Перейти к содержанию

Передплатники і ЗМІ


Рекомендуемые сообщения

На сьогодні в Україні добрий десяток пасічних засобів масової інформації. Як на мене, то це — хорошо. При цьому маю на увазі, що ці ЗМІ надають нам цікаву і корисну інформацію. А як при цьому вони виконують перед нами — передплатниками свої зобов’язання, адже всі ці видання існують саме на наші гроші? Які відносини складаються між редакціями ЗМІ і нами?.. Пропоную для початку свій матеріал.

***

«ПОДАРУНОК» ПІД ЯЛИНКУ…

Декілька днів тому отримав заключний номер журналу «Пасіка» за 2014 рік звичайного об’єму в 30 сторінок, але з дивним, як на мене, номером — №11-12. Перевірив передплатні квитанції, в яких чітко вказано, що на 2014 рік я передплатив дванадцять (12) номерів ж. «Пасіка», за що й сплатив 141 грн 30 коп. Але ж реально за ці гроші я отримав одинадцять (11) примірників журналу. Тобто, виходить, що гроші за один примірник журналу у мене, як і всіх передплатників журналу, поцупили? Хоча й кажуть, що гроші в чужій кишені не рахують, але ж ця кишеня — не чужа, бо в ній лежать наші гроші — гроші передплатників журналу. Тому я взяв і порахував, що за один примірник вартістю 11,77 грн (який ми не отримали) при накладі в 39 800 екземплярів (див. стор. 26 цього №11-12) у нас поцупили «всього-на-всього» 468 446 грн. При цьому ніяких пояснень, чому так сталося в журналі не зроблено. Це що, надія людей, які не поважають свого передплатника, на те, що народ «проковтне», чи щось інше?.. Пане ХАЛИМОНЕНКО М.І., вимагаю від Вас, як від головного редактора ж. «Пасіка», дати зрозумілі пояснення цього незаконного і кричущого нехтування зобов’язань перед своїми передплатниками журналу. Буде також непогано, якщо Ви розкажете про те, як ці гроші будуть повернуті передплатникам. Сподіваюсь, що це відбудеться без відповідного рішення суду… Честь маю! Валерій КОРЖ P.S. До речі, мені невідомий жоден пасічний часопис України, окрім ж. «Пасіка», який би в 2014 році не виконав свої передплатні зобов’язання в повному обсязі. 10.01.15 р.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

«ПОДАРУНОК» ПІД ЯЛИНКУ…

А Ви не пробували зв'язатись з редакцією і отримати пояснення замість того щоб повторно публікувати цей пост? Про цю проблему можна написати тут і десять раз, але через зв'язок з редакцією можна швидше отримати відповідь чи хоча б якусь реакцію. :IMHO1:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

«ПОДАРУНОК» ПІД ЯЛИНКУ…

А Ви не пробували зв'язатись з редакцією і отримати пояснення замість того щоб повторно публікувати цей пост? Про цю проблему можна написати тут і десять раз, але через зв'язок з редакцією можна швидше отримати відповідь чи хоча б якусь реакцію. :IMHO1:
Це більше розраховано на підпісників чим на редакцію :IMHO1: ( і напевно це вірне рішення )
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Наскільки я знаю, зміна формату, кількості сторінок та періодичності видання повинна закріплюватися в свідоцтві реєстрації, а також в договорі з Укрпоштою. Якщо журнал "ужався" - це повинно було б відображатись в цих нормативних документах. До каталогу перетплатних видань додається непримітний лист, в якому вказуються всі зміни, які відбуваються з виданнями на протязі року.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

После этого номера 11-12, на этот год выписывать не стал и в дальнейшем тоже его буду избегать! Я думаю они мотивировали это поднятием цен на все, но они забывают что я оплачивал их журнал по курсу 8 грн за доллар и они мне продали последний журнал по цене ~ 60 грн, если считать так как кони считают !!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

