Перейти к содержанию

Авторитетна Лабораторія по морфологічному аналізу, без корупції і кумівства


Рекомендуемые сообщения

Честно сказать, услышав вчера от Галатюка новый "перл", что нужно и можно в феврале обработать пчел дым-пушкой (варомор), чтобы убить зимуещего клеща... Никакой надежды на адекватность не ожидаю - это просто ужас.

Может он забыл уточнить что клеща можно убить вместе с пчелами :umora:
Учора і сьогодні наші Теплов, Паланочка, здається й Приз, побували в інституті бджільництва, де і питання про лабораторію по морфологічному аналізу розглядалося теж.Тож будемо чекати від них повідомлень. А може чого вони й доб"ються.

Да было-бы интересно услышать если не секрет результаты их поездки в институт. :ah:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ДобровоЛ, Честно сказать, услышав вчера от Галатюка новый "перл", что нужно и можно в феврале обработать пчел дым-пушкой (варомор), чтобы убить зимуещего клеща... Никакой надежды на адекватность не ожидаю - это просто ужас.
Приз, :rofl: Немає слів! Да, везе нашим науковим пасічникам... Хоча дехто каже, що Галатюк зацікавився поліськими бджолами... :ak: А жалко, що ти не під"їхав учора... було про що поговорити. Теплов бідний страждає з своєю ногою. Але все ж поїхав туди і сьогодні. Про лабораторію з морфологічного аналізу все ж прагнуть з Паланочкою разом щось там домовитись. aleksanderche, думаю не пізніше, як завтра чекайте від них інфо. Може й буде, як і в Приза про черговий варомор , а чи й про черговий виток у питанні трутнів-водоносів, що абсолютно не виключено. :helpme:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Давно не чекаю милості ні від держави, ні від "добрих" людей. Вже два місяці як почав роботу по створенню лабораторії для дослідження медових продуктів. Є приміщення, деяке обладнання, компетентні спеціалісти. Фінансую з власної кишені, бо це мені потрібно. Думаю, можемо виконувати певні замовлення. Можу долучитися до вирішення проблеми, гарантую, що це буде швидше і дешевше ніж в інституті. Якщо, звісно, не проходити всі можливі сертифікації. Тобто що потрібно? Шашечки, чи їхати???

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Що то-медові продукти?Якщо можна докладніше які дослідженя?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вже два місяці як почав роботу по створенню лабораторії для дослідження медових продуктів.

Да если не секрет, расскажите подробнее о лаборатории, оборудовании, какие именно планируете проводить анализы исследования.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Давно не чекаю милості ні від держави, ні від "добрих" людей. Вже два місяці як почав роботу по створенню лабораторії для дослідження медових продуктів. Є приміщення, деяке обладнання, компетентні спеціалісти. Фінансую з власної кишені, бо це мені потрібно. Думаю, можемо виконувати певні замовлення. Можу долучитися до вирішення проблеми, гарантую, що це буде швидше і дешевше ніж в інституті. Якщо, звісно, не проходити всі можливі сертифікації. Тобто що потрібно? Шашечки, чи їхати???
Ю.М. Тут якраз без отих "Шашечок" й не обійтися. Не той випадок, якщо хочете, щоб з Вами хто рахувався чи тут, а чи й за рубежем. :dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тут знайшов по темі файлик. 827 кб :dntknw: а пише розмір завеликий :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тут знайшов по темі файлик. 827 кб :dntknw: а пише розмір завеликий :dntknw:
Допустимий об"єм усіх виставлених файлів зараз - 256.95 мегабайт. Можна спробувати, якщо це можливо, розділити на два- три пости.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Давно не чекаю милості ні від держави, ні від "добрих" людей. Вже два місяці як почав роботу по створенню лабораторії для дослідження медових продуктів. Є приміщення, деяке обладнання, компетентні спеціалісти. Фінансую з власної кишені, бо це мені потрібно. Думаю, можемо виконувати певні замовлення. Можу долучитися до вирішення проблеми, гарантую, що це буде швидше і дешевше ніж в інституті. Якщо, звісно, не проходити всі можливі сертифікації. Тобто що потрібно? Шашечки, чи їхати???
Ю.М. Тут якраз без отих "Шашечок" й не обійтися. Не той випадок, якщо хочете, щоб з Вами хто рахувався чи тут, а чи й за рубежем. :dntknw:
Юрій Михайлович міркує правильно.І без "шашечок" він зможе з заготівельниками вести мову на рівних."Ось мій товар,я його перевірив і ось результати перевірки.Давайте співставимо ваші показники на мою продукцію і не будемо розводитися про сліди антибіотиків чи противароатозних обробок!"--скаже він.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Поважаюча себе людина справи буде схиляти до себе якомога більше прибічників. А Ви все про "мої бджоли носять мед". А тепер по суті: 1. 2 3.

