Перейти к содержанию

Вокруг пасеки


sij

Рекомендуемые сообщения

Ульи шикарные и судя, по высоте, и семьи хорошие.

Я на высоту тоже обратил внимание. А не крашенные я так понимаю специально или как?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

я так понимаю специально или как

Видимо проваренные и не гниющие. Пусть хозяин поточнее расскажет.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Это не дедовский, практически все качают на месте

... :ah: и все же я останусь при своем мнении ;)
А не крашенные я так понимаю специально или как?

Видимо проваренные и не гниющие

... выварены в парафине - я частенько писал об этом на форумах, почитайте мои сообщения выше :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 5 months later...

извините, может не в тему но скоко нужно варить по времени и какую по толщине доску, чтоб эта операция дала ефект... и еще, варить нужно в чистом парафине или что нибудь добавлять??? а ульи :ay: и экономия на краске... :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...
post-218-1271186750_thumb.jpg - Бобры. До пасеки Николая Ищука метров 200. ( осень* 09)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...

А вот поля под Киевомpost-2142-1277747743_thumb.jpg иpost-2142-1277747873_thumb.jpgиpost-2142-1277747994_thumb.jpg и ещё post-2142-1277748148_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

post-2142-1277748928_thumb.jpgВ продолжениеpost-2142-1277748712_thumb.jpg post-2142-1277748846_thumb.jpgpost-2142-1277749130_thumb.jpg
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А вот поля под Киевом

А що там цвіте? Бо на світлинах не розібрати.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...

Фотосесія-Вижній Березів: post-2264-1284136821_thumb.jpgpost-2264-1284136881_thumb.jpgpost-2264-1284137005_thumb.jpgpost-2264-1284137026_thumb.jpg Пасіка біля дідової хати: Чотири роки тому забацав давню мрію-баньку: post-2264-1284137428_thumb.jpg Водопадик біля бані,зимою в ополонку :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

post-2264-1284138072_thumb.jpg Під горою Ратундол моя посіка:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Під горою Ратундол моя посіка: Прикрепленное изображение

Красота! :ay: ... В тех местах и работать некогда - все смотрел бы и смотрел на природу... :wave:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В тех местах и работать некогда

Поэтому, кто мечтает поработать - приезжают к нам. ;)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В тех местах и работать некогда

Поэтому, кто мечтает поработать - приезжают к нам. ;)
У вас можно попрацювати , а заробити ні. У нас можна гарно відпочити. До бджілок ідеш відпочиваєш а представте , як на такій природі. :ay: А ще як після праці з друзями :az::hi::wave:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Водопадик біля бані,зимою в ополонку

Так. Особливо гарний водоспад. А яка то ріка?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Водопадик біля бані,зимою в ополонку

Так. Особливо гарний водоспад. А яка то ріка?
Отой маленькиий біля бані- р.Лунга.Великий, де гребля,нижче по течії після злиття з р.Лючка.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Під горою Ратундол моя посіка:

Погляд на той Верх вражає. Туди мабуть бджоли не досягають? МАленький водоспад то просто купель. Я мав на увазі великий. Мої знайомі часто їздять до Кутів. Чи це той самий керунок?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Той самий район-Косівський.Кути від мене десь 30км. Доречі в напрямку Ратундола 4 год. через гори і ти Микуличині що біля Яремчі. post-2264-1284296532_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Той самий район-Косівський.Кути від мене десь 30км.

В такому разі напрошуюсь на візит. Бо все, що стосується бджіл так високо в горах цікавить надзвичайно. Це можна порівняти з бджолами за Полярним колом.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Той самий район-Косівський.Кути від мене десь 30км.

В такому разі напрошуюсь на візит. Бо все, що стосується бджіл так високо в горах цікавить надзвичайно. Це можна порівняти з бджолами за Полярним колом.
Ласкаво просимо, дрова в баньку заготовлені. :az:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ласкаво просимо, дрова в баньку заготовлені.

Дякую. Обов"язково зроблю візит, якщо мої знайомі не відмовлять мене підкинути. Сауна мене цікавить лише як архітектурна споруда на тлі чудового краєвида. Мені б на бджолок подивитись, на маточку. А тому прийдеться ще й сприятливу пору року чекати. Очевидно весною, не раніш.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дякую. Обов"язково зроблю візит, якщо мої знайомі не відмовлять мене підкинути. Сауна мене цікавить лише як архітектурна споруда на тлі чудового краєвида. Мені б на бджолок подивитись, на маточку. А тому прийдеться ще й сприятливу пору року чекати. Очевидно весною, не раніш.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Можна й тепер подивитсь:

Матки різні? Перша зовсім чорна, а друга з тьмяно жовтими кільцями (саме такі у мене). А от у бджіл погано видно кольори. А чим фотографуєте?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Можна й тепер подивитсь:

Матки різні? Перша зовсім чорна, а друга з тьмяно жовтими кільцями (саме такі у мене). А от у бджіл погано видно кольори. А чим фотографуєте?
Матка одна й та сама, купував рої в пасічника у якого карпатки і італійки.Очевидно помісь.Фотик CANON a1100is.На цьому тижні видалась гарна погода.Трохи зацифрував бабине літо: Пасіка у сусіда .Вуликам понад 50р. на вузьковисоку рамку. Звернить увагу-вулик зправа на4 сімї.Не дуже він за ними той дивиться,мої його сімї тааак обкрадають :ah:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ще трохи краєвидів:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пасіка у сусіда .Вуликам понад 50р. на вузьковисоку рамку.

Колись бачив старезного вулика на вузьку рамку десь на 200 мм. Цікаво а там який розмір?. Іще: що то за дверцята збоку?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...