как кони считают !!!
И при чем здесь кони,и что они считают?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А есть кто в этом году выписал и уже получил Пасiку? А номер 11-12 2014 г. был стандартным или с увеличенным в 2 раза количеством страниц?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Номер был стандартным, но 11-12. На 2015 год журнал не выписывал, так делать нельзя, нужно думать прежде всего о тех для кого он выпускается! :angry:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Получил наконец все журналы выписанные на этот год. (Первые 2 месяца). Тема начатая В. Коржом очень актуальна. Что не понравилось мне: В 1-м номере журнала "Пасіка" статья Гайдара "Чому з'являються стійкі кліщі вароа та як з ними боротися" с. 6-9. Во 2-м номере "Пасічник" таже самая статья но под названием "Ситуації, при яких можуть виховуватися гетерозисні кліщі Varroa destructor" с. 5 - 7. Во 2-м номере "Українського пасічника" о чудо снова таже статья Гайдара "Ситуації, коли можуть виховуватися гетерозисні кліщі Varroa destructor" с. 27 - 31. Очень сомневаюсь что редакции ответят мне почему так происходит. Но есть ли совесть или как лучше написать уважение у Гайдара к другим пчеловодам-подписчикам отдавать одну и тоже статью на печать сразу в три издания? :dntknw: Во 2-м номере "Пасікі" Гайдар продолжил свою статью о гетерозисных клещах " Як боротися із стійкими кліщами на матковивідних пасіках" с. 6-8. Думаю таже статья появиться в № 3 "Пасічника" и "Українського пасічника" (анонс в УП есть). Я подписался на 5 изданий не для того что-бы читать в каждом из них одни и те же статьи!!! :angry: Трижды повторяется статья "Зимівля та здоров'я бджіл" Галатюка А. и Мищенко А. в № 1 "Пасіка" с. 15-16. (под названием "Збережемо бджіл під час зимівлі"); № 1 "Пасічник" с. 6-7; № 1 "Український пасічник" с.23-25. Зачем? Мои пчелы будут лучше зимовать от этого? :dntknw: Также не понятно зачем журнал "Пасічник" использует дорогое печатное место для публикации выдержек из книги Шовен Р. "От пчелы до горилы", книги которую и сейчас можно легко купить, раз им так нравиться печатать книги на своих страницах то находили бы действительно редкие для пчеловодов издания. К слову тоже делает и журнал "Пасіка" печатает отрывки книги Халифмана "Пчелы" № 1 с.19-22. :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

aleksanderche, это прискорбное явление определяю просто--кризис жанра. Я в текущем году периодике устроил тайм-аут:отказался от неё напрочь!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я в текущем году периодике устроил тайм-аут:
Я тоже и уже давно :ay:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На цей рік також нічого не передплачував. Хоч бджоляр і за рентабельну пасіку журнали які подобаються, але через роботу пошти нічого не передплатив частина журналів не приходить, а поштове відділення кожен раз що нам привезли то ми рознесли.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я в текущем году периодике устроил тайм-аут:
Я тоже и уже давно :ay:
Весь час "марную" тут. Хватає спілкування "Форуму на Точку".
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я подписался на 5 изданий не для того что-бы читать в каждом из них одни и те же статьи!!!

