Перейти к содержанию

Весняна обробка від кліща Varroa


konoval_am

Рекомендуемые сообщения

23 часа назад, Wladimir_K сказал:

 

Дивує підхід, обробляю всього 1 раз починаючи з середини серпня і до перших чисел вересня. Варостоп ефективніший і діючі речовини інші. У варостопі флуметрин 3,6, а варотомі флувалінат 80. 

 

Може незрозуміло написав. Обробляю весною також один раз. Мав на увазі, що використовую пластини три і більше разів.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сегодня поставил в каждый улик по 2 пластины байварола

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Обробка хім препаратами весною буде шкідлива не тільки бджолам але й нам самим цілий сезон дихати. Маю дуже хорошу книгу в якій описано багато способів бородьби з кліщем вароа , книга називається енциклопедія пасічника 3500 корисних порад  буде час отсканую  розміщу на форумі . Вкнигі є способи використаня  настойок полина і колючок сосни,трави багна,коріня хрону, трава чебрець червоний перець, кого цікавить можу написати рецепти . я в період весна  літо буду використовувати траву Чебреця  в слад  іі входе те що в препараті Біпін.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, Шулянский Александр сказал:

Обробка хім препаратами весною буде шкідлива не тільки бджолам але й нам самим цілий сезон дихати. Маю дуже хорошу книгу в якій описано багато способів бородьби з кліщем вароа , книга називається енциклопедія пасічника 3500 корисних порад  буде час отсканую  розміщу на форумі . Вкнигі є способи використаня  настойок полина і колючок сосни,трави багна,коріня хрону, трава чебрець червоний перець, кого цікавить можу написати рецепти . я в період весна  літо буду використовувати траву Чебреця  в слад  іі входе те що в препараті Біпін.

Во. Ну просто прохфесор.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минуту назад, Маркіян сказал:

Во. Ну просто прохфесор.

а осінню повний вулик кліща

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Маркіян сказал:

Во. Ну просто прохфесор.

кожен робе свій вибір,  можете травити весною кілща   Апізаном  , Біпіном , Муравінкою 

 а потім стояти над вуликами весь весняно літній сезон дихати цьою отрутою , а плюс як тоді майський мед споживати? 

Только что, targal сказал:

,  осінню повний вулик кліща

якщо використовувати природні засоби ми мінімізуем колонію кліща  висняно лятній період ,ніхто не говорить ,що 100% його знищуть  природні засоби , а восини  апізан.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Шулянский Александр сказал:

кожен робе свій вибір,  можете травити весною кілща   Апізаном  , Біпіном , Муравінкою 

 а потім стояти над вуликами весь весняно літній сезон дихати цьою отрутою , а плюс як тоді майський мед споживати? 

якщо використовувати природні засоби ми мінімізуем колонію кліща  висняно лятній період ,ніхто не говорить ,що 100% його знищуть  природні засоби , а восини  апізан.

Та не про вибір я. Прочитай останню свою фразу "  я в період весна  літо буду використовувати траву Чебреця  в слад  іі входе те що в препараті Біпін. "

Писати треба те що твердо знаєш. А якщо сумніваєшся то став знак запитання.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я на той недели обрабатывал дым пушкой припаратом "Бисанар" ,после смотрел в одной семье на полу лежали клещи.Мабуть ефект е.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 Кому цікаво Хімічні  препарати весною   Варроатин після розширення вуличок 2-3 см  при температурі 13-25С струю  аерозоля   варроатина  направлємо  напротязі 1-2сек на відстані 10-15 см  від рамок і додатково 3-5 сикунди в нижній льоток .

Фольбек використовують в весняно літній період при температурі не нижче 12С в виді полосок 2*10см ,які вміщають 0,4г хлорбензилата  сімї до 16 рам 1 полоска 16-20-2 полоски  льоток вулика закривають на 30 минут повторюем через 24 години .

