Перейти к содержанию

Проведення селекційно-племінної роботи в галузі бджільництва


Паланочка

Рекомендуемые сообщения

2 часа назад, ВАДОС сказал:

Я канечно сам не провіряв, але брат Адам пише що нормальна комбінація.:hmm:

Будь ласка ткніть мене носом де саме це написано, книга, сторінка, абзац.....якщо  Ви маєте на увазі сторінку 90 першої книги абзац 6-7 то мова йде лише про  схильність до роїння в першому поколінні

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 минут назад, Паланочка сказал:

ну вам то чого переживати, ви ж точно знаєте що Паланочка  ШО не робить:dntknw:, а матці крила паяльником підпалював спеціально щоб Пахомовича підколоть.:blink:(так ви казали ? я нічого не переплутав ?:umora:) Так що переживати немає чого Пахомович ;):ae:

На рахунок паяльника мабудь помилився, для такої роботи дуже грубий інструмент.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Пахомич сказал:

На рахунок паяльника мабудь помилився, для такої роботи дуже грубий інструмент.

може навчите чим самі робите , а то бачите я не практичний "грубий інструмент" використовую :hmm::umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

:IMHO:Дорогі селекціонери та матководи Паланочка та Пахомич не личить сьогодні у день Христового Воскресіння так один одного брудом обливати:ah:  Тож "Воскресіння день!Просвітімся торжеством, і одні одних обіймімо та скажімо: Браття! І тим що не навидять нас, простім все з Воскресінням.... " Миру Вам!:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Yaroslav сказал:

брудом обливати

Ярослав я особисто нікого брудом не обливаю ;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Давайте о пчелах поговорим ! 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 часа назад, miro сказал:

тобто Ви маєте на увазі, що ціна такої матки  має бути, як і вільного спарювання, а перевірені на показники кращі дочки вартують на продажу в якості матеріалу у відповідній ціні на нього, правильно я Вас  розумію:hmm:

Ціна матки непровіреної на червління ШО має бути як ціна матки природнього обльоту і використовуватися по повній програмі як звичайних маток. А вимоги до маток репродукторок ШО інші і технологія отримання має більше операцій тому і ціна більша.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 часа назад, ВАДОС сказал:

Я канечно сам не провіряв, але брат Адам пише що нормальна комбінація.:hmm:

Я не прочитал еще книгу:ah:

Но практики говорят , что с УС поинтересней будет.

С карникой лично не пробовал, но у меня был бак на фоне карпатки, дальше F 2 ,   уже не то пальто!

Чисто теоретически думаю с итальянкой интересней.Но как говорит Денис(Приз, ) : " а что мы у кого хотим улучшить?" 

Я вообще у Романовича попробую облететь парочку маток на труте от W-388 :-)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 минут назад, кузмич сказал:

Я не прочитал еще книгу:ah:

Но практики говорят , что с УС поинтересней будет.

С карникой лично не пробовал, но у меня был бак на фоне карпатки, дальше F 2 ,   уже не то пальто!

Чисто теоретически думаю с итальянкой интересней.Но как говорит Денис(Приз, ) : " а что мы у кого хотим улучшить?" 

Я вообще у Романовича попробую облететь парочку маток на труте от W-388 :-)

W-38 Зафiльмував вiдос. Ох и крепкие орешки получились у трутов 

   Вот описание из инета  откуда взялся витамин у баков  

Яцына Павел и группа Красная Плесень клятвинно обещают тебе, дорогой мой прыщавый дружок, через три месяца выпустить вторую часть этого ... Ты заметил, что твои прыщики исчезли? И в твоём организме появились витамины: А, С-12 и W-38.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 часов назад, Николай S сказал:

Будь ласка ткніть мене носом де саме це написано, книга, сторінка, абзац.....якщо  Ви маєте на увазі сторінку 90 першої книги абзац 6-7 то мова йде лише про  схильність до роїння в першому поколінні

:dntknw:. Читайте уважніше ст.90. Там написано що всі помісі ф1 дають відвищену рійливість, за рахунок гетерозису, так як гетерозис підвищує не тільки показники по медозбору, а і рійливість. Про остане теж написано в цій книжці.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, ВАДОС сказал:

.......... всі помісі ф1 дають відвищену рійливість, за рахунок гетерозису, так як гетерозис підвищує не тільки показники по медозбору, а і рійливість. 

  Що ж  доброго в комбінації  бакфаст + карніка......? я про мене то карніка+ бакфаст було б значно цікавіше.:IMHO:можете спробувати,  але для мене це вже не актуально, так як свого часу в Україну завозили  плідні дочки від  В54(SL) , вони самі давали непоганий результат, а от їхнє потомствоВ54(SL)Ф2 облітане на карпатці  було мягко кажучи "не ахті",звичайно все в поррівнянні  з кращими, що маю,   особисто я брав десяток внучок в липні 2014року, зиму витримали всі, в сезоні 2015 по темпах розвитку, медовитості  забракував 5шт, ще три просто немали   заміни  достойної поваги, буду міняти в цьому сезоні, і лише  2 матки лишилось в   медовій частини пасіки 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Николай S сказал:

  Що ж  доброго в комбінації  бакфаст + карніка......? я про мене то карніка+ бакфаст було б значно цікавіше.:IMHO:можете спробувати.

