Перейти к содержанию

Проведення селекційно-племінної роботи в галузі бджільництва


Паланочка

Рекомендуемые сообщения

10 минут назад, Пахомич сказал:

Я вибираю, то шо вважаю за потрібне.Тим більше -трутень відповідає повністю стандарту краінки.

Тобто ви трутня визначаєте на глаз? :umora:

11 минуту назад, Пахомич сказал:

Невже ви вважєте, шо я буду тратити час на маток з якоїсь Лесной Пасеки. Я хочу мати справу  з людьми слова , а не з 

Невже ви вважаєте, що і з вами хтось хоче мати справу ? :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 24.04.2016 в 23:57, Хадзуми сказал:

Тобто ви трутня визначаєте на глаз? :umora:

Невже ви вважаєте, що і з вами хтось хоче мати справу ? :umora:

Проміри під мікроскопом все інше на око . Хіба забарвлення визначає машина , а поведінка , зиимівля , стійкість до хвороб і тд...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Пахомич сказал:

Проміри під мікроскопом все інше на око . Хіба забарвлення визначає машина , а поведінка , зиимівля , стійкість до хвороб і тд...

У вас запитувалось, як ви ізолюєте трутня для іо,Ю веранди чи мітете. :dntknw: а ви мені про що розказуєте? За селекцію ми з вами пізніше поговоримо. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 24.04.2016 в 23:57, Хадзуми сказал:

Тобто ви трутня визначаєте на глаз? :umora:

Невже ви вважаєте, що і з вами хтось хоче мати справу ? :umora:

Чому би і ні Всі в тому числі і ви (мабудь) не бажаєте,щоб вас крутили кркгом пальця. Надати якісне запліднення  з гарантією я  можу ви і ваші друзі цього не можуть.:IMHO1: Почекаємо, коли ви з другом отуститесь на дно без повороту.:umora:Я наприклад вважаю продаж матки без перевірки на червління зпланованим обманом.:IMHO1: Я не буду реалізовувати маток без перевірки . Якщо я буду реалізовувати чистопородних , то я покажу на діаграмі кубітальні індекси бджіл і трутнів.Я дам покупцеві гарантію, якщо з моменту покупки і до до 15 - 20 травня буде заміна я поверну гроші. Конкуренція всіх розтавить по місцях , а декому і під задок піддасть.  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

39 минут назад, Пахомич сказал:

Надати якісне запліднення  з гарантією я  можу ви і ваші друзі цього не можуть.

Так в чому проблемма, виходьте на ринок продайте 500 маток, і потім ми подивимося на що ви здатні. 

39 минут назад, Пахомич сказал:

Почекаємо, коли ви з другом отуститесь на дно без повороту.

Ваша біда в тому що ви завжди були на дні, і кидались кізяками із свого сарачика, вважаючи що ви до сих пір на горі.. 

39 минут назад, Пахомич сказал:

Я наприклад вважаю продаж матки без перевірки на червління зпланованим обманом.:IMHO1: Я не буду реалізовувати маток без перевірки . Якщо я буду реалізовувати чистопородних , то я покажу на діаграмі кубітальні індекси бджіл і трутнів.Я дам покупцеві гарантію, якщо з моменту покупки і до до 15 - 20 травня буде заміна я поверну гроші. Конкуренція всіх розтавить по місцях , а декому і під задок піддасть.  

Давайте, в бій, індекси діаграми, заваліть ринок чистопорідним матеріалом найвищої якості. Бо поми ми від Вас тільки і чуємо. "Якби, та Я Я Я Я" 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Пахомич сказал:

Чому би і ні Всі в тому числі і ви (мабудь) не бажаєте,щоб вас крутили кркгом пальця. Надати якісне запліднення  з гарантією я  можу ви і ваші друзі цього не можуть.:IMHO1: Почекаємо, коли ви з другом отуститесь на дно без повороту.:umora:Я наприклад вважаю продаж матки без перевірки на червління зпланованим обманом.:IMHO1: Я не буду реалізовувати маток без перевірки . Якщо я буду реалізовувати чистопородних , то я покажу на діаграмі кубітальні індекси бджіл і трутнів.Я дам покупцеві гарантію, якщо з моменту покупки і до до 15 - 20 травня буде заміна я поверну гроші. Конкуренція всіх розтавить по місцях , а декому і під задок піддасть.  