За что мне нравится общение на ТОЧКУ - так это за уважение к собеседнику, толерантность, тактичность, компетентность общающихся. А особенно за возможность получить нужную информацию по конкретной теме - не надо читать 30-50 страниц воды, а прочитал 1-2 страницы - и все понятно. Каким боком Ваши вопросы относятся к теме обсуждения? И повторяться не по теме не стоит.
Если будем выдумывать сами то получится так же как и с нашим государством.

Надо немного подождать. Что же все таки получится просмотрим. А дальше по обстоятельствах.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Давно не чекаю милості ні від держави, ні від "добрих" людей. Вже два місяці як почав роботу по створенню лабораторії для дослідження медових продуктів. Є приміщення, деяке обладнання, компетентні спеціалісти. Фінансую з власної кишені, бо це мені потрібно. Думаю, можемо виконувати певні замовлення. Можу долучитися до вирішення проблеми, гарантую, що це буде швидше і дешевше ніж в інституті.

А вот Ю.М. попал в точку. И не в первый раз. Опыт, практика, своевременность, заслуженный авторитет дают право на существование такой лаборатории. Может создать паралельный опрос и перенести обсуждение туда? Дабы не поддерживать угасающую тему действительно очень актульным вопросом.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Приїхав додому... по поїздці є як і + так і - .... отримав пропозицію (навіть декілька) написати на папері те що говорили при особистій розмові по племінній справі і представити до розгляду комісії по змінах до закону про бдіжільництво, закон мають повністю переписати, проблема в тому що часу зовсім мало, а документ треба пропарцювати дуже серйозно, пропозиції треба подати до понеділка , а це в принципі нереально .замало часу написати щось більш менш пропрацьованне.... Радує те що голова спілки (мабуть і директор інституту) читають наш форум ;) і цю тему теж... дуже вже зхожі ідеї лунали від них з трибуни, але відчувалося що це не їхні думки а звідкілясь взято... ;) По пропрацюванню пункта в законі про Племіну справу записали відповідальних Голову Спілки і Директора Інституту. ...... як я розумію вони будуть шукати пропозиції і їх опрацьовувати, мені пропонували (впринципі може кожен) написати пропозиції.... Тобто загальний фон враження по спілці і інститутуту .. спілка і голова спілки намагається працювати, що вже є + втой же час що стосується племсправи ні в перший день ні в другий тим більше небуло ніодного виступу який бувби від фахівця. Суботи не було.. хотів познайомитись з ним і скласти враження про цю людину... нажаль не склалось.. Оцінити рівень знань ради (по плем справі) можна з такого виступу.. в якому прозвучали такі слова (не називаю людину бо поважаю його) "я був закордоном і ніколи не дозволив собі ввезти в Україну ні однієї матки бо то генетичне сміття , я навчався і знаю що від везення закордоних порід буде інбридинг. " відзначу що цитата не слово в слово , але зміст такий . після цих слів про інбридинг я чекав що людину поправлять , принаймні 1 науковець в залі був (директор інституту) але зал це проковтнув... я ж мовчав бо Леонід Іванович зробив мені зауваженя що мене пустили на раду але слова мені ніхто не давав... хоча вчора він сам мене і Юру запрошував зостатись і обіцяв що буде обговорення питання про племінну справу ... впринципі тому ми і зостались на сьогодні .. Юра не поїхав додому з Гореликом на авто а з паличкою зостався шкандибати по автобусах і метрополітенні, бо як і я очікували від зассідання ради, реального обговорення цього питання і мали декілька слушних пропозицій... нажаль..... після тих слів про ібридинг я зрозумів що "ловити " там більше нічого. Принаймні на той момент на тому засіданні. ............. Що стосується інших порід не районованих.. звучало багато (неоднорзово) словосполучення "генетичне сміття" і так далі , на ділі навіть не розбираючись що до чого просто голослівні твердження без підкріплення аргументами. (принаймні я ен почув жодного пояснення таким висловам) мене дивує як може бути генетичним сміттям карніка селекціонованна на протязі не одного 10 років ? :dntknw: .... Одна з найбільших пасік в Україні.. незапамятав .. нагорнюк задється.. поправте хто знає 1000 сімей. все чудово видно людина вклала гроші в бджоли (жест від цієї людини -буде утримувати секретаря спілки за свій рахунок :) ) що до мого запитання яку породу тримає на пасіці і де бере плем матеріал, задав зустрічне питання , а яку породу тримаю я , на що я відповів що на даний час в мене є 5 різних порід , в чоловіка очі зробились такі :blink: і його прорвало :umora: в результаті я зрозумів що всі породи "генетичне сміття" вибачаюсь не всіх ,а крім районованих в Україні, а тримає він помісних бджіл і вони його влаштовують....1000 сімей.... я співчуваю його робітникам.... єдиний критерій який його цікавить це "щоб мед носили"... все чудово... зимівник :ay: сімї на піддонах ну і таке інше :ay::) ввчечері були в нашого товариша ДобровоЛа , прийняв нас з Юрою на 5+ посиділи повечеряли випили пива і навіть тихенько заспівали однієї... :) Щоб сказати що даром зїздив то те не так , зустрівся друзями :az: познайомився з цікавими людьми , побачив реальний стан справ в бджільництві (склав свою думку) спілка щоб хто не говорив намагається працювати , але і проблем у неї з усіх сторін.. Бог їм у поміч , беруться .... інститут розумію не хоче відстати від спілки .. фінансування у них погане як кажуть , розмовляв з одним із співробітників інституту (присутніій на точку) фінансування не вистачає ан зарплати... в той же час і інститут не намагається заробляти. аналіз морфометрії аналізи на хвороби і так далі не буду перераховувати це шлях поповнення коштів інституту.. наскільки я розумію навчальний заклад повинен і прауювати на себе , а не тільки освоювати кошти ... та мабуть я не все розумію :dntknw: Нехай їм Бог допоможе у їх добрих намірах.... спілкувалися з Бугера Сергій Іванович завідувач відділу розведення та утримання бджіл, склалися досить позитивні враження :ay: людина розуміє систему ... розмовляли з ним хвилин 40 в його кабінеті , по законах які є на даний час в часності в племінній справі , отримав від нього книгу його авторства правове регулювання галузі бджільництва України. там зібрані всє те що регулює нашу галузь і плем справу в тому числі.. почитавши зрозумів чому не працює селекція.. проблема глибоко а при тих правових актах які є і не можлива в принципі ... система ця тянеться ще з союзу , тоді вона працювала ,хоча і зі скрипом , в теперішніх умовах не може працювати в принципі. Збираюсь написати на цю тему статтю , а бо і пропозиції ... якщо напишу викладу на точок... ну якось так ... враження неоднозначні.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Юрій Михайлович міркує правильно.І без "шашечок" він зможе з заготівельниками вести мову на рівних."Ось мій товар,я його перевірив і ось результати перевірки.Давайте співставимо ваші показники на мою продукцію і не будемо розводитися про сліди антибіотиків чи противароатозних обробок!"--скаже він.
Ну навіщо мені боротись з заготівельниками??? Якщо їх більше 30 і вони не можуть, вірніше не хочуть поставити лабораторію в Україні. Я маю власні плани і розробки, нікому не заважаю, але і не звітую. Для того, щоб пропонувати щось людям, я маю впевнитись в безпечності і корисності продукту, а далі - діло техніки. Так само і з матками. Якщо я впевнений і маю совість, люди куплять, це не зовсім законно, але хто поважає закон в цій державі???
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Приїхав додому...
Благодарим за отчёт :az: (Надеюсь, выражаю общее мнение)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