Тимол приміняють при температурі 15-25в період активного літа бджіл , розпилюючи порошок в дозі 0,25г на вуличку і2 рази з інтервалом в 7 днів при сильному уражені 3 рази з інтервалом в 4дня , також тимол модна ставити  в невелискі мішочки з марл,і а бо капронових колготок   по 10-15 г зверху при температурі більше 26 С тимол  не використовуємо 

природні засоби захисту 

 Трава Чебреця 

 1 спосіб 100 г свіжої трави  пропускаємо через мясорубку. вкладаємо в два слоя марлі кладемо на рамки зверху, накриваемо плівкою ,   через 3-5 днів траву міняємо, закінчуєм обродку за 7 днів до медозбору 

2 спосід  з 15 травня 1 гк (трави сухої  купувати в аптеці)  чебрецю заливаємо 3л води варим 2-3 години ,настоюємо 1 сутки проціжуємо розчин , потім 100 розчину на 1 літр сиропу і розприскуемо  з росинки між вуличками  обробку повторюємо через 10 днів  закінчити за 5 днів до медозбору .

Корінь хріну  3 г. коріня хріну добавляти в димар при кожному огляді сімї задимлювати між вуличками 

Трава багно та пижмо  (продається в аптец)і  2-3ст ложки на димар для обробки 1 сімї 

Відвар сосни і полину 50г бруньок  сосни і полину (продається в аптеці) кипятять в 10 л води  2-3 години   використовують такий відвар в кінці сезону згодовуючи 30-35мл відвару на 1 л сиропу (10-12л на сімю)

Перець червоний

1 спосіб  50 грам  сухого червоного перцю заливаемо 5 л кипятку настоюємо 10годин  ,розводим 50мл розчину перцю  -1 літру сиропу, брискаємо з росинки між вуличками повторюємо через 8 днів 

2 спосібдля годування після очисного обльоту  на одну літру  кипяченої водидодаемо  3 грами  червоного перцю 1 хвкипить додаю цукор 1:1 і цією суміщу годуємо бджіл вже на другий день іде осипання кліща 

 Сік бадиля помідорів пропускаемо бадиля в період цвітіня через масорубку отриманусік  наносимо на бумаго або скло  ставимо на дно вулика. Кліщ швидко гине  .  Сік помідор має репілентні властивості (відлякуючі )

також можна  настій багна плюс кропиви ,  настій пецевої мяти , олія лаванди або чебрецю , щавлева кислота  ,лимона есенція,  ветнамська зірочка  ,ароматизований крохиаль опишу пізніше 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Весняна обробка від кліща Varroa
  • 5 months later...

Апну темку.  Кто чем в этом году обрабатывает? 

Взял полоски "Апидез" (ЗАО "Агробиопром"). Тимол - 60 мг, пихтовое масло - 80 мг...  Что скажете про этот препарат?!  

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Jonhson сказал:

Апну темку.  Кто чем в этом году обрабатывает? 

Взял полоски "Апидез" (ЗАО "Агробиопром"). Тимол - 60 мг, пихтовое масло - 80 мг...  Что скажете про этот препарат?!  

 

 

Ви належите до екопасічників?

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Wladimir_K сказал:

Ви належите до екопасічників?

 

Нет, я просто нифига не понимаю в этом деле.. ;-(   Обработка для меня - темный лес, пока. Знаю, что надо, но не совсем понимаю,что как и чем... 

Хочу через месячишко дунуть еще из пушки... Бипин-Т взял пару ампул.. Но, не будет ли им слишком много!?  

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Jonhson сказал:

Нет, я просто нифига не понимаю в этом деле.. ;-(   Обработка для меня - темный лес, пока. Знаю, что надо, но не совсем понимаю,что как и чем... 

Хочу через месячишко дунуть еще из пушки... Бипин-Т взял пару ампул.. Но, не будет ли им слишком много!?  