Да с проверкой на червление это и выгодно по системе вывода. Усиливать потом нуки не надо.:IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, Хадзуми сказал:

Так в чому проблемма, виходьте на ринок продайте 500 маток, і потім ми подивимося на що ви здатні. 

Ваша біда в тому що ви завжди були на дні, і кидались кізяками із свого сарачика, вважаючи що ви до сих пір на горі.. 

Давайте, в бій, індекси діаграми, заваліть ринок чистопорідним матеріалом найвищої якості. Бо поми ми від Вас тільки і чуємо. "Якби, та Я Я Я Я" 

Мова не іде закидати ,чи не закидати . Мова іде про відносини між маткарами і пасічниками , а також між маткарами. Чому боїмось показати індекси ?  Тому , що проміравши трутнів дочки придбаної матки зразу все видно. Навіщо постійно наголошується , що матки І.О. не можуть працювати з нагрузкою , як матки природнього обльоту. Так от ця запланована брехня , щоб всунути покупцеві брак.:IMHO1: Все це елементи селекції. Як можна робити з чорного  біле  можна побачити на прикладі , коли Ander показав проміри (мабудь перший на цьому форумі) материнських сімей. І шо ? В Паланочки волося дибом , міжіншим ви і він одне і разом працюєте.:IMHO1: Я планую вийти з матками І.О. Ще трохи зачикати, ( інтересуйтесь відгуками по матках І.О.). 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Пахомич сказал:

Мова не іде закидати ,чи не закидати . Мова іде про відносини між маткарами і пасічниками , а також між маткарами. Чому боїмось показати індекси ?  Тому , що проміравши трутнів дочки придбаної матки зразу все видно. Навіщо постійно наголошується , що матки І.О. не можуть працювати з нагрузкою , як матки природнього обльоту. Так от ця запланована брехня , щоб всунути покупцеві брак.:IMHO1: Все це елементи селекції. Як можна робити з чорного  біле  можна побачити на прикладі , коли Ander показав проміри (мабудь перший на цьому форумі) материнських сімей. І шо ? В Паланочки волося дибом , міжіншим ви і він одне і разом працюєте.:IMHO1: Я планую вийти з матками І.О. Ще трохи зачикати, ( інтересуйтесь відгуками по матках І.О.). 

Цей сезон буде гарячим.  Багато початківців буде мати своїх маток ШО, є з десяток апаратів Теплова, пару саморобних, пару професійних з Європи, Росії тому можна не встигнути вийти на ринок.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, zapivan сказал:

Цей сезон буде гарячим.  Багато початківців буде мати своїх маток ШО, є з десяток апаратів Теплова, пару саморобних, пару професійних з Європи, Росії тому можна не встигнути вийти на ринок.:hi:

Иван, наличие станка ни о чем еще не говорит:IMHO:

Как говорил мой инструктор:" летать научить можно и медведя, а воевать и выжить , не каждому дано" ! :-)

Но всё же, всем оператарам пожелаю научиться "воевать"!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 минут назад, Пахомич сказал:

Мова не іде закидати ,чи не закидати . Мова іде про відносини між маткарами і пасічниками , а також між маткарами. Чому боїмось показати індекси ?  Тому , що проміравши трутнів дочки придбаної матки зразу все видно. Навіщо постійно наголошується , що матки І.О. не можуть працювати з нагрузкою , як матки природнього обльоту. Так от ця запланована брехня , щоб всунути покупцеві брак.:IMHO1: Все це елементи селекції. Як можна робити з чорного  біле  можна побачити на прикладі , коли Ander показав проміри (мабудь перший на цьому форумі) материнських сімей. І шо ? В Паланочки волося дибом , міжіншим ви і він одне і разом працюєте.:IMHO1: Я планую вийти з матками І.О. Ще трохи зачикати, ( інтересуйтесь відгуками по матках І.О.). 

