Перейти к содержанию

Передплатники і ЗМІ


Рекомендуемые сообщения

Більшісь пасічників виписують якраз всього одне видання, менше пасічників виписують 2 видання і зовсім не багато виписують по 3-4 видань. Тому щоб ця інформація не оминула аудиторію Гайдар і подав свою статтю у всі видання. Він зробив те, що мав зробити.
Ви не берете до уваги питання етики.Як на мене,і редактор журналу,і читач має володіти "правом першої ночі".Поміняв би заголовки,преамбули,ввів би нові факти,статматеріал... У даному ж випадку Олександр і інші почувають себе ошуканими... Як у борделі!
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

hena, - будь-який журнал це ЗМІ - засіб масової інформації. Не може бути такого щоб цінна авторитетна інформація пропонувалась тільки одному виданню. Автор статті зацікавлений щоб з його думкою ознайомились якомога більше пасічників Кожен редактор зацікавлений щоб в його журналі друкувались статті авторитетних бджолярів Кожен пасічник що виписує той чи інший журнал хоче щоб в ньому подавалась нова, ексклюзивна, цікава, і т.д. інформація. Тобто всі зацікавлені.... то чому має бути інакше :dntknw: Наївно думати що виписуючи 4-5 видань в них не буде повторюватись та чи інша інформація. Весною всі видання піднімають питання весняних підгодівель, утеплення, весняного розвитку Літом всі видання піднімають тему роїв і роєвої пори. Осінню всі піднімають теми про осіннє нарощування, обробку від кліща, підготовки до зими... Особисто я не розумію для чого виписувати кілька видань :dntknw: заради 10 % інформації яка не повторюється в інших виданнях? Не знаю наскільки це доцільно...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

hena, - будь-який журнал це ЗМІ - засіб масової інформації. Не може бути такого щоб цінна авторитетна інформація пропонувалась тільки одному виданню. Автор статті зацікавлений щоб з його думкою ознайомились якомога більше пасічників Кожен редактор зацікавлений щоб в його журналі друкувались статті авторитетних бджолярів Кожен пасічник що виписує той чи інший журнал хоче щоб в ньому подавалась нова, ексклюзивна, цікава, і т.д. інформація. Тобто всі зацікавлені.... то чому має бути інакше :dntknw: Наївно думати що виписуючи 4-5 видань в них не буде повторюватись та чи інша інформація. Весною всі видання піднімають питання весняних підгодівель, утеплення, весняного розвитку Літом всі видання піднімають тему роїв і роєвої пори. Осінню всі піднімають теми про осіннє нарощування, обробку від кліща, підготовки до зими... Особисто я не розумію для чого виписувати кілька видань :dntknw: заради 10 % інформації яка не повторюється в інших виданнях? Не знаю наскільки це доцільно...
Давайте зробимо перерву.Хай висловиться наш герой. Я б на його місці не змовчав. :umora:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Олександр і інші почувають себе ошуканими... Як у борделі!
Так не ходiть по борделям. Тобто не виписуйте перiодику. всi видання пiдряд i не купуйте книжки по бджолярству .Нiчого там нового не пишуть ,тiльки переписують замiнюючи" черву "на" розплiд " :IMHO1:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Олександр і інші почувають себе ошуканими... Як у борделі!
Так не ходiть по борделям. Тобто не виписуйте перiодику. всi видання пiдряд i не купуйте книжки по бджолярству .Нiчого там нового не пишуть ,тiльки переписують замiнюючи" черву "на" розплiд " :IMHO1:
Згоден!Ваш сайт цим і різниться від ЗМІ. :wave:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дякую Бджолопотаме! Ви відповіли навіть краще ніж я думав. Щодо відеосайтів, на очі ми сприймаємо інформацію ПОВНІШЕ.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...