Перейти к содержанию

Мобілки та фотоапарати для пасічників


ДобровоЛ

Рекомендуемые сообщения

Але нинішній Китай,- це не той що був навіть вже десять років тому. Це - космічна держава. І чимало речей, в т.ч. й електронніки, вони випускають дуже надійними. Все залежить від ціни. :hi:
Бачив фільм, де показано, що в Китаї є три рівні підробок. Перший клас практично не можливо відрізнити від оригіналу. А коштує в два рази дешевше. Нам везуть третій, самий дешевший клас. Бо рівень споживання відповідний. Тому і прижилась думка, що китайський - значить не надійний. Хоча насправді це не так.
ромео, саме так. У особистих бесідах вони признавалися, що так воно і є. А якщо клієнта така якість не влаштовує, вони зроблять усе, щоб їх робота його задовільняла. І так вони можуть довести якість товару до невпізнання. Було б Вам чим це оплачувати. А у нас що ж ? Ото ж фото- чи відео- товари з Китаю не повинні Вас лякати своєю якістю. Все залежить від того кому чи для чого вони виготовлені. :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Але нинішній Китай,- це не той що був навіть вже десять років тому. Це - космічна держава. І чимало речей, в т.ч. й електронніки, вони випускають дуже надійними. Все залежить від ціни. :hi:
Так, тепер Китайці володіють брендовими фірмами - транснаціональними, або їх частками - повикупляли права власності, а бренди ті ж самі - нам відомі. А як же бути, якщо не має варіанту боротись з підробками - краще продати їм фірму не чекаючи банкрутства.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Користуюсь підводними Pentax. Спочатку Pentax W30, зараз Pentax WG2 Дуже класне макро. Можна знімати хоч з 2см. Легко прополоскати камеру, якщо вона в медові тощо. Не боїться падінь.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Трохи не забув! Є режим "мікроскоп". Вмикається світлодіодна підсвітка біля об"єктиву - і можна розглядати все впритул без світла. Наприклад, на гривнях багато є чого цікавого, що ми не бачимо. Буде дуже корисно тим, в кого слабий зір. Думаю, роздивитись яйце в чарунці - ніяких проблем.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Трохи не забув! Є режим "мікроскоп". Вмикається світлодіодна підсвітка біля об"єктиву - і можна розглядати все впритул без світла. Наприклад, на гривнях багато є чого цікавого, що ми не бачимо. Буде дуже корисно тим, в кого слабий зір. Думаю, роздивитись яйце в чарунці - ніяких проблем.
А яка вартість їх, я про апаратуру?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Є режим "мікроскоп".

Маючи таку техніку не могли б Ви зробити якісні знімки бджоиної личинки від ноля до 48 годин через кожні 12 годин У книжці Руттнера вони є але дуже низької якості Думаю що багато форумчан мене підтримають
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Трохи не забув! Є режим "мікроскоп". Вмикається світлодіодна підсвітка біля об"єктиву - і можна розглядати все впритул без світла. Наприклад, на гривнях багато є чого цікавого, що ми не бачимо. Буде дуже корисно тим, в кого слабий зір. Думаю, роздивитись яйце в чарунці - ніяких проблем.
А яка вартість їх, я про апаратуру?
http://rozetka.com.ua/pentax_optio_wg2_black_/p227882/
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...

Покупал себе камеру Nikon Coolpix L31 Black (VNA871E1) в 2014 году. Но тогда курс доллара был др. покупал здесь http://rozetka.com.ua/photo/c80001/filter/preset=budget/ Может что то найдете подходящее по своему вкусу

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...