 

Тоді потратьте декілька годин і почитайте відповідну тему і вирішать, що Вам потрібно.Після Апідез Вам однозначно потрібно буде обробляти.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Wladimir_K сказал:

Тоді потратьте декілька годин і почитайте відповідну тему і вирішать, що Вам потрібно.Після Апідез Вам однозначно потрібно буде обробляти.

Какую тему почитать, если можно, ткните носом меня?! ;-(  Я сильно "плаваю" в этом... ;(  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Jonhson сказав:

Нет, я просто нифига не понимаю в этом деле.. ;-(   Обработка для меня - темный лес, пока. Знаю, что надо, но не совсем понимаю,что как и чем... 

На сьогодні найбільш надійні препарати Варостоп і венгерський Тактік, також Маврик, якщо він оригінальний. Це є хімія, яка реально працює. Всі екологічні пластини тільки зменшать кількість кліща, нормального лікування небуде

Я нерекламую препарати, оскільки їх непродаю, це власний досвід

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Jonhson сказал:

Какую тему почитать, если можно, ткните носом меня?! ;-(  Я сильно "плаваю" в этом... ;(  

 

Ещё в разделе "Болезни и вредители пчёл" посмотрите, там есть темы отдельно про препараты.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Спасибо! 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Алёнка, спасибо! Про ссылку на раздел - особо! "Слона-то я и не заметил" (с)  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 10 months later...

Скоро вже буде треба обробляти від кліща! Хотів би поради. Який препарат використати, скільки раз обробляти  і через який період. обробляв полосками здається того не достатньо було.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, BezGmo сказал:

 Який препарат використати, скільки раз обробляти  і через який період. 

 

Венгерский тактик (желательно свежий ) три раза*( сразу  после откачки товарного мёда )В нашем регионе 5-7 августа

через 4 дня или 4 раза ,через три дня 

Максимально перекрыть 12 дней (запечатаный расплод )

Пчела выкармливаемая в зиму ,должна быть освобождена от присутствия паразита 

Так делаю я ,но может это и не правильно 

Но пока Бог миловал и отхода зимой нет 

Полоски стараюсь не использовать 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Мико сказал:

Венгерский тактик (желательно свежий ) три раза*( сразу  после откачки товарного мёда )В нашем регионе 5-7 августа

через 4 дня или 4 раза ,через три дня 

Максимально перекрыть 12 дней (запечатаный расплод )

Пчела выкармливаемая в зиму ,должна быть освобождена от присутствия паразита 

Так делаю я ,но может это и не правильно 

Но пока Бог миловал и отхода зимой нет 

Полоски стараюсь не использовать 

 

Пушкой?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 хвилин тому, дон57 сказав:

Пушкой?

Так,  Романович обробляє пушкою.

Роблю все так  само, тільки ближче до кінця серпня,  і Тактік чередую з Мавриком, також все пушкою. Обробляю так вже не один сезон, поки що потреби в весняних обробках небуло.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Амитраз запрещен всеми документами по пчеловодству в ЕС  Профессор Польжакас Заведующий лабораторией пчеловодства  из Литвы умер от онкологии горла.  Нужен-ли Амитраз чтобы травить себя и своих близких...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 минут назад, Урош сказал:

Амитраз запрещен всеми документами по пчеловодству в ЕС  Профессор Польжакас Заведующий лабораторией пчеловодства  из Литвы умер от онкологии горла.  Нужен-ли Амитраз чтобы травить себя и своих близких...

Напевно Польща не європа,бо там основний препарат від кліща,апіварол.:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 минуты назад, Урош сказал:

Амитраз запрещен всеми документами по пчеловодству в ЕС  Профессор Польжакас Заведующий лабораторией пчеловодства  из Литвы умер от онкологии горла.  Нужен-ли Амитраз чтобы травить себя и своих близких...

Інтересно чому некричать за препарати для боротьби з колорадським жуком,знайомого ледь врятували в реанімацї після обробки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...