecklenburg-Vorpommern. Каже, що там чистокровність гарантована. Займається виклоючно цією лінією. Матка, що перезимувала (вже з березня продає) і запліднена в запліднику - 85 євро, а влітку така сама молода зі заплідника - 39,50 євро.
і тут :
 
http://www.apisjovita.de/index.php/de/koeniginnen/carnica.html -  з цієї адреси відписали. Carnica Troiseck - перевірена чистокровність, папери і те, що засіває добре. Однорічна. 320 євро за штуку. Замовлення до середини листопада.  Там на сайті все описано, ніба він дуже вже серйозно до того ставиться і перевіряє. 
 
 
 
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я не роблю на тому бізнесу!  Є нагода, чом би не привезти? Однаково буду привозити собі на тестування. Я в цьому році планую привезти зо 2 десятки карніки, від різних матководів  і різних ліній (цілком умовно-лінії, швидше назви). Буду брати  у австрійців і у поляків. Маю добрих знайомих матководів  у Польщі , і знаю їх матеріал.

Тим більше я одержу ( а може і ні)  по 20 !!! неплідних маток від кожної привезеної матки  :ay:, така умова.:az:.

 

 

можливо тройзек чи вароатолерантну карніку привезти?

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Есть такая мысль, особенно когда заказывают только одну матку, потом выводят от нее дочерей н-количество и сажают во все семьи. Что происходит с генофондом пасеки? Это игла с которой никогда не соскочишь? :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Есть такая мысль, особенно когда заказывают только одну матку, потом выводят от нее дочерей н-количество и сажают во все семьи. Что происходит с генофондом пасеки? Это игла с которой никогда не соскочишь? :IMHO:

Согласен.  По своему опыту знаю,такое можно делать до двух лет.А посля инбридинг.По инструменталках проверил, можно брат+сестра или тетка+племянник поколение F1,далее стоп генофонд пополняй.поэтому нужно несколько маток для комбинации.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Есть такая мысль, особенно когда заказывают только одну матку, потом выводят от нее дочерей н-количество и сажают во все семьи. Что происходит с генофондом пасеки? Это игла с которой никогда не соскочишь? :IMHO:

Хочешь иметь хороший генофонд на пасеке,- должен заботиться о его пополнении. Я, к примеру, каждый год покупаю новые ,для меня, линии. Иначе нельзя.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

можливо тройзек чи вароатолерантну карніку привезти?

 

так. потрібно вказати у кого саме взяти вароатолеранц чи  тройзек

Есть такая мысль, особенно когда заказывают только одну матку, потом выводят от нее дочерей н-количество и сажают во все семьи. Что происходит с генофондом пасеки? Это игла с которой никогда не соскочишь? :IMHO:

в такому випадку  "катастрофи" не стається, ваша пасіка не на острові, чи високо в горах! навколо стільки трутнів, невідомого походження, що всі ваші дочки будуть покриті чужими ,не близькими по родству трутнями. Дочки, від вашої матки,  у багатьох випадках будуть переважати по господарських показниках своїх матерів (ефект гібридизації F1). Наступні покоління , поступово, втрачатимуть ці якості. Необхідно проводити масові покращуючі  добори, в ідеалі потрібно що 2-3 роки привозити на пасіку новий племінний матеріал і продовжувати пасічникувати:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Каналів на Австрію нема Користуюсь матками з німечини,можливо форумчани допоможуть?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Племінний матеріал, спільна купівля, обговорення

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...