Перейти к содержанию

Проблема (гибель во время зимовки)


ex_edc

Рекомендуемые сообщения

Блин и я варотомом обработал и клеща не наблюдал

Я в этом году тоже варотомом(желтые упаковки) по две пластины на семью с 15 сентября до 10 октября. 30-го октября сделал контроль бипином, порадовало что пчелы были очень спокойными("приторможенными")- верный признак что варотом сработал и клеща минимум.
Самое интересное,что первый раз обрабатывал варотомом в жёлтой упаковке(если не ошибаюсь на упаковке писалось по русски) ,а второй раз в упаковке белого цвета и написанно толи по польски KRALJEVACKA 46 Ruma SRB :dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Блин и я варотомом обработал и клеща не наблюдал

Я в этом году тоже варотомом(желтые упаковки) по две пластины на семью с 15 сентября до 10 октября. 30-го октября сделал контроль бипином, порадовало что пчелы были очень спокойными("приторможенными")- верный признак что варотом сработал и клеща минимум.
Самое интересное,что первый раз обрабатывал варотомом в жёлтой упаковке(если не ошибаюсь на упаковке писалось по русски) ,а второй раз в упаковке белого цвета и написанно толи по польски KRALJEVACKA 46 Ruma SRB :dntknw:
post-2518-1324414337_thumb.jpgХвалили как настоящий импортный,но на весну прикупил АПИЗАН его хвалили БОРТНИК и БРОНИСЛАВОВИЧ. :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хвалили как настоящий импортный,но на весну прикупил АПИЗАН его хвалили БОРТНИК и БРОНИСЛАВОВИЧ.

На вашей упаковке есть дата а на моих не нашел... :blink: На белых упаковках надписи наверно на сербском... А про апизан гугль говорит вот такое ... :dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А про апизан гугль говорит вот такое ... :dntknw:
Редко, но как видите, бывает, что под одним названием регистрируют два разных в принципе вещества. В этом году поставил полоски Апизана.
порадовало что пчелы были очень спокойными("приторможенными")- верный признак что
Апизан сработал лучше, чем Байварол в прошлом году. Ставил по 2 полоски на корпус
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Апизан сработал лучше, чем Байварол в прошлом году.

Де і як можна його придбати?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Апизан сработал лучше, чем Байварол в прошлом году.

Де і як можна його придбати?
Пропозицію висловив тут :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...
загинула одна з найсильніших сім'я (в зиму йшли на 10 рамках). Кормами були забезпечені, від кліща Варотом ставив, у кінці жовтня забрав, ще тоді було все в порядку. Сьогодні при прослуховуванні вже гробова тиша. Жменька застивших бджіл тільки на одній рамці була, решта під рамками (хоча на перший погляд там не видно 10 рамок бджіл). Повністю картину завтра перегляну Що це може бути - кліщ???? Голод і холод відпадає. Що тепер з рамками робити?
ПАДЕВИЙ ТОКСИКОЗ ВИКЛЮЧЕНО?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ПАДЕВИЙ ТОКСИКОЗ ВИКЛЮЧЕНО?

Типова картина падевого токсикозу- опоношені гнізда. :dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 years later...
В підсумку на 1 квітня маємо відхід 90%. Товариш грішить на "новшество" - КАС-81.
В мене та ж картина. Ні канді, ні КАС-81 не використовував.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В мене та ж картина. Ні канді, ні КАС-81 не використовував.

У моего товарища лягла вся пасека 30 шт. Обрабатывал бипином каким то новым Когда разводиш с водой сначала мутнеет а потом становится светлый как вода
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Обрабатывал дым-пушкой. Тимол и щавлевая кислота.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У моего товарища лягла вся пасека 30 шт. Обрабатывал бипином каким то новым Когда разводиш с водой сначала мутнеет а потом становится светлый как вода

А навіщо заново придумувати велосипед, обробив варостопом ще з осені і зимівля 100% і кліща весною і не видно, єдине купляв свіжий у представника болгарів в Україні. Біпіном вже не обробляю з років так 9.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Цікаво, що не маає відгуків про КАС-81.. Невже Форумчани на Точку не застосувували?

Jivec, Гарна річ, провірена ще років з 15 тому, але муторна. Ліпше розпечатувати мед своїх же бджіл, зібраний влітку.
Я застосував в зимівлю 12-13 років - мав дбрий результат - 100% збереження. на 13-14 рік і товариш зробив і я. В підсумку на 1 квітня маємо відхід 90%. Товариш грішить на "новшество" - КАС-81. Я вже теж... не знаю на що і думати - інших факторів не видно. Передозування не було, навпаки давав менше від рекомендованої дози. Падевого приносу не було. Рамки були заповнені медом та доповнені сиропом до 1 вересня. Всі бджоли протягом зимівлі пішли в підмор поступово. Починаючи з осені підмору було надмірно. В сімях які "вижили та перезимували" залишилось по жмені бджіл, які не в силі ні обігріти матку ні захиститись від нападу.
В підсумку на 1 квітня маємо відхід 90%. Товариш грішить на "новшество" - КАС-81.
В мене та ж картина. Ні канді, ні КАС-81 не використовував.
Так. Можна думати на - біпін - і я і товариш обробляли Біпін-Т. Я придбав окремо, а йому - син купував у Києві. До того ж і син тим самим біпіном свою пасіку обробляв - так в нього 100% збереження, але він не давав КАС. Я готував КАС окремо, а товариш окремо, а от сировина - полин двох фаз (до і після цвіту) я заготовлював і соснові бруньки з однієї партії з мед.аптеки - я придбавав. Напрошується висновок, що КАС став причиною псування корму.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Напрошується висновок, що КАС став причиною псування корму.

Навіщо щось нове шукати і придумувати. Я перш ніж щось застосовувати глобально потрібно провести опробацію 1-2 роки, а тоді впроваджувати.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Навіщо щось нове шукати і придумувати. Я перш ніж щось застосовувати глобально потрібно провести опробацію 1-2 роки, а тоді впроваджувати.

КАС - це загальновживаний і поширений препарат. Що там перевіряти? Мало віриться, що він міг стати причиною загибелі сімей. Я КАС не використовую, а от полин даю майже завжди. Сироп зварений з полином бджоли беруть краще ніж чистий по моїм спостереженням.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сироп зварений з полином бджоли беруть краще ніж чистий по моїм спостереженням.

Раніше заварював, є знайомі кладуть зверху на потолочину, єфект є не сперечаюсь, але торік і не заварював. Якість зимівлі залежить у силі сім'ї і у якості кормів і формуванні гнізда. А біпін і з ними різні добавки не застосовую. А якщо проблемна сім'я, то її краще ліквідувати, а для того щоб не було переживать мати резерв. Здорова сильна сім'я на різні болячки має імунітет, єдине потрібно боротися з кліщом і утримувати в сухому вулику.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А якщо проблемна сім'я, то її краще ліквідувати, а для того щоб не було переживать мати резерв. Здорова сильна сім'я на різні болячки має імунітет, єдине потрібно боротися з кліщом і утримувати в сухому вулику.

Важко не погодитися. :az:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...