Перейти к содержанию

Куплю джентерский сот


Рекомендуемые сообщения

Я вот собираюсь третий сот прикупить - очень таки пользительная штука.
А я как раз подумываю, а не продать ли мне свой сот,вместе со списком потенциальных купцов маток . На рынке появились матки плодные и неплодные ,по очень привлекательным ценам Так вот эти цены делают собственное производство маток малорентабельным Даже я бы сказал НЕРЕНТАБЕЛЬНЫМИ, мне то надо всего 40- 50 маток в сезон А убирать две семьи из медового ряда, как то не совсем хочется. А вот для повышения рентабельности прикупил ветродуйку и переделаю медогонку на 32 радиально установленных рамки . Потому что на выводе маток надо самому работать ,а при производстве мёда - помошники делают основную работу :ay::veselo:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А я как раз подумываю, а не продать ли мне свой сот,вместе со списком потенциальных купцов маток .

Это вполне реальное предложение, готов обсудить. :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

кузмич, як варіант Система "ApiMini" Тиць сюди На невелику кількість маток (20-35) і коштує дешевше

Работа с сотом "ApiMini" ни чем не отличается от работы с другими системами для вывода маток, хотя и имеет свои преимущества: низкая цена - ключевое для начинающих пчеловодов и небольших пасек; полная комплектация - быстрый старт небольшой размер взаимозаменяемость комплектующих с другими похожими системами Прием пчелами 100%
Хоча єдине відео яке гуляє на ютубі показує невдалу спробу (автор пояснює це запахом даного приладу ця проблема притаманна і джентеру і Нікоту поки вони нові)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На невелику кількість маток (20-35) і коштує дешевше

Кстати, такой у Блека. Можешь спросить его как работает.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я вот собираюсь третий сот прикупить - очень таки пользительная штука.
А я как раз подумываю, а не продать ли мне свой сот,вместе со списком потенциальных купцов маток . На рынке появились матки плодные и неплодные ,по очень привлекательным ценам Так вот эти цены делают собственное производство маток малорентабельным Даже я бы сказал НЕРЕНТАБЕЛЬНЫМИ, мне то надо всего 40- 50 маток в сезон А убирать две семьи из медового ряда, как то не совсем хочется. А вот для повышения рентабельности прикупил ветродуйку и переделаю медогонку на 32 радиально установленных рамки . Потому что на выводе маток надо самому работать ,а при производстве мёда - помошники делают основную работу :ay::veselo:
Мико, а не боїтеся, Романовичу, "нарватися" й після цього залишитися і без меду, і без продуктивних маток? :ah: І увесь свій сезон разом з помічницями зробити нерентабельним? Бо свої матки виводите Ви самі, іншим не довіряєте, а там, де їх виводять сотні щодня, я на власні очі якось бачив, як "петеушники" навіть випадково народжених свищових, вивених у нуклеусах, розсаджують по кліточках для відправки, як високоякісних племінних...:dntknw:;) От так, Романовичу, а Ви про "рентабельність"... Отож, пока Джентер чи Нікот - наш самий надійний помічник. :IMHO1:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

я на власні очі якось бачив, як "петеушники" навіть свищових, вивених (народжених) у нуклеусах, розсаджуютьть по кліточках для відправки, як високоякісних племінних

:Jumpy: Де це таке ви бачили?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

я на власні очі якось бачив, як "петеушники" навіть свищових, вивених (народжених) у нуклеусах, розсаджуютьть по кліточках для відправки, як високоякісних племінних

:Jumpy: Де це таке ви бачили?
Хадзумаки, відповім Вам тет-а-тет, якщо хочете. Просто деякі речі, що стали мені відомі по роботі, я не можу оприлюднювати...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

відповім Вам тет-а-тет, якщо хочете

Добре. Напишіть в приват. Інформація там і залишиться.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

"петеушники" навіть свищових, розсаджують для відправки, як високоякісних племінних...
Та я ж до iх послуг звертатись не буду. По дорозi на пасiку Бортник виводить маток. Думаю в нього такого тавару ( як свищових, як високоякісних племінних... ) не буде . Та я i не вiзьму таких. На крайнiй випадок можно i до Бронiславовича поiхать ,хоть i трохи далi. на 100 км ,та для мене це не проблема Головне що цi матководи поганих не виводять, :IMHO1: та мають великий досвiд в цiй справi :ay::az:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

я на власні очі якось бачив, як "петеушники" навіть випадково народжених свищових, вивених у нуклеусах, розсаджують по кліточках для відправки

Щось я не пригадаю жодного випадку коли б звертався про допомогу до петеушників там усяких... Все власноруч... Мова йшла конкретно про мою пасіку, пане Леоніде, хіба не так?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