Матки І.О нічим негірші по яйцекладці від звичайних може в вас вони гірші принаймі в мене надто довго чекаєм на ваш вихід на ринок діаграми плстійно бла бла.

WP_20160423_14_58_52_Pro.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

:IMHO:Дорогі селекціонери! Головне, щоб ви знали кого з ким спарювати, а то може і так получитись, що спарювали бджолу, а получились оси. І ні меду, і руки в укусах, А ЛЮДИ ГРОШІ ЗАПЛАТИЛИ;).  Працюйте на совість і клієнт завжди буде. І ще вважаю, що селекціонер продукує товар ШО перевіряє і продає матководу, а матковод купує у нього і виводить Ф1 і в продаж конвеєр запускає:hi:Ну а я вже у матковода купую і всі задоволенні:ay:А кінцевий результат, для мене, я маю мед і з сусдами немає проблем:al:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, кузмич сказал:

Иван, наличие станка ни о чем еще не говорит:IMHO:

Как говорил мой инструктор:" летать научить можно и медведя, а воевать и выжить , не каждому дано" ! :-)

Но всё же, всем оператарам пожелаю научиться "воевать"!

Кому не получиться то завжди можна перепродати апарат. Це клопітка справа і щоб вийти на масову продукцію маток ШО тяжко за 2 сезони, але люди будуть працювати над собою, і хтось залишиться любитилем, а одиниці вийдуть на професійний рівень.  Матки ШО мають бути вимоги як до звичайних природнього спарювання. Виключенням може бути цінна репродукторка, тоді у відводок. А так то звичайні товарні сім'ї.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, zapivan сказал:

Кому не получиться то завжди можна перепродати апарат. Це клопітка справа і щоб вийти на масову продукцію маток ШО тяжко за 2 сезони, але люди будуть працювати над собою, і хтось залишиться любитилем, а одиниці вийдуть на професійний рівень.  Матки ШО мають бути вимоги як до звичайних природнього спарювання. Виключенням може бути цінна репродукторка, тоді у відводок. А так то звичайні товарні сім'ї.

Масова продукція маток ШО не повинна бути - моя думка. Ці матки мають бути провіренні на результат, а ж тоді мають продаватись по відповідній ціні. А то ятак помітив, що запахло грошенятами і багато хто кинувся у цю сферу. Головне, щоб  не нашкодили, а то таког наспарюють, що мама не гарюй...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

4 минуты назад, Yaroslav сказал:

Масова продукція маток ШО не повинна бути - моя думка. Ці матки мають бути провіренні на результат, а ж тоді мають продаватись по відповідній ціні. А то ятак помітив, що запахло грошенятами і багато хто кинувся у цю сферу. Головне, щоб  не нашкодили, а то таког наспарюють, що мама не гарюй...

Не переживайте, на рынке останутся профессионалы, т.к. в течении одного сезона всё становится на свои места.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Yaroslav сказал:

Масова продукція маток ШО не повинна бути - моя думка. Ці матки мають бути провіренні на результат, а ж тоді мають продаватись по відповідній ціні. А то ятак помітив, що запахло грошенятами і багато хто кинувся у цю сферу. Головне, щоб  не нашкодили, а то таког наспарюють, що мама не гарюй...

Дуже спірне питання...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Богдан1 сказал:

Дуже спірне питання...

А як має бути?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Yaroslav сказал:

А як має бути?

Если делать как вы пишете, то материал ИО должен быть в несколько раз дороже.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

43 минуты назад, Yaroslav сказал:

Масова продукція маток ШО не повинна бути - моя думка. Ці матки мають бути провіренні на результат, а ж тоді мають продаватись по відповідній ціні. А то ятак помітив, що запахло грошенятами і багато хто кинувся у цю сферу. Головне, щоб  не нашкодили, а то таког наспарюють, що мама не гарюй...

Чому не може бути? В залежності які матки? Якщо репродукторки то це мають бути одиниці, а якщо просто Ф1 міжпородний то чому б і ні. Головне передбачуваність в цьому поколінні. Марія Гембала штампує ШО непровірені не репродукторки чому в нас не може бути прогнозованого Ф1 штучного запліднення по ціні нижче природнього?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Богдан1 сказал:

Матки І.О нічим негірші по яйцекладці від звичайних може в вас вони гірші принаймі в мене надто довго чекаєм на ваш вихід на ринок діаграми плстійно бла бла.