Ошибку легко исправить, в общемто, подписавшись на БК и "Пасечный вестник". Это два издания, у которых возведено в принцип не заниматься перепечаткой. :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я в текущем году периодике устроил тайм-аут:
Я тоже и уже давно :ay:
Весь час "марную" тут. Хватає спілкування "Форуму на Точку".
Аналогічно :ay:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ошибку легко исправить, в общемто, подписавшись на БК и "Пасечный вестник". Это два издания, у которых возведено в принцип не заниматься перепечаткой. :hi:
Дозвольте з Вами не погодитись. БК даже цікавий часопис. Він дійсно не передруковує статті з журналів та книжок. Хоча є дуже цікаві вийнятки. Я погоджусь з Вашою думкою щодо БК. Непогоджуюсь про " Пасічний вісник". Почнемо з самого першого номера ПВ: 1."Практикум по медоварению" - переказуєте фільм Дейнеки Ф.Н. ПВ #1/2013р. та ПВ #1/2014р. 2. "Тайны пчелиного дупла, шаг к разгадке" - книга Олега Голуба ПВ #1/2014р. 3. "Природне інтенсивне пасічникування" - книга В.Ф.Семенюка ПВ #3/2014р. та ПВ #4/2014р. 4. "Диалоги о мерве и перетопке воскового сырья" - передрук спілкування з форуму "На точку" ПВ #7/2014р. 5. "Пчелы в славянской мифологии" - передрук з інтернет ресурсу ПВ #8/2014р. 6. "Организация точков" - знову передрук з форуму "На точку" ПВ #10/2014р. 7. "Підсадка та заміна бджолиної матки" - книжка М.Л.Горніча ПВ #10/014р. та ПВ #11/2014р. 8. "9000 рецептовтрадиционной и народной медицины ... " - теж є передрук з цієї книжки в ПВ #12/2014р. 9. Є ще іші передруковані статті, але вони не підписані що це передрук. Ви, пане Бортнику, свідомо обманюєте (можна назвати і по-іншому) учасників цього форуму! І повинні це визнати і вибачитись перед ними! На 2015 рік я ПВ не передплачував через ці передруки.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Получил наконец все журналы выписанные на этот год. (Первые 2 месяца). Тема начатая В. Коржом очень актуальна. Что не понравилось мне: В 1-м номере журнала "Пасіка" статья Гайдара "Чому з'являються стійкі кліщі вароа та як з ними боротися" с. 6-9. Во 2-м номере "Пасічник" таже самая статья но под названием "Ситуації, при яких можуть виховуватися гетерозисні кліщі Varroa destructor" с. 5 - 7. Во 2-м номере "Українського пасічника" о чудо снова таже статья Гайдара "Ситуації, коли можуть виховуватися гетерозисні кліщі Varroa destructor" с. 27 - 31. Очень сомневаюсь что редакции ответят мне почему так происходит. Но есть ли совесть или как лучше написать уважение у Гайдара к другим пчеловодам-подписчикам отдавать одну и тоже статью на печать сразу в три издания? :dntknw: Во 2-м номере "Пасікі" Гайдар продолжил свою статью о гетерозисных клещах " Як боротися із стійкими кліщами на матковивідних пасіках" с. 6-8. Думаю таже статья появиться в № 3 "Пасічника" и "Українського пасічника" (анонс в УП есть). Я подписался на 5 изданий не для того что-бы читать в каждом из них одни и те же статьи!!! :angry: Шановнний aleksanderche, Гайдар В.А. розіслав свою статтю про гетерозних кліщів в усі пасічні відання з єдиною метою (моя особиста думка) - щоб ця інформація дійшла до всих пасічників України (що до совісті і честі, то всим нам треба повчитись цих якостей у Василя Антоновича). Не всі пасічники підписали по 5 видань, більшість підписуються на одне, максимум два. Я, наприклад, зробив перерву у підписці і не виписав жодного. Безпідставно звинувачи шановну людина в гріхах їй не характерних, то треба переглянути власну совість. Дорога до пекла вистелена добрими намірами. З повагою Піднебесний Д.Д.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Шановнний aleksanderche, Гайдар В.А. розіслав свою статтю про гетерозних кліщів в усі пасічні відання з єдиною метою (моя особиста думка) - щоб ця інформація дійшла до всих пасічників України (що до совісті і честі, то всим нам треба повчитись цих якостей у Василя Антоновича). Не всі пасічники підписали по 5 видань, більшість підписуються на одне, максимум два. Я, наприклад, зробив перерву у підписці і не виписав жодного. Безпідставно звинувачи шановну людина в гріхах їй не характерних, то треба переглянути власну совість. Дорога до пекла вистелена добрими намірами. З повагою Піднебесний Д.Д.

Вот и вы тоже не сделали подписку и не выписали ни одного журнала, и таких как Вы много. То как же вы узнаете о содержании этой статьи? Не лучше было Гайдару В. А. выложить данную статью на форумах для пчеловодов тогда бы ее прочитало еще больше человек. А в печать отдать в самый масовый журнал "Пасіка" тиражем почти 40 тыс. экз. Да нет ее тут нет, стало быть он не очень позаботился о том что-бы она была доступна всем. Почему тогда я должен платить со своего кармана за перепечатку из номера в номер одной и той же информации? PDD, буду Вам признателен если Вы мне ответите на это.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Как то не хорошо получается! Не по поводу статьи Гайдара,а про выдержки из форума и книг. Думал подписатся на "Пасечный вестник", а теперь даже не знаю...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Как то не хорошо получается! Не по поводу статьи Гайдара,а про выдержки из форума и книг. Думал подписатся на "Пасечный вестник", а теперь даже не знаю...
Я нікого не відмовляю передплачувати цю газету, а просто нагадав пану Бортнику що обманювати та хвалити себе самого негарно. ПС Всі статті цікаві, навіть передруковані! Але деякі з них я вже читав перед тим як прийшла газета.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