на рахунок лабораторії по меду , спілка і інститут просить у держави півмільйона доларів (якщо я правильно почув суму ) на лабораторію, я не зрозумів тільки чи щоб держава створила таку лабораторію в інституті чи щоб дала гроші на створення.(європейська акредитація)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

на рахунок лабораторії по меду , спілка і інститут просить у держави півмільйона доларів (якщо я правильно почув суму ) на лабораторію, я не зрозумів тільки чи щоб держава створила таку лабораторію в інституті чи щоб дала гроші на створення.(європейська акредитація)
Даже страшно представить, по какой цене там были бы исследования, если б держава таки дала деньги...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Приїхав додому...
Благодарим за отчёт :az: (Надеюсь, выражаю общее мнение)
З вдячністю приєднусь до слів DrBee :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

так не написав про аналіз по морфометрії , значить офіційно і інституті можуть зробити 4 проміри куб індекс , дискоїдальне зміщення . хоботок і якщо не помеляюсь 3 тергіт міряють. по цих промірах дають заключення. ціна 200 грн проба. порядок такий, телефонуєм , домовляємься про відправлення проби , відбираєм пробу відправляєм , чекаєм результат. Отримуем офіційне заключення про результат промірів. Покищо як я розумію масово робити проміри інститут не готовий.