"петеушники" навіть свищових, розсаджують для відправки, як високоякісних племінних...
Та я ж до iх послуг звертатись не буду. По дорозi на пасiку Бортник виводить маток. Думаю в нього такого тавару ( як свищових, як високоякісних племінних... ) не буде . Та я i не вiзьму таких. На крайнiй випадок можно i до Бронiславовича поiхать ,хоть i трохи далi. на 100 км ,та для мене це не проблема Головне що цi матководи поганих не виводять, :IMHO1: та мають великий досвiд в цiй справi :ay::az:
Ну, при такому виборі Ви вправі не тільки від Джентера, а й взагалі від матководства можете відмовитися. Тоді підтримую. Бо "спеціалізація,- шлях до успіху"- це один із лозунгів сільського господарства брежнєвської епохи. І, доречі, все ж він був правильний! ;)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

я на власні очі якось бачив, як "петеушники" навіть випадково народжених свищових, вивених у нуклеусах, розсаджують по кліточках для відправки

Щось я не пригадаю жодного випадку коли б звертався про допомогу до петеушників там усяких... Все власноруч... Мова йшла конкретно про мою пасіку, пане Леоніде, хіба не так?
Та Господь з Вами, Бортник! Я ж у Вас, пане Михайле, на пасіці ніколи й не бував. :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

я на власні очі якось бачив, як "петеушники" навіть випадково народжених свищових, вивених у нуклеусах, розсаджують по кліточках для відправки

Щось я не пригадаю жодного випадку коли б звертався про допомогу до петеушників там усяких... Все власноруч... Мова йшла конкретно про мою пасіку, пане Леоніде, хіба не так?
Та Господь з Вами, Бортник! Я ж у Вас, пане Михайле, на пасіці ніколи й не бував. :hi:
:az: порозумілися
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На рынке появились матки плодные и неплодные ,по очень привлекательным ценам Так вот эти цены делают собственное производство маток малорентабельным Даже я бы сказал НЕРЕНТАБЕЛЬНЫМИ, мне то надо всего 40- 50 маток в сезон А убирать две семьи из медового ряда, как то не совсем хочется.

А мне нравится выводить маток, выбираю самых лучших, да и нет риска, что на пасеку занесешь болячку.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

кузмич, як варіант Система "ApiMini" Тиць сюди На невелику кількість маток (20-35) і коштує дешевше
Заманчиво :ay::az:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

кузмич, як варіант Система "ApiMini" Тиць сюди На невелику кількість маток (20-35) і коштує дешевше
Заманчиво :ay::az:
Як для Вашої кількості саме те. Єдина кажись на базі Нікота.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На рынке появились матки плодные и неплодные ,по очень привлекательным ценам Так вот эти цены делают собственное производство маток малорентабельным Даже я бы сказал НЕРЕНТАБЕЛЬНЫМИ, мне то надо всего 40- 50 маток в сезон А убирать две семьи из медового ряда, как то не совсем хочется.

А мне нравится выводить маток, выбираю самых лучших, да и нет риска, что на пасеку занесешь болячку.
Как сказал мне наш форумчанин и матковод- " пока ты не научишься выводить маток САМ, у тебя не будет классных маток"
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Как сказал мне наш форумчанин и матковод- " пока ты не научишься выводить маток САМ, у тебя не будет классных маток"
Ну с вами и впрям не перестроится. Зачем мне классные, мне и простые подойдут. Главное,что бы ниже 100 кг не опускались в медосборе :ay:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Как сказал мне наш форумчанин и матковод- " пока ты не научишься выводить маток САМ, у тебя не будет классных маток"
Ну с вами и впрям не перестроится.
:az:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

кузмич, як варіант Система "ApiMini" Тиць сюди На невелику кількість маток (20-35) і коштує дешевше
Заманчиво :ay::az:
Я до речі також собі замовив. В завтра оплачу. Довго думав чи Джентер чи Нікот і ось визначився :umora: на мою пасіку з верхом вистачить, ще й сусідам можна буде продавати :ah:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

кузмич, як варіант Система "ApiMini" Тиць сюди Хоча єдине відео яке гуляє на ютубі показує невдалу спробу (автор пояснює це запахом даного приладу ця проблема притаманна і джентеру і Нікоту поки вони нові)
Еще год назад видел эти системы, это болгары их делают, из-за отсутствия рекламы , эта система мало известна, да и как бренд не раскручена. :IMHO1: Насчёт запаха всё просто, до весны выложить из пакеииков в открыту коробку и пред прививкой подержать в семье около недели.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

пред прививкой подержать в семье около недели.
или медком смазать и в баночку до весны, так пропитается запахом мёда. Мама не горюй :ay:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я до речі також собі замовив. В завтра оплачу.

Тільки не тягніть, я хотів купити коли ще ціна була 400, дотягнув до 520 - купив. Тепер подивився посилання і на душі стало радісно, ціна теперішня 663 :ole_ole:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я до речі також собі замовив. В завтра оплачу.

Тільки не тягніть, я хотів купити коли ще ціна була 400, дотягнув до 520 - купив. Тепер подивився посилання і на душі стало радісно, ціна теперішня 663 :ole_ole:
Сегодня 750гр :wave: , все сайты затягивают с обновлением цен.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сегодня 750гр

Та пускай он сгорит за такие деньги. :umora: Джентер раньше сколько стоил.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...