Перейти к содержанию

Терморегуляторы, инкубаторы


uslav

Рекомендуемые сообщения

В другой теме про нож,уже упоминал эту ссылку, листал тут китайские электронные изделия готовые,наткнулся на такой блок , термостат с выносным датчиком готовый и с цифровой шкалой и релейным выходом,стоимость чуть больше двух баксов... http://ru.aliexpress.com/item/1PCS-W1209-D...2340863493.html ты только подумаешь что то делать,а у китайцев это уже есть в готовом изделии... не знаю какие у него характеристики,но по плате могу судить что микроконтроллер управляет всем а температурный датчик какой то двухпроводной схеме.не могу судить, то ли это термопара,то ли терморезистор...
Что-то не открывается у меня ссылка...
Владимирович попробуйте открыть ссылку в электроноже.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Что-то не открывается у меня ссылка...
а вот эту попробуйте открыть http://ru.aliexpress.com/item/1PCS-W1209-D...2340863493.html а на страничке отзывов о купленном товаре и доставке,вроде народ доволен.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 year later...

Який нагрівальний елемент можна використать в інкубаторі замість лампочок? Лампочки мабуть не підуть бо дають багато світла.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

36 минут назад, Кагарлик сказал:

Який нагрівальний елемент можна використать в інкубаторі замість лампочок? Лампочки мабуть не підуть бо дають багато світла.

Нагревательный  элемент от теплых полов.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, Кагарлик сказал:

Який нагрівальний елемент можна використать в інкубаторі замість лампочок? Лампочки мабуть не підуть бо дають багато світла.

Можна пошукати повітряний ТЕН відповідної потужності, вони безпечні і займають мало місця. У мене в інкубаторі стоїть ТЕН, товщина трубки не більше 8 мм.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, Брониславович сказал:

Нагревательный  элемент от теплых полов.

 

4 минуты назад, nibond сказал:

ТЕН

Дякую, щось теплих полів не знайду зато такий провід є 

теплий пол.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, Кагарлик сказал:

 

Дякую, щось теплих полів не знайду зато такий провід є 

теплий пол.jpg

Ні, мається на увазі плівковий нагрівальний елемент, виглядає привабливо.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

29 минут назад, Кагарлик сказал:

 

Дякую, щось теплих полів не знайду зато такий провід є 

теплий пол.jpg

У меня в первом инкубаторе такие нагреватели..    http://boden.com.ua/p39146256-heat-plus-spn.html      а это пластик

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, Брониславович сказал:

У меня в первом инкубаторе такие нагреватели..    http://boden.com.ua/p39146256-heat-plus-spn.html      а это пластик

Яка потужність мінімальної нарізки  50х20 см.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минуты назад, nibond сказал:

Яка потужність мінімальної нарізки  50х20 см.

18 - 25 Ватт

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Брониславович сказал:

У меня в первом инкубаторе такие нагреватели..    http://boden.com.ua/p39146256-heat-plus-spn.html      а это пластик

Класна штука це з нього можна зробить грєлку мед розигрівать в бочці, бідоні 

теплий пол1.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Кагарлик сказал:

 

Дякую, щось теплих полів не знайду зато такий провід є 

теплий пол.jpg

Такий теж піде на  ура. В мене в чотирьок інкубаторах на 300 яєць кожний подібний термокабель стоіїть а от в пятому сухий тен Так от ті чотири значно краще працюють, тобто при всіх однакових вихідних в пятому вивід циплят хужий

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 23.01.2015 в 23:15, povar2702 сказал:

http://www.ukrrele.com/ Ось наш український сайт,брав років 3-4 назад ще було рельє по 50 гр,є різної потужності висилають поштою,брав на зиму на відводки в разі сильних морозів,на температуру підігриву в зимовниках,інкубатори.....поки ще якістю задоволений,є що вибрати для дому та й ціни як від виробника.Точність+..- 0.1. :hi:

Дякую за корисну інфо!:az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 25.01.2015 в 20:46, Stol сказал:
hena писал:

Не зовсім так.Перед виходом матки бджоли обгризають вершину маточника,роблячи його тоншм-- для посилення доступу повітря.

 

Друже,маточник в інкубатор ставлять як тільки він буде запечатаний- там матці практично нічого згризати . Яставлю маточники без кліточок і відбираю коли матки починають їх гризти.

І що,- ніколи не було проколів через відсутність бігудів , а особливо з бакфастом, котрий , буває, виходить раніше на сутки ? :ah::hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

41 минуту назад, ДобровоЛ сказал:

І що,- ніколи не було проколів через відсутність бігудів , а особливо з бакфастом, котрий , буває, виходить раніше на сутки ? :ah::hmm:

Леня изолируй на 10 день после прививки и все будит окей .:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

29 минут назад, tolik2362 сказал:

Леня изолируй на 10 день после прививки и все будит окей .:hi:

 Дякую, я в курсі, так і роблю. Просто цікаво послухати чоловіка, що не користується бігудями чи іншими ізоляторами. :ah: :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, ДобровоЛ сказал:

І що,- ніколи не було проколів через відсутність бігудів , а особливо з бакфастом, котрий , буває, виходить раніше на сутки ? :ah::hmm:

Матки в інкубаторі як правило не бютьса між собою. Особисто я роблю так, коли прививаю, кілька личинок беру яким півтори- дві сутки, коли вони почнуть лупитись тільки тоді ізолюю маточники що йдуть на ІО, а ті що на вільне, роздаю маточники в нуки, практично ніколи їх не розгризають, навіть якщо там вже і є маточники.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минуты назад, ДобровоЛ сказал:

 Дякую, я в курсі, так і роблю. Просто цікаво послухати чоловіка, що не користується бігудями чи іншими ізоляторами. :ah: :umora:

Леня проходили и такой вариант при нем либо матки побиты либо маточники погрызенные .:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минуты назад, teplov сказал:

Матки в інкубаторі як правило не бютьса між собою. Особисто я роблю так, коли прививаю, кілька личинок беру яким півтори- дві сутки, коли вони почнуть лупитись тільки тоді ізолюю маточники що йдуть на ІО, а ті що на вільне, роздаю маточники в нуки, практично ніколи їх не розгризають, навіть якщо там вже і є маточники.

 Дякую,Юрію, а 1 001 плюсик -мій!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 минуты назад, tolik2362 сказал:

Леня проходили и такой вариант при нем либо матки побиты либо маточники погрызенные .:hi:

О! Це мені теж знайоме. Раз нараз не буває. А коли люди чекають на замовлення то й відповілальність зростає. Не хочеться ж підводити, особливо, коли строки піджимають. Хоч 90 відсотків замовників (потрібно віддати належне їм) все ж розуміє, що конвейєр у матководстві частенько дає збої, і тоді навіть суперінкубатор не допоможе.:dntknw::IMHO:

26 минут назад, teplov сказал:

 

Матки в інкубаторі як правило не бютьса між собою. Особисто я роблю так, коли прививаю, кілька личинок беру яким півтори- дві сутки, коли вони почнуть лупитись тільки тоді ізолюю маточники що йдуть на ІО, а ті що на вільне, роздаю маточники в нуки, практично ніколи їх не розгризають, навіть якщо там вже і є маточники.

О, яраз Юрій із тих, хто пробував  обходитися і без ізолторів-бігудів.:ay: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 часа назад, teplov сказал:

Матки в інкубаторі як правило не бютьса між собою. Особисто я роблю так, коли прививаю, кілька личинок беру яким півтори- дві сутки, коли вони почнуть лупитись тільки тоді ізолюю маточники що йдуть на ІО, а ті що на вільне, роздаю маточники в нуки, практично ніколи їх не розгризають, навіть якщо там вже і є маточники.

Юра, ну і як це практично виглядає, віддкриваєш інкубатор а там вилупилось 2-3 матки і маточників не гризуть. Я інкубатором пока не користувався тому й питаю у сімї виховательці частенько бувають проколи якщо вчасно ненадів ізолятори.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Кагарлик сказал:

Юра, ну і як це практично виглядає, віддкриваєш інкубатор а там вилупилось 2-3 матки і маточників не гризуть. Я інкубатором пока не користувався тому й питаю у сімї виховательці частенько бувають проколи якщо вчасно ненадів ізолятори.

...бывает и грызут, так одну две каждая... матки бегают по инкубатору и стараются залезть в какую то  щель или в емкость с водой, вентилятор . На десятый день после прививки все маточники должны быть в клетках или бигуди, не надо создавать себе проблемы , а потом искать выход.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 26.11.2016 в 22:02, Кагарлик сказал:

Класна штука це з нього можна зробить грєлку мед розигрівать в бочці, бідоні 

теплий пол1.jpg

у мене така лента 3м погонних обігріває кімнатку на пасіці 2х3м2 при 0 градусів на вулиці в кімнаті 22-24 градуса.
повітря не сушить, за сутки при постійному включенні споживає 5-6квт
 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

доречі на цій же ленті сушу квітковий пилок,

дуже зручно - порізавши ленту на 1, 2, 3 погонних метри отримуємо варіатори сушарки, якщо не багато пилку розміщуємо на метровці, більше на 2метровці, ітд...

кладемо ленту на стіл, на неї матерію і висипаємо пилок тонким шаром 0.5-1 см і за сутки до наступної партії перша партія добре висихає і потім гарно зберігається.

ленту краще підібрати з нагрівом до 40 градусів (це по моєму потужність 200 вт на м2)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Кагарлик сказал:

Юра, ну і як це практично виглядає, віддкриваєш інкубатор а там вилупилось 2-3 матки і маточників не гризуть. Я інкубатором пока не користувався тому й питаю у сімї виховательці частенько бувають проколи якщо вчасно ненадів ізолятори.

Далеко не кожному підійде так би мовити мій метод. я роблю прививки майже кожен день, до тогож сам інкубатор знаходиться пів метра від мене в лабороторії, по різних причинах я внього заглядаю доволі часто навіть дуже і то буває що прогавлю коли вони починають масово лупитись. Матки котрі вилупились не в бігудях як правило пропадають так як Броніславович пише, та вони мені і не потрібні так як зі старих личинок. Взагалі то стараюсь ізолювати маточники як тільки їх запечатали, якщо відразу не зміг цього зробити то ізолюю як писав вище.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Терморегуляторы, инкубаторы

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...