Благодарим за отчёт

З вдячністю приєднусь до слів DrBee opr06K93.gif

дякую. :wave: Ще така інформція , держава виділяє на бдіжльництво в цьому році біля 10 млн доларів , спілка хоче щоб гроші проходили через них і інститут (як я зрозумів) ....
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Можу долучитися до вирішення проблеми, гарантую, що це буде швидше і дешевше ніж в інституті. Якщо, звісно, не проходити всі можливі сертифікації. Тобто що потрібно? Шашечки, чи їхати???
Может стОит начать с малого. Лаборанты, как я полагаю, есть. Обучить тем программам, что пользуется ТС и предложить услугу за адекватные деньги. Наверняка найдутся желающие "проверить" лабораторию в деле (например я :ah: ).
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ще така інформція , держава виділяє на бдіжльництво в цьому році біля 10 млн доларів , спілка хоче щоб гроші проходили через них і інститут (як я зрозумів) ....
Вот чего сходняк слетелся...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

правове регулювання галузі бджільництва України. там зібрані всє те що регулює нашу галузь і плем справу в тому числі.. почитавши зрозумів чому не працює селекція.. проблема глибоко а при тих правових актах які є і не можлива в принципі ... система ця тянеться ще з союзу , тоді вона працювала ,хоча і зі скрипом , в теперішніх умовах не може працювати в принципі.

Слава Богу, що Ви піднялися на одну сходинку в розумінні реального стану речей в бджільництві України. Все тільки починається, головне - вибрати для початку правильний напрям...
в результаті я зрозумів що всі породи "генетичне сміття" вибачаюсь не всіх ,а крім районованих в Україні, а тримає він помісних бджіл і вони його влаштовують....1000 сімей.... я співчуваю його робітникам.... єдиний критерій який його цікавить це "щоб мед носили"... все чудово.

Ну про це вже не перший рік на форумі говориться- говориться... Революціонерам від бджільництва треба просто враховувати, що в інтернеті представлено 1% пасічників (які живуть своїм віртуальним життям і амбіційними планами "повороту рік"), а крім них існує ще 99 % пасічників зі своїм баченням світу. І їх думку треба не просто вислуховувати, а брати за основу. І при написанні статті також.
Збираюсь написати на цю тему статтю , а бо і пропозиції ... якщо напишу викладу на точок

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

що в інтернеті представлено 1% пасічників (які живуть своїм віртуальним життям і амбіційними планами "повороту рік"), а крім них існує ще 99 % пасічників зі своїм баченням світу.

Це співвідношення різко змінюється і, скоріш за все, у Вас застарілі цифри. Хоча не буду стверджувати, бо у цифрах Ваша компетенція поза межами будь-якої уяви.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну навіщо мені боротись з заготівельниками??? Якщо їх більше 30 і вони не можуть, вірніше не хочуть поставити лабораторію в Україні. Я маю власні плани і розробки, нікому не заважаю, але і не звітую. Для того, щоб пропонувати щось людям, я маю впевнитись в безпечності і корисності продукту, а далі - діло техніки.

Мабуть не про боротьбу з заготівельниками повинна йти мова. Скоріше лабораторія "ЛЮМ" з Черкас повинна стати "народною" для всіх пасічників, які думають здавати мед оптовикам. Питання аналізу меду (на антитбіотики, ще які можливі?) хвилює дуже багатьох пасічників. І якщо швидко (5-7 днів) в сезон робити такі аналізи і оперативно відправляти Новою Поштою (чи іншим перевізником), за помірну плату - то лабораторія буде завалена замовленнями з травня по жовтень в 3 зміни! Шашечки дійсно не важливі - головне - це впевненість в якості свого меду. А кожен крупний опновик все рівно буде перевіряти мед в своїх лабораторіях, а дрібним оптовикам не вдасться дурити пасічників. А ще які продукти планується перевіряти в лабораторії? (В зимовий період).
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я считаю что нужно перенимать-европейский опыт и их наработки.Если будем выдумывать сами то получится так же как и с нашим государством.

Правильно считаете , но для того чтоби перенимать надо хотяби про них знать і хотеть ето сделать. Проблема глубже......
Каким боком Ваши вопросы относятся к теме обсуждения?

Ви как я думаю наверно поставили в опросе галочку "непотрібна все що треба вже є" потому как утверждаете что все уже есть и ничего ненужно менять , все кто хочет померять -померяют . потому и по теме вопрос . Подтвердите свои слова реальним документом иначе то что ви говорите пустие слова. :dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ще така інформція , держава виділяє на бдіжльництво в цьому році біля 10 млн доларів , спілка хоче щоб гроші проходили через них і інститут (як я зрозумів) ....
Вот чего сходняк слетелся...
Паланочка, а на что именно выделяют 10 млн? И может кто-то знает сколько было выделено последние года? Они вообще где-то отчет о своей деятельности публикуют?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Авторитетна Лабораторія по морфологічному аналізу, без корупції і кумівства

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...