Ніяких комбінацій, окрім бакфаст+бакфаст, робить не планую, а там видно буде.:wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Минулого року робив крос карпатка на карніку(штучно запліднення) карніка на карпатскому трутні природньо так от перший крос кращий по розвитку і по силі меду миролюбності другий гірший і по агресивності доречі теж.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

И.о Делали сами или возили к комуто .? И как они по развитию сейчас.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 28.04.2016 в 08:06, Пахомич сказал:

 . Мова іде про відносини між маткарами і пасічниками , а також між маткарами. Чому боїмось показати індекси ?  Тому , що проміравши трутнів дочки придбаної матки зразу все видно. Навіщо постійно наголошується , що матки І.О. не можуть працювати з нагрузкою , як матки природнього обльоту. Так от ця запланована брехня , щоб всунути покупцеві брак.:IMHO1: Все це елементи селекції. Як можна робити з чорного  біле  можна побачити на прикладі , коли Ander показав проміри (мабудь перший на цьому форумі) материнських сімей.  

Думаю,;) если сделано все на совесть(ИО), с племенного материала с надежных источников, то и нагрузку матки ИО будут выдерживать на ровне ,а может и лучше естественного облета:IMHO1: и график не стыдно показать(мерил молодых пчел). Для внутреннего пользования вывели  небольшое количество дочек от этой матки(сегодня вышли) Правда трутня еще не мерил, маловато будет;)(трута) Матка ИО N-50 V-T х тройзек от Андрея Пискорского.

ИО N-50 Андрея Пискорского.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, alexsandr chumakov сказал:

Думаю,;) если сделано все на совесть(ИО), с племенного материала с надежных источников, то и нагрузку матки ИО будут выдерживать на ровне ,а может и лучше естественного облета:IMHO1: и график не стыдно показать(мерил молодых пчел). Для внутреннего пользования вывели  небольшое количество дочек от этой матки(сегодня вышли) Правда трутня еще не мерил, маловато будет;)(трута) Матка ИО N-50 V-T х тройзек от Андрея Пискорского.

Я повністю з вами згідний. Від такої справи буде велика користь. Якщо походити по форумах, то на копишній радянській території  майстри І.О. ростуть , як гриби після дощу :IMHO1: . Де спеціалісти, де мошеніки :dntknw:, Якщо будуть проміри батьків , то з усім легко розібратись - зробити проміри трутнів дочки (бакфаст під ці правила не підходить, там маніпуляцій море і ніхто нічого не докаже) і все вилізе на верх. Чомусь відгуків мізер , а маток запліднювалось сотнями. :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минуту назад, Пахомич сказал:

бакфаст під ці правила не підходить, там маніпуляцій море і ніхто нічого не докаже) і все вилізе на верх. Чомусь відгуків мізер , а маток запліднювалось сотнями.

Бакфаст якщо не ІО то це буде дуже добре видно при виведенні маток, половина маток будуть полосатими, чверть чорними, і чверть жовтими... коли матка іо розбросу по в кольорі майже не має. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Хадзуми сказал:

Бакфаст якщо не ІО то це буде дуже добре видно при виведенні маток, половина маток будуть полосатими, чверть чорними, і чверть жовтими... коли матка іо розбросу по в кольорі майже не має. 

Це тоді , коли запліднив совісний спкціаліст, а якщо спец матку італьянку назвав бакфаст. Навіть тут говорять , що бакфаст є сірий. Спробуйте доказати на нашому форумі, що матка кордован спарована з темним трутнем дає сіру бджолу. Вести дискусію по визначеню бакфаст гибле діло.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, Пахомич сказал:

Спробуйте доказати на нашому форумі, що матка кордован спарована з темним трутнем дає сіру бджолу. Вести дискусію по визначеню бакфаст гибле діло

А якщо кордован спарований з трутнем бакфаст, яка буде бджола ? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Хадзуми сказал:
11 минуту назад, Пахомич сказал:

 

А якщо кордован спарований з трутнем бакфаст, яка буде бджола ? 

Якщо темний ,то сірий з жовтим жовта.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Пахомич сказал:

Якщо темний ,то сірий з жовтим жовта.

Так у Дениса трутовий фон бакфаста... от вам і відповідь на ваше питання... 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Хадзуми сказал:

Так у Дениса трутовий фон бакфаста... от вам і відповідь на ваше питання

Не потрібно шукати вихід з положення. Ящо вже оправдувати , то хочаб не залазити в болото ще глибше. Дивіться фотографії і шукайте сіру бджолу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Пахомич сказал:

Дивіться фотографії і шукайте сіру бджолу.

По фотографиям что искать и определять как минимум не серьёзно. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, Хадзуми сказал:

Бакфаст якщо не ІО то це буде дуже добре видно при виведенні маток, половина маток будуть полосатими, чверть чорними, і чверть жовтими... коли матка іо розбросу по в кольорі майже не має. 

 

 А откуда такая информация:blink:

8 часов назад, Пахомич сказал:

Вести дискусію по визначеню бакфаст гибле діло.

Це точно....

8 часов назад, Хадзуми сказал:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, alexsandr chumakov сказал:

А откуда такая информация

Я з вами вести діалог не збираюся, бувайте здорові :wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...