WP_20160423_14_58_52_Pro.jpg

І про що даний знімок говорить, шо є пів рамки суцільного розплоду? Покажіте повністю всю силу, весь розплід,  самі бджоли, а не кусочками. Який вік матки , порода,від кого і чи не кидає вже трута на новій вощині.. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Пахомич сказал:

В Паланочки волося дибом , міжіншим ви і він одне і разом працюєте

Ні не працюємо, більше того я ні з ким не працюю :wave:

2 часа назад, Пахомич сказал:

Я планую вийти з матками І.О. Ще трохи зачикати, ( інтересуйтесь відгуками по матках І.О.). 

Давайте, чекаю. :umora:Яка буде ціна ? Цікаво який єкстремал купить у Пахомича матку ? :umora:

2 часа назад, Пахомич сказал:

Чому боїмось показати індекси ? 

Краще нехай покупець міряє індекси. В бакфаста теж потрібно міряти індекси ? :dntknw: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 часа назад, Пахомич сказал:

В Паланочки волося дибом

В Паланочки все нормально не переживайте. ;) А всяких балаболів на дух не переносю :wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 час назад, Пахомич сказал:

І про що даний знімок говорить, шо є пів рамки суцільного розплоду? Покажіте повністю всю силу, весь розплід,  самі бджоли, а не кусочками. Який вік матки , порода,від кого і чи не кидає вже трута на новій вощині.. 

Ви так і незрозуміли в даному випадку сімї підкреслюю сімї з матками І.О апсолютно невідстають в розвитку а в даному випадку майже самі сельніші на пасіці но явно ці матки не ви запліднювали то можливо ваші матки і сіють трутнем ці точно ні.Модератори вибачайте що не в тій темі дискусія...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я не встречал еще маток Ио.которые сеют одного трута!То что тянут маточники и хотят сменить так это бывает и с матками свободного облета?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, zapivan сказал:

Чому не може бути? В залежності які матки? Якщо репродукторки то це мають бути одиниці, а якщо просто Ф1 міжпородний то чому б і ні. Головне передбачуваність в цьому поколінні. Марія Гембала штампує ШО непровірені не репродукторки чому в нас не може бути прогнозованого Ф1 штучного запліднення по ціні нижче природнього?

Думаю, що Ш.О. це дуже серйозна справа, яка всім не під силу. Перш за все потрібен хорошим матеріал, чистопородний зі всіма чесними документами родоводом(не тільки мама і тато, але і бабуся і дідусь) і таких кілька маток і певна комбінація (мама+тато) має мати вже відповідні ознаки, точніше бути певна схема, що вийти має(певні типи) чи як там їх і це все має заноситись у паспорт матки, щось подібно, як у собак (родовід). Цікаво хто з селекціонерів таку працю проводить?

Цікаво, що буде, якщо Ш.О. матку бакфаст на трутні карніки і навпаки, які ознаки і характеристики будуть, можна ще добавити і середньоруську? Чого чекати у 2 та 3 поколінні, за ф1 там зрозуміло.Дякую!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, Yaroslav сказал:

Думаю, що Ш.О. це дуже серйозна справа, яка всім не під силу. Перш за все потрібен хорошим матеріал, чистопородний зі всіма чесними документами родоводом(не тільки мама і тато, але і бабуся і дідусь) і таких кілька маток і певна комбінація (мама+тато) має мати вже відповідні ознаки, точніше бути певна схема, що вийти має(певні типи) чи як там їх і це все має заноситись у паспорт матки, щось подібно, як у собак (родовід). Цікаво хто з селекціонерів таку працю проводить?

Цікаво, що буде, якщо Ш.О. матку бакфаст на трутні карніки і навпаки, які ознаки і характеристики будуть, можна ще добавити і середньоруську? Чого чекати у 2 та 3 поколінні, за ф1 там зрозуміло.Дякую!

Есть уже и родовод маток и паспорта украинскиого образца!:hi:

Бакфаст+ карника не лучшая комбинация!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...