.Вот и вы тоже не сделали подписку и не выписали ни одного журнала, и таких как Вы много. То как же вы узнаете о содержании этой статьи? Не лучше было Гайдару В. А. выложить данную статью на форумах для пчеловодов тогда бы ее прочитало еще больше человек. А в печать отдать в самый масовый журнал "Пасіка" тиражем почти 40 тыс. экз. Да нет ее тут нет, стало быть он не очень позаботился о том что-бы она была доступна всем. Почему тогда я должен платить со своего кармана за перепечатку из номера в номер одной и той же информации? PDD, буду Вам признателен если Вы мне ответите на это.
По Вашей просьбе, отвечу на Ваши вопросы: 1. Я не только читаю периодику, но имею больше десятка печатных статей в них; 2. Уточнил у Гайдара В.А. - да, статья была отправлена во ВСЕ печатные издания. Редактору газеты/журнала решать о возможности размещения материалов (претензии о размещении к редакторам); 3. Платить или не платить со своего кармана -решать исключительно Вам. Претензии опять к редакторам; 4. Практически все пожилые сельские пчеловоды не имеют и не пользуются и-нетом. Все остальные вопросы для расширения Вашего познания, прошу направлять в личку или по телефону, для меншего засорения ресурса. С уважением Поднебесный Д.Д.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

PDD, Спасибо за то что смогли уделить время но мое возмущение, а также связались для этого с Гайдаром В. А.

1. Я не только читаю периодику, но имею больше десятка печатных статей в них;

Тогда спрошу и у Вас. Когда Вы пишите статью вы отдаете ее сразу в три издания. Или только в одно?
2. Уточнил у Гайдара В.А. - да, статья была отправлена во ВСЕ печатные издания. Редактору газеты/журнала решать о возможности размещения материалов (претензии о размещении к редакторам); 3. Платить или не платить со своего кармана -решать исключительно Вам. Претензии опять к редакторам;

Претензии к редакторам я еще напишу, думаю поводы будут еще в этом году, хотя не думаю что они мне ответят. Но сделаю это обязательно о чем сообщу в данной теме. Но, как по мне Гайдар поступил не красиво по отношению к нам простым пчеловодам, выписывающим периодику. И сделал это осознано. Буду очень Вам признателен если Вы попросите его не поступать так больше. :IMHO1: А платить я буду и дальше пока есть возможность, потому что мне интересно знать все что происходит в пчеловодстве Украины как в Киеве так и на местах...
4. Практически все пожилые сельские пчеловоды не имеют и не пользуются и-нетом. Все остальные вопросы для расширения Вашего познания, прошу направлять в личку или по телефону, для меншего засорения ресурса. С уважением Поднебесный Д.Д.

Да тут Вы правы и многие из них вдвоем, втроем читают один, два журнала. Зачастую самый массовый журнал "Пасіка". А вот для тех для кого интернет является журналом статья осталась не доступна. С Уважением к Вам начинающий пасечник Васильев А. А.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Но, как по мне Гайдар поступил не красиво по отношению к нам простым пчеловодам, выписывающим периодику. И сделал это осознано. Буду очень Вам признателен если Вы попросите его не поступать так больше. :IMHO1:
Цікава Ваша думка, але Ви помиляєтесь. :IMHO1: Більшісь пасічників виписують якраз всього одне видання, менше пасічників виписують 2 видання і зовсім не багато виписують по 3-4 видань. Тому щоб ця інформація не оминула аудиторію Гайдар і подав свою статтю у всі видання. Він зробив те, що мав зробити. А Ви виписуючи кілька видань повинні бути готові що Вам буде траплятись повторно та чи інша інформація. Знаєте як буває - дивишся рекламу по одному каналу, перемикаєш канал, а там та ж сама реклама :umora:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А Ви виписуючи кілька видань повинні бути готові що Вам буде траплятись повторно та чи інша інформація. Знаєте як буває - дивишся рекламу по одному каналу, перемикаєш канал, а там та ж сама реклама

;):ay::umora: Все верно Гайдар еще раз решил напомнить о себе, а то кто забыл... :wave: Возможно вы не читали статью? :dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Возможно вы не читали статью? :dntknw:
Так. Ви праві - статтю не читав. Ніяких видань в даний момент не виписую (та й не виписував ніколи. Тільки в 2014 році отримував електронний варіант пасічного вісника Бортника). Скажу зразу чому - колись як я тільки починав займатись бджільництвом взяв в досвідченого пасічника кілька стосів пасічних журналів і кілька тижнів їх переглядав, перечитував. І ось який я зробив ДЛЯ СЕБЕ висновок - більша половина - не потрібна інформація, переливання з пустого в порожнє, і повторювана з року в рік та сама інформація. Тому мені здається не правильним платити гроші за те що я не використовую повною мірою. Особисто для мене живе спілкування тут на форумі набагато більш корисніше ніж читання всіх цих видань. Це лише моя думка - можливо я помиляюсь. Принаймні в цьому плані поки що нічого змінювати для себе не буду.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...